Profily Sarms látok

Re: Profily Sarms látok

Príspevokod užívateľa silný » 28.03.2017

to je dost riziko potom od takeho cloveka aj cosi kúpiť :lol:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 28.03.2017

keby si pocul ake znalosti ma moj lekar, niekedy mu hovor, ze nech len radsej preda kazdemu co si vypyta a nech nikomu neradi radsej :-D ale on je inak v pohode, on si sype len samotny rastak a necvici
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 123 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa silný » 28.03.2017

:lol: tak nie kazdy je na cvičenie no...a aspon nejak tie svaly podporiť treba, ked uz je možnosť... :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa Angel10 » 29.03.2017

Není to z mé hlavy ale z hlavy dealera. :007
:mrgreen: toto si nemyslel vazne teraz vsak?
Prečo si z neho robíte pitchu? Veď má pravdu :wink:

Roaccutan = 2 roky sa drží v tele a dokáže spôsobiť deformáciu dieťaťa, platí to ako u mužov tak u žien, rovnako tiež spôsobuje vypadávanie vlasov, tí čo ich majú mastné za bežných okolností, tak ani nie, ale tí čo majú suché vlasy, tak roaccutan ich natoľko začne vysúšať, že sa k nim dostane málo potrebných látok, vlasy strácajú výživu a postupne sa stenšujú a aj vypadávajú, tí ktorí majú vlasy mastné tak u tých by tento efekt nastať nemal, pretože ich nikdy nevysuší uplne ale skôr sa títo ľudia težia, že si ich nemusia umývať každý deň ale napr. každý tretí deň

inak ak ho diler upozornil na tento fakt, je to skôr pochvala ako na smiech, ak som správne pochopil že sa zaujímal o tuto látku a bolo mu takto odpovedané, tak to svedčí o charaktere
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator
Dátum registrácie: 23.02.2017
Bolo mu ďakované: 33 krát

Príspevokod užívateľa JulianTanaka » 29.03.2017

Mas nejaké info ze to spôsobuje aj u chlapov ? Doteraz som sa stretol len s tym ze u žien , dokonca dermatológ odporúča antikoncepciu žene ,chlap nedostáva žiadne poučenie o tom ze nemôže oplodniť ženu
JulianTanaka
Dátum registrácie: 17.02.2017
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 29.03.2017

ked si zoberiete, ze dotaznik darcu krvi obsahuje otazku na konkretne uzivanie v podstate jedine retinoidov - isotretinoin, acitretin, etretinat, tak to nebude len taky obycajny "celaskon"... samozrejme, su tam spominane drogy, AAS, ale tie "len" z dovodu zavlecenia nakazy pri aplikacii
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Nerf » 29.03.2017

Není to z mé hlavy ale z hlavy dealera. :007
:mrgreen: toto si nemyslel vazne teraz vsak?
Prečo si z neho robíte pitchu? Veď má pravdu :wink:

Roaccutan = 2 roky sa drží v tele a dokáže spôsobiť deformáciu dieťaťa, platí to ako u mužov tak u žien, rovnako tiež spôsobuje vypadávanie vlasov, tí čo ich majú mastné za bežných okolností, tak ani nie, ale tí čo majú suché vlasy, tak roaccutan ich natoľko začne vysúšať, že sa k nim dostane málo potrebných látok, vlasy strácajú výživu a postupne sa stenšujú a aj vypadávajú, tí ktorí majú vlasy mastné tak u tých by tento efekt nastať nemal, pretože ich nikdy nevysuší uplne ale skôr sa títo ľudia težia, že si ich nemusia umývať každý deň ale napr. každý tretí deň

inak ak ho diler upozornil na tento fakt, je to skôr pochvala ako na smiech, ak som správne pochopil že sa zaujímal o tuto látku a bolo mu takto odpovedané, tak to svedčí o charaktere
Díky Angel :wink:
"ked sedi overovacka tak sa neboj, tam kde overovacka nie je tak tie posli limitedovi" - Loutka 2016
Nerf
Dátum registrácie: 04.10.2016

Príspevokod užívateľa edgarius » 29.03.2017

Isotretinoin

Kód: Vybrať všetko

Mužskí pacienti

Dostupné údaje naznačujú, že hladina expozície plodu zo semena pacientov užívajúcich izotretinoín nie je dostatočne významná na to, aby bola spájaná s teratogénnymi účinkami izotretinoínu.

Pacienti mužského pohlavia sa majú upozorniť, že tento liek nesmú dávať nikomu inému, najmä nie ženám.
:!: :!: acitretin (tiez retinoid)

Kód: Vybrať všetko

4.4 Osobitné upozornenia a opatrenia pri používaní

Lekár musí informovať pacientov liečených acitretínom – mužov aj ženy – o teratogénnom riziku a prísnych opatreniach na ochranu pred otehotnením.

Klinické dôkazy ukázali, že pri súbežnom požití acitretínu s alkoholom môže vznikať etretinát. Etretinát je vysoko teratogénny a má dlhší biologický polčas (približne 120 dní) než acitretín. Preto nesmú ženy vo fertilnom veku počas liečby acitretínom a ešte 2 mesiace po jej ukončení konzumovať alkohol (v nápojoch, jedle alebo liekoch). Antikoncepčné opatrenia a tehotenské testy sa musia vykonávať počas 3 rokov po ukončení liečby acitretínom (pozri časti 4.6 a 5.2).

Ženy vo fertilnom veku nesmú prijať krv od pacientov liečených acitretínom. Preto sa zakazuje pacientom liečeným acitretínom darovať krv počas liečby a ešte 3 roky po jej ukončení.

Vzhľadom na riziko malformácií plodu sa liek nesmie dostať do rúk iným pacientom. Nepoužité lieky alebo lieky po exspirácii sa musia vrátiť do lekárne na likvidáciu.

Funkcia pečene sa má kontrolovať pred začatím liečby acitretínom a počas liečby – prvé 2 mesiace každé 1 – 2 týždne a potom každé 3 mesiace. Ak sú výsledky mimo normy, treba funkciu pečene kontrolovať každý týždeň. Ak sa funkcia pečene nevracia do normálu, alebo sa dokonca zhoršuje, acitretín sa musí vysadiť. V týchto prípadoch sa odporúča kontrolovať funkciu pečene aspoň počas 3 mesiacov (pozri časť 4.8).

Sérový cholesterol a sérové triglyceridy (nalačno) sa musia sledovať pred liečbou, 1 mesiac po začatí liečby a potom počas liečby každé 3 mesiace.

Počas liečby acitretínom sa zaznamenalo zhoršené nočné videnie. Pacientov treba o tomto možnom probléme poučiť a upozorniť, aby boli v noci opatrní pri vedení alebo obsluhe akéhokoľvek vozidla. Vizuálne problémy sa majú starostlivo sledovať (pozri časť 4.8).

Zaznamenali sa zriedkavé prípady benígnej intrakraniálnej hypertenzie. Pacienti s ťažkou bolesťou hlavy, nauzeou, vracaním a poruchami zraku majú acitretín okamžite vysadiť a treba ich odoslať na neurologické vyšetrenie a má sa im poskytnúť adekvátna starostlivosť (pozri časť 4.8).

U dospelých, najmä starších osôb, ktorí sa dlhodobo liečia acitretínom, sa majú periodicky vykonávať príslušné vyšetrenia z hľadiska možných osifikačných abnormalít (pozri časť 4.8). Ak vzniknú takéto poruchy, treba sa s pacientom porozprávať o pokračovaní liečby, a to na základe starostlivého zhodnotenia rizika a prínosu liečby.

Po dlhodobej liečbe etretinátom sa u detí občas zaznamenali kostné zmeny, vrátane predčasného uzavretia epifýz, kostrovej hyperostózy a mimokostnej kalcifikácie – tieto účinky možno očakávať aj pri acitretíne. Preto treba u detí starostlivo sledovať rastové parametre a vývoj kostí.

Treba zdôrazniť, že v súčasnosti ešte nie sú známe všetky dôsledky celoživotného podávania acitretínu.

Liečba retinoidmi zosilňuje účinky UV svetla, preto sa pacienti nemajú nadmerne slniť ani nekontrolovane používať horské slnko. Keď je to nevyhnutné, treba použiť prípravky na ochranu pred slnečným žiarením s vysokým faktorom, SPF najmenej 15.

Liečba vysokými dávkami retinoidov môže spôsobiť zmeny nálady vrátane podráždenosti, agresivity a depresie.
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 29.03.2017

ked si zoberiete, ze dotaznik darcu krvi obsahuje otazku na konkretne uzivanie v podstate jedine retinoidov - isotretinoin, acitretin, etretinat, tak to nebude len taky obycajny "celaskon"... samozrejme, su tam spominane drogy, AAS, ale tie "len" z dovodu zavlecenia nakazy pri aplikacii
no ved samozrejme, sak darovana krv od muza nemusi byt podana v pripade potreby len muzovi

Re: Angel - ja viem ake negativa ma roacc, resp. jeho ucinna zlozka, smial som sa na tom ze ten dealer mu povedal ze ti tie vlasy z toho automaticky vypadaju a ze sa ti narodi zdegenerovane dieta co je samozrejme imho p.i.c.o.v.i.n.a
moj dealer ti povie ze z Provironu dostanes rakovinu prostaty :-) samozrejme ze ju mozes dostat a teraz akoze ju dostane kazdy? jasne ze nie
dlho si tu nebol, pozri si s akymi informaciami od dealerov tu chodia chalani a pohopis preco je nas.postoj k dealerom taky aky je
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

No tak ale z toho co postol edgar (diky zato ) je celkom zrejme to co písal Vinnie,ze isotretinon nepoškodzuje spermie . Teda oplodnenie ženy by nemalo mat nijaký vplyv na plod,darovanie krvy Vsak uz hej
JulianTanaka

Príspevokod užívateľa Darty » 29.03.2017

no ved nazor si urob sam ;-)
Darty

Každopádne by som neriskoval urcite počas užívania oplodniť svoju partnerku to je asi jasne
JulianTanaka

Mas nejaké info ze to spôsobuje aj u chlapov ? Doteraz som sa stretol len s tym ze u žien , dokonca dermatológ odporúča antikoncepciu žene ,chlap nedostáva žiadne poučenie o tom ze nemôže oplodniť ženu
Bližšie som po dôvode nepátral, v podstate nie je to pre mňa zaujímavá látka natoľko aby som ju riešil až tak do podrobna. Áno, u žien v podstate je mnoho liekov, na ktoré si musí dávať pozor, aby sa "dieťaťu" nič nestalo. U mužov to až také dôležité nie je, ale už nie prvý krát som sa stretol s tým, že sa nemá užívať ak sa plnánuje potomstvo z oboch strán, ale nebudem klamať, fakt som si info vôbec ale vôbec neoveroval, bolo to povedané priamo gynekolókom posledný krát môjmu známemu, ktorí dnes už majú dcéru, cca 2-3 roky stará info
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator

No tak ale z toho co postol edgar (diky zato ) je celkom zrejme to co písal Vinnie,ze isotretinon nepoškodzuje spermie . Teda oplodnenie ženy by nemalo mat nijaký vplyv na plod,darovanie krvy Vsak uz hej
keď aj tu bude treba chápať infromáciam, poškodiť spermie = že si neplodný, to je neičo iné, aj keď reagujem len na tvoj pojem a tvoju vetu, neviem čo pisal edgar, čiže možno si sa len zle vyjadril
Angel10
Moderator

Ligandrol k sustaku a boldaku v dávke 20 mg na 6 týždne ma nejaký zmysel alebo nie?
Ide mi hlavne o kvalitku iný oral tam nechcem dávať kvôli pečeni lebo idem roaccutan
JulianTanaka

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní