YK-11

Re: YK-11

Príspevokod užívateľa Chaskar » 08.04.2017

ja som pisal kompletnu recenziu a bol som uchvateny!isiel som ho len v moste s tst-250 ci 500mg uz sa mic nepamatam.4mg rano a 4mg vecer a do cca 4dni sila rapidne isla hore.podotykam ze mam 120kg s cca 10% BF cize niesom najlahsi!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa mato9511 » 08.04.2017

najprv som išiel 8mg a to ráno 4mg a pred treningom 4mg potom som zvýšil na 12mg a to ráno 4mg poobede 4mg večer 4mg
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 08.04.2017

rozdelenie dávok ma zaujíma, ako si ich rozdelil? aspon približne,
Angel,
Ty sám jsi ho ještě neotestoval?
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 70 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa yeager » 08.04.2017

myslis, ze sa najdu aj taky jedinci zo zhltli celych 16mg naraz a prave tym "nešlapal"? ja som si ho normlane rozlozil, tak ako pri vsetkych oraloch...
Ano najde sa :) ... Ja som daval 16mg hned rano na lacno, iste zmeny som si vsimol ale narast sili velmi nie
yeager
Dátum registrácie: 18.02.2013
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa Koreask1234 » 26.04.2017

Takze recenzia.. prednedavnom som pisal ze idem stack lgd+yk.. davkoval som to 8 mg yk a 20 mg lgd rano na lacno klasicky 27 dnova kura.. 2 dni 1 tb a potom posledne 2 dni zase vyklud.. vysledky, 11 kg za 27 dni zvysil som prijem sacharidov.. kvalitny objemovy trening.. samozrejme islo do tuku nieco ale nie az tak vela ako som cakal takze za mna.. uzival som celu davku naraz a zabralo to takze neviem :) + sila isla hore.. mesiac som cvicil len s jednoruckami.. pred mesiacom bench 120 1 x .. teraz 140 1x.. a mam 89-90 kg
Koreask1234
Dátum registrácie: 29.03.2017

Príspevokod užívateľa lofas » 26.04.2017

predpokladm že tovja prvá skusenosť s dopingom a že predtym si ani nejako dlho a poriadne necvičil alebo sa mylim? pokial samylim tak je to až fantasticky neuveritelne, :) neber to ako hate,
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011
Poďakoval: 24 krát

Príspevokod užívateľa Koreask1234 » 28.04.2017

predpokladm že tovja prvá skusenosť s dopingom a že predtym si ani nejako dlho a poriadne necvičil alebo sa mylim? pokial samylim tak je to až fantasticky neuveritelne, :) neber to ako hate,
Nie nie, vobec to neberem ako hejt.. je to moja prva skusenost s niecim silnejsim ako je kreatin to je jedna vec a druha vec ze som rok a pol robil streetworkout a s cinkami cvicim len 5 mesiacov :) neviem ci to ma na tento vysledok nejaky vplyv len som sem napisal skusenost
Koreask1234
Dátum registrácie: 29.03.2017

Príspevokod užívateľa tomahavk » 28.04.2017

mozem ist yk11 spolu s oxandrolonom
tomahavk
Dátum registrácie: 15.04.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 28.04.2017

mozem ist yk11 spolu s oxandrolonom
Ale YK-11 sám o sebe skrz androgénne receptory bude vytvárať minimálne anabolické prostredie s možnosťou budovania svalovej hmoty a sily, nebude mať ani pozitívny vplyv na libido a takto by som mohol pokračovať ďalej, prečo? Pretože YK-11 sa tvári ako DHT a tým pádom pohltí receptory a nedáva priestor priamemu účinku skutočnému DHT a tak vlastne preberá na seba všetok potenciál, ale YK-11 nedokáže vykonávať to, čo skutočné DHT (Ako napr. Stanozol, Oxandrolón a iné)

takze mozes ale nema to zmysel
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 123 krát
Bolo mu ďakované: 426 krát

Príspevokod užívateľa lofas » 30.04.2017

suhlasim veru, ale myslite že v peaku kde pojdem veci, tren, trestolon, tesťak, a oxy, by YK11 nepomohol? aebo že by negoval učinky OXY?? trochu nerozumiem do hlbky tej podstate, že či DHT obsadi receptoryy tak potom sa na ne nemusí naviazať dostatok napr tst alebo derivatov tst,?? lebo viem že bežne ludia chodia napr INJ drostu (DHT) a povedzme stanozol alebo oxan, čo su tiež DHT, ja som sa vzdy snažil skladať cykly tak aby tam bol tst, DHT kvoli zniženiu SHGB a ešte napr nejaky dalši roid či nandrolon alebo boldenon alebo trenbolone, ale zaujíma ma teda že či to je fakt blbosť dať 2xDHT sučastne, o riadnych dávkach (v mojom pripade oxy a YK11 ) ak sa navzajom budu biť o receptory a vlastn možno YK tym že nasyti receptory pripravi o potencial silnejší OXY ???
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas

Príspevokod užívateľa Darty » 30.04.2017

v podstate ano je to blbost, jednoducho povedane to co napisal angel je ze - YK11 sa tvari ako DHT cize obsadi receptory(picet obsadenych receptorov sa bude umerne rovnat davke) ale nebude sa spravat ako DHT, to znamena ze budu obsadne receptory pre prave DHT (v tvojom pripade oxy) a tym padom nevyuzijes cely potencial oxy pretoze sa nebude mat na co naviazat
ak porovnavas drostu a stan v kope tak to je daco ine, kazda latka si obsadi svoj pocet receptorov ale kazda bude zaroven posobit ako pravy DHT derivat
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Príspevokod užívateľa lofas » 30.04.2017

no ano ale práveže to že drost aaj stan su v podstate oba DHT derivaty tak teoreticky by jeden mal kradnut receptory druhemu, povedzme priklad že stan by bol silnejší, ale kedže už by obsadila nejaké receptory aj drosta tak stanozol by tiež nevyužival max svojho potenciálu, možno sa mylim no, neviem teda či to urobiť tak že YK11 dam nazaciatku teda, a vymenim ho neskor za oxxy, aebo pojdem oxy dlhodobo, 10w a polsendyhc 5w pridam aj YK
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas

Príspevokod užívateľa Vinnie » 30.04.2017

v podstate ano je to blbost, jednoducho povedane to co napisal angel je ze - YK11 sa tvari ako DHT cize obsadi receptory(picet obsadenych receptorov sa bude umerne rovnat davke) ale nebude sa spravat ako DHT, to znamena ze budu obsadne receptory pre prave DHT (v tvojom pripade oxy) a tym padom nevyuzijes cely potencial oxy pretoze sa nebude mat na co naviazat
ak porovnavas drostu a stan v kope tak to je daco ine, kazda latka si obsadi svoj pocet receptorov ale kazda bude zaroven posobit ako pravy DHT derivat
ale to platí nielen pre YK, ale aj pre decu - DHN - dihydronandrolón či bolde - DHB - dihydroboldenon. obe tiež obsadzujú DHT receptory.

ale inak ako vieš, že tá troška YK zaserie tak veľa receptorov že všetok oxy sa nebude mať na čo naviazať ale zato pre drostu so stanom vždy bude dostatok receptorov ?
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Darty » 30.04.2017

ale to platí nielen pre YK, ale aj pre decu - DHN - dihydronandrolón či bolde - DHB - dihydroboldenon. obe tiež obsadzujú DHT receptory.

ale inak ako vieš, že tá troška YK zaserie tak veľa receptorov že všetok oxy sa nebude mať na čo naviazať ale zato pre drostu so stanom vždy bude dostatok receptorov ?
nenapisal som vsetky, napisal som to jak madar mas pravdu, pravda bude niekde medzi, YK pri davke 8mg urcite neobsadi vsetky receptory a zalezi aku davku oxy chce ist, mozno ze na 8mg YK a 150mg oxy budu stacit receptory pre oba plnohodnotne ale ak pojde 16mg YK a 300mg oxy tak uz sa budu o ne bit, mozno nie
pri droste a stanozole som tiez nenapisal ze budu mat dostatok, bolo to myslene tak, ze si kazda latka ukradne pre seba maximalne mnozstvo receptorov (je mozne ze jedna zoberie viac a pre druheho uz neostane na plne pokrytie), ktovie
to bola len uvaha
Darty

Príspevokod užívateľa Chaskar » 30.04.2017

nikdy neobsadis vsetky receptory ale samozrejme ucinok uz nebude priamo umerny vyske davky.zober si priklad:
30mg methanu day-dobry vysledok
60mg methanu day-dobry vysledok a lepsi ako 30mg
120mg day-dobry vysledok no nebude 3x lepsi ako 30mg a negativa sa budu zvysovat
cize vzdy ostane priestor na dalsie latky.druha vec je uplne beznou praxou uzivanie injekcnehi a oralneho DHT.obe latky su v podstate rovnake no mechanizmus ucinku resp.vstup do organizmu je mierne iny a tym padom vznika synergia.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný