antisval (a.k.a. DITILLO)

Re: antisval (a.k.a. DITILLO) - 8 treningov tyzdenne

Príspevokod užívateľa antiSval » 16.05.2015

SOBOTA - 16.5

STRAVA

-2 celozrnne rozky so sunkou a syrom a zbytkom cottage
-medzi malovanim kusok chleba s pastikou..nechcelo sa mi este vyvarat
-cestoviny + syr + maso + omacka

TRENING

TRENING

DREPY

1x5 - 60 kg - so stopkou nech sa roztaham poriadne
1x3 - 100 kg
5x2 - 120 kg

MRTVY TAH

1x5 - 60 kg
1x3 - 100 kg
1x1 - 120 kg
5x1 - 140 kg

BENCH PRESS

1x10 - 60 kg
5x3 - 90 kg

KETTLEBELL WORKOUT

20xKB SWING + 5x KB SNATCH na kazdu ruku + 2xTGU na kazdu ruku + 6 vyskokov na 2 bedne

-dnes ziadny box lebo ma brutalne rozbolelo predlaktie zas...neviem preco som prestal zrat tu konsku klbovku..idiot :evil:

+ 3 hodiny malovania...pricom som sa tiez celkom spotil jak pes :D
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa antiSval » 27.05.2015

UTOROK - 19.5

KM - podobny trening ako vo stvrtok ale viac zamerany na nohy

STVRTOK - 21.5

KM - techniky proti pistoli, nozu a sparing 4 kola v grapplingovych rukaviciach (neuvedomil som si nejako ze mam grapplingove a nemam chraneny palec a skoro som si ho vyklbil o supera) + zapasenie (to som zvladol len 3 kola...s tym prstom sa nedalo)

-v stredu som fitko nesiel...a v sobotu som nesiel kvoli tomu palcu...+ cely tyzden sa este niesol v znameni malovania :lol:
-dnes som tiez este vynechal KM (26.5) ale dufam ze uz zajtra pojdem do fitka a uvidim co ten palec kedze este stale boli...
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 29.05.2015

STREDA - 27.5

STRAVA

-cestoviny s tvarohom, ryza s masom, sunka, syr

TRENING

DREPY

1x5 - 60 kg - so stopkou nech sa roztaham poriadne
1x3 - 100 kg
5x2 - 120 kg

MRTVY TAH

1x5 - 60 kg
1x3 - 100 kg
1x1 - 120 kg
5x1 - 140 kg

BENCH PRESS

1x10 - 60 kg
5x3 - 90 kg

KETTLEBELL WORKOUT

20xKB SWING + 5x KB SNATCH na kazdu ruku + 2xTGU na kazdu ruku + 6 vyskokov na 2 bedne
-to cele 3 KRAT

+ KB na pytel
-predna, zadna, kombinacia, lavy hak, pravy hak, pravy lowkick, lavy lowkick - v tomto poradi s tym ze kazde jedno sa stupnovali opakovania od 1 do 10 ...cize najprv vsetko po sebe po jednom...potom po dvoch atd az do 10...tych 8-9-10 som uz zomieral :D
antiSval

Re: antisval (a.k.a. DITILLO)

Príspevokod užívateľa antiSval » 21.09.2016

Zacinam zas? ...ano, skor to formulujem ako otazku lebo ktovie ako dlho mi to vydrzi a stale mam treningy chaoticke :D raz idem raz nejdem...snad sa mi podari udrziavat nejaky system :D

...pozeram ze naposledy som napisal log koncom maja 2015...tak si priblizime ako som sa posunul, resp. degradoval nasledujuce obdobie

...priblizne do novembra 2015 som drzal v pohode treningy...aj posilka, aj Krav-maga ...priblizne v tom duchu ako predtym...vo fitku silovo a kravmaga ako kondicak...v auguste 2015 som mal ist na niekolkodennu turu z Osviencimu do Ziliny...vsetko zaplatene..vybava nakupena a co sa nestane...v noci predtym som chytil fajny zlcnikovy zachvat...tym ze bolest vyrazala az do hrudniku lekari si mysleli ze mam nieco so srdcom tak si ma nechali na den na pozorovanie...povedali ze mam srdce uplne naporiadku, no moja prekazena tura uz naporiadku nebola :(

...kazdopadne som cvicil dalej a neskor mi zistili ze mam zlcovy kamen a zaciatkom decembra som bol objednany na operaciu...koncom novembra som bol este na Krav Maga testingu, kde som uspesne spravil P3 stupen...po testingu som bol len raz na treningu a potom operacia, ktora ma vyradila na 2 mesiace z treningu

...po dvoch mesiacoch uz ale bolo obdobie kedy mi horela za ritou diplomovka...tu ked som dopisal mohol som sa pekne krasne ucit na statnice...takze treningy neprichadzali do uvahy...po zostatnicovani (koncom maja) som si dal tyzden chill a potom som zacal zas chodit na Krav Magu - inam nez som chodil predtym...este koncom juna som bol na preventivke a od toho decembra co som necvicil som nepribral ani kilo..je fakt ale ze nejaky tuk som mohol pribrat na ukor svalov...

...najvacsi problem nastal teraz pocas leta...robil som sedavu robotu...8 hodin denne sediet na riti je nic moc...neprezieral som sa, no na druhu stranu ani som si nedaval moc pozor co jem...a kedze na tu krav magu som chodil niekedy raz, niekedy dva krat tyzdenne celkovo to bol maly kaloricky vydaj a tak som za leto pribral 10 kg...takze toto neeeee som si povedal a sup ho od septembra zas obnovit stary rezim... (samozrejme koncom augusta som bol na kerke a nemohol som potom este tyzden cvicit..ale potom som uz zacal! :D )
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
...momentalne teda cvicim zas 2 krat tyzdenne posilka - silovo a 2-3 krat tyzdenne krav maga + co sa tyka stravy tak tam nastala urcita zmena a to ze od decembra som veganom (a nie crossfit nerobim :D ) ...nadalej som si zacal trackovat kcals (to sem asi nebudem pridavat lebo kde nie je maso to nikoho nezaujima :D )
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 21.09.2016

-takze treningy predtym nemam zmapovane...rozmyslal som ze ich sem hodim ale este sa mi nechcelo :D ale napisem cca ako trenujem

PONDELOK - Krav-Maga
UTOROK - fitko (Drepy, Face-pulls, Tlaky s JC na cicky INCLINE, upazovanie v predklone a nakoniec nejaky kondicak s kettlebelmi alebo kick box na pytel)
STREDA - Krav-Maga
STVRTOK - fitko (Mrtvy tah, Bench press, OHP, Vypady a opat ako v utorok kettlebel alebo kick box)
PIATOK - Krav-Maga (v piatok su kondicaky alebo posilovacky s BW)
VIKEND - volno

STREDA - 21.9

-kedze som mal dnes nejake vybavovacky v meste a neoplatilo sa mi chodit domov + zajtra mam kerku takze nejdem cvicit + kvoli tomu dalsi tyzden nebudem trenovat tak som si dal dnes do tela :D

Fitko

-som slabe hovno po tom skoro roku bez cvicenia takze pomaly sa dostavam vahami vyssie :oops: :oops:

DL

1x10 - 60 kg
1x5 - 80 kg
5x3 - 100 kg

BP - v nom som slaby jak hovno a vobec mi nejde hore (za tie 3 tyzdne :D )

1x10 - 60 kg
4x5 - 70 kg
1x5 - 65 kg - poslednu seriu som radsej ubral...neviem preco uplne citim pri benchi ruky a ramena..aj ked sa nasetupujem..proste uplne s nimi idem nadoraz...asi ich treba posilnit lebo mi dost brania v progrese...nemam problem tlacit cickami ale mam vzdy pocit akokeby mi mali zlyhat ramena a drbne mi cinka na hrud :D

OHP

1x10 - 20 kg
5x5 - 40 kg

POTOM som si prezul tenisky, dal suspik a hura na KRAV MAGU

KM - hodina a pol - uz dost zniceny a spoteny som sa stihol akurat napit a potom dalsia hodina a pol Krav-magy...

-takze teraz tu sedim fajne zniceny po 4 a pol hodinach treningu :D :D a rozmyslam ze mozno tak budem trenovat castejsie ze si dam dva treningy krav magy za sebou ;)
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 23.09.2016

STVRTOK - 22.9

-bol som rano na tetuvačke...takze ziadny trening...trenovat nebudem moct este tyzden...skusim aspon stravu udrziavat...
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 04.10.2016

PONDELOK + UTOROK - 3-4.10

Zradlo

-pondelok - 2x protein, 2x tofu, 4 sojove parky od alfabio, kusok viaczrnneho chleba (v podstate su to len zlepene semiacka :D ), brokolica, ryza
-utorok - 2x protein, tofu, tempeh, quiche spenatovy, konzerva sosovice ... a idem si dat asi este jeden protein

TRENING

-pondelok - Krav maga
-utorok - fitko

SQ

1x10 - 60 kg
5x3 - 90 kg

-este v pondelok na konci treningu sme mali milion drepov (aj ked s BW) ale odvtedy som mal volake oslabene nohy...takze prva seria s 90 reku WTF? ale dalsie uz boli v pohode a kludne som uz mohol ist zas na stovecku)

Stahovanie kladky pred sebou s vystretymi rukami (chrbet)

1x10 - 25 kg
1x5 - 30 kg
1x5 - 35 kg
5x5 - 40 kg

Tlaky na cicky s JC Incline

1x10 - 18 kg
5x5 - 22 kg

Rozpazovanie (ci upazovanie?) v predklone

5x10 - 12 kg
antiSval

Príspevokod užívateľa Chasky » 04.10.2016

Boze ja citam:a.k.a.Dilldo..... :lol:

Jezisi a toto je tvoja strava? Pane boze vsak by som umrel.ano som ina vahovka no nieje ti to malo?ja by som to mal na ranajky.ako zena mi sem tam nadava ze strasne vela prezerem(ked ma naladu),no kto chce fungovat normalne musi jest.ty si vegetarian?neprudim len sa pytam.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa antiSval » 04.10.2016

to nie je moja komplet strava...to je len na co si spomeniem :D + to su potraviny..nie hotove jedla...a nie je mi to malo...aj tak jem v podstate 2 krat denne...pred treningom jedno jedlo a po treningu jedno velke...kalorie splnam aj bielkoviny...aj mikroziviny doplnam...a nie som vegetarian..som vegan :)
antiSval

Príspevokod užívateľa Chasky » 04.10.2016

Dakujem za vysvetlenie.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa homar » 08.10.2016

Vitaj späť!! odkedy si sa dal na vegánstvo? resp. čo ťa k tomu priviedlo?
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa antiSval » 08.10.2016

STREDA (5.10)

ZRADLO - ten celozrnny chleba s rastlinnou pastetou, pokkt zeleniny, 2 krat protein, ryza, fazule, goody foody steak, a este mam v MFP quick add 500 kcals...ale to neviem uz co bolo :D

TRENING - 2 treningy Krav magy po sebe

STVRTOK (6.10)

ZRADLO - uz nepamatam

TRENING

DL

1x10 - 60 kg
1x3 - 80 kg
1x3 - 100 kg
1x3 - 110 kg
5x3 - 120 kg

BP

1x10 - 50 kg
1x5 - 60 kg
5x5 - 70 kg

OHP

1x20 - tyc (20 kg)
5x5 - 40 kg

PIATOK (7.10)

ZRADLO - bol som skoro cely den v Brne a nemal som moc cas jest...rano dva krajce chleba s rastlinnou natierkou, cez den 3 mrkvy, protein, vecer cestoviny, fazula, 2x tofu, omacka a v noci v robote este falafel ...cize celkom junk
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 08.10.2016

Vitaj späť!! odkedy si sa dal na vegánstvo? resp. čo ťa k tomu priviedlo?
diky kamoško...vitam sa :D v tom prispevku dlhsom hore mas odpoved :D od decembra minuleho roka...a priviedlo ma k tomu to ze uz od jesene som neumyselne jedol stale menej masa...zvycajne som jedol len cecky ktore som mal dopredu namrazene v mrazaku...a furt som si ich zabudol rozmrazit a tym ze som bol po treningoch zversky hladny tak som si hodil namiesto masa dobre nakorenene tofu a postupne som takto takmer vylucil maso...co sa tyka mlieka tak klasicke mlieko alebo jogurty mi dost zle travilo a jedine co som jedol boli syry (vajcia som tiez nepotreboval moc k zivotu :D ) ...a kedze uz nejake tie 2 roky som sa pohyboval vo veganskych kruhoch a zistil som si co to o veganstve + som ochutnal co vsetko veganske sa da zozrat (ze som ani neveril ze to je veganske) som si povedal ze why not? a mojim hlavnym dovodom preco neboli ani eticke o chudatkach prasiatkach...ani zdravotne (o ktorych sa da polemizovat ci realne su tam nejake vyhody...okrem toho ze ta to asi donuti zozrat viac zeleniny ako priemerneho masozravca)...ale ekologicke...dopad zivocisnej vyroby na zivotne prostredie je dost brutalny...co ale malo ludi vie...takze asi tolko k tomu :D
antiSval

Príspevokod užívateľa mar55 » 08.10.2016

si zabil :D ze ako si presiel na veganstvo? zabudol som si vzdy rozmrazit maso...
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 08.10.2016

ale ekologicke...dopad zivocisnej vyroby na zivotne prostredie je dost brutalny...co ale malo ludi vie...takze asi tolko k tomu :D
:lol: :lol: :lol: :lol: nevadí ostane mi viac masa dam si za teba zajtra steak :P
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných