YK-11

Re: YK-11

Príspevokod užívateľa Darty » 29.10.2018

co si mame o tom mysliet? preberali sme to uz cca rok aj pol dozadu vedla v sekcii, YK nie je Sarm ci sa to niekomu paci alebo nie, zaroven neprinasa ziadne, opakujem ziadme svalove prirastky pri odporucanom davkovani (nie len z mojej skusenosti), niekomu prinasa silove zlepsienie, mne pomohol zlepsit zilnatost a uplne sa mi vycistila plet od akne, pocas uzivania som nemal jediny pupak na sebe, tu jeho pozitiva koncia....
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 123 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa wkxxx » 03.11.2018

A šiel si ho 4x denne ako píše Angel či podľa obalu?
wkxxx
Dátum registrácie: 10.03.2012
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Triow » 09.02.2019

Čaute pani,

Včera som začal yk11 10mg/den + rad140 20mg/den. Môžem k tomu prihodiť aj tribulus? Tiež som sa nikde nedocital, že či je to dobre užívať pred alebo po jedle lebo ráno si dávam aj bcaa + predtreningovku. Ďakujem za každú radu.
Triow
Dátum registrácie: 09.02.2019

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 09.02.2019

Tribulus je ti zbytočný, keďže zvyšuje len libido.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa Set-SVK » 09.02.2019

Tak to že už časom zmizol aj ten sexdrive ktorý bol na začiatku užívania :D a neviem ale všade čítam ze je slaby na zrazenie SHBG... A bol som zvedavý ako je na tom YK11 a zaujali ma pozitívne reakcie od dartyho a chaskara ... Tak ma zaujímalo ako pôsobí na SHBG či si bol niekto robiť krv lebo našiel som tu iba od edgariusa pecenovky a cholesterol :) doma sa mi váľa ešte aj stan no a kolega mi dal YK11 tak ze reku by som skúsil najprv ten a ak by po ňom boli pecenovky ok nadviazal by som plynule zo stanom :D
Ja plánujem na zrazenie SHBG použiť Turinabol.
Set-SVK
Dátum registrácie: 24.06.2010
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Svalo » 10.02.2019

Tribulus je ti zbytočný, keďže zvyšuje len libido.
Presne tak, preto si na čistom Protodioscíne všetci "nepresypaní" búchajú po mesiaci osobáky :')
Benchujúci invalid.
Svalo
Dátum registrácie: 11.07.2014

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný