YK-11

YK-11

Príspevokod užívateľa Chaskar » 04.01.2017

Osobne si myslim ze dana latka kvoli jej vynimocnosti si zasluzi samostatnu temu aj ked uz o nej bolo popisane celkom dost no treba jej venovat viac pozornosti zasluzi si si to.

(17-alpha,20E) 17,20-[(1-methoxyethylidene)bis(oxy)] 3-oxo-19-norpregna-4,20-diene 21-carboxylic acid methyl ester
Ako iste mnohi uz viete zaraduje sa medzi najnovsie a najsilnejsie SARMS na trhu aj ked svojim zlozenim ma zo SARMS pramalo spolocneho skor by mala patrit medzi DHT derivaty.neviem ci ide o politiku alebo legalnost daneho produktu co sa tyka predaja v oficialnych kruhoch je stale propagovana ako SARMS.nechcem tu pisat o jej zlozeni,studiach ktore vlastne ani niesu,povode....asi len tolko ze je vynasiel Yurichino Kanno v Japonsku niekedy v roku 2011.jej hlavny prinos by mal byt inhibitor(potlacenie)myostatinu=zvysenie follistatinu co do urcitej miery robia vsetky DHT derivaty no nie v takom mnozstve ako sa uvadza v jej profile.samozrejme podla dostupnych informacii ma dana latka same plusy no o minusoch sa nedocitate,bud je na to urcity dovod alebo proste skusenosti je este dost malo na to aby sa mohlo realne hodnotit.

Ako som uz spominal vyssie nechcem dopodrobna vypisovat jej profil,vsetko si najdete na webe,skor mi ide o osobne skusenosti a konkretne o znacku xxxxxxx Pharmaceutical.

Po odporuceni zo strany vyrobcu ako velmi vhodna latka pre mna som sa ju rozhodol vyskusat.kedze som bol pracovne mimo SR prve dva dni som zacal s uzivanim 4mg denne,tj.jednu tobolku rano.
Po navrate domov,kedze nam zacali sviatky,casu bolo dost zacal som uzivat dve tobolky denne cize 4mg+4mg s odstupom cca 10hodin,klasicky system uzivania oralnych latok.uz po nejakych 5tich dnoch som zacal pocitovat zvysenie sily,regeneracie a pumpy v precvicovanych svaloch(co je dost skoro aj na najsilnejsiu oralnu latku-metribolon,tam to zacina cca az po 14dnoch uzivania),co som bol milo prekvapeny.po 14dnoch uz fungovala naplno resp.zvysenie sily je enormne,porovnal by som ju k 800mg az 1g trenbolonu tyzdenne a tym padom nemam slov.trenujem prevazne silovo,cize nejaky vyrazny narast hmoty som nezaznamenal no tvrdost svalov je prekvapiva,sila graduje a vobec netusim kedy sa to zastavi ,samozrejme po skusenostiach s inymi latkami som opatrny a mozno aj preto som nikdy nemal ziadne zranenie,nesilim to aj ked nejake nove PR uz som urobil a predpokladam ze este budu,mam cca este 10dni do skoncenia uzivania samozrejme z dvoma dnami znizenim a vyklesanim davky.neodporucam ju zaciatocnikom kedze svojim nastupom ucinku aj samym ucinkom je silnejsia ako metribolon v davke 3mg cize predpokladam ze aj negativa niesu nepodstatne aj ked ziadne nepocitujem,na to by bolo treba testy no....vynimka potvrdzuje pravidlo.urcite je vhodna pre skusenych uzivatelov bud ako vhodna alternativa k trenbolonu alebo rychlejsi start sily pokym ucinky trenbolonu nastupia resp.pre tych ktori zaspali a potrebuju do 10dni zvysit svoju silu kvoli nejakej sutazi,ci uz trojboj...nezvysuje vahu,zadrziavanie vody cize je viac nez vhodna pre dane ucely.neodporucal by som ju ist viac jak 4 tyzdne kvoli spominanym neoverenym negativam.ja som s danou latkou velmi spokojny a urcite ju zaradim aj v buducnosti.pre mna top,ked porovnate jej cenu a cenu trenbolonu....

Bol by som rad kebyze viaceri ktori mate skusenosti s danym produktom od MP pridate recenziu aby to nebolo jednostranne,aby sme sa cosi poucili a mohli porovnavat.
Ja osobne jej predpovedam velmi slubnu buducnost a verim ze pohlti mnoho klasickych oralnych AS kvoli jej rychlym a silnym ucinkom.

Tymto clankom urcite nechcem navadzat na uzivanie dopingu ani konkretnej latky,tento clanok ma cisto informativny charakter a vyskusane na sebe kedze je to moje zdravie,moje telo,nikomu druhemu tym neskodim.dakujem za porozumenie s pozdravom
Chaskar
Prílohy
IMG_0218.JPG
IMG_0218.JPG (660.75 KiB) 8766 zobrazení
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Re: YK-11

Publikovane s laskavym zvolenim autora clanku uvedeneho dole :007
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar

Príspevokod užívateľa bazywoah » 04.01.2017

:D kolik tobolek je v pixle? Vystaci na jeden cyklus?
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 7 krát

50ks urcite vystaci s piramidou hore aj dole to mas na 27dni cca.
Chaskar

Príspevokod užívateľa bazywoah » 04.01.2017

Ok vyzkusam :)
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 7 krát

Ok vyzkusam :)
sklamany nebudes :007
Chaskar

Príspevokod užívateľa Darty » 04.01.2017

dnes som chcel.nasadit a.chory som dpc, takze ma tu cakaju :-P

Obrázok
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Poďakoval: 121 krát
Bolo mu ďakované: 425 krát

Príspevokod užívateľa edgarius » 04.01.2017

zeby som zacal uz zajtra? ;)
kazdopadne, ako pise Niktos, nie je to klasicky SARM... kdesi sa spekulovalo ze Mr.Y uviedol tuto latku na trh, aby ziskal financie na dalsiu fazu testovania... odporucane cykly, ako bolo pisane vyssie 4-12mg/d (optimum 8mg/d) stylom 4w ON 2-4W OFF
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa ForGoD » 04.01.2017

Tie balenia vyzerajú božsky :007
Vraví zo mňa prax za ten čas miesto teórií
Zvyšovaním dávok je jediná možnosť, že to prebolí.
ForGoD
Dátum registrácie: 03.05.2016

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 04.01.2017

No takto z toho budes mat silu jak Pepek namornik :007
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 170kg
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015
Poďakoval: 56 krát
Bolo mu ďakované: 75 krát

Príspevokod užívateľa mato9511 » 04.01.2017

Ide z toho len sila?či to má aj iné využitie?neznižuje to tvorbu vlastného tst?
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Ide z toho len sila?či to má aj iné využitie?neznižuje to tvorbu vlastného tst?
urcite to bude mat nejaky vplyv na hladiny hormonov no aky je otazne :?: v kazdom pripade aby som ti odpovedal na prvu cast tvojho prispevku bolo by vhodne vyskusat na klasicky kulturisticky trening na hypertrofiu ale urcite to ma vplyv aj na svalovu hmotu v ocakavanych pozitivach :007
Chaskar

Príspevokod užívateľa edgarius » 04.01.2017

idem na to, uz to mam v sufliku, od buduceho tyzdna dam GVT alebo mod.korteho prvu fazu
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008
Poďakoval: 48 krát
Bolo mu ďakované: 140 krát

Príspevokod užívateľa mato9511 » 04.01.2017

Nejaký link kde to objednam? Vďaka
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa silný » 04.01.2017

heh, vyzera ze to ide ako huby po daždi, uz som aj ja objednal :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Hanny a 1 neregistrovaný