SR-9009 (Stenabolic)

SR-9009 (Stenabolic)

Príspevokod užívateľa Angel10 » 09.04.2017

Stenabolic
SR9009
(Profile of Angel 2017)Zneužívané dávky = 20 až 40 mg denne
Half-life = 30 – 60 minút u myší, u ľudí pravdepodobne dlhší

-Táto látka je obrovský pokrok v medicíne. Síce je prezentovaný ako Sarms, v skutočnosti je syntetický agonista Rev-Erb-alfa v orálnej forme, čo to znamená? Viaže sa na tento proteín a robí ho viac aktívnym. Aký to má ale zmysel? Veľmi pozitívny, pretože vďaka tomu prináša mnoho výhod predovšetkým po zdravotnej stránke, pretože reguluje mnohé mechanizmy v ľudskom tele:

• Má vplyv na lipidy (cholesterol)
• Vplýva na metabolizmus glukózy
• Má pozitívny vplyv na odbúravanie tukov
• Ovplyvňuje cirkadiánny rytmus (je to jeden z biorytmov, kolísanie aktivity a bdelosti počas dňa, v podstate naše biologické hodiny)
• Pozitívne vplýva na makrofágy (bunky ktoré zabezpečujú organizmu ochranu pred baktériami a inými cudzorodými látkami)
• Znižuje hladinu prozápalových cytokínov IL-6 o ohromných 72 % (v štúdiách na zvieratách), čo samozrejme veľmi prospešne znižuje zápaly v tele !
• A mnohé ďalšie

-Prečo sa ale športovci a predovšetkým vrcholoví tak veľmi zaujímajú o túto látku? Pretože im veľmi úspešne pomáha zbaviť sa tuku a zvýšiť vytrvalosť + zároveň má mnoho prospešných zdravotných účinkov! Táto látka sa v podstate v tele naviaže na proteín Rev-Erb-alfa a spustí mnoho procesov, už som niektoré spomenul vyššie, ale teraz sa budeme zaujímať o jeho vplyv na:

zvýšenie mitochondrií vo svaloch, ktorý bol zaznamenaný v štúdiach u myší = vďaka tomu sa výrazne zvyšuje vytrvalosť a svalová sila, v štúdiach na myšiach bolo dokázané, že mali výdrž vyššiu o 50 % !!!! Čo je viac než brutálne, sledovali sa faktory ako dosiahnutá vzdialenosť ale aj čas. Čo je úžasné pri tejto látke? Tým, že zvyšuje počet makrofágov v tele, ktoré som už spomínal, tak tie sa postarajú o odstránenie defektných mitochondrií zo svalov a tie sa nahradia novými !!!

zvýšenie metabolizmu (podobne ako u DNP), ktorý bol zaznamenaný u myší = zatiaľ štúdie naznačujú, že zvýšenie metabolizmu by malo byť kdesi na úrovni 5 % a to aj v čase, keď užívateľ oddychuje ! Týmto spôsobom pomáha
-znížiť hladinu triglyceridov = v štúdiach v priemere o 12 %
-znížiť celkový cholesterol = v štúdiach v priemere o 47 %
-znížiť neesterifikované mastné kyseliny = v štúdiach v priemere o 23 %
-znížiť glukózu v krvi = v štúdiach v priemere o 19 %
-znížiť hladinu inzulínu v krvi = v štúdiach v priemere o 35 %

waaaau :) Inak povedané, aby ste chápali = v tele sa uloží menej tuku, čiže sa takto upravuje cholesterol, viac glukózy sa spáli vo svaloch a je vyvíjaný nižší tlak na pankreas

-Myslím že pomaly ale isto vám dopína, ako úžasná je táto látka a prečo je tak veľmi vyhľadávanou medzi profi športovcami, ešte raz to zhrniem v skratke:

• zvýšenie vytrvalosti a sily
• podpora odbúravania tukov
• podpora svalového rastu
• zlepšenie hladín cholesterolu
• zlepšenie hladín cukru
• zvýšenie metabolizmu

-Je preto vhodný ako veľmi luxusný doplnok do akéhokoľvek cyklu pre lepšie dosiahnutie anabolických účinkov, zníženie zápalových procesov v tele, lepšiu regeneraciu a zlepšenie celkového zdravia počas cyklu !!!! Je veľmi dôležité pri užívaní AAS strážiť si cholesterol a triglyceridy, a práve s SR9009 to bude oveľa ľahšie ! Rovnako je tiež veľmi dôležité si strážiť citlivosť na inzulín, ktorá je znižovaná predovšetkým u ľudí užívajúcich rastový hormón, čím pankreas veľmi trpí, vďaka SR9009 tento efekt dokáže zmierniť !
-Čo ale asi nikto nikdy neuvádza je, že štúdie boli robené zatiaľ len na myšiach, ktoré mali nižší podiel svalovej hmoty, vyšší podiel tuku a málo pohybu. Zväčša takto aj vyzerajú profily na internete, kde sa opíšu pozitíva danej látky a niekedy to potom vyznieva, že mame úplnú bombu a novinku na trhu a neskôr sú ľudia z toho sklamaný. Takže ja by som to rád trošku dal na pravú mieru. Väčšina týchto nových látok, ktoré sú dnes vyvíjané, sa prv testujú na umelo vytvorených bunkách, tak na zvieratách a neskôr na ľuďoch. Dnes bohužiaľ reagujeme tak rýchlo, že ešte sa len urobia prvé testy na umelých bunkách alebo zvieratách a my už mame produkt na trhu. Niekedy ale vznikajú ohromné rozdiely medzi zvieratami a ľuďmi, pretože podiel rôznych receptorov sa medzi ľuďmi a zvieratami líši a tiež aj mnohé mechanizmy sú iné. Čo je ale veľmi podstatné, čo takmer nikto nikde nepíše, že SR-9009 pôsobí predovšetkým na Rev-Erb-alfa proteín, a myši, na ktorých boli robené štúdie, tento proteín vraj nemajú ! (neviem nevyznám sa do myší a netuším či ich majú či nie, ale vraj nie). Čiže je viac než jasné, že tento liek bude mať iné mechanizmy, skrz ktoré vytvára tieto prospešné účinky. Nerozumiem ale prečo vedci idú skúmať účinok lieku ktorý je agonistom Rev-Erb-alfa proteínu na zvierati, ktoré tento proteín vôbec nemá, trošku nezmyselné nie? Keďže väčšina profilov je písaných marketingovo, aby sa látky predávali, tak sú informácie písané tak trošku zavádzajúco. Ja takto písať nechcem a ani nebudem, radšej napíšem pravdu, keďže viem, že na základe mojich profilov mnoho ľudí sa rozhodne niektoré veci skutočne užívať a ja nechcem mať na svedomí prínos klamlivých informácií. Zároveň ale nechcem ani zahodiť potenciál tohto lieku, ale budem sa opakovať, nechápem načo sa testuje niečo na zvieratách, ktoré ani len nemajú to, na čo sa daná látka vyvíja. Jedine možno ešte preto, že tento proteín je špecifický len pre ľudí, ale čo som len tak zbežne pozrel, tak nemalo by to tak byť, vo všeobecnosti sa píše, že je to proteín, ktorí majú cicavce, ale je ich viac druhov, a zase takto hlboko do tematiky sa mi nechcelo šprtať. Nejako ma nezaujíma ktoré zviera má aké „proteíny“ v tele :D Nechcem teraz zahodiť potenciál látky, pretože v praxi ho už vyskúšalo pomerne dosť veľa ľudí s veľmi pozitívnymi ohlasmi, samozrejme, našli sa aj takí, ktorí sa stali odporcom, dôvody budem popisovať nižšie.

-A čo vedľajšie účinky? Doteraz neboli pozorované žiadne, bolo vyhlásené priamo vedcami že ide o mimoriadne bezpečnú látku. Nie je to hormonálny liek !!!! Preto sa tu nerieši žiadne vypadávanie vlasov !!!! Žiadna estrogénna aktivita, žiadne DHT pôsobenie, žiadna androgénna aktivita ani žiadny negatívny vplyv na tvorbu vlastného TST !!! Nie je vôbec methylovaný, preto jeho vplyv na pečeňovú toxicitu je minimálny !!!! Ale samozrejme, môžu sa odstupom času zistiť nejaké iné skryté negatíva, s čím treba rátať, pretože zatiaľ bol testovaný len na zvieratách !
-Už keď sme pri vedľajších účinkoch, pozor na nejaké neznáme značky na trhu, ktoré nie sú overené, pretože z toho čo čítam, tak v zahraničí sa našli takí špekulanti, ktorí namiesto SR9009 len prebaľovali GW-501516 !!! A GW je látkou, ktorá pri akejkoľvek gramáži dokázala u potkanov spôsobiť vznik rakoviny !!! Preto pri takýchto novinkách radšej zvoľte osvedčené značky, než tie menej známe.

Half-life

-Zo štúdií na myšiach sa určil half-life v rozmedzí 30-60 minút ! Ale to nebude platiť u ľudí, zoberme si príklad s DNP, u myší ma half-life cca 30 minút, u potkanov cca hodinu a ľudí až 36 hodín !!! Preto je veľmi ťažké posúdiť aký half-life bude mať SR-9009 u ľudí, musíme si počkať na štúdie, bohužiaľ. Ale existuje veľký predpoklad, že bude dlhší ako u myší.


Dávkovanie

-Optimálne dávky sa pohybujú od 20-40 mg denne, ale táto látka ma extrémne krátky half-life, preto je nutné ho užívať veľmi veľmi veľmi často a to každé 2-4 hodiny. Presnejšie takto,

Ak je denná dávka 20 mg, je možné užívať ho takto:
• 4 x 5 mg denne s časovým rozostupom cca 2-4 hodiny (ideálnejší spôsob)
• 2 x 10 mg denne s časovým rozostupom cca 8 hodín (menej ideálny spôsob, ktorý nemusí priniesť žiadne výsledky)

Ak je denná dávka 30 mg, je možné užívať ho takto:
• 6 x 5 mg denne s časovým rozostupom cca 2-3 hodiny (ideálnejší spôsob)
• 3 x 10 mg denne s časovým rozostupom cca 4 – 6 hodín (menej ideálny spôsob)

Ak je denná dávka 40 mg, je možné užívať ho takto:
• 4 x 10 mg denne s časovým rozostupom 2-4 hodiny

-Veľmi vhodné je ho kombinovať s kreatínom ! Keďže kreatín má priamy vplyv na ATP spolu so SR-9009 v tomto smere budú vytvárať silnú synergiu. Vraj to aj v praxi funguje podľa výpovedí ľudí na fórach.

-V praxi sú jeho účinky z hľadiska pocitového efektu prirovnávane ku GW-501516 , ale pozor, len prirovnávané, nie rovnaké ! S tou nevýhodou, že je nutné ho užívať ale veľmi často, kvôli krátkemu half-life. Jeho dĺžka užívania = 4 a viac týždňov, čiže o to viac je nepohodlné užívanie Stenabolicu pre ľudí, pretože niekoľko mesiacov je nutné do seba denne tlačiť pomerne dosť veľa tabliet, ktoré síce nie sú toxické ale je to asi zrejme dosť otravné. A tu je aj podstata problému. Na internete nájdete mnoho veľmi pozitívnych ale veľmi veľa negatívnych recenzií, presne ako pri YK-11 !!! Môj postreh ? Snáď každý kto užíval YK-11 a SR9009 s veľmi ďalekým časovým rozostupom, bol veľmi sklamaný a každý kto dodržal čo najkratšie rozostupy v dávkovaní, sa účinnosť pochvaľoval !! Čo aj celkom dáva logiku, že v prípade ak látka má veľmi krátky half-life a jednotlivé dávky sa užívajú v príliš ďalekých odstupoch od seba, že ten účinok bude banálny až smiešny. Zároveň aj dĺžka užívania je pri týchto látok vhodnejšia práve dlhšia ako kratšia. Pri SR-9009 si ju chválili zväčšia tí, ktorí ho užívali fakt 2-3 mesiace.

-Ešte sa vrátim k tomu, že sa SR-9009 prirovnáva ku GW-501516, ani zďaleka sa nedajú porovnávať v rámci účinnosti, v podstate ak by som to mal preniesť na nejaký príklad aby ste rozumeli, je to niečo ako porovnať Oxandrolón a Stanozol, kde je viac než jasné, že Oxandrolón sa nikdy svojou silou nedostane nad Stanozol, takže späť k tomu, o čom je tento profil = SR-9009 sa nikdy svojou účinnosťou nebude rovnať GW-501516. V podstate aj ich účinnosť od základu je iná, pretože SR pôsobí na alfa proteín a GW na delta proteín. A už tam vznikajú podstatné rozdiely. A preto sú tu aj 2 skupiny, zástancovia SR-9009, ktorí tvrdia, že hoci je táto látka slabšia a je nutné ju dávkovať častejšie, nie sú zatiaľ zaznamenané žiadne rakovinotvorné účinky a tak sa radšej držia SR-9009. Druhá skupina ale tvrdí, že je to strata času a radšej to risknú a využijú silný potenciál GW-501516 aj napriek možnému riziku vzniku rakoviny.

-Z toho čo som čítal logy na rôznych fórach, v podstate skutočne SR-9009 funguje, ľudia si pochvaľovali najviac:
• Zvýšenie vytrvalosti
• Minimalizovanie zadýchavania sa, napr. po drepoch, mŕtvych ťahoch ale aj počas kardia
• Nižšia potreba spánku
• Kvalitnejší spánok


Jeho kombinovanie s inými látkami

-SR-9009 ak bude u ľudí preukazovať všetky tieto pozitíva, ktoré sa uvádzajú, bude veľmi vhodnou látkou, ktorá bude doplnkom k cyklom:
• U Sarms látok, kde bude zvyšovať ich potenciál
• U AAS, kde bude zvyšovať ich potenciál
• U Prohormónov kde bude zvyšovať ich potenciál
• U mostov, kde bude zlepšovať ich dokonalosť

-Prečo ale píšem jeho možnosti kombinácie? Pretože sa nikdy neužíva samotný, nie je to látka, ktorá sama o sebe bude prinášať nejaký extra svalový nárast, je to látka, ktorá bude dodávať cyklu iný smer, inú dimenziu ale nie je to v žiadnom prípade látka, ktorá by bola hlavnou v cykle, NIE ! Rovnako ako aj YK-11 tak aj SR-9009 má podľa dostupných informácii teoreticky veľký potenciál, je len v spojení s inými látkami a to s AAS, Sarms alebo Prohormónmi.


Biologická dostupnosť:

-Možno niektorí z vás sa vydajú na samo-štúdium a budú hľadať info o SR-9009 a narazia na diskusie o jeho biologickej dostupnosti. A nájdu túto informáciu = biologická dostupnosť SR-9009 je len 2,2 % po orálnom užití. Čiže napr. ak užijete 10 mg SR-9009 tak telo reálne využije len 0,2 mg. Ale pozor, sklamem tých, čo sa už tešili, že sa vysmejú tím, či danú látku skúsili, že to bol nezmysel a len placebo-efekt. Takže toto je biologická dostupnosť u myší !!! A tá je vždy iná u myší, aj potkanov aj u ľudí. Ale vráťme sa k 2,2 %. Áno, uznávam, je to veľmi nííííííííííízka využiteľnosť lieku, preto ak v štúdiach na ľuďoch budú prevyšovať pozitíva nad negatíva, určite látku upravia tak, aby zvýšili jej využiteľnosť, teraz ale máme len túto vymoženosť. A tá nám čo preukazuje? Že aj takto malá biologická dostupnosť urobila veeeeeeeľkéééééééééé veci !!!! Takže všetci tíííííííí čo ste sa už chichúňali popod nos, ste sa dúfam dosmiali. Ešte aby som bol úplne presný, účinná dávka u myší bola stanovená na 0,019 g na 1 kg z ktorej myš využije len 0,000418 g a napriek tomu výsledky sú ohromné. Čiže v prenesení na ľudí by sme sa mali baviť o dávke 1 mg na 1 kg, takže 90 kg človek by mal užiť 90 mg denne a z toho využije len 1,8 mg, áno viem, znie to odstrašujúco, ale pááááni a dáááámy. T3 dávkujete ako? Tiež 25 alebo 50 mcg denne? A zapodievate sa pri tom nad tou trápnou gramážou? A Klenbuterol? Neužívate náhodu denne v priemere 4 x 40 mcg, čiže len 1,6 g denne. Takže pri Klenbuterole 1,6 mg denne sa vám nezdá málo ale pri SR-9009 využitých 2 mg denne sa vám zdá malo ? A to ešte podotýkam že biologická dostupnosť Klenbuterolu sa pohybuje u ľudí od 80-98 %, takže kľudne z tých 1,6 mg využijete len 1,3 mg a tým sa akosi nikto doteraz nezapodieval že? A ešte sa vrátim k T3, pre dobré výsledky v praxi sa využíva cca 50 mcg denne u ľudí, ale ak sa pozrieme na štúdie, koľko mcg je podávané myšiam? No koľko? Až 8 x vyššie dávky !!!! Čiže až 400 mcg denne. Chápete už aké je nezmyselné porovnávať myši v rámci dávok a tiež v rámci biologickej dostupnosti? Preto prosím tých čo sa chcú chytať somarín a bludov, nech si prv naštudujú a potom nech kecajú :D Ja samozrejme uznávam, že lepšie by bolo ak by už sme danú látku mali k dispozícii s oveľa vyššou biologickou dostupnosťou, pretože takto by sa dali ušetriť dávky, čiže aj peniaze.

-Teraz určite niektorých napadne, že či má užívať 1 mg na 1 kg hmotnosti, to čo som hore uviedol bol len prepočet na človeka, čiže pozor, nezabúdajte na to, že SR-9009 je agonistom R-E-alfa proteínu, ktorý sa u myší nenachádza a u ľudí áno a to v hojnom počte ,preto sa vôbec netreba zapodievať týmto indexom, ja som skôr chcel vysvetliť len to s tými 2,2 %, že je to síce maličká biologická využiteľnosť, ale s ohromným potenciálnym výsledkom !

Záver

-Je to látka, ktorá má obrovský potenciál, ale je ešte okolo nej veľa nejasností. Pretože nemáme odpoveď na to aký ma presný half-life, nevieme všetky jeho možné procesy skrz ktoré vykazuje svoj účinok, nevieme akú ma skutočnú biologickú dostupnosť u ľudí. Napriek tomu vieme čo dokázal u myší a je tu veľký predpoklad, že u ľudí bude tento efekt obdobný. Treba ale látke čo najviac rozumieť a vedieť, aký ma skutočný zmysel ju užívať a ako ju kombinovať. Určite je veľmi vhodné ju kombinovať spolu s kreatínom a ďalšími už priamo anabolický Sarms alebo s AAS či Prohormónmi.
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 23.02.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 33 krát


Re: SR-9009 (Stenabolic)

Príspevokod užívateľa mohamed » 20.05.2017

Jedem třetí den SR9009 od xxxxxxx... Šlape to dost slušně, pro vytrvalce pecka... Kopce jako by najednou byli rovina, nohy necítí únavu, VO2max - UP.

na 56kg body jsem zatím dával, 15mg - 3x denně 5mg, ráno, před tréninkem a někdy odpo...
Pak navýším na 20.

.... Zkoušel už někdo jiný, nějaký side zpozorovány?
Užívateľov profilový obrázok
mohamed
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 13.08.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: SR-9009 (Stenabolic)

Príspevokod užívateľa ElmerFudd » 20.05.2017

Jedem třetí den SR9009 od xxxxxxx... Šlape to dost slušně, pro vytrvalce pecka... Kopce jako by najednou byli rovina, nohy necítí únavu, VO2max - UP.

na 56kg body jsem zatím dával, 15mg - 3x denně 5mg, ráno, před tréninkem a někdy odpo...
Pak navýším na 20.

.... Zkoušel už někdo jiný, nějaký side zpozorovány?
ja danu vec skusim dat v august-september-pred zapasom tak sa tesim ;)
ElmerFudd
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 27.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Re: SR-9009 (Stenabolic)

Príspevokod užívateľa mohamed » 21.05.2017

Jedem třetí den SR9009 od xxxxxxx... Šlape to dost slušně, pro vytrvalce pecka... Kopce jako by najednou byli rovina, nohy necítí únavu, VO2max - UP.

na 56kg body jsem zatím dával, 15mg - 3x denně 5mg, ráno, před tréninkem a někdy odpo...
Pak navýším na 20.

.... Zkoušel už někdo jiný, nějaký side zpozorovány?
ja danu vec skusim dat v august-september-pred zapasom tak sa tesim ;)
Zkus, zkus, jako mě to šlape hned... Jelikož to má krátký rozpad, tak je třeba si na sobě ozkoušet po jaké době to na tebe má "top" účinek, jestli po 1, 2 nebo třeba 3 hodinách. Zatím hodně zajímavý, jako by mi to dělalo i lepší soustředění a měnilo trošku vnímání, ale nijak negativně, spíš jako bych zapojoval o 5-10% mozku víc :D... Nemá to vliv i na nějaký mitochodnrie v mozku :D ?... Jako fakt dobrý. + kvalitnější spánek, míň se zadýchávám a vytrvalost lepší no,.. zdá se mi i rychlejší regenerace, ale to může být i peptidem TB-500 který jsem nasadil s tím.
Užívateľov profilový obrázok
mohamed
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 13.08.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: SR-9009 (Stenabolic)

Príspevokod užívateľa nokos » 15.02.2018

Idem to vyskúšať na mesiac v moste,bral to niekto dlhšie aké mal výsledky,kamoš to niekde zohnal tak to zožeriem:)
Užívateľov profilový obrázok
nokos
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 13.05.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 44 krát

Re: SR-9009 (Stenabolic)

Príspevokod užívateľa s0re » 15.02.2018

mozes splachnut peniaze do zachoda a mas ten isty efekt :D
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
Užívateľov profilový obrázok
s0re
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 06.03.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 167 krát

Re: SR-9009 (Stenabolic)

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 15.02.2018

Mal som ho v moste teraz aj s rad140 a piko davkou tst, az na obcasnu pumpu som sa citil ako natural, na druhej strane, sila dole nesla, tuk ktory som schudol v blaste som nenabral s5 a to zerem stale rovnako len v blaste pridam sachre okolo treningov. V moste, tam by som videl jeho miesto, v kombinacii s dalsimi SARMs.
EQ total 755kg (Drep 290kg Tlak 210kg MT 255kg)
BW 100kg
xxxpetko
Príspevky: 1043
Dátum registrácie: 03.07.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Re: SR-9009 (Stenabolic)

Príspevokod užívateľa s0re » 15.02.2018

Radsej dajte do mostu ostarin... este andarin je celkom fajn, ak niekomu nevadi zlty odtien a horsia adaptacia na zmeny jasu.
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
Užívateľov profilový obrázok
s0re
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 06.03.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 55 krát
Bolo mu ďakované: 167 krát


Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný