IBUTAMOREN

Re: IBUTAMOREN

Príspevokod užívateľa silný » 05.06.2019

Z Ibutamorenu gyno?? :wtf: údajne môže dvíhať hladinu RPL ale žeby až tak aby sám o sebe mohol spôsobovať gyno tak to pochybujem...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 646 krát

Príspevokod užívateľa Gunnik » 10.06.2019

Pánové co kombinace ibuta + GRF 1-29 mate s tím někdo zkušenosti? Dočetl jsem se o “zazravne synergií” 🤣.

Btw bral jsem z Uk od max.muscle.labs(doufám, ze to nevadí), baleni 100tbl/12,5mg za 37 cukriku je paráda.
Jen to teď začali dělat v tekuté formě a to si nejsem jisty, zda bude lepší. Uvidime až dojdou zásoby tablet 😂
Gunnik
Dátum registrácie: 03.04.2017
Poďakoval: 21 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Príspevokod užívateľa meow321 » 11.06.2019

My ten tekuty uz davno popijame a je rovnako dobry :)
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 62 krát
Bolo mu ďakované: 117 krát

Príspevokod užívateľa Hanny » 12.06.2019

Ahoj chlapi chtěl bych se zeptat, na ty výrobky max muscle Labs, zda to objednáváte přímo na jejich stránce? A jestli doprava proběhla v pořádku, děkuji předem
Hanny
Dátum registrácie: 10.10.2018

Príspevokod užívateľa Peter555 » 26.06.2019

Z Ibutamorenu gyno?? :wtf: údajne môže dvíhať hladinu RPL ale žeby až tak aby sám o sebe mohol spôsobovať gyno tak to pochybujem...
Tak nie gyno ale take zlazy dlhe čiže prolaktin.. Lebo pri deke ani trene som to nemal ale ak k nim som ta. Pridal ibu tak to naraastlo ale dobre je to ze to rastlo len par mesiacov a prestalo.. A je to az vo svale cize navonok nevidno len cítiť na dotyk.. Radili mi vysadiť ale jebal som nato.. A uz pol roka to nerastie a to idem uz 9mes tren a ibu.. A neviem ci vysadim asi pockam az kym telo samo povie ze dosť 😂
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 200 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Príspevokod užívateľa silný » 26.06.2019

asi pockam az kym telo samo povie ze dosť
tiež sa toho držím :) len aby sme sa toho aj dožili... :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

Príspevokod užívateľa tobias92 » 12.08.2019

Po 2 měsících na Ibutamorenu cítím velmi nízké libido, je možné, že to způsobuje prolaktin? Objednal jsem ZMA v chelátové formě, DAA a arginin. Bude to stačit, nebo doporučujete něco dalšího? Někdo podobnou zkušenost?
tobias92
Dátum registrácie: 24.10.2016
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa silný » 12.08.2019

Pochybujem, že by to mohlo byť z PRL... pozoruješ aj dačo iné, dáke iné príznaky zvýšeného PRL? ZMA, atd. samozrejme na škodu nebude...
silný

Príspevokod užívateľa rapsic » 12.08.2019

Nemyslim ze to bude ibutamotenom
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 223 krát
Bolo mu ďakované: 516 krát

Netuším co jiného by to mohlo být. Je to jediný suplement, který beru. Žádné AS jsem nikdy nezkoušel, libido mám vždy na max, jsem mladý a sportuji celý život, takže s tím nikdy nebyl žádný problém. Teď po druhém měsící najednou problémy s udržením erekce a rozhodně obtížnější styk vůbec dokončit. Jinak pozoruji max trochu zvýšený tlak, ale to může být i tím, že jsem na ibu docela rychle přibral (dost vody určitě). Jel jsem dva měsíce Ibu v zimě a celou dobu jsem k němu dával zinek chelát a takový problém jsem neměl. Až teď když jsem ho jel samotný.
tobias92

Nenapadá mě, čemu jinému to přisoudit. Nic jiného se nezměnilo, životospráva velmi dobrá, tréninky stejné, strava fajn. Jen ten ibu je navíc.
tobias92

Príspevokod užívateľa Hanny » 12.08.2019

Netuším co jiného by to mohlo být. Je to jediný suplement, který beru. Žádné AS jsem nikdy nezkoušel, libido mám vždy na max, jsem mladý a sportuji celý život, takže s tím nikdy nebyl žádný problém. Teď po druhém měsící najednou problémy s udržením erekce a rozhodně obtížnější styk vůbec dokončit. Jinak pozoruji max trochu zvýšený tlak, ale to může být i tím, že jsem na ibu docela rychle přibral (dost vody určitě). Jel jsem dva měsíce Ibu v zimě a celou dobu jsem k němu dával zinek chelát a takový problém jsem neměl. Až teď když jsem ho jel samotný.
Jestli si z ibu natáhl dost vody, tak to nebude z 90% ibu
Hanny
Dátum registrácie: 10.10.2018

Ja myslel ze zadržování vody je při zvýšeném hg normální. Měl jsem i když jsem používal ghrp+ghrh
tobias92

Príspevokod užívateľa Sportovec » 12.08.2019

Ibu vodu tahá, to je bêžne, zvlášť pak dolní končetiny, po mesici je to dost znatelne, to libido mi k tomu nesedi, zas takovy vliv na endogenni tst nemá, čisty by mit teda neměl.
Značku co jedeš?
Sportovec
Dátum registrácie: 03.08.2019
Poďakoval: 1 krát

Jeden měsíc swiss, teď german. Tst bude ok podle mě cítím se super. I libido v hlavě Je ok. Sedí mi na ten stav prave prolaktin. Byl jsem na testech tak uvidím až budou výsledky.
tobias92

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní