stiffler-nutena 4 mes. prestavka

co si myslite o mojom logu?

strasnee!
8
14%
slabota!
2
4%
priemer
17
30%
dobry log
16
29%
super log!!
9
16%
mega log
4
7%

Celkom hlasov: 56

Príspevokod užívateľa pepo88 » 30.06.2009

prajem skore vratenie sa do starych kolaji :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa mello13 » 30.06.2009

aj teba poslali na detské oddelenie ako mňa? :D
inak držím palce a prajem skoré uzdravenie :wink:
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 01.07.2009

dik, snaad sa uzdravim aj hned neska,uz mi chyba cvicenie :)
ale trt ! :P
bol som na normalnom,ale vahali ze kam ma daju...predsa mam 18 tak ma dali na normaaalne chirurgicke hore :P pekne sestricky :)
a to ze skolsky vylet do terchovej ..prvy den este celkom dobre,nejakaa ta borovicka lekarska a podobne lieky,no a na druhy den som uz lezal v nemocnici v ziline...uprednostnili ma pred 3mi operaaciami,ze som akutny stav a uz ma kefovali pod nozom :D musim zohnat morfeum a prestanem pit :D uplne paraaadna vec, to keby som si dal pred cvicenim tak cvicim 5 dni v kuse a nic by ma nebolelo :) za 5 dni a jedno rano som schudol 7 kg :) skoro ma prevratilo ked som prisiel domov a skocil na vahu :( mam aj fotky z chaty v plnej vahe a tie nemocnicnee :(
chata:] nemocnica
hned po prichode domov vcera mi kamarat doniesol doplnky co som si objednaaval este strasne davno a teraz sa na ne mozem len pozerat :(
neeee :(
ale snaaad za tyzden neco pojdem vyskusat :)
Niekoho staci zahrnut kvetmi, niekoho
horucimi bozkami, niekoho peknou recou,
niekoho laskou , . . . a teba? teba
staci je8nut lopatou a zahrnut hlinou!
stiffler
Dátum registrácie: 13.01.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mello13 » 01.07.2009

ja som mal tiež 18 a dali ma na detské :D ale bolo tam lepšie :)

inak nvm či len ja ale na tej fotke z domu nevidím nič :roll: :)
mello13
Moderator
Dátum registrácie: 18.11.2007
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 02.07.2009

ved ani ja... ale mohol som to pomaly likvidovat :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 10.07.2009

uz nejak od soboty ma chytali chuutky ist cvicit...tak som pekne od soboty zacal papat creatin,nech sa trosku zavodnim a energiiiii...mal som polovne strelby,teda skusky z nich :) spravil som naj naj nad :)
v nedelu som pridal ku creatinu aj NoA1XIDE, trosku som si bol zaplavat,pobicyklovat,chvilku von a bol som celkom mega happy :) brucho ok :P
v pondelok som uz aj chcel ale nejako mi to nevyslo, neviem preco :D

no ale v UTOROK 7.7.2009 to uz nejako vypuklo..bike,plavanie,bike(krrce),do lesa na huby(krrce)korcule do posilky,tg,korcule domov :) ,cakanie na diviaky v lese :) TG:
CECKY, TRICEPS

Gombiiky:

bench-press: 1x10-20kg, 1x10-60kg, 1x10-70kg, 1x8-75kg tazke jak svina :)
jednorucky hore hlavou: 1x12-17,5kg, 1x12-22,5kg, 1x10-27,5kg 1x8-27,5kg
velka cinka dole hlavou: 1x10-47,5kg, 1x10-55kg, 1x10-65kg, 1x10-75kg

tricaaky:

stahovanie kladky: 3x10-nvm kg
tlak na uzko: 1x10-20kg, 1x10-40kg, 1x8-40kg

BRUCHO: nisto :( ani tak skoro nebude :(

-pred cvicenim cretain,No, po cviceni tiez este creatin a vecer protein :)

__________________________________________________________________________________________________

STREDA 8.7.2009

NIŠT !

__________________________________________________________________________________________________

STVRTOK 9.7.2009
CHRBAT,BICEPS

rano NO,ranajky,cretin a isiel som na dubaky...bohuzial uz nerastu,takze zase nist! stratil som u kamarata v aute telefon takze som si prenho na biku skocil a zostal som hned cvicit :)

HRBET:
hrazda na siroko: 2krat 3x10 k ceckam/za hlavu
veslovanie: 3x10-65kg
stahovanie kladky na siroko: 1x10,1x8,1x6-75kg

BICAAK:

v stoji EZeta: 1x10-32,5kg, 1x10-37,5kg, 1x8-42,5kg, 1x6-42,5kg
jxednorucky,fakt ze hocijak :) : 1x12-15kg, 1x10- 12,5kg, 2x8-15kg 1x6-15kg

BRUCHO: :(

-zase No,creatin a gajner
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 18.07.2009

PIATOK 10.7.2009 - ništ s cvičením, tusim doplnky nejake a vinko :)

_________________________________________________________________________________________________

SOBOTA 11.7.2009 - ništ a doplnky

NEDELA 12.7.2009
CECKY,TRICEPS

nemam ani sajnu,ani naladu :(
CECKY:
bench-press: 1x10-60kg, 1x8-70kg, 1x6-75kg, 2x3-80kg
jednorucky hore hlavou: 1x10-15kg, 1x10-17,5kg, 1x10-22,5kg 2x8-22,5kg
dole hlavou s velkou cinkou na multipresse: 1x10-25kg, 1x10-45kg, 1x10-55kg, 1x10-60kg

TRICEPS:
stahovanie kladky: 3x10-??kg
tlak na uzko: ?x??-??kg

BRUCHO: no koment :(
-natiahutie sa na hrazde,aj fotoo: jak vyzla :(

_________________________________________________________________________________________________

PONDELOK,UTOROK,STREDA,STVRTOK 13-16.7.2009-NIŠT bol som na chate v slovenskom raji...takze strasna vykrmovacka a nejakeee myslim dost dobreeeee tuuury a po veceroch nejake tie drinky :(
stvrtok som dosiel a skakal som od radosti ze som pribral a zaspal som unaveny jak hovado :)

PIATOK 17.7.2009 + SOBOTA 18.7.2009

CECKY,BICEPS a buuuuuuuuurliva noc :(,fajne raaano :(
NO,ranajky parky s horcicou a chlebom, na nakupy do tt,tam kebab, doma nejaka pracicka, willy, cretain, NO pred cvicenim a marhule :D

CECKY:
bench-press: 1x10-20kg, 1x10-60kg, 1x8-70kg, 1x6-75kg, 1x3-80kg
jednorucky hore hlavou: 3x12,10-22,5kg
dolehlavou s velkou na multaaku : 1x10-45kg, 1x10-65kg, 2x8-65kg

BICEPS:
velkaa v stoji s rovnou cinkou:
1x10-40kg, 2x8-35kg
hned na to: vytahovanie na hrazde na uzko-na dopumpovanie: 2x8
jednorucky: 3x12,10-15kg

BRUCHO: nist,akurat pred odchodom som si par krat vytiahol na hrazde na siroko, sam neviem preco :D

doma,sprcha nejake slivky, priprava opekacky, tam nejake tequilky, na disco trisco, marhulovica ci co to bolo a potom najhorsia bolest aka existuje!!!
ledva som prisiel domov, celu noc som nespal, iba som blval a skrucal sa v krcoch :( rano s uz fakt mega bolestami na pohotovost ... jupiii, po slepom creve mi zase nasli piesok v zlcniku :( posranee vysetrenia,dali mi nejakee lieky a infuzku proti bolesti. mal som zlcnikovy zachvat, este sa mi to par krat zopakuje a idem zase pod noz :(... fakt sa odjebat!
doma dietny rezim cestoviny z dusenou zeleninou,mineralka a hlavne dospaaaavanie noci !! ale uz ma nic neboli, uvidim do kedy :(
Naposledy upravil/-a stiffler v 27.07.2009, upravené celkom 1 krát.
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 19.07.2009

NEDEELA 19.7.2009
CHRBAT, poloCECKY :)

rano zase dietny rezim po zlcovom zachvate :) prve kostol, potom ranajky: ovsene vlocky s mliekom a jablckom, dost mi to chutilo,ale myslim ze z proteinom alebo gajnerom by to bolo este lepsie :P . Hned na to brigada na polovnickej chate, trosku sme pracovali z drevo a tak no.. doma obed polievocka zeleninova a maso strasne malo koreniste,nesolene s ryzou a salatom :) mnamiito
Praca na dvore,upravovanie trofeji,vyvalovanie sa na slniecku a islo sa cvicit :)

CHRBAT:
hrazda na siroko(k prsiam aj za hlavu):
1x15, 1x12, 2x10 - nejaky som moc lahky,tak mi to pekne ide :D
stahovanie kladky na siroko,kvazi hraza(k prsiam aj za hlavu): 1x12,10,8-75kg
veslovanie: 1x15-65kg, 3x10-75kg

CECKY:

-vobec neboli na plaane,ale kamarati sa ponaahlali a zacali teraz cvicit vzdy len jednu partiu a ja by som sa moc nemal silit po slepaku a zlcniku takze som chcel tiez cvicit iba jednu partiu a to chrbat. no ale ked som docvicil tak oni este toho mali pozehnane,takze som si dal nejake srandy na vrch :)
benc-press: 2x20-60kg :D
jednorucky hore hlavou : 1x16-22,5kg 2x10-22,5kg
hrazda :D : 1x10 - k ceckom :D
rozpazovanie v sede mierne hlava hore: 2x10-12,5kg

BRUCHO: klasika, zase nic :( snad za tyzden-dva

domo sme ani neisli,isli sme hned na futbalove ihrisko,tam som si lahol a pomaly zaspaval, paar krat som si kopol do lopty,ze ci som to nahodu nezabudol a isiel som domov...doma,papaniiicko to iste co na obed. hned ako som dojedol zobral som bicykel a isiel som do lesa sadnut na posed :) prichod domov,skovanie biku a ze idem aspon na kofolu...senk zavrety a nikde nikoho,lol !! takze sedim pri pc a aktualne pisem dennik na posilovanie.sk :D idem spat,lebo moj brat je uplne normalny !! :(
ale inac neska celkom fajna nedela !! este by som o niecom lepsom vedel, williii :)
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 25.07.2009

PONDELOOK 20.7.2009 + UTOROK 21.7.2009
tenis,BICEPS,TRICEPS,tura,les,tura domov,tenis,RAMENAA,polovacka,medzi tym bikuuu vyse hlavy :)

rano asi vlocky... nejaka pracicka doma,ale fakt neviem co..po obede sme mali obejdnanee tenisove kurty,tak sme si boli zabrnkat tenis-nadal sa moze strcit do peeecka !! samoska ze som bol na biku.. doma nieco do ust a isiel som zase cvicit a zase na biku :D

BICEPS:
v stoji z velkou EZetou:1x10-30kg,1x10-40kg,1x10-45kg,1x8-52,5kg
nejake jednorucky: 3x12-15kg hocijak !
21tku s EZ: 2x21-15kg

TRICEPS:
bradla: 3x10
stahovanie kladky: 3x10-5 kociek
tlak na uzko na multipresse: 1x10-25kg, 1x10- 45kg, 1x10 -55kg

BRUCHO este stale nist!

prichod domov,pekne som sa naveceral/neskoro naobedoval o 5tej a zbalil som sa do lesa na noc! s ruksakom vecsim ako ja som isiel na biku do susednej dediny kamaratovi a od neho sme slapali do lesa na posed! po ceste som spadol do potoka :D na posede mrte vela jedna,dieta sa na jeden den porusila...zrali smeeeeeeeeee!! spanok asi 3 hodky a ranne cakanie na diviaky ktore aj tak neprisli :( takze som o 7 rano zalahol a spal som do pol 11.. potom uz len frisko domo aby som stihol tenis o 1dnej. drtili sme krasne dve hodky,domov napapat osprchovat a posilka:

RAMENA:
tlak za hlavou po sediacky:
1x10-25kg, 1x10-45kg, 2x10-55kg
pritahy k brade na uzko: 1x10-25kg, 1x8-45kg, 2x10-40kg
rozpazky: 3x10-??kg
krcenie ramien s 1ruckami: 3x10-22,5kg
a hajlovanie len tak: 2x10-??kg
domov a zase do lesa,samoska ze polka cesty na biku a sade kam som isiel za poslednee dni stale bike :) v lese prdka dosla :( ale v pohode bolo,po tme zase domov na biku a spaaaaat!!

STREDA 22.7.2009
kvaazi nist,len to kupko!

prekraaaaaaaaaaasny spaaanok do pol 4tej po obede :D potom som sa len najedol a isiel som sa kupat, no nie na biku :D konecne!! opravene auto :) kupanie sa a robenie kktiniek asi do 7, potom nejakee kofce,doma sprcha a do amfika...v amfiku vo 4 po opici,tak preco by sme si 4 nezobrali nejakee to cervenee vinko na striky..pohoda vecer! isiel som dost neskoro spat a rano som mal vstavat, teda aj som vstaval..

STVRTOK 23.7.2009

s bajkom do madarska,okupat sa a bikom nas5 !

rano som skoro vstaval,samoska som bol jak matoha!! zbalenie si veci do bikebatohoch a islo sa...bikom do lipoto,kks celu cestu prazilo slnko,teplo jak hovado ale dalo sa,staale rovina... v lipote sme sa kupali mrte dlho,nejedli,popili a zase bikom domov, dost dobre bolo,az nato slnko! vecer este na kofce! ale bol som asi len 10 minut,bolo mi nejako cudne,mozno aj upal :( este dnes(uz sobota)mi je nejako divne :( opaleny ako cernoch :D spaaaaanoooooK :)

PIATOK 24.7.2009
fussball, CECKY

vstavanie nist moc,nejaky unaveny,ospaly...zjedol som nejake ovsenee vlocky,rybu zemiaky,kukol som si nejake filmy po strasne dlhom case,pretoze neisiel net po nocnej burke,niekde v peecku nebola elektrika :) potom zase ryba, stale som volaco pojeedal :) na vecer sme hrali futball... tazky match ! dorast - muzi A ! prvy krat som hral original za muzov,ziadny striedavy start :) nechel som este ist hrat,iba si tak pobehat prvy krat po operaacii,ale hral som cely zapas,nist ma nebolelo takze amerika!! vyhrali sme strasne vela : 2 a na sance 130:3 :D exibiiicia je nist !! :D hned po futbele som prchal domov zobral bike a isiel som cvicit, ostatny pili na ihrisku :D

-bol som pekne zdr8any :( cely den sa mi chcelo spat a este som sa unavil na tom futbale,takze ach! no nechcelo sa mi !
CECKY:
bench:
1x10-20kg, 1x10-60kg, 1x8-70kg, 1x6-75kg, 1x4-80kg, 1x12-60kg
jednorucky hore hlavou: 3x10-22,5kg
velka cinka dole hlavou,multipress: 1x10-25kg, 1x10-45kg, 2x8-60kg
rozpazky,mierne hore hlavou: 3x12-12,5kg

domov na biku som skapinal a krce v nohach,no proste kraaasa!!
vecer na pizzu,kuknut na vatru,pekne zmoknut a unaveny spokojne hajat :)
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 27.07.2009

SOBOTA 25.7.2009
bike

rano som sa zobudil a skoro som skapal!! svalovica na lytkach fakt ze hnusnaa... nikto nebol doma,takze ani robota sa mi neusla, ale bol som aj tak pomoct susedovi a pre nejake filmy,lebo mi neisiel net :D.. polku dna som prejedol pri kukani filmov na pc :)
neco okolo obeda som zobral bike a s kamaratom sme isli trosku makat... v horach fajne,ale trochu teplo! po ceste sme zbierali dubaky :D no ale po ceste na jeden kopec,uplne najdalej od civilizaacie som dostal defekt!! samoska ze predtym ako som isiel som si nechal doma nahradnu dusu,pumpicku a prislusenstvo bo mi to vrrrrzgalo pod prdelou :P ...trosku som sa presiel s bikom vedla seba a potom prisiel pre mna kamarat na aute..ach!! hladny sme sa zastavili na nohejbalovom turnaji na gulas,bol genialny!
doma opravil defekt a podobne vecicky.. osprchoval a isiel som s chalanmi von!! cez noc som trosku zrusil dietu...bagata,klobasa,kebab,pizza....ale bol som rad ze som dosiel domov a spokojne som mohol spat,unavene a smutne :(

NEDELA 26.7.2009
fussbal turnaj!

rano hnusne unavenee,nevyspATE! lytka staale svaaalovica... kostol,obed a isiel som na turnaj! prvy zapas sme prehrali s trstinom 3:0 aj ked sme boli lepsi :( zapas o tretie sme vyhrali 3:1 :) nad bohdanovcami, maaaaaaaame bronz :D
potom som sa nejako dostal na futbal do tt :) trnava : slovan
aj ked slovan vyhral mal som dost hnusnu naladu ktoru mam stale ! scheisse!!
Naposledy upravil/-a stiffler v 27.07.2009, upravené celkom 2 krát.
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 27.07.2009

BIG PONDELOK !!! 27.7.2009
les,HRUDNIK,BICEPS,TRICEPS a malo byt BRUCHO

rano zase svalovica,nalada na zabijanie..asi do 14.00 som sedel pred pc a kukal filmy,lebo mi zase neisiel net...po obede/ranajkach som isiel vyvetrat hlavu do lesa!! no a potom som isiel cvicit!

od dnes NOVA POSILKA,TRENER,NOVY TRENING,KONZULTACIE,NOSE KAMARATOV !

-posilka sice stara,vsetko robenee ale myslim ze ujde(trojbojaarska)najuspesnejsi klub v 3boji ŠK SPC Častá
-nejako sme si spolu s trenerom zostavili trening, ktory po case urcite upravime podla toho ako na tom budem!hovoril ze za dva mesiace budem tam kde chem byt :)
- pri cvikoch vzdy pokec,to sa mi paci :) kolektiv fajnoooo!

NEW TRENING: A,B,C

A :!:
HRUDNIK:
tlaky na rovnej lavici 3x5
tlaky na šikmej lavici na hor s veľkou činkou 3x8
kľuky na bradlách 3x10

BICEPS:
zhyby v stoji s E-Z tyčou 3x6
zhyby s jednoručkou na Gironde 3x8
zhyby v sede s jednoručkami 2x10

TRICEPS:
stláčanie na kladke 4x8
vystieranie v predklone 4x10

BRUCHO:
skracovačky 5x20
zdvíhanie nôh 4x15

B :!:
PLECÁ:
tlaky v sede s jednoručkami 4x8
upažovanie v stoji 3x8
predpažovanie v stoji 2x10

CHRBÁT:
zhyby na hrazde 4x8
príťahy k hrudníku na lavici 3x8
príťahy k pásu na kladke nadhmatom 4x8
dvíhanie pliec s jednoručkami 4x10

ZADNÁ DELTA:
upažovanie v predklone 3x10

BRUCHO:
skracovačky 5x20
zdvíhanie nôh 4x15

C :!:
STEHNÁ:
zadné drepy 4x8
šikmý leg-press 3x8
hacken drepy 3x10

VZPRIAMOVAČE:
mŕtvy ťah 4x6

BICEPS JEMONIS:-neviem to precitat :D existuje volaco take?
zakopávanie v ľahu 3x8
zakopávanie v stoji 3x10

LÝTKA:
výpony v sede 4x10
výpony v stoji na jednej nohe 4x12

BRUCHO:
skracovačky 5x20
zdvíhanie nôh 4x15

-myslim ze trening vyzeraaa dost dobre,ale bojim sa strasne toho C-ecka :D ved nezidem ani dolu schodmi a to nie este soferovat !! Brucho zacnem asi az po dovolenke,takze za dva tyzdne!

Dnes som zacal pekne Ackom,vsetko podctivo odmakanee okrem brucha,ze to este po operaaacii nemam silit,lebo sa mi to bude pindrit :)
dnes bez vaaah,ale pri benchi :D uff,maju tam nejake tazke tie kotuce :D
-vsetko robenee kotuce,takze fakt neviem ake vahy som tam vlastne dvihal :D a prvy krat sa mi nechcelo vsetko zapisovat a behat tade...snaad nabuuuce budem zapisovat aj vahy :) pocity fajne,uvidiime neskorej..unaveny som fest,ale asi to ma za nasledok i to ze sa mi chce cely den spat ale samoska aj tg...dufam ze v stredu to bude aj po psychike aj po vsetkom lepsie!! tusim si dam dnes aj protein!!

:arrow: DOBRU NOC!!!!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 20.08.2009

len kratko/zaroven veeeelmi dlho :(

- v novej posilke super,stihol som tam 2 tg potom som isiel na dovolenku,na dovolenke som mal trochu tazkosti s bruchom zase :(
- po dovolenke o5 chvilka pauza kvoli bruchu a nejake 3-4tg
a teraz to najhorsie v jeden den som cvicit ani neisiel pretoze ma zacalo fakt horzne boliet brucho, takze na pohotovst niekolko krat za den az si ma tam nechali
-v nemocnici som podstupil o5 operaaaciu :( nieco mi nasli v brucho co tlacilo na creva a zaroven aj na nervy..
-pobudol som tam krasny tyzden!! 5/6 dni bez stravy..
-vaha,az mi je do placu :( len-tak-tak 70 ...tazke nieco cez 10kg dole :(
-teraz mam na bruchu asi 15 jazvu, ktora sa velmi podoba zipsu :)

ale to najpodstatnejsie je to ze nemozem cvicit 4 mesiace!! :(
takze dovi dopo za 4 mesiace,snad sa dostanem aspon do tekej formy ako som bol :roll:

ZATIM :)
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Zemák » 20.08.2009

kua, tak toto je nepríjemné...skoré uzdravenie prajem...
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa dzejar » 20.08.2009

skoro sa vyzdrav! potom urobis este lepsiu formu, uvidis
dzejar
Dátum registrácie: 06.03.2007

Príspevokod užívateľa pepo88 » 21.08.2009

teraz pekne oddychuj, za 4 mesiace sa do toho pustis.. neboj, vrati sa spet do formy ani nebudes vediet ako.. prajem skore uzdravenie :wink:
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných