SARMs

Re: SARMs

Príspevokod užívateľa Tejo » 13.09.2017

Ano je to spalovac ale v nizkokalorickej diete je vraj antikatabolicky preto sa pytam
Tejo
Dátum registrácie: 24.07.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 13.09.2017

A co bude tedy pro tvoje udržování svalové hmoty lepší? Použít dobrou anti-katabolickou látku nebo látku, která vykauzuje i mírné anabolické účinky?
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 51 krát

Jasne ze tu ktora ma aj mierne anabolicke ucinky...a t.j. napr? Ostarine ?
Tejo

Príspevokod užívateľa Chaskar » 13.09.2017

urcite lepsia volba je salba...
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 338 krát

Lebo Angel pisal ze ostarine a yk11 su dobre do pct
Tejo

Príspevokod užívateľa Chaskar » 13.09.2017

no yk by som urcite nedaval,ostarin ano
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 338 krát

Príspevokod užívateľa Tommy_Gunn » 14.09.2017

Sevas, neviem kde to zaradiť, ale snád poradíte aj tuna. Kúpil som si combo laxogenin a ostapure a vraj netreba PCT, ale teraz mi kamoš spomínal, že hej, tak ako to je ? ..poradte
Tommy_Gunn
Dátum registrácie: 14.09.2017
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa mohamed » 15.09.2017

Lebo Angel pisal ze ostarine a yk11 su dobre do pct
Taky bych YK asi do pct nedával... kámoš ho přidal do "light" sarms kůry, kde něml tst - pouze ibu + YK + salba a že vraj po YK se cítil špatně, horší nálada, snížení tst, slabší erekci.., takže možno snižuje vlastní tst vic...

Ostarine - zkoušel jste někdo dávky 40mg + denně? Výsledky?
mohamed
Dátum registrácie: 13.08.2011
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa s0re » 15.09.2017

Caute, isiel niekto uz kombinaciu AS a SARMS?

Chcel by som potiahnut tst e 500mg/e5d cca 12 tyzdnov a zaujimalo by ma co by sa zo sarms k tomu hodilo (do diety).
Vdaka za odpovede.
Prosim nepiste mi SS, otazky smerujte do prislusnych tem. Vdaka
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 52 krát
Bolo mu ďakované: 161 krát

Príspevokod užívateľa mohamed » 22.09.2017

Menší log k novějším SARMs, ať se tu něco děje... Ak někdo taky ozkoušel budu rád za zpětnu vazbu...

V první řadě, jsem vytrvalec, nejedu k tomu tst a podobné hračky, takže pro většinu co to tam "pálí" bude info k ničemu, ale nadruhou stranu, zase můžu posoudit aky to má čistý efekt. Mám méně jak 60kg, čiže dávky na mě slušné...->

Stenabolic (SR9009) - Celkově odsypané 3x, vždy kůra cca měsíc pak pause, max 3-4 tbl denně - tzn. 15-20mg denně... Buď jsem to jel samotné, někdy s peptidem TB-500, naposledy týden souběžně s GW,... Zdá sa, že lehce až středně zvyšuje vytrvalost svalů - práci svalů, tzn. v posilke by jste s tím mohli urobit víc opakování při stejné námaze,.. lehce rychlejší regenerace, asi díky zvýšení vyplavení a tvorby mitochondrií. Nutno dávat každé 3-4 hodiny pro efekt... S TB-500 výraznější nárůst vytrvalosti i regeneraci, šlach apod... Zdá se mi že aj udržuje lehce nižší % tuku, ale nijak extra... Nepotlačuje ani nezpůsobuje hlad, jaterní testy beze změny, bez pozorovatelných vedlejších účinků...

GW501516 (Enurobol) "Cardarine" - Teď jedu první krabičku necelé 2 týdny, začal som 2 tbl denně - 10 mg, teď jedu už 15mg denně, ráno, odpo, večer... Nepozoruji efekt jako předtréninkovky, takže dávám večer a není problém se spaním, naopak spím velmi dobře a kvalitně... První týden jsme to jel v kombinaci se SR, hned mi přišlo že efekt opět na vytrvalost - zlepšení. Nicméně teď jsem neměl mock lasický trénink, takže nemohu posoudit zatím změnu/zlepšení vytrvalost a výkonu. Přidal jsem teď opět TB-500. Zdá se mi však že mám lepší náladu, lepší rege trochu a aj lepší libido ?! -> to poznám v noci a ranních hodinách, a od toho co beru GW to fakt šlape... Další věc kterou pozoruju, že mnohem rychleji "trávím" jídlo, mám větší hlad -> což nechápu, to by GW nemělo způsobovat či? A přijde mi větší vysekanost břišáků, a to jedu jako vytrvalec hodně "hight" sacharidy, aj 10g/kg... Testy dám za měsíc až to dojedu.

TB-500 -> není sarm, ale zmíním. Odpíchané cca 4x, dávám 1mg ob den, takže 10mg odpíchám za 20 dní - jedno balení. Zlepšení rege, hojení šlach - vždy poznám na achilovce, která je slabší a lehce jí normálně cítím, po týdnu co nasadím TB-500 - je silnější, necítím ji absolutně.!! Zlepšení vytrvalosti, rege...Bez změny jaterních a krevních testů, bez citelných vedlejšáků, max. zlepšení spánku apod.

Tyto tři věcičky dohromady hodně kruté kombo na vytrvalost, aj slušný na pálení, regeneraci, hojení, lepší spánek apod... Dohromady to ještě otestujem brzo v plné palbě... Možná pro někoho zajímavá PCT po kůře keď přidáte něco na obnovu tst a nějaký byliny na zlepšení jaterek...

Ak to někoho zajímá dajte "podakovat", možná přidám další log ještě jiných hraček...
Naposledy upravil/-a mohamed v 23.09.2017, upravené celkom 1 krát.
mohamed
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa s0re » 23.09.2017

zaujimave, vdaka a fragment si neskusal? po pripade este ine kombinacie peptidov a sarms...
s0re

Príspevokod užívateľa mohamed » 23.09.2017

zaujimave, vdaka a fragment si neskusal? po pripade este ine kombinacie peptidov a sarms...
Fragment zatim nie...

úplné z jiného soudku jsem vyzkušal - Meldonium (meldronate), to pracuje zase na inačým principu, to mi zdvyhalo takou celkovou odolnost vůči námaze, aj vytrvalost, odolnost i vůči nemocím a méně se člověk zakyseluje, lepšie proudí krev... možno dobré ak má někdo hustší krev, mělo by to být aj proti ischemii, na což vlastně by tento lék měl být, ale dávali to prý vojákům aby vydrželi větší záhul...

Potom Binocrit - tzn. erythropoetin , ale jen mikro dávky, 1000 jednotek 2-3x týždně, každý týždeň sledovaná krev,.. vytrvalost, rege a VO2max to samozřejmě zvýší, no eště aby ne, nenie to lacna věc...ale určitě nedoporučujem brát pokud si někdo nemůže hlídat krev často, má jí hustší, větší srážlivost, vyšší tlak, či nějaké různé problémy tohoto typu...

inač ako predtréninkovka - vývar z ephedry stonků (5-7g rozmix. a povarene) + kofein tablety 2x100mg + 100mg aspirin tbl - to šlape jako krutě, niečo na styl tablet T-5 apod. nebo Trush - který má ještě Yohimbin (ten mi způsoboval pumpu stehen, a to pri běhu nechceš), akorát ephedra přímo ze stonků, ale aj tak šlape krutě, keď si to umíš dobře uvařit.... Neuvěřitelná nevyčerpatelná vytrvalostní síla, chuť, soustředěnost... Ale opět nedoporučuju pro ti kteří mají problémy či slabší srdce, vyšší tlak apod...

Ale inač Yohimbín si kamarati pochvaluju, pouze s kofeinem, jako předtréninkovka aj na pálení tuků, prý lepší nálada, větší chuť do cvičení, pumpa a lepší erekcia... pre mňa kvůli pumpe nieje až tak zajumava...
mohamed
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa s0re » 23.09.2017

ja momentalne idem s4 + cardarine a predvcerom som dobral stenabolic, zaradil som kaloricky deficit a z brucha a bokov ide pekne dole. Co ma mrzi je ze odkedy som zacal tu kuru tak som nedaval ziadne kardio. Az v pondelok idem konecne na plavaren ktoru dnes otvorili po 3 mesiacoch. Medzi tym len dlhsie prechadzky a kratke cvicenia doma. Podrobnejsi dojem z latok ako aj vysledky podam az nakoniec.
Chcel by som potom dat cca 1-2 mesiace pauzu a ist nejaku inu kombinaciu sarmov. Mozno by som zaradil aj fragment. Zaujima ma vylucne redukcia tuku, skvalitnenie svalstva a vytrvalost.
Ak by si vedel poradit na tieto ucely nejaky dobry stack, budem len rad.
Nemam napr. este odskusane YK-11 a RAD 140. No neviem ako by som ich skombinoval, tak aby to pasovalo do mojich cielov.
Kedze ma casto postihuju zapalove reumaticke ochorenia, zislo by sa nieco co tlmi resp. zabranuje vzniku zapalom tela.
s0re

Príspevokod užívateľa mohamed » 23.09.2017

ja momentalne idem s4 + cardarine a predvcerom som dobral stenabolic, zaradil som kaloricky deficit a z brucha a bokov ide pekne dole. Co ma mrzi je ze odkedy som zacal tu kuru tak som nedaval ziadne kardio. Az v pondelok idem konecne na plavaren ktoru dnes otvorili po 3 mesiacoch. Medzi tym len dlhsie prechadzky a kratke cvicenia doma. Podrobnejsi dojem z latok ako aj vysledky podam az nakoniec.
Chcel by som potom dat cca 1-2 mesiace pauzu a ist nejaku inu kombinaciu sarmov. Mozno by som zaradil aj fragment. Zaujima ma vylucne redukcia tuku, skvalitnenie svalstva a vytrvalost.
Ak by si vedel poradit na tieto ucely nejaky dobry stack, budem len rad.
Nemam napr. este odskusane YK-11 a RAD 140. No neviem ako by som ich skombinoval, tak aby to pasovalo do mojich cielov.
Kedze ma casto postihuju zapalove reumaticke ochorenia, zislo by sa nieco co tlmi resp. zabranuje vzniku zapalom tela.
Tak na tu redukciu možná fragment bude fajn, ale pouze ve velkých dávkách a to je dost "cash", 10mg odpícháš za 5-7 dní aby to malo účinek, a žádná hitparáda to taky pravděpodobně nebude... GW si myslím že pofičí dobře dál, ale nevím jak na nízkých sacharidech, já po tom mám dost hlaďák, ale zase běhám 20km denně :D... Možno bych k tomu šoupnul nějaký Thermo, aby sa ti zvýšil kalorický výdej - můžeš zkusit kombo - GW + Yohimbine s kofeinom, nebo klidně šáhnout po legálním prostředku thermogenic fair power - synefrine + kofein + zelený čaj + pepř atd., 2 tbl denně, docela to kamarádům i "sypačům" šlape... nebo salbu, i když to už se nebavíme o sarms, ale stále je to vcelku bez vedlejšáků,.. Ale každý tělo je jiný, každýmu jede něco trochu jinýho a pro každýho je vhodný něco jiný podle toho ak si na tom s tlakem, krví a celkovo ak to sedne tělu...

Ale ak chceš drtit hodně ztrátu tuku, samozřejmě dobrá správně poskládaná strava je základ a kardio přidá tky vela, čím lepši to bude tím vic budou šlapat i látky a efekt bude násobný, na základech sa staví...
mohamed
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Unixko » 26.09.2017

Ty mohamed pozeram tiež si taky pokusny kralik zober waklert 150 a daj edit ako si bol natom z dychanim a motivaciou prekonat sa mam divny pocit že mi to neviem prečo pomaha z dychanim pri roznych aktivitach možno to je len v hlave iba keby si mal zaujem
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní