YK-11

Re: YK-11

Príspevokod užívateľa yeager » 01.04.2017

Urcite mas pravdu, ale ako som pisal po srams kure mam tak malo tst co som nemal ani po aas ... Neviem preco, ale je to tak ... Chcel by som to dat ako tak do normalbeho stavu ... Ale aby som bol uprimny, o 2 tyzdne idem na welness a tam by som chcel vyzerat co najlepsie ... V ramci moznosti :)
yeager
Dátum registrácie: 18.02.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 11 krát

Príspevokod užívateľa silný » 01.04.2017

tak prohormonmi tento problem nevyriešiš....
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 01.04.2017

Ak vieš, že máš problém s naštartovanim HPTA, tak ju skus naštartovať a na to sa sústred. Forma sa da urobiť aj bez chemie. A do wallnes si radšej zožen avenafil, tadalafil, vardenafil, alebo sildenafil :) len pozor na srdce :D
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 227 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 01.04.2017

Hmmm, v prvom rade by som chcel obnovit tvorbu vlastneho tst a potrebujem nieco na 2-3 tyzdne aby som to neako premostil ... Viking je z tohto hladiska lepsia volba?
Neposielajte ma hned do r**i za hlupe otazky :)
tak si vyber:bud premostis alebo das pct,inak to nejde!
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa yeager » 02.04.2017

Ok, chapem ... Dakujem
yeager

Príspevokod užívateľa yeager » 02.04.2017

Ak vieš, že máš problém s naštartovanim HPTA, tak ju skus naštartovať a na to sa sústred. Forma sa da urobiť aj bez chemie. A do wallnes si radšej zožen avenafil, tadalafil, vardenafil, alebo sildenafil :) len pozor na srdce :D
Doteraz som s tym nikdy nemal problem a teraz ako som vyklesaval uz citim ze je to ovela lepsie ... Dneska zacinam clomid a uvidim ;)
yeager

Príspevokod užívateľa Angel10 » 08.04.2017

Zrejme sa mi konečne podarilo prísť na zradu pri užívaní YK-11 u sklamaných užívateľov !!!! Venujem sa teraz už tretí deň písaniu profilu SR9009 a rovnako aj pri ňom ľudia sa delia na dve tábory = tí čo sú veľmi spojní a tí čo ho označili za úplny shit. Tí čo ste čítali môj profil o YK-11 a trošku diskutie v tej istej téme, pýtal som sa, či ľudia užívajú stále ten istý YK-11 pretože mi to nešlo do hlavy ako môže byť niekto spoko a niekto nie. Uvažoval som o príjme sacharidov, čo bude tiež jedným z faktorov ale nie tak podstatný ako to čo budem písať teraz. Obe tieto látky prešli v podstate len testami na umelo vytvorenej bunke alebo na vzieratách, ich half-life je veľmi krátkky a u ľudí môže byť ešte kratší !!! Čo to znamená? Že ak sa half-life SR9009 uvádza ako veľmi krátky, naišiel som už aj záznamy o 30 minútach, je asi viac než jasné, že je nutné ho užívať veľmi často. Rovnako to bude s YK-11, čiže si dosť myslím, že v prípade ak YK-11 sa dá kupiť v 4 mg tabeltách a má krátky half-life, bude nutné denne užívať aspon tých 16 mg a dennú dávku si rozdeliť na 4 x 4 mg a potom ten efekt príde a pri SR9009 to bude rovnako.
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator
Dátum registrácie: 23.02.2017
Bolo mu ďakované: 33 krát

Idem na základe toho aj upraviť profil s YK-11 a doplním tam poznámku o úživaní, resp. rozložení dennej dávky
Články sú len informatívneho charakteru, nikoho nenavádzam na užívanie. Vždy sa poradte so svojím lekárom alebo aj matematikom, obaja Vám povedia, že doping je zlý :D
Angel10
Moderator

Príspevokod užívateľa silný » 08.04.2017

myslis, ze sa najdu aj taky jedinci zo zhltli celych 16mg naraz a prave tym "nešlapal"? ja som si ho normlane rozlozil, tak ako pri vsetkych oraloch...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

no ved počkajme na výpovede ľudí čo ho užívali nech povedia a podľa toho posúdime, dnes od rana sedím a čítam logy k YK a k SR a v podstate takmer na 90 % som si istý, že najväčší problém je v tom, zober si, že stanovená účinná dávka pri YK je 5 mg, čiže pri tejto dávke by sa mal prejaviť efekt podľa umelo vytorenej bunky :D SLEDOVAL SA LEN EFEKT a určite sa dávka, kedy ten efekt za niečo aj stál :D ale keďže half-life je extrémne krátky, tak efekt aj rýchlo odzneje, čo dávala logiku že to dávkovanie je veeeeľmi veeeeeeeľmi veeeeeeeeľmi dôležité, bavíme sa v podstate o minútach alebo max hodinke a možno dvoch, a som si viac než istý, že áno, že aj ked niekto užívaťl 16 mg denne, dal si 8 mg ráno a 8 mg večer, čiže aj keby dana látka mal half-life 2 hodiny, čo by mala mať kratší, tak po cca 4 hodinách v tele si už nič nemal, a ked si užil ráno o 8.00 YK tak ešte do 12.00 no no a potom večer o 18.00 napr. tak do 20.00 nejaký ten efekt tam bol, ale zvyšok dňa?
Angel10
Moderator

no to dava celkom zmysel... ale imo ak to dakto takto pušťal ze max na 2 razy tak urcite 1 davku napral prave pred TG :twisted: :lol: a tam by sa mal aspon daky ten placebo efekt dostavit...
silný

pozri sa, môžem sa mýliť, ale logicky mi to sedí a k tomu ešte aj ked pozeram logy, tak mi to úplne zapadá do mojej myšlienky, ale je tu zopár ľudí, čoho užívalo, tak nech sa vyjadria, dame hlavy dokopy a zistíme viac, na to sú predsa fora aby sme diskutovali a riešili takéto veci, lebo nie je možné aby vznikali také veľké rozdiely medzi vypoveďami u týchto látok, musí tam byť len takýto detail, lebo princíp účinku musí byť všade rovnaký, ak raz proste zješ niečo a zhnedneš, tak musíš zhnednúť aj ty aj ja aj on aj ona, ale prečo ty a ja ano a on a ona nie? Niekde je len zrada, detail ktorý nám uniká za predpokladu, že všetci užívame fakt ten istý výrobok, to je logické
Angel10
Moderator

tak ja viem za seba povedat presne, kde sa stala chyba a prečo som nepocitoval to, co tí, ktorí si ho vychvalovali... pisal som to tu uz asi 3x :D nedavam to za vinnu produktu, určite to cosi robilo, pomohol trochu "vysušiť", isto aj silu trochu podržal ale nemal som šancu jeho účinok si nejak realnejšie uvedomiť/ posudiť, kedze som pred tym šiel Mdrostu a metku... tie som vyhltal a potom som začal davat YK, takze mal jednoducho smolu, tomuto sa vyrovnat nemohol... :P
silný

Príspevokod užívateľa mato9511 » 08.04.2017

Tak ja som teraz doužíval dve balenia...prvé som išiel 8mg denne+clen a druhé 12mg už takmer bez clenu.Za tie peniaze nič moc efekt by som povedal no chalani v posilke hovorili že som skvalitnil že to je vidno ale mám dosť tuku tak to nie je nejake razantné.To prvé balenie som išiel ešte v diete 100 sachrov druhé už okolo200 sachrov...moc veľký rozdiel som nevidel akurát že som bol silnejší na 200 čo je asi logické no lepšie to vypadalo po prvom balení ked tam bola ešte clenba.Celkovo to efekt malo taký že som skvalitnil,odvodnil trošku tuku išlo dole a fakt dobrá žilnatosť vybehla no myslím že mi to trochu zabilo libido no išiel som ho samotný bez tst
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

rozdelenie dávok ma zaujíma, ako si ich rozdelil? aspon približne,
Angel10
Moderator

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný