Profily Sarms látok

Re: Profily Sarms látok

Príspevokod užívateľa mohamed » 21.04.2017

Postřehol jsom dobře, že je možný zkusit nahradit v cyklu např. TST prop., -> Testolónem? Mělo by to mít stejné účinky? Např. v kůře s Boldenonem, který se většinou doplňuje TST... A potom keď Testolon neznižuje tvorbu vlastneho TST a boldenon v malých dávkách (200-250mg/w) např. jen mírně, je nutná PCT s clomidem, nebo postačí tribulus + ZMA např.?.. Teoreticky,... chápu že u každého je to taky trochu jinak...
Užívateľov profilový obrázok
mohamed
Dátum registrácie: 13.08.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Darty » 21.04.2017

to ze Boldenon znizuje tst len mierne neznamena ze.ho znizuje mierne ako LGD napriklad, mierne znizovanie znamena ze znizuje miernejsie ako deka ci tren, boldenon zaroven ovplnuje aj LH a FSH a to znamena ze PCT by si mal po cykle dat, samozrejme.ze.nemusis ale potom neplac ze sa necitis.moc dobre na tom tribuluse
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016
Bolo mu ďakované: 37 krát

Príspevokod užívateľa mohamed » 21.04.2017

Jasné, pct dávat budem tak jako tak, spíš mě zajímal názor :)... Ale hlavně mě zajímalo jestli je možné zkusit nahradit za TST ten testolon s podobným efektem?... Jinač nejsem kulturista či fitnesák, mě nevadí že mi po kůře zmizí svaly, který vlastně nemám :D Ale snížená produkce vlastného tst či zhoršená regenerace je samozřejmě napi*u... Boldenon jedu primárně na zvýšení produkce EPO,..
mohamed
Dátum registrácie: 13.08.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Darty » 21.04.2017

neviem, ak je to v angelovom.clanlu napisane tak asi ano, ale pochynujem.ze RAD 140 nahradi funkciu tst
Nepiste mi SS s prosbami o rady, ja nie som manzelska poradna, rady hladajte priamo na fore v prislusnych temach. A ANO - neviem zohnat steroidy, nechcem od vas kupit steroidy, snad ste to podaktori pochopili :-)
Darty

Príspevokod užívateľa lofas » 26.04.2017

inak darty vyššie si čital že si šiel ligan samotny a zabil ti libido, to je tiež asi dosť indvidualne, ja som ho šiel tiež samotny resp st3 nič viac v mojich uplnyhc začiatkoch šiel som ho asi 6-7 týždnov 10-5 a tušim aj 20mg a libido bolo stále paradne, po vysadení som dal len clomid a salbu, a tribulus kotrý som dostal zadarmo k objednávke doplnkov, inak by som to nekupoval :D
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 13 krát

inak bogi k tej salbe neviem vela by som nečakal od nej, ako o mne tu všetci vedia že mne AAS vel nedávaju, ja skor dosť z cyklu udržim ale na sile neposkočim tak vela aj pri ohromnych dávkach jedine čo mi asi brutalne šlape je nandrolone.. , ale tebe by som doporučil ked nechceš nejako sypať turinabol, je to sice AAS ale jeden z najslabšich no ja som sa k nemu vzdy s radosťou vrátil, velmi mi pasuje, aj po pridani k samotnemu tst som ho citil, a verim že aj samotny by ti priniesol lepšie výsledky ako salba, alebo nejaky samotny sarms, a kludne by som ho šiell aj 12-16 týýždnov toxicita pre pečen nieje pri nom nijak ohromna, a po tych 12-16w daš PCT par týždnov pauuzu a možeš na to nabehnuť znova,

btw ked hvorim o tej pečeni, tak som bol po dosť brutlanom cykle kde som šiel okrem inj. vecií, 20dni po 1mg metribolonu a 5dni po 2mg metribolonu, sučatne 14di 20mg metky a asi 6w 20mg stan +40mg turik na pečenovkach asi mesiac po dobrati tohto a všetky pečenovky som mal uplne v strede :D a ml som všetko od overeneho zdroja, však viete. :D lagosu som umyslene cely čas kym som sypal nejedol vychadzal som z metody čim viac maš zničenu pečen, tym viac AS využiješ :D ale potom ako som nabehol na PCT som šiel lagosu 6-8tbl denne
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas

Príspevokod užívateľa Darty » 26.04.2017

inak darty vyššie si čital že si šiel ligan samotny a zabil ti libido, to je tiež asi dosť indvidualne, ja som ho šiel tiež samotny resp st3 nič viac v mojich uplnyhc začiatkoch šiel som ho asi 6-7 týždnov 10-5 a tušim aj 20mg a libido bolo stále paradne, po vysadení som dal len clomid a salbu, a tribulus kotrý som dostal zadarmo k objednávke doplnkov, inak by som to nekupoval :D
ked mne zabije libido aj maslovy rohlik :-D

btw. na silu asi najlepsi roid je mdrosta, uz si skusal? sice je draha ale vazne good
Darty

mal som ju kedysi ale od DMX a bolo pritom vea inych veci tak som nejake zazraky nebadal, možno niekedy skusim, u mna je zatial top nandrolon phenylpropionat :D 2x odskušany a 2x epicke vysledky
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas

Príspevokod užívateľa petrdo97 » 29.08.2017

Někdo už nějakou praktickou zkušenost s Testolónem?
petrdo97
Dátum registrácie: 20.10.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa wkxxx » 10.09.2017

By ma zaujímalo ako je možné že pomerne silná vec ako RAD neznižuje vlastný TST a ostarin či ibutamoren áno (i keď len mierne až stredne)
wkxxx
Dátum registrácie: 10.03.2012

Príspevokod užívateľa piterko » 07.10.2017

By ma zaujímalo ako je možné že pomerne silná vec ako RAD neznižuje vlastný TST a ostarin či ibutamoren áno (i keď len mierne až stredne)

ostarin je ina chemicka latka, ine metabolicke cesty ucinku aj rozkladu latky. rad aj ostarin su sarm-y ale to je asi jedine co ich priamo spaja
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Bank: Locked
Poďakoval: 7 krát

Príspevokod užívateľa wkxxx » 14.10.2017

Ale aký je ich vplyv na end.tst?
wkxxx
Dátum registrácie: 10.03.2012

Príspevokod užívateľa Bogi » 21.10.2017

RAD praveze znizuje test viac ako ostarine a ibutamoren neznizuje test vobec kedze snim nesuvisi ale iba zvysuje produkciu RH.
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný