Profily Sarms látok

Re: Profily Sarms látok

Príspevokod užívateľa Darty » 29.03.2017

dnes som dostal celu skatulu liganu zadarmo, tiez spekulujem ci ju dam do cyklu, ale.asi dam.najskor oxy a az potom ligan, alebo si ligan necham na nieco ine (trebars do mostu)
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 110 krát

Príspevokod užívateľa JulianTanaka » 29.03.2017

A tvoja skúsenosť s Liganom darty ? Niekde som čítal sa mi zdá ze si ho šiel ,da sa od neho niečo čakat ? Viem ze to nie je roid ale mam na mysli aspon nejakú tu zilku navyše
Chcem ho hlavne kvôli shbg hladine kedze kvôli akné nechcem dávať proviron a kvôli roaccutanu ine oraly ,prišiel mi ako naj možnosť
JulianTanaka
Dátum registrácie: 17.02.2017
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 6 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 29.03.2017

brat isiel v moste 250mg tst e weekly a ked pridal ligan 20mg vecer bol velmi spokojny .
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 152 krát
Bolo mu ďakované: 209 krát

Diky Chaskar tak nejako si to predstavujem ,samozrejme test o dosť vyššie .
Necakam vela,aspon si to chcem v hlave nejak vykompenzovať ze nemozem iný oral :lol:
JulianTanaka

Príspevokod užívateľa Darty » 29.03.2017

kamo ja som ho isiel samotny (Dmx), jakoze nehovorim ze mi nic nedal, trosku som skvalitnil, aj nejake kilecko nabral, nejake sadlo ubudlo, lenze zabil mi libido hajzel, ako funguje s testom netusim, ale predpokladam.ze.v Blaste sa jeho ucinky uplne stratia, v moste moze byt super
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

diky :007
JulianTanaka

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 29.03.2017

darty tebe všetko zabíja libido a maleho hahaha :D mam taky pocit...
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 30.03.2017

darty tebe všetko zabíja libido a maleho hahaha :D mam taky pocit...
vsetko ne ale su latky ktore mi v gatach vedia narobit bordel :-D
Darty

Príspevokod užívateľa Vinnie » 31.03.2017

Roaccutan = 2 roky sa drží v tele a dokáže spôsobiť deformáciu dieťaťa, platí to ako u mužov tak u žien,
ako môže spôsobiť deformáciu dieťaťa z mužovej strany, keď spermiami je prenášaná len genetická informácia ? chceš povedať že liek na jebáky poškodí DNA a RNA ? ako všetko je možné ale príde mi to nereálne. neskôr píšeš v tomto vlákne, že gynekolog nedoporučuje Accutane. ten by asi taktiež nedoporučil chlapovi závislému na heroíne splodiť dieťa (nielen z existenčných dôvodov), to však neznamená, že heroín poškodí genetickú informáciu a narodí sa žene retard.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa Angel10 » 03.04.2017

Roaccutan = 2 roky sa drží v tele a dokáže spôsobiť deformáciu dieťaťa, platí to ako u mužov tak u žien,
ako môže spôsobiť deformáciu dieťaťa z mužovej strany, keď spermiami je prenášaná len genetická informácia ? chceš povedať že liek na jebáky poškodí DNA a RNA ? ako všetko je možné ale príde mi to nereálne. neskôr píšeš v tomto vlákne, že gynekolog nedoporučuje Accutane. ten by asi taktiež nedoporučil chlapovi závislému na heroíne splodiť dieťa (nielen z existenčných dôvodov), to však neznamená, že heroín poškodí genetickú informáciu a narodí sa žene retard.
Ja nič netvrdím, iba pišem, že sa to neodporúča a nikdy som nepatral po tom, prečo a som to myslím že aj napisal, že podávam len informáciu od gynekologičky z pred par rokov a nie o naštudovanú informáciu za ktorou si stojím :wink: . U žien je to viac než logické, tam sa o tom baviť nemusíme, čiže prejdem na mužov a teda u mužov to skôr vnímam ako informáciu štýlom upozornenia. To máš aj ako u HCG, všetci ho dávate a existuúj študie, že dokáže poškodiť genetický kód. Len to nikto nesleduje a tak isto to môže byť aj pri roaccutane alebo vôbec nemusí, že ? Roaccutan sa spomína preto tak často aj v súvislosti s počatím, pretože je to liek, čo ma rád negatíva, takže si myslím, že len preto ho spomínajú aj lekári, nič viac nič menej. Čiže ta otázka či môže poškodiť DNA, ano môže a nie nemusí. Ja som si túto info vooooooooooooobec nijak neoveroval. Nie je to pre mňa zaujímavá látka.

Len tak letmo som preletel nejaké info o Roaccutane a zatial nie je zaradený k liekom do skupiny DNA mutagénov u mužov. Nepozeral som ale na štúdie, iba na doterajšie zaradenie lieku. Čiže v podstate by nemal tento liek robiť mužom starosti v tomto smere.
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator
Dátum registrácie: 23.02.2017
Bolo mu ďakované: 25 krát

Príspevokod užívateľa Bogi » 04.04.2017

Pomoze mi MK 677 k sile ak by som bral len to a nic ine?Som natural (teda este som nikdy nic nebral) a uprimne uz som zvazoval sypku ale nakoniec som sa vykaslal nato.Robim PWL a zatial teda este nechcem sypat lebo to beriem ako dlhodobu investiciu do ktorej este nie som ochotny ist.
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 04.04.2017

nie nepomoze
Darty

Príspevokod užívateľa Chaskar » 04.04.2017

to skor yk-11
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 152 krát
Bolo mu ďakované: 209 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 04.04.2017

aj salbotamol to dokaze, bohuzial po jeho vysadeni sa pomerne rychlo vratis na povodne hodnoty
Darty

Príspevokod užívateľa Vinnie » 05.04.2017

ale tak salbu môže ísť spoločne s ketotifénom niekoľko mesiacov vkuse, potom pauza mesiac, čo ešte tú silu podrží a zas pár mesiacov a takto dookola.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný