Presedlani z as na sarms (zdravi)

Re: Presedlani z as na sarms (zdravi)

Príspevokod užívateľa xxxpetko » 12.05.2018

Na understor sa vyser nabuduce, normalny testak ked uz, bez ihliel to nejde nanestastie ked chces aas. Nicmenej je vela typkov ktorym dementny dealer predpisal metan+stan bez pct a preziju to, takze aj tak je to neobvykle.
EQ total 727,5kg (Drep 280kg Tlak 202,5kg MT 245kg)
BW 90kg
xxxpetko
Dátum registrácie: 03.07.2013
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 12.05.2018

Za akutne zdravotne problemy takato "sypka" nemoze niest zodpovednost. Tam museli hrat rolu aj ine faktory.
IGF-1 & Insuline = Alfa a Omega anabolizmu
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 41 krát
Bolo mu ďakované: 99 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 12.05.2018

Je pravda, že som veľa solil, takže som soľ už vypustil a trocha obmedzim aj sacharidy, viac ovocia a zeleniny lebo to som tiež zanedbaval. Robotu mam na háku (mam celkom dobru hodinovú mzdu, takže sa nenahanam a nestresujem v práci), finančne sa nesťažujem a žena poslúcha, takže stres môžem vylúčiť . Skúsim zvýšiť No doplnky nech sa viac roztiahnu cievy a nasadim magnézium. Chcem ísť zatiaľ Sarms kým sa nedám do poriadku a potom znova AAS. Len bol by som zvedavý ze ty ktorý mali problémy resp zvýšený tlak z AAS že aké hodnoty tlaku mali.
Angelo2806
Dátum registrácie: 21.03.2018
Poďakoval: 4 krát

Príspevokod užívateľa s0re » 12.05.2018

Ok ale co ti povedali v nemocnici? Co stoji v lekarskej sprave? Aj ked to bol len zachvat, nieco ho spustit muselo.
IGF-1 & Insuline = Alfa a Omega anabolizmu
s0re
Dátum registrácie: 06.03.2011
Poďakoval: 41 krát
Bolo mu ďakované: 99 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 12.05.2018

Trochu nechapu, jaky je casovy interval mezi tim kdy si tu kuru (nebo meth) skoncil a tim kdy si byl na te pohotovosti?
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu ďakované: 70 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 12.05.2018

Na pohotovosti ma poslali z internej ambulancie na neurológiu, po vyšetreniach mi napísali akútny tretí stupeň hypertenzie ale nezistili presnú príčinu. Na tlak lieky mi nedali lebo som vraj mladý na to ešte, že mám zmeniť stravu, obmedziť soľ tuky a atď,mam si sledovať stav tlaku 3x denne a zapisovať na papier a dostal som infuziu ktorá mi aj tak nezabrala. Ze zistiť príčinu ako takú nieje možné hneď. Nenormálnu bolesť hlavy mam za očami ako keby mi na ne tlačil niekto palcami, skúsil som si kúpiť polarizacne slnečné okuliare za ktoré som dal 99€ a uvidím ci to mam z očí.
A čo sa týka časového intervalu tak bolesti začali počas šiesteho týždňa na methandienone cize minulý týždeň, methandienone som vysadil pred týždňom v piatok a na pohotovosti som bol až dnes.
Angelo2806

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 12.05.2018

Písal si, že máš veľké brucho. Vážiš síce len 90 kg, ale neviem akú más výšku.
Viac ako na steroidy, SARMS a podobné vychytávky sa zamysli na zdravú a vyváženú stravu, pohyb, zvýšenie kondície a zhodenie prebytočného tuku - bez chémie. Nechápem prečo musíš byť na "niečom", ved všetko ide pekne aj bez toho a najmä ak pociťuješ nejaké problémy.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 111 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 13.05.2018

Zase to brucho nieje až taky extrém, keď zoberiem šírku ramien tak to brucho trocha sa tam nehodí, ale to je môj pohľad. Žena tvrdí že niesom tučný, je to môj pohľad. Napríklad ja stále mam pocit ze mam tenké ruky a ľudia naokolo tvrdia ze mam široké ramena a aj ruky väčšie. Možno to bude tým, že som do 30tky mal len 64kg a nech som robil čokoľvek a ako keby mi ostal v hlave blok a stále chcem byť väčší a väčší. Stou stravou máš úplnú pravdu, išiel som sacharidy, rýchle jednoduché cukry, tuky malo zeleniny a už som to zmenil. Sice len týždeň, ale budem sa držať toho, lebo mam 33 a chcem ešte žiť a byť vitálny. Bol som natural, potom legálne doplnky a cítil som sa fyzicky lepšie, ale psychicky nie, len som mal stále pocit ze som ako hrable , potom prohormony, tie mi dodrbali libido, tak som prešiel na aas, telo zmohnutnelo ale fyzicky to bolo horšie a psychicky lepšie lebo aha už som väčší. Máš pravdu, strava a menej chémie, kašľať na ruky ako hulk. Ale k téme - preto som chcel zvoliť Sarms, lebo majú zrejme najmenej negatív co sa týka chémie oproti aas a PH. Predsa som len dosť makal a teraz to nechcem stratiť. Vyskúšam kombináciu YK11 +LGD+Ibutamoren a akonáhle pocítim že je zle, tak vysadim.
Angelo2806

Príspevokod užívateľa meow321 » 18.05.2018

Hamba mi na hlavu ale išiel som undestor 8tab denne a methandienone ako som písal vyššie 50mg denne, na konci som vyklesal. A potom už len klasika - proteíny, BCAA,agmatin sulfate.
Ja ked som siel undestor tiez 8tbl denne mal som rovnaky problem po par tyzdnoch, strasnu blest hlavy az neznesitelnu a oci. Jebat ho cely. A este som mal problem s erekciou
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Pri normalnom testaku nic. Takze neodsudzoval by som hned vsetky as teraz...
meow321

Príspevokod užívateľa rapsic » 18.05.2018

Undestor je shit...
O tom sa ani nemusime bavit ak. Sa. Niekto boji poslat ihlu tak nech nad takymi srajdami ani nerozmysla
Nepiste mi spravy ohladom sprostredkovania aas, pretoze nic nemam, nepredavam, a nikoho nepoznam kto by sa s tym zaoberal
Ak chces velke svaly daj si kotvicnikovy caj lebo meni tuk na sval
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 107 krát
Bolo mu ďakované: 168 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 18.05.2018

Teraz čítam, že píšete o undestore. Ja som myslel, že to mám z methandienone a zo zavodnenia z neho. Takže teraz neviem k čomu to mam skôr pripísať a co spôsobilo ten mega vysoky tlak a z čoho tie strašne bolesti.
Angelo2806

Undestor na 98% sposobil tu bolest, kktina jedine plus je ze neni toxiciy na pecen. Undestor patri do profi cyklistiky nie do cinkarne :D
meow321

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 18.05.2018

Tak teraz som sa potešil ak je to naozaj tak a ta bolesť je z undestoru a ze nastupuje ta bolesť až po pár týždňoch,lebo mne sa to začalo cca po troch týždňoch a ako sa hovorí práve v tom najlepšom. Po dvoch týždňoch sa mi to pomaly upravuje. Tlak pomaly klesá a bolesť hlavy je polovičná.Takze je možné že keď dám oxymetholone nemal by som mať tie stavy keďže možno boli z undestoru.
Naposledy upravil/-a Angelo2806 v 18.05.2018, upravené celkom 1 krát.
Angelo2806

Ja som vybral 8 krabiciek teda 8 som mal a vybral len nejakych 7 a bal som sa ze mrtvicu dostanem nepomahali ani lieky od bolesti. Tlak som mal tiez vysoky velmi okolo 150-160 pei 80kg tuk do 10%. Po par tyzdnoch uz neviem presne ci 2,3,4. Oci ma riez boleli a nestal mi pindik kus paradoxne pri testo. Fajn zas volo ze som nic nesiel dole po vysadeni(bral som hcg tamox clenbu provi) este cosi som mal k unde ale uz nepamatam ci stano alebo co. Kazdopadne beal som ho 2x a stale bola ta bolest hlavy.
meow321

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: miso sk8 a 1 neregistrovaný