IBUTAMOREN

Re: IBUTAMOREN

Príspevokod užívateľa tobias92 » 20.09.2019

"Also, during the first few days, there might be an increase in prolactin levels. So, people sensitive to prolactin are required to take HCG alongside MK-677 to prevent side effects." Zdroj: suaway.com/home/82-mk-677-solution-30ml-1500mg.html

looksmax.me/threads/warning-about-using-mk677-and-how-to-fix-it.20645/
forums.t-nation.com/t/mk677-kills-my-libido/211872/6
supplementreviews.com/forum/index.php?topic=33667.0
112.196.20.91/forum/6420-mk-677-term-effects.html
reddit.com/r/sarmssourcetalk/comments/birtkm/mk_667_nipples/
reddit.com/r/sarmssourcetalk/comments/bd0ap5/mk677_gyno/

Opravdu nejsem sám.
tobias92
Dátum registrácie: 24.10.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Cawalli » 20.09.2019

Ibu som prestal brat a začal som dávať decu s oxy a stále k tomu 500 mg sust, mam zvýšiť dávky sust?
Začal som dávať aj 25mg Nolvadexu a začnem aj zinok, pomôže?
Cawalli
Dátum registrácie: 18.09.2019
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Cawalli » 20.09.2019

Si si isty ze mas ibu?
Vsak kazdy druhy na fore berie ibu a nikto okrem teba nema s tym problem
Bral som ibu od swiss
Cawalli
Dátum registrácie: 18.09.2019
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa tobias92 » 07.10.2019

Ahoj kluci. Tak jsem zpět. Všichni zajásejte, že jdu opět čeřit vodu. Prosím o trpělivost. Zkusme najít řešení. Dokonce jste mě tu předtím zviklali do takové úrovně, že jsem začal věřit, že je to vše u mě jen placebo a jsem blázen. Udělal jsem tedy pokus. Koupil jsem si IBU od jiné značky, než jsem dotud užíval. Takový, který by měl být podle všech referencí legitimní. Všechny hladiny byly ok. Užil jsem první dávku - 25 mg účinné látky. Do 60 minut jsem ztratil schopnost erekce, druhý den se objevila bolest ve varlatech. S tímto stavem jsem šel na testy, výsledek následující:

S_Prl mlU/l (56.0-278.4) | Výsledek: 422,1

Soudím tedy, že moje hypofýza z nějakého důvodu začala nyní extrémně citlivě reagovat na ibu a dochází ke zvyšování prolaktinu.

Nejsem žádná citlivka, chci s ibu normálně pokračovat dlouhodobě. Ale tenhle prvotní "peak" potřebuji nějak přežít. Napadá mě:

1) Dá se toto eliminovat tím, že začnu s dávkami třeba 5mg a budu navyšovat až na požadované dávkování? Nemůže ten prudký nárůst být způsoben tím, že užívám dávku celou naráz?
2) V případě, že bych to chtěl řešit cabergolinem - kdy začít užívat? S první tabletou IBU? Nebo raději začít brát caber třeba 3 dny před prvním IBU? Jak dlouho tahat? Jaké dávky?

Díky. Jsem zvědavý na váš názor. Snad už mě konečně nebudete mít za úplného debila, a vezmeme v potaz, že prostě moje tělo takto reaguje, z neznámého důvodu.
tobias92
Dátum registrácie: 24.10.2016
Poďakoval: 10 krát

Príspevokod užívateľa marek_h1 » 08.10.2019

ja som zacal teraz z Ibu a Osta prvy tyzden po 10mg rano a druhy tyzden po 10mg rano a vecer(20mg).
marek_h1
Dátum registrácie: 18.06.2019
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 08.10.2019

Ahoj kluci. Tak jsem zpět. Všichni zajásejte, že jdu opět čeřit vodu. Prosím o trpělivost. Zkusme najít řešení. Dokonce jste mě tu předtím zviklali do takové úrovně, že jsem začal věřit, že je to vše u mě jen placebo a jsem blázen. Udělal jsem tedy pokus. Koupil jsem si IBU od jiné značky, než jsem dotud užíval. Takový, který by měl být podle všech referencí legitimní. Všechny hladiny byly ok. Užil jsem první dávku - 25 mg účinné látky. Do 60 minut jsem ztratil schopnost erekce, druhý den se objevila bolest ve varlatech. S tímto stavem jsem šel na testy, výsledek následující:

S_Prl mlU/l (56.0-278.4) | Výsledek: 422,1

Soudím tedy, že moje hypofýza z nějakého důvodu začala nyní extrémně citlivě reagovat na ibu a dochází ke zvyšování prolaktinu.

Nejsem žádná citlivka, chci s ibu normálně pokračovat dlouhodobě. Ale tenhle prvotní "peak" potřebuji nějak přežít. Napadá mě:

1) Dá se toto eliminovat tím, že začnu s dávkami třeba 5mg a budu navyšovat až na požadované dávkování? Nemůže ten prudký nárůst být způsoben tím, že užívám dávku celou naráz?
2) V případě, že bych to chtěl řešit cabergolinem - kdy začít užívat? S první tabletou IBU? Nebo raději začít brát caber třeba 3 dny před prvním IBU? Jak dlouho tahat? Jaké dávky?

Díky. Jsem zvědavý na váš názor. Snad už mě konečně nebudete mít za úplného debila, a vezmeme v potaz, že prostě moje tělo takto reaguje, z neznámého důvodu.
si prvy a jediny extrem aky poznam ohladne ibuta, do hodiny stratit schopnost erekcie a varlatčia bolest, no to je daco unreal pre moju chapavost, ked prides na to ako to vsetko to vyriesit tak urcite daj vediet, vsetko co sa dotazujes je na 101% velka neznama pre kohokolvek z tohto fora.
inac moja logika mi vravi, ak mi daco robi zle, tak nehaldam barle pre vzniknuty zly stav ale eliminujem to zlo.. v tvojom pripade by som do toho ibutamorenu nesiel, pretoze aby si vedel urcit nejaky ten trend vyvoja hladiny prolaktinu vo vztahu k davke ibutamorenu, musel by si ist na cca 7 odberov krvi, aby si nebol na urovni tipos bingo, potom dalsie ladenie by bolo potrebne pre spravnu davku IP, to su dalsie cca 3 odbery na test.
este ak by si sa chcel tyrat a neda ti pokoj ten ibuta, tak ak ti ide o ten RH a nie o igf1, tak skus 10mg davku, ta uplne staci, ak to rozdelis na 2x5mg/D, tak by to nemalo nicomu vadit

v 3/4 blastu na trenacete s ibuta 50mg ED s hexarelinom a ghrp2 som mal prolaktin kusok nad referencnym rozsahom, odvtedy som uz ani prolaktin nemeral viac a dodnes som neprehltol ani jednu molekulu IP . ktovie co by ti spravil hexarelin s trenom s ibuta
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 531 krát
Bolo mu ďakované: 413 krát

Príspevokod užívateľa moramiki » 17.10.2019

Ja sa spytam takto ibutamoren aj lieci klby?Nikde som nejak o tom zmienky nenasiel ale berem ho tyzden a prisaham bohu uz po troch dnoch rameno co bolelo ze som sa v noci budil bolo o 50%lepsie.Teraz uz ho skoro necítím.Ak to fakt bude robit take dobro tak ja ho snad uz nevysadím .
moramiki
Dátum registrácie: 08.01.2018
Poďakoval: 31 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný