antisval (a.k.a. DITILLO)

antisval (a.k.a. DITILLO)

Príspevokod užívateľa antiSval » 18.04.2011

Zdravim...na forum chodim uz nejake 3-4 roky a mal som tu aj jeden log ale tie pokusy boli tak raz za mesiac...takze nulove...mam 18 rokov, 171 cm a 84 kg..cviceniu sa venujem uz par rokov..ale vacsinou to boli skor jedno-dvojmesacne pokusy a potom som asi na rok prestal kvoli boxu chodit do posilky...box uz nerobim a rozhodol som sa naplno venovat posilke. zacal som v januari sach. vlnami ktore som po mesiaci ukoncil a schudol som tak 8 kg cca...takze celkom spokojnost...potom som stale isiel split ale stylom ze stale tie iste cviky stale v tom istom poradi a stale take iste mnozstvo serii a opakovani..vahu som menil sporadicky...

teraz som sa rozhodol pre TBT

prvy trening bol dnes..

Bench press - Warm up 1x10 (40kg) + 3x5 (60kg)
Drepy - Warm-up 1x10 (tyc-20kg) + 3x5 (50kg) -dal by som aj viac ale nechcel som sa precenovat lebo mam brutalnu svalovicu z vikendu
Kladivove zdvihy- 3x5 (16kg)
Multipress - 3x5 (30kg)
Pritahy spodnej kladky - Warm-up 1x10 (45kg) + 3x5 (70kg)
Tricepsove stahovanie kladky - Warm-up 1x10 (25kg) + 3x5 (35kg)
Pritahy VČ v predklone - 3x5 (55kg)

STRAVA

Ranajky - Napoj (200g vlociek + odmerka proteinu + voda)
v skole - 3 celozrnne zemle so syrom a sunkou
TRENING
po treningu - 1 banan + 1 a pol odmerky proteinu
Obed - 250g kuracieho masa + sacok ryze
Olovrant - celozrnne tycinky
Vecera - cottage + paradajka
Pred spanim - tvaroh

mate nejake vyhrady ? k treningu pripadne strave ? za konstruktivnu kritiku budem vdacny :)
Naposledy upravil/-a antiSval v 21.09.2016, upravené celkom 17 krát.
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007
Cash on hand: Locked

Re: antisval (ale teraz uz seriozne )

Príspevokod užívateľa martiinko » 18.04.2011

Osobne by som nahradil bud pritahy v predlone alebo pritahy spodnej kladky, nejakym tahom z hora ;) teda bud stahovanie kladky z hora alebo hrazda...
a 250g masa na jednu porciu je podla mna zbytocne vela...
No pain, no gain...
martiinko
Dátum registrácie: 20.03.2011

Príspevokod užívateľa antiSval » 19.04.2011

preco je zle ked nepritahujem na chrbat zhora ?

a s tym masom sa mi to nezda...zeby 250g bolo vela..nech sa vyjadri este niekdo iny...dik :)
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 25.04.2011

Streda (druhy trening) - 3x8

MP
BP
SQ
Tricepsova kladka
Pritahy spodnej kladky
Kladivove zdvihy
Pritahy VČ v predklone

tento trening super

STVRTOK - VOLNO

PIATOK - 2x15

bol som v inej posilke a zistil som ze spodna kladka je podrbana tak som ju nahradil pritahmi kladky zhora

Pritahy kladky zhora
Millitary press
Tricepsova kladka
Bench press
Drepy
Pritahy VČ v predklone
Kladivove zdvihy

tato posilka bola dost nanic...uplne tazka...vobec som nevladal robit vahy ake v stredu...namiesto 35 kg na tricepsovu kladku som dal len 30 a aj to len jednu seriu ..druhu som robil uz s 25kou aby som spravil 15 opakovani...to iste aj Bench press (namiesto 60 kg som dal 50) ..v podstate pri vsetkych cvikoch okrem pritahov VČ v predklone som musel znizit vahu...drepy som dal ..ale po nich som sa skoro dovracal...vzdy ked som docvicil seriu utekal som nenapadne k zachodom keby nieco..ale vzdy osm rozdychal..dost hardcore to 2x15 ...dnes idem prvy krat antagonist..uvidime log napisem neskor

STRAVA :
stravu v podstate v stredu normalka ako pondelok...v netreningove dni nedavam protak potreningovi...ani jedlo uz neni tak kvalitne...ale snazil som sa...v piatok som si dal po posilke kuratko a potom som iisiel ku kamaratovi na oslavu...varil sa gulas ale ja som si urobil svoje kuracie prsa...jediny hriech bolo v ten den trocha cipsov...v sobotu som mal prezieraci den...na ranajky rohlik so sunkou a syrom..obed hovadzi steak v restike...ale potom na veceru kusok pizze...a cokolady ...tak berem to tak ze som mal prezieraci ked mozem hocico...vcera v nedelu som sa zas snazil kuracinu...rano protak..obed kuracie maso...druhy obed Kuracie maso naprirodno so sampionmi a ryzou ...a potom az doma sunka a tvaroh...dnes zatial vlocky a protak...a teraz si idem dat cottage...uvidime..
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 25.04.2011

nedavno som dosiel z treningu :

PONDELOK (antagonisticky) (3x5)

BP/Pritahy kladky zhora
MP/Drepy
kladiv. zdvihy/triceps kladka
Pritahy VČ v predklone

vahy na warm upy som daval ako som uznal za vhodne...a jednu seriu po 10 opakovani...pracovne serie som isiel s najvyssou vahou ktoru som si trufal

STRAVA
Ranajky. vlocky s vodou + protein
Obed : Zemiakovy salat (bez majonezy a inych pcovin..iba zemiaky zelenina a biely jogurt) so sunkou
TRENING
po treningu : protein
2. obed : 250 g kur. ceckov + 1 sacok ryze
vecera : cestoviny s masom
druha vecera : macesky
pred spanim : Cottage + par tekvicovych semiacok
tesne pred spanim : nebol tvaroh tak som akurat dopil jednu odmerku Myofusionu
antiSval

Príspevokod užívateľa DudoACAB » 26.04.2011

Jedálniček sa mi nepáči.
Ako namňa tam je toho na večer príliš veľa.
Samozrejme niekto má večeru už o 16:00 iný o 20:00.
Raňajky sú OK, chýba mi desiata, ale predpokladám, že tie zemiaky sú na desiatu a práve to by som dal preč. Miesto toho daj Cottage so zeleninou. Obed je fajn, síce sáčok ryže je namna moc, ale to si ty a tých 250g ceckov je tiež dosť, ale keď ti chutí, daj si, neuškodí ti to, len peňaženke asi aj hej :D
Ak som pochopil, ideš dietu a tam sa nemôžeš práskať do plna. Ide tu o to aby sa ti aj čiastočne zmrštil žalúdok, aby po diete nenastal známy jo-jo efekt. Lebo keď sa do teba zemstí na obed 500g jedla, tak po diete by to mohlo znamenať aj 500g sladkého, 500g klobásy a pod.

Tá večera tam máš chaos. Ja to mám tak, že ked idem do fitka o 18:00, tak o 20:00 si dám tvaroh a potom pred spaním MyoFusion. Keď nemám tréning, žerem tvaroh o 18:00.
Proste 2 večere. A na večeru si daj mäso ale bez cestovín. Cestoviny ti neuškodia, ale sú to sachry a to na večer nepotrebuješ. Maces daj preč a daj si buď tvaroh alebo cottage a tesne pred spaním Myo.

A hlavne kardio. Na tréning som sa nepozeral (nechce sa mi :D ), ale dôležité je kardio. Aspoň 40min denne si chod vybehnúť von, alebo na bicykel, alebo zahrať futbal nejaký šport.

Nech sa darí. Ja idem tiež dietu a úspešných 13kg mám za sebou. Mal som 85kg a mám už 72kg, takže hlavne pevné nervy a odhodlanie a pozeraj sa na výsledok už dopredu. Predstavuj si kocky na bruchu a tak, to ma vždy držalo nad vodou. Good Luck! :wink:
DudoACAB
Dátum registrácie: 09.06.2010

Príspevokod užívateľa antiSval » 27.04.2011

no ten jedalnik co si pozeral..tak to bolo cez velku noc..preto tie zemiaky :D skor sa pozri na ten jedalnicek v prvom prispevku...toho sa snazim drzat...
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 27.04.2011

STREDA (antagonisticky trening)

MP/SQ
Spodna kladka/BP
Pritahy VČ v predklone
Tric. kladka/Kladiv. zdvihy

3x8

trening v pohode...niektore cviky som dal len tak tak a bol som raz ze to je uz za mnou...a niektore by som este dal seriu...

STRAVA:

Rano : Vločky s bananom a zaliate protakom (MYO)
Desiata: 1 zemla so sunkou a syrom
TRENING
po treningu: Protak (6:3:1)
hodinu po treningu - zemla so sunkou + syr
OBED : Tuniakove hamburgery /vid. tema receptov/
Olovrant - tretia zemla so sunkou +syr
Vecera - cottage + som zhresil lebo cottage mi bolo malo tak som si dal trocha cestovin
Pred spanim - tvaroh...
antiSval

Príspevokod užívateľa DudoACAB » 28.04.2011

Na raňajky 200g vločiek je megaveľa. Stačí ti 50g.
Mimochodom aký nápoj z vločiek? dáš proták, vodu, vločky a mixuješ?
V škole ti stačí 1 žemľa.

Olovrant - celozrnné tyčinky? fuha, tam býva dosť cukru a k večeru cukriť nieje dobré.
Miesto toho tam daj cottage.

Na večeru daj tvaroh a pred spaním Myo.
DudoACAB

Príspevokod užívateľa antiSval » 29.04.2011

hej...voda, protak, vlocky rozmixovane
..sklamem ta ale v skole mi nestaci jedna zemla...ja si dam jednu zemlu prvu prestavku a potom este 6 hodin sa tam krcim hladom a cely vyhladovany idem do posilky

celozrnne tycinky myslim naslano..ale ja viem ze aj tak su tam sachre...a to bola vynimka..to mam raz za mesiac

a myo pred spanim by som aj daval...ale zas chcem ho setrit..kedze ho davam rano kazdy den...
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 29.04.2011

PIATOK (posledny antagonisticky trening v prvom antagonistickom tyzdni)

Pritahy spodnej kladky/BP
MP/SQ
Tric. kladka/Klad. zdvihy
Pritahy VČ v predklone

2x15

trening v pohode..sice pri niektorych cvikoch som isiel posledne opakovania len tak tak ..teda skoro pri vsetkych...ale po konci treningu som chvilku este bol v posilke a cakal na kamosa a citil som proste ze by som si dal este nieco...nebol som mimo s energiou

a este jedna vec...ked robim BP tak sice som mal ze 15 opakovanie som isiel blizko zlyhania ako sa to ma v TBT...ale proste 2 serie mi boli malo...ma to tak byt ? alebo co mam zmenit ?
antiSval

Príspevokod užívateľa DudoACAB » 01.05.2011

Pozri sa, buď chceš šetriť Myo alebo chrániť svaly.

Ja mám ráno srvátkový ON GOLD STANDARD na desiatu Myo, po tréningu mám ON a na večeru tvaroh s Myo-m a na noc Myo.

K tomu medz jedlami a pred tréningom amináče a svalovú hmotu máš ako tak uchránenú.
Vyber si, či chceš šetriť prachy alebo svaly, musíš spraviť kompromis, buĎ to bereš poriadne alebo nijako.

Pozri mne Myo vydržal 8 týždňov diety a tak som ho sypal ako som písal, denno-denne.
Čiže ti vydrží dlho, takže nešetri.

A k tomu pečivu - každý na to raguje inak, niekto od čierneho pečiva priberá, niekto nie. Ak nebudeš chudnúť, tak aspoň vieš príčinu. Syr je tučný aj keď je light a šunka tiež nieje naj, ale ok, jeden plátok kuracej ešte nikoho nezabil.
DudoACAB

Príspevokod užívateľa antiSval » 01.05.2011

tak ale ja to skor berem ako objem...som sa rozhodol...lebo viem ze na rysku to neni najkvalitnejsia strava...a ked skoncim TBT chcem ist poriadne vlny...nakupim si vela protakov...BCAA...a asi aj nejaky spalovac...jedalnicek mam z vln stary co som uz isiel...a pridam vela aerobky...proste fakt si dam uz poriadnu rysku...koncom januara som zacal na mesiac vlny...jedalnicek dobry...aerobku som sa snazil...BCAA som mal..ale nemal som protaky...takze islo mi dole za mesiac 9-8 kg ale dost bolo podla mna aj svalov...teraz chcem ist kvalitne...teda po tomto plane
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 03.05.2011

PONDELOK (2.5.2011)

Tlaky JČ na prsia
Legpress
Bic. zdvih s EZ
Tlaky s jednoruckami na ramena
Mrtvy tah
Francuzske tlaky
Vypony na lytka na stroji

4x5

hoci to bolo iba 5 opakovani ale zniceny som bol jak hovado..neviem ci za to moze vysoky pocet serii alebo co ale uplne zniceny..dnes mam na spodnom chrbte a tricepsoch svalovicu dobru..zajtra dalsi trening uvidime

STRAVA
-nepamatam si poriadne...
rano : 4 bielka + 3 ryzove chleby + protein
desiata : celozrnne zemle so sunkou (2)
TRENING
po treningu: Protak
2 jedlo po treningu: 250 g kur. ceckov + sacok ryze
Vecera : cestoviny + cottage
pred spanim: Protein

ja viem ze strava je uz maximalne dodrbana...ale nejako sa mi to vymklo z pod kontroly...odkedy som nasadil prezieracie dni tak ma laka jest v ine dni veci ktore by som nemal (cestoviny na veceru atd)

:(
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 19.05.2011

STREDA (4.5)

Tlaky JČ na ramena
Tlaky JČ na prsia na rovnej lavicke
Leg Press
Franc. tlaky
Mrtvy tah
Bicepsovy zdvih s EZ
Vypony na lytka v stoji

4x8

PIATOK (6.5)

Mrtvy tah
Tlaky na ramena s JČ
Franc. tlaky
Tlaky na prsia s JČ
Vypony na lytka v stoji
Bicepsove zdvihy s EZ

3x15

na tieto dni som nejako pozabudol... :shock:

potom tyzdnova prestavka kvoli maturitam (akademicky tyzden) a aj pondelok lebo som maturoval...ale ododnes som uz v plnej sile nabehol zdvihat zelezo

STREDA (18.5 - antagonisticky)

Tlaky na ramena s JČ/Leg press
Tlaky na prsia s JČ/Mrtvy tah
Francuzske tlaky/bicepsovy zdvih s EZ
Vypony lytok na stroji

4x8

tento tyzden mi priniesol svoje pozitiva aj negativa..pozitivne bolo ze som v posilke bol plny sil a super sa mi cvicilo...ale negativum ze cez akademicky som zacal zrat hocijake braky na ktore som dostal chut..a kedze som sa vkuse ucil tak som sa hybal minimalne...a na vahe pribudli 3 kg...pravdepodobne tuku...tak skusim to zredukovat...a potom na leto idem vlny hodit ked dokoncim TBT...
antiSval

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných