YK-11

Re: YK-11

Príspevokod užívateľa Luegner » 30.04.2017

Pokud by yk nešlo kombinovat s DHT pak zbývá co krom tst či s dalšími sarms?
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa lofas » 30.04.2017

v plane bolo 12-16mg YK a oxy pyramida od 100po 250
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
Užívateľov profilový obrázok
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011
Poďakoval: 24 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 30.04.2017

ja ako nechapem co tu riesite vlastne za vymysly!samozrejme ze vsetko bude fungovat ako ma,nic nikomu neobsadi a toboz pri yk-11.vzdy ide len o to ze sa to nekombinuje preto lebo ucinky su podobne cize potencial ako taky sa straca,to iste ako keby idem v cykle vsetky estery tst ale samostatne a tym padom ktore z nich nebudu fungovat?a preco???uz rozumiete?
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 01.05.2017

ja ako nechapem co tu riesite vlastne za vymysly!samozrejme ze vsetko bude fungovat ako ma,nic nikomu neobsadi a toboz pri yk-11.vzdy ide len o to ze sa to nekombinuje preto lebo ucinky su podobne cize potencial ako taky sa straca,to iste ako keby idem v cykle vsetky estery tst ale samostatne a tym padom ktore z nich nebudu fungovat?a preco???uz rozumiete?
radsej riesit toto ako to ci mam dat do prvej kury stan a metan alebo metan a oxan bez testaku nie? :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 123 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 01.05.2017

no to hej
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 27.05.2017

Na závěr kůry jsem přidal i yk a jediný zjevný vliv byl na tvrdost svalstva. A to již po cca dvou týdnech. Kdysi jsem zkoušel z tohoto důvodu Methyldrostanolon a podle mně je yk v tomto účinnější. Jiný vliv(síla, objem) tam bohužel nebyl :-(
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Iron » 28.11.2017

Tak od pristiho tydne budu testovat kuru tst(300mg)/tren(700mg)/yk-11(8mg),dam echo jak to pusobi,mel bych to poznat ted v diete jsem totalne slaby spadly mi vahy o 30%,ikdyz ja imunni na vsecko..no uvidime :D hlane tren enan najede az za 6 tydnu si myslim takze spis dam info jen o tom yk
myslim si ze kazdeho zaujima ako funguje yk11 maximalne v kombinacii s nejakym inym red140 albo lgd,mozno nejaky iny sarm alebo ph.ty ked das kuru tst tren a k tomu yk 11 tak akoze co chces tu pisat ake vysledky???
Iron
Dátum registrácie: 22.08.2016

Príspevokod užívateľa piterko » 29.11.2017

mna zaujimaju vsetky skusenosti, solo, s tst, so sarms, s peptidmi, kazda skusenost nas posuva dalej

su ludia, ktori presne vedia, ktora latka im co robi, maju overene kombinacie, takze po pridani yk11 tam budu mozno nieco vnimat. pokial som dobre porozumel tym par riadkom abstraktu studie o yk11, skusal sa potencial latky na bunke dakde v umelom prostredi (predstav si sklicko s kvapkou roztoku v strede pretlakovej komorky vykurenej na 30°C), napriek tomu ze to je steroid, vykazuje nesteroidny mechanizmus ucinku v zivej bunke, takze podla mna dobra vec do synergie
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 511 krát
Bolo mu ďakované: 390 krát

Príspevokod užívateľa Iron » 29.11.2017

mna by zaujimalo ci to yk11 funguje len ako blokator myostatinu alebo ma aj anabolicky efekt..teda ci len umoznuje inym latkam budovat hmotu alebo dokaze sam budovat hmotu,pise sa tu len o dht akne a ze ide z toho sila,a aj davkovanie je doat male si myslim teda co citam 4mg,8mg...ci by nebolo vhodne dat ho s nejakym ph ktory buduje hmotu ako titan spartan a dat davkovanie aspon 4 krat 4mg den.a este mam dilemu ci myobol alebo yk11
Iron
Dátum registrácie: 22.08.2016

Príspevokod užívateľa Matuss666 » 29.11.2017

mna by zaujimalo ci to yk11 funguje len ako blokator myostatinu alebo ma aj anabolicky efekt..teda ci len umoznuje inym latkam budovat hmotu alebo dokaze sam budovat hmotu,pise sa tu len o dht akne a ze ide z toho sila,a aj davkovanie je doat male si myslim teda co citam 4mg,8mg...ci by nebolo vhodne dat ho s nejakym ph ktory buduje hmotu ako titan spartan a dat davkovanie aspon 4 krat 4mg den.a este mam dilemu ci myobol alebo yk11
Tiez rozmyslam ci by to malo nejaky efekt k PH,alebo testolon rad140.
Matuss666
Dátum registrácie: 12.05.2017
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 12.12.2017

v prvej vete si odpovedas sam priamo tou otazkou, je to inhibitor myostatinu (aj dht a vsetky jeho derivaty inhibuju myostatin ale v roznej miere) a tam spociva jeho anabolicky efekt, aspon podla studii in vitro..

angel o nom mylne uviedol tu v clanku, ze nema vplyv na vlastny TST, je dost mozne, ze v dobe pisania jeho clanku neboli vobec materialy ktore by to potvrdili alebo vyvratili, teraz je uz dostatok otestovanych ludi a ich krv a je jasne, ze yk11 je agresivny STEROID v zmysle znizovania vlastneho TST. Davka 4 8 12 16mg je davno prekonana, chodi sa 20mg a viac.

za mna - yk11 bez TST nikdy a s dakym antickym prohormonom alebo spartakusom uz vonkoncom nie.. ale kazdy si tym musi prejst a poctivo sa dojebat, aby zistil co je TST a co mu v tele robi.

vidina rychlych svalov za 50e v krabicke .. takto to nefunguje v bodybuildingu
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 511 krát
Bolo mu ďakované: 390 krát

Príspevokod užívateľa silný » 12.12.2017

20mg to uz by aj mohlo byť cítiť :think: no za tu cenu stale nasrať :')
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa lofas » 12.12.2017

kamos siel v kure samotny tst a ked prihod 8mg YK, tak neskutočne pohvaloval.. ale pravda ze on je uplny zaciatocnik, bola to jeho druha kura.
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011
Poďakoval: 24 krát

Príspevokod užívateľa silný » 02.05.2018

MYOBOL - skúšal to už niekto? chcel by som zas dať priestor YK-11, kedže furt chodím dokola 2 tie isté orály, nech je zas zmena, no tento krat by som ho šiel už v efektívnejšej dávke a nie 12mg :D tak rozmyslam toto ci MP... magnusacky je len 4mg tu píšu až 5mg + ešte kadejake byliny tam su, co by mohlo este posilniť placebo efekt :) a je to až 90 capsules, čiže cuduj sa svete, normálne to aj cenovo vychádza lepšie jak MP :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 02.05.2018

myslis od warrior labz? tak aha :D

Veľkosť jednej dávky: 3 kapsuly
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
YK-11 3 mg
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní