Presedlani z as na sarms (zdravi)

Re: Presedlani z as na sarms (zdravi)

Príspevokod užívateľa s0re » 30.05.2018

5 stran je uz v tomto vlakne, nazov je tak jednoduchy: presedlat z AS na SARMS kvoli ZDRAVIU... uz ti tu x-krat bolo poradene a dane veci vysvetlene a ty si furt ides svoje, tak si teda urob po svojom a nezasieraj tu forum svojimi nezmyslami konecne.
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
Užívateľov profilový obrázok
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 30.05.2018

Dal som si tu namahu, najst krvne testy jedneho typka ktory siel vikinga a k tomu RAD-140 co je vlastne lentilka oproti tomu.
Tak nech sa paci pan tvrda hlava, ak nevies co tie hodnoty znamenaju, co predpokladam ze nie, tak si ich mozes vygooglit. A uz sa viac k tebe nehodlam vyjadrovat, lebo KOMU NIET RADY, TOMU NIET POMOCI.
Obrázok
Obrázok
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 165 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 30.05.2018

Holý kkt mi bolo poradene. Akurát to ze problémy som mohol mat z Undestor a opísana druhá strana AAS. A zbytok bolo len utahovanie si ze si mam cvickat a brat kreatín a podobne. A vidím, že tam ma zvýšený zlý cholesterol a znížený dobrý a ešte zopár hodnôt zvýšených. Ale pozrel by som si aj testy takých co idú TST a k tomu ďalšie tri inj aas spolu s Rh,ze ci po vikingu a RAD140 a YK11 sú horšie výsledky. Ale máš pravdu j*bem na to a určite sa nejdem a nemienim hádať.
Angelo2806
Dátum registrácie: 21.03.2018
Poďakoval: 6 krát

Príspevokod užívateľa silný » 30.05.2018

To nie ale boli tu taky co sa nepytali ako kkti na kazdu sprostost ale radsej studovali a citali aj zahranicne zdroje...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 30.05.2018

Ok už som aj kkt...dobre napísal som ze viac to neriešim.
Angelo2806

Príspevokod užívateľa silný » 30.05.2018

Holý kkt mi bolo poradene. Akurát to ze problémy som mohol mat z Undestor a opísana druhá strana AAS. A zbytok bolo len utahovanie si ze si mam cvickat a brat kreatín a podobne. A vidím, že tam ma zvýšený zlý cholesterol a znížený dobrý a ešte zopár hodnôt zvýšených. Ale pozrel by som si aj testy takých co idú TST a k tomu ďalšie tri inj aas spolu s Rh,ze ci po vikingu a RAD140 a YK11 sú horšie výsledky. Ale máš pravdu j*bem na to a určite sa nejdem a nemienim hádať.
ale tie zvyšene pečeňovky aj s bilirubinom si si si nevšimol co :) to ti ziadny inj AS nesrpavi btw., ani RH...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 31.05.2018

To ze je undestor kktina znamenalo ze mas ist injekcny a nie brat trojkombo jakeby to boli bcaa. To si potom mohol ist oxy s metakou to by si mal nastejno len lacnejsie
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 31.05.2018

To máš pravdu. Cenovo ma všetko vyšlo cez 220€ a je mi jasné, že efekt bude minimálny oproti aas. Len keď ja som sa už bal zavodnenia a toho tlaku 158/122 a tej bolesti hlavy a oči, kedy som ešte aj svetlo počul a mal som chuť skočiť pod vlak od bolesti, ved to trvalo zhruba 3tyzdne. Pri Vikingu a Sarms nepočítam s takým vysokým tlakom. Je pravda, že met som išiel skoro 6tyzdnov 50mg na deň so zvyšovaním samozrejme a vyklesavanim a ten skarany undestor už nikdy viac Doberiem toto keď už som začal a uvidím ako bude na to telo reagovať a potom sa uvidí co ďalej.
Angelo2806

Príspevokod užívateľa rapsic » 31.05.2018

Presedlat z aas na vikinga je ako......
Ja neviem z lamba do skodovky?
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 518 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 10.06.2018

Ahojte. Idem ten Viking +YK11 +RAD140 už niečo okolo dva týždne a bolesť hlavy žiadna, tlak sa upravil. Bol som na vyšetrení lebo som menil doktora a EKG super, tlak mi klesol na výbornú a cítim sa super, akurát spánok je na prd, budím sa každé dve hodiny. Na konci Júna idem testy tak som zvedavý ci budem rozdrbany ako Rochniakova rit. Viking s RAD140 je super vec.
Angelo2806

Príspevokod užívateľa BULDOZERIS » 16.10.2018

Ahojte. Idem ten Viking +YK11 +RAD140 už niečo okolo dva týždne a bolesť hlavy žiadna, tlak sa upravil. Bol som na vyšetrení lebo som menil doktora a EKG super, tlak mi klesol na výbornú a cítim sa super, akurát spánok je na prd, budím sa každé dve hodiny. Na konci Júna idem testy tak som zvedavý ci budem rozdrbany ako Rochniakova rit. Viking s RAD140 je super vec.
no ako si dopadol? celkom by ma to zaujimalo
BULDOZERIS
Dátum registrácie: 19.02.2014
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Pavelik » 18.10.2018

***** dreveny, ak nekto moze ist Viking + RAD 140 ? TST see u never more
Pavelik
Dátum registrácie: 31.01.2018
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 27.10.2018

:ok:
no ako si dopadol? celkom by ma to zaujimalo
Dopadol som až veľmi dobre. Ako som písal tlak sa upravil a všetko v poriadku co sa týkalo tlaku a bolesti hlavy. Samozrejme palica neposluchala ako som chcel ale ja som riešil tlak a bolest a to bolo ok.
Angelo2806

Príspevokod užívateľa Darty » 29.10.2018

takze vysledok je, ze Viking a Rad140 su lieky na tlak, bomba
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 123 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 04.11.2018

To som nepovedal. Tlak som mal vysoký kvôli veľkému zavodneniu z methandienone a tým pádom sa zmenilo krvné riecisko na toľko, že som ml taky tlak. Pri Vikingu a RAD140 sa to ustalilo. Keď som dobral Viking išiel som ďalej RAD140 +Ibutamoren +Ostarine a Agmatin Sulfate +BCAA. Po dobrat Sarms som išiel najprv Clomadex +Omega 3 a Vitality komplex a potom som zamenil Clomadex za Testaflex a po celý čas všetko OK. Akurát co som na sebe zistil ze PH sú zrejme väčší odpad a hnoj ako samotné AS.
Angelo2806

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní