SARMS vs. AAS

SARMS vs. AAS

Príspevokod užívateľa NoCalves » 15.07.2017

Mam docela zajimave zkusenosti z ENHANCED sveta kulturistiky at uz se jedna o AAS, peptidy nebo SARMS o ktere bych se rad podelil (Hlavne bych rad smeroval na SARMs).

Mam klienty, kteří uzivaji SARMS jako prvni zkusenost s necim podporujicim anabolismus, ale i ti, kteri maji za sebou zkusenosti s AAS.

Zkousel jsem jim davat nejruznejsi kombinace, stravovaci a treninkove plany. Vse jsem meril na InBody 370 pred/po.
Ovsem nejvetsi zkusenosti pro me bude toto obdobi. Letos na jare jsem absolvoval soutez, pri ktere me doprovazel pomerne silny AAS cyklus.
Forma byla perfektni, hned po soutezi jsem nasadil PCT, ktere jsem planoval snad celou pripravu abych ji doved do dokonalosti))
Nakonec se asi i podarilo- neprisel jsem ani o g svalu a ze necelych 5ti%tuku jsem sel na 7,5% za 6tydnu PCT, ktere obsahovali i insulin, takze vysledek (hlavne zatucneni) je vic nez uspokojujici.
Po kratke pauze jsem se rozhodl prejit ciste na SARMS a jeste po kratsi dobe jsem se rozhodl absolvovat na podzim soutez poze a jen na SARMS.
Nepocitam s tim, ze udelam stejnou formu jako na trenu 100mg ED ale moc me zajima jaky bude rozdil-at uz k horsimu...Tak trosku ve jmenu vedy))

Mam za sebou par tydnu a uz pomalu zacinam ladit formu, tak to pojdme trosku rozvest ))
Rad se svama podelim o me informace z prubehu, kdyz vas to bude zajimat a rovnez (jelikoz nikdo neni genius) si rad vyslechnu nazory a rady ostatnich.
NoCalves
Dátum registrácie: 15.07.2017
Cash on hand: Locked

Re: SARMS vs. AAS

Príspevokod užívateľa John1003 » 15.07.2017

Něco takového tady chybí, takže určitě sem s tím :) Jenom s tím porovnáváním bych to moc nepřeháněl, mě to vždycky přišlo podobný jako porovnávat cestu z bodu A do bodu B jednou autem a podruhý vlakem. Do cíle tě dopraví oba prostředky, ale za různých podmínek (čas, rizika, pohodlí atd.).
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa NoCalves » 15.07.2017

Jasne ale tak nějak v dnešní době už přesně víš výsledek volby auto/vlak.. Kdežto aas/SARMS je volba neprobadana, a rad bych ukázal ze se to dá i touto cestou (mám takové tušení) ze výsledek/ rizika a vedlejší účinky
Bude hovořit ve prospěch SARMS. Zatím jediný negativum
Je cena, když chcete jet poradny kombo, tak se to sakra prodraží...
Zatím jedu:
25mg mk-677
20mg rad140
10mg LGD
Cca 12 týdnu před soutěži přidám
Andarin s4, sr9009, candarine a rad140 zvysim na 30mg
SARMS mám od MP.. Byl jsem Malinko znepokojen krevní a testama, ukázaly se mi zvýšené (nijak přehnaně) ALT + AST, údajně by SARMS neměly být toxické na játra, ale myslím si ze kombinace více SARMS muže zahybat jaternima hodnotama... Ale samozřejmě mi hlavou proběhlo i to jestli tam opravdu v kapslich je to co má být a ne napr malé dávky aas nebo PH.. Zatím jsem s MP neměl problém, tak snad to zůstane i nadále, chystám se nechat udělat laboratorní rozbor, pak bude jasno.. Nerad bych se tu snažil půl roku o něco co nemělo žádný význam..
NoCalves

Príspevokod užívateľa John1003 » 15.07.2017

Však to je jenom dobře. Aspoň to bude mít nějakou vypovídající hodnotu. Já se jenom nestačím divit, když tady projedu pár mini recenzí např. na prohormony od uživatelů a 70% z nich uvede, že v půlce cyklu jedou na dovolenou (takže na tejden vysaděj) nebo maj chlastačku (a bez toho alkoholu to prostě nejde), popřípadě se v 2 půlce cyklu úplně vykašlou na stravu, ale pořád čekaj mega výsledky.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 15 krát

Príspevokod užívateľa NoCalves » 16.07.2017

Přesně tak strava byla, je a bude vždycky to nejdůležitější na každé cestě za cílem, ať už hubnutí nebo nabirani svalové hmoty.
Pokud teda někdo nemá cíl kompenzovat svou slabou vůli podpurnejma vecma..
Za mě kazdej, kdo cvičí už nějakou dobu a považuje se za zkušeného cvicence a považuje to za svůj životní styl by si měl zkusit udělat formu někde na hranici 5% tuku.
Jenom tak poznáš své tělo a posunes se. A po takové dietě už každá další bude prochazka růžovým sadem..
NoCalves

Návrat na "SARM"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný