Laci :)

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 01.11.2010

no bol som na 3 kontorlach, naposledy povedal, do marca necvic, bandazuj, prehliadka nieje nutna, ked ti to pomoze opisem ti lekarsku spravu,
poskodil som si ho sam, pri skoku do bazena ... v polke augusta, zlepsilo sa to, ale hojenie uz par tyzdnov "stagnuje" ...ked ho rozchodim neboli, boli keed sedim a prudko sa postavim atd. pri skoku, mozem aj pobehnut ... neviem uz co s tym, ze by som isiel na kontrolu nejakemu lepsiemu ortopedovy napr. do Nitri ??? ....lebo doteraz som chodil ku chirurgovy ....a ako sa da zistit poskodenie ? len rezonanciou ?
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Laci » 01.11.2010

no bol som na 3 kontorlach, naposledy povedal, do marca necvic, bandazuj, prehliadka nieje nutna, ked ti to pomoze opisem ti lekarsku spravu,
poskodil som si ho sam, pri skoku do bazena ... v polke augusta, zlepsilo sa to, ale hojenie uz par tyzdnov "stagnuje" ...ked ho rozchodim neboli, boli keed sedim a prudko sa postavim atd. pri skoku, mozem aj pobehnut ... neviem uz co s tym, ze by som isiel na kontrolu nejakemu lepsiemu ortopedovy napr. do Nitri ??? ....lebo doteraz som chodil ku chirurgovy ....a ako sa da zistit poskodenie ? len rezonanciou ?
No základ je anamnéza, klasický rontgen no ale magnenitcká rezonancia je najpresnejšia samozrejme.
No ako som vravel, tak prudké pohyby tomu škodia, to je jasné, na to si dávaj pozor.
Máš tam písane že hojenie stagnuje, takže ak ti doktor napísal "hojenie" tak by to nemalo byť nič vážne aj keď meniskus neviem sa hojí.
Konkrétne k akému doktorovy ísť tak to ťažko povedať, neviem kto je dobrý a kto nie.
Myslím že kým nebude meniskus v poriadku tak drepovanie by ti mohlo poškodiť väzivo, ale vravím niesom ortopéd :)
Treba nájsť nejakého odborníka, lebo meniskus ťa bude sprevádzať celý život, takže to treba brať vážne.
Užívateľov profilový obrázok
Laci
Dátum registrácie: 11.10.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 01.11.2010

no ved to, a serie ma to aj v skole, proste, telesna v **** nic :( kardio zadne :( ....ach jaj, asi skocim inemu lekarovi, ortopedovy od vecsieho mesta, a vypytam si rentgen a tak, ani na ten ma neposlal ....
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Laci » 01.11.2010

no ved to, a serie ma to aj v skole, proste, telesna v **** nic :( kardio zadne :( ....ach jaj, asi skocim inemu lekarovi, ortopedovy od vecsieho mesta, a vypytam si rentgen a tak, ani na ten ma neposlal ....
Treba, vravím vela tých slovenských "pseudodoktorov" nestojí za vela....
Laci

Príspevokod užívateľa Laci » 02.11.2010

02.11.2010

Utorok

Kardio >> 30min

EDIT : váha na ráno 84,9kg
Laci

Príspevokod užívateľa Laci » 03.11.2010

03.11.2010

Streda

Ráno som sa zobudil z natiahnutou achilovkou, takže dnešný tréning bol naozaj romantický 8)

MT >> 6x6 >> 150kg
Bench >> 5x5 >> 87,5kg
Drep >> 5x5 >> 110kg

Doplnky : Bicepsový zdvih jednoručiek 4x10 >> 18ky jednoručky
Francúzke tlaky 4x10 >>> 37,5 kg
Brucho decentne

EDIT : váha na ráno 84,1 kg :shock: :shock: asi treba naozaj zvýšiť kalorický príjem...
Laci

Príspevokod užívateľa Laci » 04.11.2010

04.11.2010

Štvrtok

Volno

EDTI : váha ráno 84,1 kg
Laci

Príspevokod užívateľa Laci » 04.11.2010

Moje suplementy v objemovke :wink:

[img]http://img513.imageshack.us/img513/4159/p0411101907.jpg[/img]
Laci

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 04.11.2010

co to vsetko je ? nekere nviem precitat :)
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa sjm- » 04.11.2010

čo tam nevieš prečítať

syngex
c vitamin
arthro stop plus
glutamin
malta
calcium/magnezium
jack3d
monohydrat
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 04.11.2010

no tu cerveno bielu dole som nevedel :D
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Laci » 05.11.2010

05.11.2010 Piatok

Bench 6x6 >>> 87,5kg
Drep 5x5 >>>> 110kg
MT 5x5 >>>>> 150kg

Doplnky :
Lýtka v sede 4x15 >>> 45kg
Rozpažovačky v stoji 4x10 >>> 14ky jednoručky
Brucho decentne

EDIT : Dnes ma skoro vykotilo, spotil som sa jak kôň, ledva som to predýchal dnes, naozaj ťažký tréning a ten Jack3d by som vyhodil cez okno, od polovičky tréningu sa mi zývalo
:shock: :shock:
Váha na ráno 85,2kg :roll: skáče to jak Tetris...
potréningové jedlo, ktoré som skoro ani nedojedol, v poslednom čase mi nejak nechuti ani jesť po tréningu...
[img]http://img9.imageshack.us/img9/7418/jedlo.jpg[/img]
Naposledy upravil/-a Laci v 06.11.2010, upravené celkom 1 krát.
Laci

Príspevokod užívateľa sjm- » 05.11.2010

sorry Laci že ti to tu trochu špiním, len chcem povedať, že ten Jacked si tiež už asi nekúpim. Vôbec mi nesedel. Radšej pôjdem do Xplodu a hotovo. A čo sa týka toho potréningového jedla, tiež ma to štve. Vôbec nemám chuť jesť po tréningu. Vypijem protein+maltu, dám si minerálku ale jedlo absolútne nehrozí. Úplne ho jem nasilu a strašne dlho... :x
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Príspevokod užívateľa Laci » 05.11.2010

sorry Laci že ti to tu trochu špiním, len chcem povedať, že ten Jacked si tiež už asi nekúpim. Vôbec mi nesedel. Radšej pôjdem do Xplodu a hotovo. A čo sa týka toho potréningového jedla, tiež ma to štve. Vôbec nemám chuť jesť po tréningu. Vypijem protein+maltu, dám si minerálku ale jedlo absolútne nehrozí. Úplne ho jem nasilu a strašne dlho... :x
Vpohode, to je jedno veď potom niekedy to aj tak prečistim tu, no ja som rozmýšlal na NO shotgun, alebo Xpadn extrem pump, alebo od gaspari super pump, ešte neviem.
No ja som na tom takisto, proťák + malta, a potom jedlo tak o hodinu, ale takisto uplne nasilu, neviem cim to bude, mozno ta matla dost zasýti, alebo z toho vyčerpania, ťažko povedať, no ale treba sa prekonať a zjest to každopádne... :wink:
Laci

Príspevokod užívateľa Laci » 06.11.2010

06.11.2010 Sobota

Kadrio >>> 30min
+ Brucho

EDIT : Váha ráno 84,8kg
Laci

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných