Sarms-fejk

Sarms-fejk

Príspevokod užívateľa Tamaris » 13.04.2017

Ahoj koupil sem sarms ligan a ibuta ze stranky magnuspharmaceuticals a po 2 mesicich sem zasel na krev a TST mam skoro vyply (1.720nmol/l) takze nejspis fejky pancovane steroidama ,divne je ze sem nedal zadne pct a nepocituju nulove libido proste nic ,ubitek sily a vahy taky minimalni.Co si o tom myslite?
Ligan ma snizovat TsT ,ale asi ne takto ,nebo se mýlím?diky za nazory. :(
Tamaris
Dátum registrácie: 16.10.2016
Cash on hand: Locked

Re: Sarms-fejk

Príspevokod užívateľa Chaskar » 13.04.2017

blbost!keby to bolo fejkovane AS tak si v inom leveli ne v minuse.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Jako ze bych mel tst jeste vetsi oproti normalu? Nebo jak si to myslel? Nechapu teda proc po tom sarms mam vypli tst..
Tamaris

Príspevokod užívateľa Darty » 13.04.2017

Ligan znizuje tst !!!!! bol si na testoch pred zaciatkom kury? vies kolko si mal predtym? nevies!!! co ked si mal 7nmol? kludne ti ho ligan mohol zrazit na tvoju hodnotu, ak by si trosku rozmyslal tak by si si dal.zmerat LH a FSH, pretoze na tieto Ligan nevplyva a hned by si vedel ci trepes alebo netrepes blbosti, takze este raz
Ligan znizuje hladinu volneho TsT ale neovplyvnuje LH a FSH, cize sa Tst rychlo vrati do normalu
ale toto si asi nevedel vsak? zbehni si na testy znovu a daj si zmerat LH a FSH a az potom rob zavery
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Tst pred sarms byl 16.500 ,mam tedy nasadit nejaky pct? Kdyz mam tst skoro na nule? Ale jak rikam vaha sila libido vse OK..
Tamaris

tak tomu ver, clomid na dva tri tyzdne(staci male davky) + aspon zinok 100mg ed
kolko a ako dlho si ho isiel?
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Jel jsem ho necely dva mesice ,takze myslis ze to nebyl fake? Ze je to normalni? Myslel jsem ze to snizi tst tak o 20% a ne az takhle ..a uz vubec ne ze budu muset ject pct to jsem mohl nasadit normalni kuru s tst.
Tamaris

o 20% ti ho znizi ostarin, o ligane sa vravi ze je cca. 10krat silnejsi ;-)
Darty

Jel jsem ho necely dva mesice ,takze myslis ze to nebyl fake? Ze je to normalni? Myslel jsem ze to snizi tst tak o 20% a ne az takhle ..a uz vubec ne ze budu muset ject pct to jsem mohl nasadit normalni kuru s tst.
normalna kura by ti vypla LH aj FSH
Darty

Takze skocit na testy a nasadit pct mam doma jen exemestan zbytek 😄 tak to dam priste normalni kuru a ne nejaky sarms ,ktery se aas nevyrovna a musim po nem dat pct taky.
Tamaris

Za toho smajlika se omlouvam se nejak zvetsil :)
Tamaris

Príspevokod užívateľa Angel10 » 14.04.2017

-Exemestan nie je vhodný do PCT v tvojom prípade, už ti tam niekto aj pisal, bud Clomid, Tamoxifen alebo Raoxifén
-Ešte dobre, že sú tieto fóra, lebo takto by sa posúvala informácia, ktorej by uverilo mnoho ľudí
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator
Dátum registrácie: 23.02.2017
Bolo mu ďakované: 33 krát

Príspevokod užívateľa finist » 14.04.2017

-Exemestan nie je vhodný do PCT v tvojom prípade, už ti tam niekto aj pisal, bud Clomid, Tamoxifen alebo Raoxifén
-Ešte dobre, že sú tieto fóra, lebo takto by sa posúvala informácia, ktorej by uverilo mnoho ľudí
Angel čo by si si z tých troch vybral ty a pre čo ?
finist
Dátum registrácie: 30.06.2016
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa Angel10 » 14.04.2017

to k čomu by som mal prístup a podľa toho čo mi šlape lepšie, lebo je to individuálne, niekomu sedí viac tamox, inému viac klomid, pre iného zase ralox je drahý, ani jedno z vyššie spomenutých nie je chybou
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator
Dátum registrácie: 23.02.2017
Bolo mu ďakované: 33 krát

Príspevokod užívateľa Tamaris » 14.04.2017

A nevite proc i kdyz mam tak nizko tst ze se citim uplne v pohode? Nic jsem na sobe nepoznal na ty krevni jsem sel jentak abych priblizne vedel jak to tst snizilo, kamarad bral ten ligan taky na krev nesel ma vysazeno ted a nic taky nerikal :) ten ani nevi ze ma tst skoro na nule ..:D
Tamaris

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní