SARMs

Re: SARMs

Príspevokod užívateľa maxik » 22.05.2019

ani s jednim nemam zadnou zkusenost, tak bych byl rad, kdybyste mi neco o nich rekli.. nejlepe z osobni zkusenosti..
jestli mate nejaky jiny doporuceni na spalovaci kuru, tak povidejte :D
rozpocet mam 100€, 150€ uplnej strop...
Nejlepsi spalovaci kura je zborit si slinivku, do 2-3 tydnu prijdes i o to co jsi na sobe nemel, na nejake sarmsy se vys.. das do toho balik a vysledek k hovnu s tim ze ti to taky rozkope i dalsi veci v tele, za hodne penez malo muziky, radsi za to kup kopu masa a kdyz uz neco tak salbutamol, salba ti neco malo spali na sadle a zaroven i udrzi sval, je mirne anabolicka takze na tom jeste neco malo mozna i pribudes, das do toho mene penez a vysledek mnohem lepsi bez bordelu v tele
napadlo me jeste:

20mg mk677
20mg rad140
clen / sibutramin na stridacku po 2w
maxik
Dátum registrácie: 09.05.2019
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa ***** » 22.05.2019

ani s jednim nemam zadnou zkusenost, tak bych byl rad, kdybyste mi neco o nich rekli.. nejlepe z osobni zkusenosti..
jestli mate nejaky jiny doporuceni na spalovaci kuru, tak povidejte :D
rozpocet mam 100€, 150€ uplnej strop...
Nejlepsi spalovaci kura je zborit si slinivku, do 2-3 tydnu prijdes i o to co jsi na sobe nemel, na nejake sarmsy se vys.. das do toho balik a vysledek k hovnu s tim ze ti to taky rozkope i dalsi veci v tele, za hodne penez malo muziky, radsi za to kup kopu masa a kdyz uz neco tak salbutamol, salba ti neco malo spali na sadle a zaroven i udrzi sval, je mirne anabolicka takze na tom jeste neco malo mozna i pribudes, das do toho mene penez a vysledek mnohem lepsi bez bordelu v tele
napadlo me jeste:

20mg mk677
20mg rad140
clen / sibutramin na stridacku po 2w
Urcite lepsi, az na ten testolone ktery je tam k nicemu
Užívateľov profilový obrázok
Dátum registrácie: 22.05.2019
Poďakoval: 30 krát

Príspevokod užívateľa maxik » 22.05.2019

samotnej ibutamoren je za 48€, spolecne s testolonem za 57€, z androrganics... :D
maxik

Príspevokod užívateľa ***** » 22.05.2019

samotnej ibutamoren je za 48€, spolecne s testolonem za 57€, z androrganics... :D
No prave koupis sragoru k ibutamorenu za dalsich 9e, obycejny obchodni trik a ty se na neho chces chytit

Príspevokod užívateľa Mae Pce » 23.05.2019

Ahojte všetci. Chcel by som vedieť váš názor na výrobky od ANDRORGANICS ako napr. : Tribandrol, AndroAnabol, AndroJack atď...
Má zmysel do nich skúsiť za investovať ? Píšu o nich celkom slušne ale na takéto reči som ja nedôverčiví. Nemáte niekto s nimi reálnu skúsenosť ? či sa do nich oplatí investovať alebo je to len zas feak ? Ďakujem za odpovede a názory.
Mae Pce
Dátum registrácie: 23.04.2018
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa ChrisBeast » 23.05.2019

Dost veľa mylných informácií.
Napriklad?
Salba..Sarms
ChrisBeast
Dátum registrácie: 04.05.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 18 krát

Príspevokod užívateľa ***** » 23.05.2019

Dost veľa mylných informácií.
Napriklad?
Salba..Sarms
Nic konkretniho

Príspevokod užívateľa BULDOZERIS » 24.05.2019

Čaute chalani, chcel by som skúsiť nejaké sarmy, čo by ste odporučili na prvú kúru ? niečo čo by ma zbytočne nezalialo vodou ale skvalitnilo svalstvo.... mam 180cm a 80kg (25rokov) cvičím 4 roky ale dajako sa už neviem posúvať ďalej... poprípade aj recenziu na stránku z kade to objednať díky
BULDOZERIS
Dátum registrácie: 19.02.2014

Príspevokod užívateľa rapsic » 24.05.2019

Ligandrol+ibutamoren popriapde pridat este salbutamol
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 230 krát
Bolo mu ďakované: 566 krát

Príspevokod užívateľa silný » 24.05.2019

Ešte aj YK-11 by pripadalo do úvahy...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 115 krát
Bolo mu ďakované: 671 krát

Príspevokod užívateľa Luegner » 27.05.2019

Nechci tu šířit reklamu, ale jeden opravdu slušný e-shop sarmsů z VB je MML. Maximální svalová laboratoř kde dodání je většinou rychlejší, než ze Slovenska, nejde to totiž poštou, ale s GLS a ceny jsou celkově příznivé. Navíc, lze najít na forech, či jinde slevový kod! Nemají sortiment sice zase tak obsáhlý, ale třeba si i vy vyberete...
radši píchat než polykat!
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa rapsic » 27.05.2019

Nic take som nenasiel ako mml
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 230 krát
Bolo mu ďakované: 566 krát

Príspevokod užívateľa maxik » 27.05.2019

maxik

Príspevokod užívateľa PaGinko » 31.05.2019

Tak posielam správu : Idem už 17 deň z 30 dní - LIGANDROL, COLOSSUS
LIGANDROL idem od začiatku 10mg , COLOSSUS (2v1) idem od začiatku 10mg RAD-140 a 10mg MK-677.
Dávam to väčšinou cca okolo tej 10 ráno každý deň. Musím povedať, že som milo prekvapený. Vedľajšie účinky som nejako nepostrehol, ani som nemal prečo, kedže dávky nie sú nič extra. Chcel som skúsiť, že začnem tak zľahka, a že čo to povie... Prvý deň som mal necelých 80kg, momentálne mám niečo cez 86kg. Každý mi hovorí, že zasa som sa dal na AS. Ale môžem povedať, že s AS sa to nedá porovnať (ale to tu nejdem rozoberať) AS sú proste BOMBY :D ale späť k SARMs, za mňa obrovská spokojnosť, dokonca ráno keď sa zobudím, neviem či to postrehol ešte niekto ale mávam napumpované telo po zobudení. :D Jak keby som dal 50 klikov v spánku. Celkovo som narástol, a tréning som nejak nehrotil, samozrejme váhy išli hore a to nechodil som do posilky tak často ako som chcel, predsa len okolnosti, starosti to nedovolili, ale aj tak pekná zmena. Držal som sa väčšinu tak, 4x niekedy to bolo 3x do týždňa tréning. Takže konečne som našiel niečo, čo mi úplne vyhovuje, a nemám z toho vedľajšie účinky, ako napríklad u AS akné s ktorým som mal veľký problém. A ešte už keď som pri tých vedlajšákoch to žranie!!! Obrovská chuť stále jesť, ale snažím sa s tým bojovať. Najhoršie je to ráno, jak Rytierska zbroj bez Rytiera, tak prázdny sa cítim. Tak to by bolo asi všetko. Môžem len odporučiť.
PaGinko
Dátum registrácie: 24.04.2018

Príspevokod užívateľa silný » 01.06.2019

To je zasranný spammer bot, takže aj keď ho budeš urážať, výsledný efekt bude nulový... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 115 krát
Bolo mu ďakované: 671 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní