SARMs

Re: SARMs

Príspevokod užívateľa s0re » 06.07.2018

20mg a vyssie...
ja davam 10mg ale idem aj rh
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
Užívateľov profilový obrázok
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 52 krát
Bolo mu ďakované: 161 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 23.07.2018

chcem sa podelit o recenziu na ostapure. Zena ho akurat douzivala. Sla prv 1tbl potom 2 denne a nakonci zas 1 denne. Zozaciatku sa mi zdalo ze ma psychicke problem mierne depky zmeny nalad vacsie nez obvykle.. sem tam vyskocila vyrazka navisc a mala pocas celej doby problem s nechhutenstvom. Sila jej sla citelne nahor takisto aj vydrz. Vahovo plus 2kg s nieco malo zntuku dole. Na oko ma ovela lepsiu definiciu svalov aj z laickeho pohladu a o nieco “vacsie” svaly. Takze ak to zhrniem, vysledky su velmi dobre a vedlajsaky prijatelne ale tie su subjektivne
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 51 krát
Bolo mu ďakované: 77 krát

Príspevokod užívateľa silný » 23.07.2018

A žena je mäso, ci je tiez vegan(ka)? :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 78 krát
Bolo mu ďakované: 464 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 23.07.2018

Tiez veganka. Je to podstatne nejak? 😄 inac by nabrala x2 ?
meow321

Príspevokod užívateľa silný » 23.07.2018

no strava je základ
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa piterko » 07.08.2018

chcem sa podelit o recenziu na ostapure. Zena ho akurat douzivala. Sla prv 1tbl potom 2 denne a nakonci zas 1 denne. Zozaciatku sa mi zdalo ze ma psychicke problem mierne depky zmeny nalad vacsie nez obvykle.. sem tam vyskocila vyrazka navisc a mala pocas celej doby problem s nechhutenstvom. Sila jej sla citelne nahor takisto aj vydrz. Vahovo plus 2kg s nieco malo zntuku dole. Na oko ma ovela lepsiu definiciu svalov aj z laickeho pohladu a o nieco “vacsie” svaly. Takze ak to zhrniem, vysledky su velmi dobre a vedlajsaky prijatelne ale tie su subjektivne
su to vsetko hlboko nedoskumane latky. Cize tie depresivne stavy mozu realne suvisiet s ostarinom. Alebo vyjadrim sa inac - vobec by ma neprekvapilo, ak by to bolo sposobene prave ostarinom.
tieto skutocne SARMs (nemyslim ibuta, yk11 a pod., ktore su bez relevantneho naroku kategorizovane medzi SARMs), su zahalene obrovskym ruskom tajomstva, aj ked na to existuju studie, ktore su vsak obmedzene na ich liecebny potencial

Aj ked si to toto forum(mysliac uzivatelov) absolutne nezasluzi, lebo sa tu riesia povacsinou len nezmysly alebo veci 1000x vyriesene, prihodim vyslovene vlastny , mnou a mojimi spolupracovnikmi vysledovany a opatovne testovany knowhow k LIGANDROLU:

Vsade sa docitam, ze LGD je ,,bulking agent". Moje zistenia tvrdia nieco uplne ine. Prisli sme na to nahodou, ked sa kolega nevedome dlhodobo ,,predavkovaval" ligandrolom, nedopatrenim sa domnieval, ze jedna tab ma nasobne menej mg ako mala v skutocnosti. Isiel to popri strednej tyzdennej davke tst enantatu, ako doplnok v moste. Strava bola, B2,2 S4 T0,9 g/kg . Neskor sme to skusali pri nizsom TST, skusali sme nizsie davky LGD, skusali sme to na naturalovi, skusali sme to v blaste namiesto oralov. Vysledok ?

Vsetci do jedneho, ci natural, ci ten chudak pomylenec, ktory ma naviedol tymto smerom, ci v blaste pouzity lgd, kazdy od urcitej davky zacal spalovat tuk tak, ze doteraz sme to nikto nepobrali. Pomylenec za mesiac z cca 13% na odmeranych 8% kaliperom. 5% tuku, bez diety, bez aerobky. Nepochopitelne vysekany. Natural ?Dal tomu sancu, chcel nabrat este posledne kila pred dietou, pridal k tomu aj ibuta. Nasadil spravnu davocku LGD, za mesiac vaha +1kg, opticky o 3 triedy inde, vysekany tak, az chudak zacal mat stavy ze ma z toho rakovinu a ta ho zere ( :D ) .. v blaste tst/bold/drost 600/900/500, pri strave vysoke sach/nizke tuky nasadeny v spravnej davocke supal chlapa z tuku ako banan zo supky, videl som tyzdenne rozdiely, taky progres v paleni tuku a zvysovania definicie svalstva som nikdy nevidel a nezazil, ani nikto z nas ostatnych a to chalani poctivo trieskaju tren. LGD ma byt nejaky zavodnovak a bulker podla, teraz si uz dovolim udret, z prdele povyberanych studii a referatov co koluju na internete. Moje prakticke skusenosti a zistenia z LGD robia top latku nieze do diety alebo sekania, ale TOP SPALOVAC. Takto sa LGD sprava, ked mu je nastavena strava a spravne nadavkovany. Jedna sa o vyrazne odlisne davkovanie, ako je tu niekde v profile LGD pripadne na etiketach. Skusili sme overeny zdroj LGD a nahodny produkt volnopredajny ale rovnako davkovany, vysledky identicke. ALT a LST u naturala boli len mierne nad referencny ramec, cholesterol rozhodeny menej ako zo stanu.Co dodat. Vivat predavkovany kamarat, inac by som nad tym nikdy nezacal uvazovat a neprisiel na to :)

nie je zac a cim dalej tym mam vacsi pocit ze na tomto fore nemam co hladat
status: RAGE 👿
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Poďakoval: 246 krát
Bolo mu ďakované: 169 krát

Príspevokod užívateľa silný » 07.08.2018

Vravel som ti uz davno, ze sa ma zbalit a ist do kokota... aj tak tu s tymi svojimi peptidmi, pofidernym davkovanim steroidov a pichanim si pripinaciek kade tade po cickach len vnasas zle svetlo do tejto "profi" steroidnej komunity... ale mas stastie, ze s tym Ligandrolom ti neverim ani pol slova a akurat sa chystam dokupit dake Tren a este aj peniaze na zvys su zaciatkom mesiaca tak ho hned vyskusam :)
silný

Príspevokod užívateľa greenhorn » 07.08.2018

Dik, podelis sa prosim ta sa aj o to davkovanie? :-)

Odoslané z PLK-L01 pomocou Tapatalku

greenhorn
Dátum registrácie: 25.09.2010
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 07.08.2018

Vravel som ti uz davno, ze sa ma zbalit a ist do *****... aj tak tu s tymi svojimi peptidmi, pofidernym davkovanim steroidov a pichanim si pripinaciek kade tade po cickach len vnasas zle svetlo do tejto "profi" steroidnej komunity... ale mas stastie, ze s tym Ligandrolom ti neverim ani pol slova a akurat sa chystam dokupit dake Tren a este aj peniaze na zvys su zaciatkom mesiaca tak ho hned vyskusam :)
pofiderne davocky... myslis to, ze moje blasty su ako cruisy tu niektorych ? 😃
vzdy ma bavila alternativa, a myslienka co najmenej chemie s co najlepsimi vysledkami
I am different ✅

a pan greenhorn to cele uplne rozsekal teraz 😁
piterko

Príspevokod užívateľa silný » 07.08.2018

pofiderne davocky... myslis to, ze moje blasty su ako cruisy tu niektorych ? 😃
vzdy ma bavila alternativa, a myslienka co najmenej chemie s co najlepsimi vysledkami
I am pokakany
Ale prdlajs, pokakany si len cely z teho a takto lacno sa chces vyhovorit a vyzerat, ze si mudrejsi ako odbornici tuna... :) nic co nema aspon gram trenu v lebeni nemoze byt dobrè, aj s tymi inzulinkami by ti to Grznar hned vysvetlil, ze ci sa aj tvoja stara boji vacsieho kláda jak mas ty sam... :)
silný

Príspevokod užívateľa Darty » 08.08.2018

aky je to volnopredajny ligan? taky nepoznam :-D
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Bolo mu ďakované: 289 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 08.08.2018

bezne dostupny, nechcel som robit reklamu z kade :)
piterko

Príspevokod užívateľa meow321 » 09.08.2018

Prechadza vam unava od ibu? Neviem sa dat dokopy uz par dni
meow321

Príspevokod užívateľa Dereks » 09.08.2018

piterko a u naturala nedal v takých davkach ten lgd dole vlastný tst?
Dereks
Dátum registrácie: 21.09.2016
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 10.08.2018

piterko a u naturala nedal v takých davkach ten lgd dole vlastný tst?
jasne ze dal ale je potrebne rozlisovat medzi hladinou tst odmeraneho v krvnom obehu alebo odstavku FSH a LH.. zakladny rozdiel medz aas a sarm.
piterko

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní