Presedlani z as na sarms (zdravi)

Presedlani z as na sarms (zdravi)

Príspevokod užívateľa sypak4 » 12.08.2017

Zdravim, cvicim uz 6 let. Jelikoz mam problemy s vyssim tlakem as uz neberu pres rok a chtel bych vyzkouset prave sarms z duvodu vetsiho setrnosti ke zdravi. Udajne pry sarms vubec nezatezuji kardiovasku. system, nezvysuji tlak atd.. No sarms jsem nikdy nepouzival ani nestudoval tak jako AS, takze o tom skoro nic nevim, krome prispevku z fora zde (zlate skroids). Chtel bych se zeptat, jake by bylo takove nejucinejsi a zaroven nejbezpecnejsi kombo Sarms? Jde mi ted predevsim o zdravi je mi jasne, ze vypadat tak jako pri as na sarms nebudu, ale abych trosku podporil tu regeneraci a pumpu, jelikoz jsem zvykly cvicit kazdy den a naturalne mi to telo proste nestiha ikdyz je vse okolo samozrejme na 100%. Na penize hledet netreba a nebudu se zlobit kdyby mi nekdo poradil i nejakou dobrou stranku na prostudovani problematiky sarms. DIKY
Naposledy upravil/-a sypak4 v 13.08.2017, upravené celkom 1 krát.
sypak4
Dátum registrácie: 03.02.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát

Re: Presedlani z as na sarms (zdravi)

Príspevokod užívateľa Chaskar » 12.08.2017

pozri ono nevyhoda SARMS je ta ze este nieje tolko vyskumov a studii o neziaducich ucinkoch ako u AS cize vzdy tam bude-?.samozrejme vzhladom na ucinnost nepredpokladam ze to bude az take nebezpecne aj ked vzdy tu je ale...pytas sa combo:na regeneraciu(a pazravost)odporucam mk-677 a na silu a kvalitu,plus urcite spalovanie tukov yk-11 co v podstate sarms ani nieje kedze svojou chemickou strukturou ma blizsie k DHT derivatu.na istatne veci ako ligandrol,andarin...by som sa uplne vyto kedze su naozaj slabe a ostarin tak jedine do pct.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa sypak4 » 12.08.2017

No trosku jsem cetl o tom yk 11 a to je zrovna to nejsilnejsi co bych mohl dat ne? :D A na zahranicnich forech docela dost negativa. Ono zase jde o to ze ja nemusim mit nejaky brutalni narust sily nebo hmoty (ikdyz sem byl v kure jel sem max 500 mg tst tejdne), ale spis se ted chci soustredit na to zdravi, protoze ten tlak mi dela starosti ikdyz by mel ligandrol 10x mensi ucinost a byl by s minimem negativa sel bych do nej radsi.
sypak4

Príspevokod užívateľa Chaskar » 12.08.2017

neviem,u mna ine sarms ako som ti napisal nefunguju cize v tomto ti uz neporadim a ist do niecoho z coho nemas nic len kvoli pocitu ze nieco uzivas???jedine zabite libido z ligandrolu,dakujem pekne.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa sypak4 » 13.08.2017

Trosku jsem projel fora atd. a jako nejprijmnejsi, nejbezpecnejsi verze vuci srdci mi prijde stenabolic a testolon. U toho stenabolicu me nejvic zajima ten pozitivni vliv na cholesterol. Jedine co me ted zajima je jake zvolit davkovani u stena 20mg a u testolonu zacit na 10mg a vystoupat max 20mg. Zni ok?
sypak4

Príspevokod užívateľa silný » 13.08.2017

tu mas profily oboch latok, ak si nahodou prehliadol a davkovanie je tam rozpísané!!!
viewtopic.php?f=40&t=19420
viewtopic.php?f=40&t=19522
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

No prave i tohle jsem cetl :)
sypak4

Príspevokod užívateľa silný » 13.08.2017

ale pre istotu si sa aj tak opýtal hej :D ci nahoodu pre teba nebude platiť daco ine :O
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Spis kvuli ty kombinace jestli to bude mit aspon nejakej ucinek na me, protoze fakt do toho nevidim, ale tak pocitam, ze jak sem off uz pres rok, ze to bude pekne slapat a bez problemu no jsem zvedavej dam pak report.
sypak4

Príspevokod užívateľa oneone » 20.08.2017

Ahojte, trosku mimo temy ale co sa tyka vedlajsich ucinkov sarms... Cvicim rekreacne asi 16 rokov aj s prestavkami. Tento rok som skusil halodrol+pct , vysledok super. Nabral som za mesiac 5 kg svaly/tuk. Vedlajsi ucinok: strasne bolesti hlavy, preto som sa rozhodol prejst na sarms. Kupil som LGD 4033. Po tyzdni uzivania mi neustale klesala chut do jedla a v priebehu druheho tyzdna som dostal silne krce a hnacky, takmer som skoncil na JIS-ke, nakoniec ma prepustili na vlastnu zodpovednost (ze to je nezvycajne podrazdeny zaludok, neprezradil som im preco, som sa aj hanbil a bol som strasne vycerpany, po 3 dnoch som stratil 5kg). Asi 2 mesiace som chodil na krv az kym som dosiahol dobre vysledky. Vtedy som si povedal ze uz nikdy viac ale moze byt ze 99% ludi z toho nebude mat ziadne vedlajsie ucinky a pomoze im to (mozno som mal Ph aj sarms od zleho vyrobcu, aj ked je dost rozsireny). Toto je nevyhoda PH a Sarms oproti AS, ze ta chemia ide cez zaludok a vsetky organy. Tiez som prestudoval asi 20 roznych for, kde jednoznacne uprednostnovali sarms pred PH. Z mojej skusenosti by som to dal opacne. A odteraz uz len kreatin a aminace, aj ked je to len polievka oproti PH ale uz sa bojim.
oneone
Dátum registrácie: 20.08.2017
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 20.08.2017

budete špekulovať kým vám z toho neodvarí pečeň, žaludok, obličky, dekel... :D TST + Tren/Deca pekne ihlou do zadnice, tak ako to robili ešte naši dedovia Arnold, Franco a spol a aha aký su vitálny ešte aj v tomto veku... :D
silný

Príspevokod užívateľa sypak4 » 23.08.2017

Ahojte, trosku mimo temy ale co sa tyka vedlajsich ucinkov sarms... Cvicim rekreacne asi 16 rokov aj s prestavkami. Tento rok som skusil halodrol+pct , vysledok super. Nabral som za mesiac 5 kg svaly/tuk. Vedlajsi ucinok: strasne bolesti hlavy, preto som sa rozhodol prejst na sarms. Kupil som LGD 4033. Po tyzdni uzivania mi neustale klesala chut do jedla a v priebehu druheho tyzdna som dostal silne krce a hnacky, takmer som skoncil na JIS-ke, nakoniec ma prepustili na vlastnu zodpovednost (ze to je nezvycajne podrazdeny zaludok, neprezradil som im preco, som sa aj hanbil a bol som strasne vycerpany, po 3 dnoch som stratil 5kg). Asi 2 mesiace som chodil na krv az kym som dosiahol dobre vysledky. Vtedy som si povedal ze uz nikdy viac ale moze byt ze 99% ludi z toho nebude mat ziadne vedlajsie ucinky a pomoze im to (mozno som mal Ph aj sarms od zleho vyrobcu, aj ked je dost rozsireny). Toto je nevyhoda PH a Sarms oproti AS, ze ta chemia ide cez zaludok a vsetky organy. Tiez som prestudoval asi 20 roznych for, kde jednoznacne uprednostnovali sarms pred PH. Z mojej skusenosti by som to dal opacne. A odteraz uz len kreatin a aminace, aj ked je to len polievka oproti PH ale uz sa bojim.
Jaka znacka a kde si kupoval?
sypak4

Príspevokod užívateľa sypak4 » 23.08.2017

Jeste se chci zeptat kdyz ten stenabolic snizuje krevni cukr o nejakych 24% nebo kolik neni to nebezpeny jeste kdyz jsem v diete? Byl jsem na testech a 2 hodiny po jidle odpoledne mam glukozu 5,2 mol normalni hodnota nalacno je 4-5,9mol a po jidle pod 7,8 mol. Napadlo me to v souvislosti s tim dallasem, protoze zradlem se udusil tim ze mel nizkej krevni cukr po inzulinu a upadl do koma jak se pise na us forech.
sypak4

Príspevokod užívateľa silný » 23.08.2017

no len 30iu slinu, to bude asi trošku iny level... :D
silný

Príspevokod užívateľa oneone » 25.08.2017

Jaka znacka a kde si kupoval?
german pharmaceuticals, do 2019 mali exp date. Ale ako som spominal, mozno Tebe to nesposobi ziadny problem, s halodrolom som nemal ziadne zaludocne problemy az na tie bolesti hlavy.
oneone
Dátum registrácie: 20.08.2017
Poďakoval: 1 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný