stiffler-nutena 4 mes. prestavka

co si myslite o mojom logu?

strasnee!
8
14%
slabota!
2
4%
priemer
17
30%
dobry log
16
29%
super log!!
9
16%
mega log
4
7%

Celkom hlasov: 56

Príspevokod užívateľa stiffler » 15.04.2009

OT powa,neva :D ,zase sa mi nieco podarilo,to je tak ked pisem, nerozmyslam a ani to po sebe neprecitam :D

UTOROK 14.4.2009

rano sa zobudim,usta velkee,napuchnute :D ze cooo?? :D zbehol som zubarovy,nic som nejedol,posedel som si tam 3 a pol hodky, potom mi chalani volali ze hrame futbal o 3tej a to bolo za 5 minut 3 :D ,takze frisko domo,zobral som si veci a isiel som hrat :P.. zase sme prehrali ale nasrat!! po futbale chvilku vonku :P vecera kks neviem co :D a pracoval som az do rana kvoli zadaniu do skoly,aj tak som ho neska neodovzdal,zabudol som :D :( -streda
vecer som bol fakt unaveny tak som zase ziadne doplnky nejedol :P a isiel som hajat :D
Niekoho staci zahrnut kvetmi, niekoho
horucimi bozkami, niekoho peknou recou,
niekoho laskou , . . . a teba? teba
staci je8nut lopatou a zahrnut hlinou!
Užívateľov profilový obrázok
stiffler
Dátum registrácie: 13.01.2009
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 15.04.2009

STREDA 15.4.2009
po dlhom case cvicenie, konecne!! CECKY, TRICEPS

rano doma ranajky dva grahamove rozky so syrom,tusim karicka :D, v skole pojedenie mojich 5 rozkov,zemla,potom co som spoluziakom zobral :D to boli 4 rozky,v bufaaci hamburger,mila,nejakaa ta limca :D v skole inac celkom haluz :D, po skole v meste,zase cecina :D...
doma som si hodil kabelu a isiel som von na luku :D :* prisiel som domov a supito presto hned cvicit,kkso strasne som sa tesil :P

TG:
CECKY:
benchpress: 1x10-22kg-rozcvicka, potom ze idem sa odvaazit :P..kuknem na vaahu a drb: 75 kg....nervy jak hovado!! za cely rok priberem 5kg a za jeden tyzden schudnem 5kg,asi ten chlast,nic nejedenie a spanok 0 bodov fakt vela robi :(,hned sa mi prestalo chcciet cvicit, ale predsa: 1x10-60kg, 1x10-70kg, 1x8-75kg, 1x5-80kg
tlak s velkou cinkou hore hlavou: 1x18-50kg, 1x8-60kg, 1x6-60kg, 1x10-55kg
peck-deck: 1x13-40kg-rozcvicka,1x8-60kg, 2x12-50kg supol som si len tak medzi seriami predkopavanie: 2x20-25kg-mal som nervy zo schudnutia 5kg :( a stroje mame vedla seba tak som si to praaskol :D
tlak dole hlavou s velkou cinkou: 1x12-50kg, 1x10-50kg, 1x10-60kg, 1x6-60kg

TRICEPS:
bradla:1x12-vlastna vaha,1x10-vlastna vaha, 1x8-v.v +opasok+10kg, 1x4 a doskakanie do 8-v.v+opasok+15kg
francuzsky tlak v lahu: 1x10-30kg,2x10-27.5kg + tlak na uzko po 10x, potom neviem co ma to zase napadlo tak som si praskol s 30kg cinkou na biceps asi 40 opak. mal som stale nervy jak hovado!!
zase debilita: stahovanie kladky na siroko ako hrazda- 1x25-50kg..proste mi to uplne prepinalo,kks za tyzden schudnut 5 kg,boha!!

BRUCHO: zo zaciatku som si dal volaco: 140x :P

velky nakup po tg,dve buchty,dva pizzarozky..doma vecera: hned aminace,dva mega plnee taniere masa so zemiakmi,dve buchty,dva pizza rozky,liter caju,massgainer a pred spankom zase aminace, pritom som sa vazil,kkso,sam som neveril,pribral som skoro 3 kg...hned sa mi zlepsila nalada :D.....kks za tyzden 5kg dole :( boha!! od neska prestavam zase pit a zereeeeeeeem jak nepomodleny :D a konecne sa budem snazit zrat normalne aminace a gajner!! nemozem chudnut!!
otazocka na koniec: od 16.3. som nejedol creatin monohydrat...mozem zacat uz zase od zajtra??ci mam este chvilku pockat?? musim pribrat!!

DOBRU NOC
tesim sa na zajtra :D som dlho nepil ani gajner ani aminaace :D a teraz zapijam aminaace s gajnerom,jupii v skole :D
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa kexo » 16.04.2009

podla mna si isiel dole najme kvoli odvodneniu cize sa ti to rychlo vrati spet ked budes zrat alebo ak sa citis pretrenovany tak nezaskodi aj mala pauza
kexo
Dátum registrácie: 07.06.2008

Príspevokod užívateľa stiffler » 16.04.2009

STVRTOK 16.4.2009
nic :P!

pekne ranajky,dve lupacky s nutelou :P,utekanie na bus do skoly! na telesne futbal a hladanie 4listkov.v skole na jedenie 5 chlebov,takze vlasten 10 s bulharskou pasteekou a paprikou,limca,dzus,dve fitky,mila,hamburger...tak sa mi to pacilo,furt som zraL!!
doma na obed polievka,tanier masa nakrajaneeho na sliziky so zemiakmi,pomaahanie babke sadit zemiay,vrrr pluzgiere :( potom 3 chleby so syrom a cibulkovou vnatkou. dalsia vecera zase maso a zemiaky,banan. posledna vecere este nebola,pojdem si nieco spravit a na koniec to zakoncim massgainerom a aminaacmi :P zajtra v posilke musim mat aspon 80kg...
Inak svalovica ako svina na prsiach,tricepsoch ale aj na kriidlach(chrbte) ale ten chrbaat neviem z coho!!
:roll: :roll: to je jedno

dobru noc!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 19.04.2009

PIATOK 17.4.2009
CHRBAT, BICEPS...

rano paraada ovsenee vlocky,gajner,rozok...potom som aj chcel stihnut bus ale utiekol mi :D,takze som este isiel spat a nieco okolo 7.40 som zobral auto a isiel do skoly tak. v skole 6 rozkouv so syrom a plesnivcom,cely den mi bolo nejako divne...to asi pocasim :(bolela hlava a proste bolo mi cudne! kkso,neviem ani co som robil ani co som obedoval :( ale chutilo urcite :D

TG:
CHRBAT:
hrazda na siroko: 1x8-rychlo-rozcvicka, 3x10-vlastna vaha a opasok :D
pritahovanie kladky k prsiam skoro ako hrazda len na uzsie: 1x12-75kg, 1x8-75Kg, 2x10-70kg
veslovanie: 3x10-75kg-tusim este jednu iba 8 opak.
pritahy jednorucky k telu klaknuty na lavice: 1x15-27.5kg, 2x10-32.5kg

BICEPS:

Bicepsovy zdvih s velkou rovnou cinkou v stoji: 1x10-35kg,2x8-40kg
jednorucky v sede: hore kladivom a pustanie vedla boku normaalne+vytacanie: 1x10-17.5kg, 2x10-15kg + este volaco ale 6x

BRUCHO: presne 180x

-po treningu tvarohova buchta,aminaace,jablcko,sprcha,hemendex,viacej si nepametam mylim si to so sobotou :D chvilku von! brrrr :-* viem ze pred spankom este aminaace a massgainer,rano stavame :P zaspal som ani neviem ako :D
Naposledy upravil/-a stiffler v 19.04.2009, upravené celkom 1 krát.
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

SOBOTA 18.4.2009
polovny kurz,futbal,kluce :D

rano o siedmej budicek,dva grahamove rozky do ruky a smer TT na polovny kurz,prednaaska z chorob zvery a planovanie odstrelu ci tak nejak..pocas prednasky: dva rozky,mila,chicken burger,pomarancovy dzus,nejaka cokolada,trosku spanku,prichod domov obed: leco od babky,nejak to nemusim ale tak mi zachutilo som si supol dva mega velke taniere a 6 chlebov,caj...chvilku som hral cs-ko a zase som isiel zo psom trenovat na diviakov :D samozrejme sa mi musel vyblvat v aute :(,tak som to rychlo upratoval a za 5 minut som isiel hrat futbal :D secko som stihol,len-tak-tak.. vyhrali sme nad PK 5:3 alebo 4,ani presne neviem..po futbale samrole :D,pagace a pifco !! dosiel som domof sprcha,hemendex,povysavanie celeho domu a islo sa von :P troska som sa zdrzal,mal som strasnu chut na pivo,tak som este skocil chvilku do senku :D pri jednom pive to samozrejme nezostalo,takze nemalo nejaky este zmysel zarabat massgainer..dal som si este tresku s rozkami a aminaaace,klasika zase spat,rano stavanie na kurz :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

NEDELA 19.4.2009
NOHY,RAMENA

kraasne ranko,chcelo by to este asi 20 hod. spanku :(.. zase do TT na polovny kurz,pokracovanie prednasky..cez prednasku: dva chleby som syrom,salamom-stipal ako svina :D,rajec-smrad vasich vajec :D , pikao,jablcko a samozrejme mila!! doma obed: polievka nejaka zeleninova a kuriatko s ryzov!! hned dve velke porcie som si dal!! bol som mega nevyspaty,takze po obede som si dal 3 hodinoveeeho slofika. zobudil som sa a isiel som hned do lesa,poprehanat psa!! bola to flakacka po kopcoch,ale dala zabrat,zajtra dam aj fotku nejaku z haluze :D doma som vyhodil psa z auta zobral kratase,tricko a isiel som cvicit...

NOHY:
kedze kamarat cvicil drepy a moc sa mi nechcelo cakad kym to odcvici tak som isiel trosku inak ako som chcel..
hacken drep: 1x15-20kg, 3x10-40kg...nechapem niekoho ako moze cvicit hacken som 100 kg alebo este viacej...sak to je cistaaa smrt uz zo 40kg...
legpress: 1x15-50kg, 2x12-105kg, 1x8-120kg, 1x2-135-ako som to dal na 3 krat dole,tak som sa ani nepohol :D, 1x8-120kg
vypony na lytka: 1x18-60kg,3x12-80kg- posledne dve serie som to daval spolu s :
predkopavanie:3x10-35kg

RAMENA:
tlaky na lavicke nad hlavou alebo ramena,to je jedno: 1x14-40kg, 2x10-45 kg
rozpazovanie: 1x15-7.5kg, 2x10-7.5kg
Pritahy velkej cinky k brade: 1x10-20kg, 1x10-30kg 1x10-35kg

BRUCHO:
120x

stacilo!!akoze koniec,hned z lesa cvicit nohy....obuvanie sa po posilke,staalo za to!! obuval som sa asi 5 minut :D nemohol som skrcit nohy...hned krce do lytok,ale strasne,take som este nemal....
po tg,na pizzu: sunka,syr,kukurica a sampiony.
doma sprcha a aminaace! teraz pred spankom zese aminaace a massgaienr a pojdem konecne spat,skapinam tu uz asi 2 hodky!! tak tesne pred spankom som este dojdedol tresku a dva rozky :D

dufam ze zajtra bude svalovica na nohach,tesim sa na to!
dobru noc!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 22.04.2009

PONDELOK 20.4.2009
CECKY,TRICEPS

ranko brutalita,fatalita,proste mega svalovica na nohach :P .. ranajky:ovsenee vlocky s mliekom a banankovy gajner,uz je tam malicko,bude treba kupit protaak :P a creatin konecne!
v skole: 8 rozkov,vecsinou s sunkou a maslom,milka,hamburger,klasik-cokoladovy napoj,chipsy,banan...luka...doma banan,kura,riza,salat,caj a creatin.
skusili sme novy druh pohybu: takze,utekali sme 2,9 km do susednej dediny do posilky odcvicili a behom na s5 :P na svalovicu na nohach je to podla mna mega dobre!! :twisted:

posilka:
CECKY:
ZMENA,keine benchpress...cital som ze ked vynecham bench aspon na dva mesiace a dam s jednoruckami na rovnej,tak sa mi potom zvecsi vaha na bench,tak uvidim,za skusenie nic nedam...od kedy som zacal cvicit tak stale na prsia ako prve bench,zmena je zivot!!
Tlak s jednoruckami na rovnej lavicke: 1x12-22,5 kg, 1x6-32,5 kg, 2x12-27,5kg
Obrázok - obrazok-nieco podobne,ale nevytaacal som ruky
Tlak s velkou cinkou hore hlavou: 1x15-45kg, 1x10-55kg, 1x8-60kg
Tlak s velkou cinkou dole hlavou : 1x12-50kg, 1x12-60kg, 1x10-65kg

TRICEPS:
Bradlaa:1x15-vlastna vaha, 1x10-v.v+10kg, 1x8-v.v+10kg,posledne 2 som doskakoval, 1x6-v.v+10kg,zase nieco doskakanie
Francuzsky tlak: 1x12-27,5kg, 2x10-27,5kg+s tou istou vahou hned po dokonceni seri 10 op. tlak na uzko!
stahovanie kladky s rovnym adapterom,nadhmatom: 3x10-25kg

BRUCHO:neni som si isty ale tusim okolo 100-120

po posilke zase 2,9 km beh domov,doma aminaace,sprcha,kuracie masko s rizov...pred spankom zase aminaace,massgainer a hajat!! :P
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 23.04.2009

UTOROK 21.4.2009
nisto!!

po vcerajsom behu,som mal svalovicu na nohach a hlavne na lytkach! rano creatin, v skole treska+ dva rozky,6 rozkov so salamom a syrom,mila,chipsy :P doma granatier ci ako sa tomu nadaaava :D s uhorkami ...potom nejaka pracicka okolo domu,isiel som sa kusok prejst s hafanom do lesa,ucil som ho zostan :D po ceste domov som stretol kamasov ako opekaju,tak som sa tam chvilku zdrzal.prichod domov zase granatier,spanok,chvilku pc,rozhovor s fotrom,gajner aminaace a do hajan!!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 23.04.2009

STREDA 22.4.2009
CHRBAT, BICEPS

rano mi bolo strasne ne chuja...ani cretain som si nedaval,po obede som isiel zubarovy a napuchlo mi dasno :( ani som neutekal na bus :D
v skole flakacka ako vzdy,skoro secko spaanok a zranie: 4 rozky,limca nejakaa,dve tenderky :D zmena po milach :D zdrhnutie zo skoly zubarovy na vlaku :D u zubara som trcal mega dlho a mal som vybitu baterku tak som sa nemohol ani hrat :(. doma babkyna zabijackova kasa,jaternice,chleba,uhorky... neskorej banan namiesto creatinu :D potom zase bezanie do posilky, o5 nejakych 2,8 km alebo tak nejako

POSILKA:
- 5 minutove odfuknutie a poroztahovanie sa,strasne ma bolela pistala,teda vlastne obidve :P,ale fakt strasne!!
CHRBAT:
hrazda na siroko: 3x10-vlastna vaha,uplne krasne technicke som sa snazil :P
pritahovanie kladky k prsiam skoro ako hrazda len na uzsie: 1x12-75kg, 1x8-75Kg, 1x10-65kg
veslovanie z jednou rukou: 2x10-25kg, 3 seeria pritahy jednorucky k telu na lavicke: 1x10-32,5kg
veslovanie: 2x10-75kg, 1x10-65kg -iba na dorazenie

BICEPS:
Bicepsovy zdvih s velkou rovnou cinkou v stoji(s ktorou sa cvici tlak):
1x10-22kg, 1x10-32kg, 2x8-37kg
jednorucky v sede: hore kladivom a pustanie vedla boku normaalne+vytacanie: 1x10-17.5kg, 2x10-15kg
21tka :D na dopumpovanie: 2x21-22,5kg, 1x30-22,5kg

BRUCHO:
110x -uz to flakam,ako sa priblizuje leto,ale mal by som naopak makat :(
neviem co ma to napadlo ale potom som si dal kladku na chrbat a z 45kg som si dal asi 20x

po posilke 2,8 km beh domov,pre zaujimavost stopol som si to :D: 10.53.74 min .. doma ma zase megastrasne boleli pistaly :(,sprcha,vecera zase ta sprostaa treska,ale nejako mi zacala chutit,pred spankom aminaace a zarobil som si gajner,no bohuzial som uz pred pol 10 zaspal a massgajner som nestihol vypit :(...takze na ranajky vo stvrtok bol dobry ..:P
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 25.04.2009

STVRTOK 23.4.2009
fussbal!

rano,pohodicka,jemna svalovica na nohach..ranajky chlebik so sunkou,cajik,creatin a massgainer z vecera :D...pred futbalom a medzi zapasmi nejake tie rozteky,dzusik,malinovka,soda,mila,fitky,chipsy,dostali sme aj obed: zeleninova polievka,bravcove maso na prirodno,huby,zemiaky,obloha,samoska som si dal duplu,ved taka porcia jak pre deti!! futbal sme secko prehrali okrem jedneho zapasu,ale na to kaslat,hlavne ze sme neboli v skole...cez prvy zapas neneormaaalne bolenie pistal,ale fakt nenormaalne,som sa musel vypitat dole :(,ostatne zapasy som to nejako rozbehal....cesta domov zase chleby,kofola,horalka. doma creatin a banan tusim,isiel som si sadnut do lesa,ze natocime nieco ked pride na luku,prd prisiel tak sme isli radsej do senku na kofolu a horalku :P doma vecera neviem co,ale viem ze som si dal massgainer a aminace..zaspal som skorej ako som chcel,bol som pekne v piip!!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 25.04.2009

PIATOK 24.4.2009
fussbal,nohy,ramena!

kedze som zase isiel hrat futbal tak som si pekne pospal do pol 9 :D amerika a este som vcera skoro zaspal 8) kks :),vlastne dobry pocit bol kym som nevstal z postele :P ,potom uz strasnaaaa svalovica na nohach..ranajky toast,dva, so syrom,sunkou,maslom,cajom,creatinom :P pred futbalom rozteky so salamom a nejakym maslom,limca,soda a blbosti...zase sme prehrali,ale aspon sme isli skorej na obed a domov :D obed : gulasova polievka,rezen a majonezovy salat,zase dupla!! obed doma zemlouka. jemnaa prechadza som psom. chodil som ako keby ma niekto celu noc nakladal :D strasna svalovica!! doma zase zemlouka,creatin a islo sa cvicit. tento raz na aute,bo cvicit nohy a behom do posilky a spet. a dokonca s mojou svalovicou NEMYSLITELNEE!!! NE! strasne ist po schodoch hore do posilky :(
posilka:
svalovica bola peknaa,az moc,ale rozhybat som to trosku musel!!

NOHY:

Drepy: 1x15-25kg (rozcvicka)1x12-45kg, 1x12-65kg,1x12-85,1x10-105kg a este nakoniec : 1x22-65kg - myslel som ze mi to na svalovicu pomoze :P
Predkopavanie: 3x10-35kg
ze na nohy staci :D!

RAMENA:
Zdviihanie velkej cinky za hlavou:1x10-20kg(rozcvicka)1x10-30kg, 1x10-40, 1x10- 45kg, 1x8-50kg
Pritahy velkej cinky k brade: 1x10-20kg, 1x10-30kg, 1x10-40kg 1x10-45kg
Rozpazky v stoji: 3x10-7.5kg zdalo sa mi malo na tie nohy tak som si dal estevypony na lytka : 3x15-65kg

BACHOR: 160x

doma vecera zemlouka 2x,sprcha,creatin,trojbojarska pizza,kusok prasata...behanie fakt po celom svete,skapinal som nadranom!! nezarobil som si pred spankom ani gajner a ani aminaace som nejedol....lahol a spal som!! unaveny ako svina!!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 27.04.2009

SOBOTA 25.5.2009
zase kktiny ako fussbal!

rano zase svalovica a zase polovny kurz :(,ranajky jeden rozok a creatin,viacej sa mi nechelo robit tak skoro rano o stvrt na 8..na prednaske fitka,acidko,mineralka,chickenburger,perniky a furt sme sa krmili,neviem co este vsetko.. domov prichod nejak na obed,hned som sa vysral a najedol ale uz fakt neviem co ale bolo to aj s creatinom :p potom som pomahal fotrovy u kamarata s blbostami,hned ako som prisiel zase som si prasko druhy obed a isiel som pre kamarata a hrat futbal.tesne pred futblom zase creatin aby sa lepsie hralo. vyhrali sme 3:1 nad rohoznikom tusim. hned po futbale frisko sprcha a islo sa zase do lesa :D,boli sme ocekovat srnca,zachvilku bude sezona :P uz vecer po ceste domov na pizzu a konecne dolany city a opekacka,no tam som uz nic nejedol...vecer spokojny spat,zase ziadne doplnky,bol som unaveny a moc lenivy nieco zarabat :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 27.04.2009

NEDELA 26.4.2009
mali byt cecky a tricak ale dali sme prestavku asi po roku :D

uff,rano zase unaveny...asi ma uz jebne!! vstal som,zobral chleba a knizku do ruky a zase sa islo do tt na polovnicku prednasku... tam na ranajky chleba,mineralka,acidko,tenderka,fitka - strava ako pome j3b4t a utekat!! :(
prichod domov hladny ako hovado,takze polievka a svieckova s knedlou,mega velkaaa porcia a potom este jedna!! kamarat mi volal ci nepojdeme nieco natocit do lesa do polovnickeho filmu,tak som sa zobral a isli sme chvilu tam! presli sme len nejako 15 km..
potom zase frisko domo,vecer n. 1 svieckova s knedlou a ceki na futbal,ktory som mal ist hrat aj ja,ale mozem ich parampam a nie som sam :Pna futbale so sparingmi,sme skonstatovali ze sa nikomu po vcerajsej opekacke nechce a mna bolelo tiez asi secko,tak sme sa na to raz vykaslali :P... bola u nas babka na navsteve,tak som ju bol zaviest domov,zastavili sme sa v pekoske,dal som si moravsky kolac a tvarohovu buchtu. doma dalsia vecera a zase svieckova :D nejak som sa chcel aj ucit ale zase mi to nevyslo ako cely rok :( zaspal som skorej ako som stihol nieco otvorit alebo zarobit! takze zase nic,ani gajner,ani cretin,ani aminaace... nic,len spanok :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 29.04.2009

PONDELOK 27.4.2009
CECKY, TRICEPS

ej,krista zase skola :( hned rano tvarohovu buchtu,obliec,umyt a frisko na autobus :P neutekal som a stihol som ho v pohode!! v skole no koment!! ale na papanie: 6 rozkov z domu,mila,tenderka,banan,limca,dzus,chipsy,cokolada...na praxi sa hodovalo,furt sme zrali :D po praxi uz len jedna hodka,z ktorej sme aj tak zdrhli skorej :D
doma zase svieckova :D a arbajtovanie na dvore, bo sme killovali babke svinku :D, potom som rychlo odskocil supol creatin a isiel som na motorke cvicit :P uz vtedy dost unaveny :(

CECKY:
Tlak s jednoruckami na rovnej lavicke: 1x12-22,5 kg, 2x10-27,5 kg -neni som si presne isty :(
Tlak s velkou cinkou hore hlavou:1x10-25kg 1x10-45kg , 1x10-50kg alebo 60 neviem :(
pullover: 3x10-22,5 kg

TRICEPS:
bradla: 1x10-vlastna vaha, 1x10-v.v + 10kg, 1x8-v.v+10kg, 1x6-v.v+10kg
francuuuuzak: 3x10-30kg a tusim dva krat aj tlak na uzko...
stahovanie klady s 90 stup. adapterom: 3x10-30kg

BRUCHO: cely cas som ho necvicil,ale nakoniec mi ho bolo luto tak som si supol 120x

doma sprcha,creatin,nejakee mozgy ci co to zo zabijacky s chlebom. potom asi o 11 som si dal zase pecene masso s chleebom :D a nakoniec pred spankom massgainer a hajat,nebolo mi nejako extra dobre :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných