Ligandrol - má význam?

Ligandrol - má význam?

Príspevokod užívateľa tobias92 » 05.02.2019

Zdravím kluci,

jsem dlouhodobě sportující naturál (cvičím od 15, nyní je mi 26, věnuji se spoustu let zápasu a 3 roky aktivně MMA). Měřím 189 cm, váha 88 kg, relativně nízké procento tuku, dost aktivní hmoty. Jedinou zkušenost jsem měl s peptidy, konkrétně 3 měsíce GHRP2 + MOD GRF + IPA. V této době se mi povedlo celkem dobře zkvalitnit, v dietě jsem držel svalovou hmotu, tuk ubýval a síla šla nahoru.

Jsem nyní měsíc v dietě a za 6 týdnů odjíždím na dovolenou k moři, kde bych měl dělat foto pro sponzory. Potřebuji tedy do té doby vypadat ještě trochu lépe než je můj naturální strop, tj. malinko zkvalitnit aktuální formu (zvýšit pevnost, definici, v té dietě se mi toto trochu nedaří, a když přidám jídlo, malinko se mi zalejvá břicho tukem a už to nevypadá dobře). Protože na dovolenou si to zároveň jedu užít s přítelkyní, určitě potřebuji v té doby hormonálně šlapat sám (tzn. obávám se věcí, které mají supresy vlastního TST, libida apod.).

Chtěl bych na tuto dobu vyzkoušet Ligandrol, bude mít na zkvalitnění formy vliv? Jaký? (tvrdost, tuk, žilnatost...?). Jaký bude mít skutečný reálný dopad na vlastní TST řekněme po 4 - 6 týdnech užívání cca 20 mg denně? Nevypne mě na období po skončení?

Děkuji Vám za případné rady, AAS jsou v plánu, ale až cca. za rok, brzy se budu snažit o dítě a TST má co jsem se dočetl vliv na spermatogenezy, tzn. určitě AAS super a těším se na ně, ale až budu do roka táta :) Moc Vám děkuji za fundované odpovědi a rychlou pomoc s řešením mé aktuální situace.
tobias92
Dátum registrácie: 24.10.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Ligandrol - má význam?

Príspevokod užívateľa John1003 » 05.02.2019

Dle tvého popisu (co od toho očekáváš a nechceš) bych spíše sáhl po Salbutamolu. Na žilnatost se vyprdni, nemá cenu kvůli tomu něco extra užívat, to si radši před focením dej 10-15mg Argininu a trošku si zapumpuj.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Bolo mu ďakované: 58 krát

No bude trochu problém, kluk který je mi schopen tohle dodat je v Thajsku a vrací se před mým odjezdem, netuším kde teď salbu koupit aby to dorazilo nějak včas a bylo to něco slušného. Zkusím zjistit v okolí co se nechá sehnat. Takže myslíš, že by měla význam větší tedy Salba než sarms?
tobias92

Príspevokod užívateľa silný » 05.02.2019

najväčší prínos by mala kombinácia oboch :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Ok, jdu poptat. Když neseženu - sarms ano? Které? Nebo nekupovat? Když seženu Salbu tak půjdu tedy oboje podle tvé rady, jde mi o plán B když neseženu.
tobias92

Príspevokod užívateľa silný » 05.02.2019

tak ak nezoženieš, mozeš este pridať dáke komernčé spalovače, neni to žiadna záchrana ale dačo to spraví... ja napríklad používam Thrash (je tam mrte kofeínu, daky ephedra extract, yohimbín) tuná otiaľto za body a som s ním spokojný...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 05.02.2019

Jasně, že nejvíc práce ti udělá kombinace obojího. Já spíš přihlížím na to, že nechceš žádný negativní dopad a je pro mě naprostá hloupost do sebe cpát Sarmy kvůli jedný fotce. To je jeden z dalších TOP hloupých nápadů, proč něco takového užívat. Salba ti posune to tvé naturální maximum o kterém píšeš a možná se správnou stravou postará i o ten tuk na břiše a k tomu dodá energii v době diety. A její dopad pro tělo je teoreticky nula nula nic.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Bolo mu ďakované: 58 krát

Ono to zní hloupě, že kvůli fotce. Ale ta "fotka" se mi velmi vyplatí, takže motivace je to dobrá. Ač to tak nezní, beru tuto problematiku velmi seriózně, jsem dlouhodobý sportovec který tomu podmiňuje celý život, AAS studuji spoustu let a stále jsem k nim nedošel jen proto, že se stále zvládám ještě někam trochu posouvat a nechci k nim přistoupit příliš brzy. Ale nejde to napořád. Jdu po té Salbě, snad se podaří sehnat. Děkuji Vám za váš čas a názory, čas od času je pro mě důležité si tyto informace verifikovat se znalejšími, kterých v okolí nemám tolik (a dealera tak seriózně neberu).
tobias92

Príspevokod užívateľa Svalo » 10.02.2019

Robíš z toho zbytočnú vedu, daj si androrganics bodka eu, hoď si do košíka Ligandrol a Tribandrol (na nakopnutie libida) a určite nebudeš sklamaný. Toľko moja rada, kľudne počúvni niekoho iného ak chceš.
Benchujúci invalid.
Svalo
Dátum registrácie: 11.07.2014

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní