stiffler-nutena 4 mes. prestavka

co si myslite o mojom logu?

strasnee!
8
14%
slabota!
2
4%
priemer
17
30%
dobry log
16
29%
super log!!
9
16%
mega log
4
7%

Celkom hlasov: 56

Príspevokod užívateľa stiffler » 11.05.2009

PONDELOK 11.5.2009
CECKY,TRICEPS

uff,neskutocna bolest chrbta,vzpramovaca asi z mrtveho tahu... :(ledva som vstal z poslete,ale potom neskorej som to rozhybal...v skole pohoda,zraadlo: 6 rozkov,limca,tenderka,v12stka,chipsy,cokolada a tak :D
celu prax frezovanie,odpadla nam posledna hodka takze som este aj skorej prisiel domov. domav polievka aj maso zo vcera,nic nerobenie iba sedenie pri pc :P konecne :D akurat som bol susedovy nieco pomoct a pokracoval som v jedeni :D o pol siedmej sa islo na to...

behom do posilky: dnes mi fon ukazal 2.5 km - 10:30.05 min
-spoteny skorej ako som zacal cvicit :D
CECKY:
rozcvicka bench: 1x15-22kg,potom uz len jednorucky na rovnej lavicke : 1x12-22.5kg a 3x10-27.5kg
Tlak s jednoruckami hore hlavou: 3x10-22,5kg
peck-deck: 1x10-vsetky cihlicky okrem dvoch, 2x10-secky

TRICEPS:
bradlaa:
1x12-v.v, 2x10-v.v+7,5kg 1x9-v.v+7,5kg
francuzky tlak v lahu na lavicke: 1x8-32kg, 1x6-32kg a tlak na uzko 10x, 1x8-32kg a tlak 8x ... vobec som nevlaadal :(
stahovanie kladky-90 adapter : 3x10-25kg

BRUCHO: 200x
-beh domov,zase 2,5km- telefon ukazuje 11:10.02 min
-prichod domov uplne vymackany a spoteny :P

doma sprcha,vecera zase to maso s ryzov a salatom,kukanie do blba a chvilku do tv,potom ma foter pochvalil,ani sam neviem preco :D a sedenie pri pc.... a prave ma mama vyhaana :D letim spat, ALOFOK!! holotrt :*
Niekoho staci zahrnut kvetmi, niekoho
horucimi bozkami, niekoho peknou recou,
niekoho laskou , . . . a teba? teba
staci je8nut lopatou a zahrnut hlinou!
Užívateľov profilový obrázok
stiffler
Dátum registrácie: 13.01.2009
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 14.05.2009

UTOROK 12.5.2009
bike powa :D

ranko paraadne,az na mega obrovsku svalovicu na tricaaakoch,na ceckoch malo... v skole neviem co som secko pojedol,ale bud som jedol alebo spal :D,skoro ako vzdy! ked som prisiel domov zo skoly jedol som asi hodinu v kuse osuchy,potom som sedel chvilku pri pc a isiel som sa bicyklovat so sparingom do lesa :D. ako ma cakal pred domov tak sa tam objavili uplne nahodne este dvaja kamosi z posilky ze sa idu tiez bicyklovat,tak sme isli ako buzny 4 spolu :D ... moc nevlaaadali,mali ma za Armstronga :D moc sme toho nepresli lebo jednemu sa praskli loziskaa v prednej hlave,maa moc silne nohy :D,takze vecsinou cesty tlacil domov asi 10 km :D chudak...
foto trasy:Obrázok kurnik,myslel som ze to bolo viacej km :(

doma zase tlacenie osuchov do hlavy a dokoncovanie korculiek :D,sprcha a zase pri pc,uz som zacinal citit aj nohy :-) potom spokojne hajat :P
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

STREDA 13.5.2009
beh,beh, CHRBAT, BICEPS, beh

rano jahoda,aj bus som normalne stihol :D. pred skolou v bille na nakupe. v skole litrove kakao,bageta,6 roztekov,hamburger,fitka,limca,tenderka, kroasant,chrumky a co ja este viem co secko! vela spanku v skole. posledna hodka telesna, behali sme 1000m. im winer :D,najrychlejsi z triedy : 3,31 :P mohlo byt aj lepse,ale mal som peknu svalovicu od biku. pos kole chvilku von, potom doma sekanaa s hranolkami a kecupom. dal som si kratase,triko a isiel som si zabehnut do posilky a odcvicit!

beh do posilky:
2,1km - 10:15.27 -neskoro som to vypol

CHRBAT:
hrazda na siroko:
1x10-v.v, 2x10-v.v+10kg 1x8-v.v+10kg
mrtvy tah: 1x10-60kg, 1x8-100kg, 1x8-130kg, 1x3-150kg
stahovanie kladky k prsiam na siroko: 1x10-75kg, 1x10-70kg, 1x8-75kg
veslovanie: 1x10-75kg, 2x10-85kg
pritahy jednorucky k telu klaknuty na lavicke: 3x10-32.5kg

BICEPS:
Bicepsovy zdvih s rovnou velkou cinkou v stoji:
1x10, 1x8, 1x7-42.5kg
jednorucky v stoji: 3x10-15kg
21cka zo EZ-cinkou: 3x21-22.5kg
+bonus: bola nalozenaa cinka na drep s 85kg tak som si to drepol asi 12x

BRUCHO: 220x

beh domov: 2,3km - 11:06.37
-cesta domov sami krc :( v lavej nohe :(

doma frisko sprcha,bol som do nitky mokry...potom vecera: posledne osuchy co ostali a neskorej som si spravil paarky s chlebom a horcicou, samoska nejaka limca,asi caj!! potom chvilku este pri pc,nebolo mi moc dobre :( asi som nachladol cestou z posilky :( potom uz iba spanok !!!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

STVRTOK 14.5.2009 - aaa,koncii mi pernamentka v posilke :D
nic!

rano sopel :( ale neni to takee zle ze by som zajtra nemohol ist cvicit :P rano mega sprint na autobus :D pred skolou zase nakup :D o5 litrove kakao a nejake srandy! prva hodka telesna,takze sme si zahrali pinces,ale potom litrovom kakafcu mi pri pohybe nebolo zrovna najlepsie :D inac v skole pohoda akurat sem-tam kapesniik :(. na desiatu neska jak spoluziak povedal polku chlebu :D iba 8 krajickou :D po skole som musel ist kupit nejakee posranee skrutky a prsalooooo jak hovado! do nitky zmoknuty :( . doma obed vajickove halusky so salatom...neska som ani nohu nevytiahol z domu,stale sedim pri pc a podriemavam, no akoze som sa ucil :D no nejako mi to neislo :(. nasrat idem radsej spat,tesim sa na zajtrajsie nohy no netesim sa na 4 pisomky :(!BRU ! :arrow: nozickyyyy :P
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 16.05.2009

PIATOK 15.5.2009
konecne NOHY,RAMENA

mega velky sprint na bus,hajzel isiel pekne skorej! :( v skole v pohoda aj s pisomkami,vsetko som opisal :D lucenie sa maturantov,takze cely den bol plny kktin :P ani spat som nestihol :D 5 roztekov,tenderky,mila,dzus,nejaka limca od babky,chleba,hambaac,chrumky,vreckovky :D mal som nadchu posranu :(... z poslednej hodky som zdrhol na bus! doma som si uz dal slofiika :D potom so sa naobedoval: vyprazny syr,zemiaky,tatarka,kecup...som sedel dlho pri pc a o 17.45 sme isli cvicit,tento raz na aute :( beh by som po nohach asi nezvlaadol :P

NOHY:
zacal som legpressom lebo cinka na drepy bola furt obsadena :(
Legpress: 1x15-70kg, 1x10-95kg, 1x10-105kg, 1x8-120kg, 1x8-135kg, 1x8-150kg som to pekne dlho cvicil a bol som uz po prvom cviku mokry ako pes :D
Predkopavanie na masine: 1x12-20kg, 1x12-25, 1x12-35kg, 1x10-35kg
hacken drep:1x15-20kg, 1x8-40kg-nevlaaadal som :( 1x12-35kg, 1x10-35kg
-tie drepy by som ani neska neodcvicil,staaale to bolo obsadene :(

RAMENA:

Zdviihanie velkej cinky za hlavou a vzpieranie ci jako sa to volaa,vyhodenie cinky na cecky a hore nad hlavu: 1x10-40kg, 2x10-50kg
zdvihanie vystretej ruky s cinkou(hajlovanie)-predpazovanie: 3x10-7,5kg
Rozpazovanie s jednoruckami: 2x10 -7,5kg- v sede,v predklonem, 2x10-7,5kg 1x10-12,5kg -v stoji
Trapezovy zdvih z jednoruckami: 2x10-32,5kg, 1x15-32,5kg

BRUCHO:100x

hned sprcha,lebo som bol fakt moc spoteny,tak som este nikdy nebol,myslim ze ta nadcha tomu pomohla :( . super truper vecera zase syr a isiel som pozret von :P pred spankom iba cajik,utrenie sopliku :D a spat :D
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 18.05.2009

SOBOTA 16.5.2009
bike..
rano,mega svalovica na nohach :(,ranajky hemendex so salamom a rozkami. tusim som nic nerobil akurat dospaaaval a sedel pri pc. potom som sa isiel konecne trosku hrat s muflonom na trofej, uz bolo na case po mesiaci minimalne. obed netusim co :( ale jedol som :D po obede sme sa isli byciklovat aj ked poprrchalo,ale to preslo hned! DOLANY-SOLOSNICA senk! domov fakt husteee tempo a s mojou svalovicou :( ale aj tak za mnou nestiiihali :D
tot trasa: Obrázok
doma som si necitil nohy a chodil som ako roztrtkany :D mocne som sa najedol a pokracoval som s muflonom,pekne som ho vyvaril,pohral s tulajkami a nakoniec peroxid :P prezliekol a isiel som von :P box-sparing,asi som moc nedostal,nepametam si ale ani ma nic neboli,akurat mam celee dohukanee hanky,kamarat na ociach fokle :D.domov dost v naalade :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 18.05.2009

NEDELA 17.5.2009
fussball
uff,rano este strela ako sa patri :( nohy som si necitil,hlavu mi islo roztrhnut,zaludok uff :( ani som radsej neranajkoval :D obliekol som sa a isiel som do kostola,ani by som neisiel keby mi nezazvonil telefon :( cez kostol sme boli kamasovi pomahat roznasat nejake katalogy,potom za kostolom na ceresnaach,nejaka babka s ujom nas nahaanali,medzi tym som staale pil vodu z vodovodu na cintorine :D. doma som sa odvazil dat si obed: polievocka,maso,ryza,salat a isiel som spat! :D trochu som sa prespal ale zle mi bolo furt,chvilku pri pc a isiel som hrat futbal za muzov :( bohuzial sme prehrali,nebudem ani pisat ako,lebo ma ebne aj scul v noci :( po futbale som asi aj vystriezvel :D nic mi nebolo uz konecne!!! potom uz len kofolky a s kamaratom sme sa zase boli hrat s muflon a peroxidom..doma vecera asi o 9 maso,ryza,salat a cely cas sedim pri pc,doteraz som neodniesol tanier a to uz su 2 hodiny rano :D,je sak je pondelok,neska cvicim cecky a tricaak :D... mal by som ist fakt uz spat !! DOBRU NOC SNAAD
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 19.05.2009

PONDELOK 18.5.2009
CECKY, TRICEPS

rano som sa pekne vyhajal do pol 10 alebo tak nejak.....nic som nezral,nemal som nejako na nic chut. bol som doma,mam 2 tyzdnovu mimoskolsku prax :P. poumyval som auto, ranajky som si spojil z obedom: maso zo vcerajska :P potom som bol babku odviest doktorke a sam som isiel zubarovy,mal som nalozeny aj pc,bo som isiel hned kamaratovi robit new hhd,prd sme spravili. neislo to !! scheisse!! ovocny koktail,nanuk,zase maso,peroxidovat muflona a cvicit na biku:

CECKY:
benchpress:
1x15-20kg-rozcvicka
jednorucky na rovnej lavicke: 1x10-27.5kg a 3x10-22.5kg
tlak dole hlavou s velkou cinkou: 1x10-60kg, 1x10-70kg, 1x10-75kg
tlak hore hlavou s velkou cinkou: 1x12-25kg, 1x10-45kg,2x8-60kg

TRICEPS:
bradlaa:
1x10-v.v, 1x10-v.v+7.5kg, 1x8-v.v+10kg
stahovanie kladky s rovnym adapterom: 1x10-15kg, 2x10-25kg
tlak na lavicke na uzko: 1x10-20kg, 1x10-30kg, 1x10-40kg -skusal som to ,nikdy sme to necvicili

BRUCHO: 100x
-este sme si davali preteky na staci. biku v posilke :D vyhral som !!!
-strasne sa mi cvicilo,horko,vela ludi,nechelo sa mi, unaveny po biku, este som sa vazil a zistil som ze som chudol 2kg takze nervy!!! strasne fakt

cesta domov na biku :D mile prekvapenie :*, jedenie dvoch buchiet,hranie sa zase s mudflonom,sprcha,pc a spat, v noci burka zobudil som sa a tak no :D celkovy den fakt strasne,cely den ma nieco vytaaaacalo :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 25.05.2009

UTOROK 19.5.2009
pracicka,plavaern!

dva tyzdne brigady sa zacali :D
krasne staavanie neco pred 6 :( ranajky nemam ani sajnu co...v robote rozhrabavanie,rozraaabanie,prenaasanie,rozvaazanie,hrablickovanie a neviem co este,secko so zemou....bolo toho strasne vela,plna pizda fuur !! obed nejake menu,uz neviem co :(....robili sme do vecera,ale hned jak som dosiel domov zobral som kratase,uterak,sprchac a isli sa sa cvachtat na plavaren!! potom uz iba kebab! doma zraaadlo,unava a spokojne som zaspal!!

_________ :P ___________________ :-( ___________________ :-) ____________ :twisted: __

STREDA 20.5.2009
pracicka,CHRBAT,BICEPS,plavaren!

opet krasne stavanie :( skapinal som uz od raana,sade kde sa v robote dalo spat, tam som spal :D...uz ovela lepsia praca ako v utorok!! montovanie kvapkovej zavlahy,nejake rozhrabavanie,aranzovanie kory v zahradach,sadenie okrasnych stromov,rastlin,kosenie travnikou,ale nakoniec zase ta poje8ana zem :( jedenie cez den nejake rozky,obed zase menu v restike! prisiel som domov,hodil nieco do seba,zobral veci a isiel som cvicit :P

CHRBAT:
hrazda na siroko k prsiam: 3x10-v.v.
mrtvola:1x10-60kg,1x10-110kg,1x8-130,1x1-150-hned som to pustil,mozole na rukach jak hovado :(..posrana robota !
veslovanie: 1x10-55kg, 1x10-65kg, 2x8-75kg
pritahy jednorucky k telu na lavicke v predklone:3x10-32,5kg

BICEPS:
bicepsovy zdvih s EZ-cinkou: 1x10-45kg, 3x8-40kg
bicak v sede s jednoruckami: 3x..-15kg hoci jak,kladivo,normalne

BIKE:
davali sme si preteky skoro seci co sme boli v posilke na biku,vyhral som :D ale bolo mi na odpadnutie,nemohol som prejst z biku na najaku lavicku, nohy v pecku a peknu pol hodku mi bolo na blvanie :D vazne v zivote mi horsie nebolo !!!

BRUCHO: ako vzdy medzi seriami a ako sa mi chcelo,ale moc sa nachcelo,myslim ze len 80x...
-mrte zle sa mi cvicilo,zabudol som si rukavice a mozole od roboty :( pri vsetkom ma boleli ruky :(

domov z posilky este aby nestacilo normalne na biku :( ale uz to bolo v pohode,doma zase len prezlecenie a zobranie si veci na plavaren!! torsku sme si poplaaavali, porobili kktiiin a tak... doma som uz ani na meter nevidel,tak som isiel radsej hned spat :(

STVRTOK 21.5.2009
pracicka, spanok :D

robota!! navazanie strku na "zelenu strechu-terasu",natahovanie izolacnych folii a tak,proste robenie zahrady na streche :D a potom nasa stara oblubena praca ZEM :( obed zase menu v restike :D a pocas dna pojedanie hocicoho co doslo pod ruku...po ceste domov sme sa zastavili v jednom senku :D u bernarda :D... kolegovia ako bomby a ja som musel soferovat domov!!! potom este u nas v hospodicke na pievcku!! domov som prisiel unaveny ako svina :( tak krasne sprcha a spaaanok az do ranka!!

PIATOK 22.5.2009

robota,NOHY,RAMENA,unaveny von :(

zase pracicka,ale paraaadna konecne! mechovanie kory na masine, robenie zahrady ukrajinskemu velvyslancovi, mrte barak mal :P a uz aj zahradu :D zraaadlo furt nejakee,som sa skoro cely den vozil na avii :D obed-menu! nalozenie bordelu na aviu,vzdy sme ho niekam isli vyviest,tada 3x :D skoro celu cestu som pekne spal :P.. do senku na kofolku,doma sprcha,posilka:
-cely den unaveny,prispaty,takze-tak :D

NOHY:
drep: 1x10-25kg, 1x8-65kg, 1x8-105, 1x6-125, 1x6-145, 1x5-145kg
predkopavanie: 1x15-20kg, 3x10-35kg
hackendrep: 1x15-20kg, 1x15-30kg, 2x12-35kg

RAMENA:
jednorucky v sede nad ramena:
1x10-17kg, 3x10-22.5kg
Rozpazovanie s jednoruckami: 2x10 -7,5kg
na koniec este vypony na lytka na masine na hacken drep: 3x18-55kg

BRUCHO: 150x

domov autom,doma zraadlo,sprcha a isiel som chvilku von...som sa tesil jak hovado,ale bol som aj unaveny ako hovado :( spanok ako mrtvola !!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 25.05.2009

SOBOTA 23.5.2009
fuss!

rano zase skoreee stavanie,bol som na brloharskych skuskach na lisku... ranajky bageta na pumpe :D tam jeden chleba od babky a gulas. najhorsky polovnicky gulas aky som kedy mal :( samaa mast,keby nebol taky mastny tak je celkom v pohode! zdrhli sme skorej aby som stihol fussbal... boli sme kuknut na najakee tie dive prasiatka v smoleniciach,pile a dolanoch :D.. chvilku kuk na ziakov na ihrisku a potom sme isli hrat aj my.. nedohrali sme,zase sme sa nejako nezhodli so superom a skoncilo to mensou melou :D ale ked sa ukoncil zapas vyhravali sme 2:1,konkretne odstupil sam suuper,lozorno...po futbale na pizzu. doma som sa krasne dokrrrmil, zbehol este na pilu a islo sa von...chvilku vonku,potom disco,opekacka,pivnica a tak! rano domov spat!!

NEDELA 24.5.2009
iba fussbal,posilku som nejak nestihol a aj tak sa mi nechcelo :D

spanok asi hodka a stvrt,isiel som odkopnut kamaratov,jak som dosiel zase som si dal slofika na hodku a isiel som do kostola :D mali sme put :D kks,pred kostolom bufet :D tam sme straavili asi vecsinu casu :D alebo niekde sedeli a tak :D dosiel domov a zas som lahol a spal,isiel som odviest dedka co bol unas ked som spal,vobec som o nom nevedel :D...dosiel domov a zase som isiel pre brata do roboty a zase slofik do futbalu,zobudil som sa a zase u nas dalsia navsteva :D ujo,babka,krsna :D nakakat,isiel som hrat fussbal za muzov!!! prvy polcas sme vyhravali 7:0 na druhy polcas nas suuper ani nenastupil,ze si nebudu robit hanbu pred tolkymi ludmi :D tolko ludi nebolo na futbale za cely rok dokopy :D
sprcha,ciganska,kofca a dzusik za vyhru :D ostatny chlastali,ale ja som isiel este aftom do lesa,sadnut na pannsku luku :D tam sme boli asi do deviatej,no isli sme este na kofcu,takze prichod az okolo 21.45.. doma uz konecne ranajko-obed-vecera rezen s ryzou a sedenie chvilku pri pc...japonska choroba zatvarajuce sa oci ma premohla a isiel som radsej spat!!

PONDELOL(K) 25.5.2009

pracicka,CECKY,TRICEPS

uz rano som bol zje8kany hned ako som vstal :( nabalil papaniiicko,zbehol do obchodu a isiel arbajtovat, po ceste som zjedol rezen s chlebom,milu....do obeda som kosil zahradky,potom obed zase menu: konkretne: fazulova polievka,parizsky rezen,zemiaky a salat.. po obede zase kosenie travy na zahradkach a asi pol hodinovy slofik v aute :D.. nechem nikdy viacej vidiet kosacku :D potom po ceste domov horalka. doma sedenie pri pc :D a konecne pisanie dennika :D krasne som sa vysral :D cely den som to drzal a tesim sa na zachod doma :D tg

CECKY: podla ceckateho cierneho samuela neviem akeho :D
bench: 1x20-20kg-ako rozcvicka a potom jednorucky na rovnej lavicke: 2x10-22.5kg, 1x15-22,5kg
rozpazovanie na lavicke,mierne hore hlavou: som to cvicil prvy krat,tak som skusal dost techniku :P 1x20-12,5kg, 3x10-15kg
tlak hore hlavou 1rucky : 1x12-22,5kg, 2x8-27,5kg, 1x12-22,5kg

TRICEPS: podla mna :D
bradla: 3x12-v.v + 10kg
stahovanie kladky 2x rovna, 2x zahnuta :1x15-15kg, 3x10-30kg
francuuuzak:3x10-25kg + tlak na uzko

BRUCHO: som skusal uplne hocijakee cviky :D ale moje stare zaberaju najviac :P neco cez 200x :P

cesta domov na motorke s buchtou v ruke :D,doma som si prezliekol tricko a zobral psa na prechadku,uz som snim dlho,fakt dlho nikde nebol. tak to aj vyzeralo :( neposluchal,akurat co mi robil nervy a musel som ho mlatit :( :( scheisse !! potom sprcha a sedenie pri pc a prave som dojedol dva grahamove rozky,karicku a nejaky kus salamu :D nic ine mi nezostalo,secko pozrali :D idem drichmat,zajtra zase vstavam :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 31.05.2009

kua,nemal som na toto vobec cas doteraz a teraz nvm vobec co som delal a cviky si pametam,to mi staci :P
UTOROK 26.5.2009
praaacicka a asi nic

ako vzdy zase rano na brigadu,kde sme zas a o5 rozhrrnali zem, nejakee opravy zaahrad,zavlazovanie, natahovanie travnikov, vymena trisiek, polievanie stromov na mega obrovskom dome..samoska na obed nejake menu,medzitym nejake chleby :P po pracicke uz fakt neviem co som delal !!
aaaa, bol som vonku :arrow: :P

STREDA 27.5.2009
pracicka, CHRBAT, BICEPS, kukanie futbalu a nadavanie!!

od rana brigaada: zaciatok klasika rozhrrnanie zeme na zahradaach, potom robenie zahrady na kolibe, presaadzanie stromov, travniky, zavlaha, kvapkova zavlaha a nakoniec na dorazenie kopanie na zavlahy :( obed nejake menu a medzi pracov rozteky a srandy :P doma nieco na papanie ale uz fakt neviem co :( a isiel som cvicit:

CHRBAT:
hrazda: 3x10-v.v
mrtvola: 1x10-60kg, 1x10-100kg, 1x6-120, 1x4- 140, 1x10-120kg
pritahy T-ecka: 1x10-40kg, 1x10-60kg, 1x10-80kg, 1x8-90kg, 1x6-97,5kg
veslovanie: 3x10-75kg

BICEPS:

v stoji zo EZ-cinkou: 1x12, 1x10, 2x8 - 45kg
v stoji z 1-ruckami: 1x10-15kg, 2x8-17,5kg

BRUCHO: len 180x :(

cvicenie som vazne mega odmakal,bol som strasne unaveny ale daval som co bolo v tej chvile najlepsie,unaveny ako sa patri :(
doma kraaasne sprcha,vecera,chvilku pri pc a spat,staval som kvoli testom do vyskumaku a kvoli tomu som asi mesiac nejedol ziadne doplnky,ziadny kreatin,gajner,aminaace,protaak proste nic !!!

STVRTOK 28.5.2009
testy,drevo,les,trening,spaanok :D

rano na lacno na testy: krv,moc,ekg a vazene asi secky vysetrenia ake ma mozu napadnut,vsetko mi robili :P
prisiel som domov,mega fajnovo som sa najedol tusim hemendex a rozteky a isiel som dospaaavat.. okolo 10 ma foter zobudil a isli sme chystat drevo do lesa,tam som tiez neco pojedol,presne 5 roztekov, salam, rajcinky a tak!! doma som sa este naobedoval, pomohol preraaaabat hasicku masinu na sutaz a isiel som zase do lesa,ale tento raz so psom... pekne sme sa presli,nieco aj nasli a hned ako sme prisli domov isli sme zase na trening!! v pohode tg,ale potom lese som dost citil nohy :( na koniec tg sa nam pekne rozprsalo,pekne sme zmokli !! vecer som este jazdil relly na aute, chvilku na kofole na pile a konecne uz domov!!! doma sprcha,chvilku k pc a isiel som hajat!!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 08.06.2009

kuuurna,nemal som cas na pisanie si dennicka :( toto bude vazne mega v skratke :(

PIATOK 29.5.2009

praca,plavaren,NOHY,RAMENA

posledny krat praca cez skolu v zahradnej architkture,nejake zavlahy
doma papaniiicko,plavaaaren a na koniec tg:

NOHY:
drep: 1x10-25kg, 1x8-65kg, 1x8-105, 1x6-125, 1x6-145, 1x5-145kg
predkopavanie: 1x15-20kg, 3x10-35kg
vypony na lytka: 1x15-20kg, 1x15-30kg, 2x12-35kg

RAMENA:
jednorucky v sede nad ramena: 1x10-17kg, 3x10-22.5kg
Rozpazovanie s jednoruckami: 2x10 -7,5kg

BRUCHO: hmm ?neviem :D

sprcha,vecera,vecer vonku :*

______________________________________________________________________________________

SOBOTA 30.5.2009:

strelby a NIST!
-od rana skusobna strelba :P brokovnica prvy krat v rukach 100 percentna uspesnost na holubov :P kks,nechapal som ani ja ani nikto okolo :D z maloraaasky to bolo trosku horsie ale dalo sa,spokojnost velka :P
-jasneeee vecer zrezavanie majov :D a potom von :P

______________________________________________________________________________________

NEDELA 31.5.2009
kostol,fussbal a spaaanok!!

opet som zacal papat creatin,aminaace a sem tam gajneru po mesacnej prestavke kvoli testom
rano kostol, obed, hranie sa s upravou trofejii a potom sa islo hrat futbal za muzov do zavodu,tusim :) kvoli tomu som neisiel hrat za dorast do ivanky pri dunaji :( ... prehrali sme 2:1 ach, zahoraaci :(
po ceste domov viiiiiina v autobuse, ale ovlaadol som sa :P prichod domov, zbalenie si veci do skoly a unaveny hajat !!

PONDELOK 1.6.2009 -MDD

skola uz :(, drevo

skuurenaa skola :( isla nam karta na MDD po dvoch tyzdnoch v skole po praxi :( 18 ludi v triede...slovencina: 16 5tiek,jedna 4 a jedna 3jka :D...uplna pizda!!! nasrat!! prisiel som zo skoly a bol som skoro do vecera na dreve :( nalozili sme jednu furu na vetriesku a nechali sme ju v lese :P...doma uz len vecera,sprcha a hajat :P

UTOROK 2.6.2009
zase ta skola :(, a necakane CECKY, TRICEPS

skolaaaa posranaa, po skole nejake flakanie doma a necakany telefonat ci nejdem cvicit,tak ked som nebol vcera tak preco nie...

CECKY:
benchpress: 1x10-20kg -rozcvicka...chcel som jednorucky na rovnej lavicke,ale lavicky boli obsadene tak som dal pokracovanie lahkeho BP: 1x10-60kg, 2x12-75kg
tlak dole hlavou s velkou cinkou: 1x10-60kg, 1x10-70kg, 1x10-75kg
tlak hore hlavou s velkou cinkou: 1x12-25kg, 1x10-45kg,2x8-60kg

TRICEPS:
bradlaa: 1x10-v.v, 1x10-v.v+7.5kg, 1x8-v.v+10kg
francuzky: 3x10-27.5kg
stahovanie kladky: 3x?? Kg

BRUCHO: nvm,ale volaco urcite !

sprcha,pc,hajat :P

STREDA 3.6.2009

CHRBAT, BICEPS

rano sprintik na autobus, v skole spaaanok,zraaadlo a po skole chvilku von :P hodenie niecoho do ust, ale to by som si musel fakt vela pametat aby som vedel co som jedol a isiel som cvicit :P

CHRBAT:
Hrazda:
3x10-v.v+10kg
chcel som dat mrtvolu,ale nejak ma bolel spodok chrbatu :(
stahovanie kladky na siroko: 3x10-75kg
veslovanie: 1x10-55kg, 1x10-65kg, 2x8-75kg
pritahy jednorucky k telu na lavicke v predklone: 3x10-32,5kg

BICEPS:
v stoji s velkou rovnou cinkou:
1x10-40kg, 1x10-45kg, 1x8-50kg
v sede s jednoruckami : 3x10-17,5 kg kladivo,normalne,hocijak :D

BRUCHO:
??x

vecera,sprcha,gajner,aminaace,pc,spaaanok

STVRTOK 4.6.2009

fussbal tg

v skole a potom doma som pomahal a ucil som sa na slovinu a vecer fussbal trening,viacej si toho nepametam :( jasnee a isiel som spat :P

PIATOK 5.6.2009
skola,posilka v tt : NOHY, RAMENA, vonku a senkovy maraton :P

posrana slovina ucim sa to jak +++ a aj tak neskusa :( suka!! mali sme nejako malo hodin,este nas aj skorej pustila a spoluziak ma presviecal ze ci si snim nejdem zacvicit do tt do pohody :P tak som isiel :P posilka paraaaaaaadna, fakt paraaadna ale aj vstup 2,50 :P

NOHY:
drepy:
ale prvy krat som drepoval normaalne v klietke, u nas v posilke robime drepy vzdy na multipresse
1x10-20kg, 1x10-60kg, 1x10 -80kg, 1x8- 90kg, 1x8-110 kg
-kks uplne paradne je to drepovat normaalne, trosku som sa zo zaciatku predklaaanal,ale na to by som si lahko zvikol :P PARADA
legpress: 1x10- napraazdno, 1x10-40kg, 1x10-80kg, 1x10-110kg, 1x8-130kg, 1x8-150kg
predkopavanie: 1x10-20kg, 1x10 -30kg, 1x10-40kg, 1x10-50kg, 1x8 -60kg -strasne lahko im to tam islo :D unas davame 35kg :P
nejaka masina na lytka (vyzdvihovanie sa na lytkach): 1x10-80kg, 1x10-100kg, 1x10-120kg

RAMENA:
tlak nad hlavou s velkou cinkou:
1x10-20kg, 1x10-40kg, 1x10-45kg, hajlovanie: 3x10-8kg tusim,neviem uz presne :(
pritahy velkej cinky na uzko k brade: 1x10-20kg, 1x10-30kg, 2x10-40kg

BRUCHO: to sa mi moc nechcelo,nejako moc ludi na mna :( ale predsa okolo 100x
sprcha,nejake papaniicko,aminaace

doma jedlo,chvilku von,rozlucenie sa :( domov,vecera a chvilku do senku,poker,dalsi senk,dalsie senky a potom nejakee chlastanie v ohrade pri senku, bola dost strela :( nad ranom domov a hned spaaaaat!!

SOBOTAAAA 6.6.2009
nejaka ta pracicka doma, fussball, vecer pazba..

rano trosku unaveny,ale to len preto lebo som sa moc nevyspal a mal som peknu svalovicu na prdelke a nohach..nejakeee ranajky, kosenie travnika na dvore a v zahrade. potom nejake poflakovanie pri praci s fotrom,hranie sa s trofejou muflona a jelena a na vecer som isiel spielovat fussball, vyhrali sme!! vinicne,slaby boli ako caje...mohli sme mrte vyhrat,ale nakoniec len 3:1... ale pohoda!! doma sme sa napapali s kamaratom, potom isli prenho a pre dalsieho,odviezol som auto doma a isli sme chvilku zit :) bolo gooood,ale bol som strasne unaveny :(

NEDELA 7.6.2009
kostol,hranie sa s muflonom,spanok,fussball

rano hned kostol,potom obed,hranie sa zase s muflonom, chvilku dospavanie a isiel som zase hrat futbal ale za muzov :(
prehrali sme,ale fajne sa mi hralo a po futbale sme pokracovali v piveckaach a podobne a to som sa chcel ist ucit,aj som sa sice ucil ale neislo mi to nejako do hlavy po pivaach :D jaksik cvicenie a futbal za muzov v nedelu nepripada do uvahy do konca sezony :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 16.06.2009

PONDELOK 8.6.2009
skola,beh,CECKOUSKY, BICEPS

v skole pohoda, secko ok,teda..!!mfp uz !! na praxi nejake fotky co sme kktiny robili :D napr som gitaristaaaaaa na freeze :D
8)
potom uz iba spaaanok a flaakanie sa :D
doma papaniicko, nejaka pracicka doma.mufloncek, jelencok, farbenie parohov a behom do posilky,tg:

CECKY:
tlak s jednoruckami na rovnej lavicke:
1x10-17,5kg, 1x10-22,5kg, 2x10-27,5kg
tlak z velkou cinkou na naklonenej lavicke dolu hlavou: 1x10-42kg, 1x10- 62kg, 1x10-82kg, 1x8-90kg
este raz dolu hlavou ale na multipresse: 1x10-65kg,75kg potom som si zistil ze dolu hlavou som uz cvicil :D
hore hlavou s jednoruckami: 3x10-27,5kg

TRICEPS:
bradla:
1x10-v.v+10kg, 1x8-v.v+10kg, 1x15-v.v
stahovanie kladky s 90 stup. adapterom:
francuuuuuzak: 3x10-27,5kg a tlak na uzko 3x10

BRUCHO: nvm :(

beh domov,unava ako svina,sprcha,pc,papaniiicko,myslim ze aj gajner s aminaacami,spaaaaaaaaaaaaaaaaaanok!!

_____________________________________________________________________________________________

UTOROK 9.6.2009

nemam ani sajnu :(

skola a jaaaaaj,boli sme ceknut na kofole v senku na pile a chvilku v horach a asi predtym nejaka praca doma,ale co tak to si uz vazne nepametam :( mal som nejaky hnusny den,ale neviem preco :(

_____________________________________________________________________________________________

STREDA 10.6.2009
spanok do obeda,zubar,praca,ryby,posilka: CHRBAT, BICEPS, plavaren :P

pospinkal som si az do obeda,potom mi mama vybavila nech idem zubarovy,ze nebudem doma sedet :( sme mali v skole secko zastupovane,tak naco by som tam isiel....busom do tt, vlakom do bahona,vlakom do pk, busom do dolaan!! doma som sa napapal, porobil nejaku precicku co mi dal robit foter a isiel som s kamarat pozret za kamartmi na ryby na budmericak uz pripraveny ist hned cvicit....takze posilka:

CHRBAT:
hrazda: 3x10
stahovanie kladky: 1x10-75kg, 1x10-85kg, 1x8-85kg, 1x8-90kg
pritahy k bohu: 3x10-32,5kg

BICEPS:
EZ-tkou v stoji: 1x10-40kg, 1x10-45kg
rovnaaa v stoji: 1x8-45kg, 1x8-40kg
jednorucky: 2x12-15kg

BRUCHO: nvm presne,ale tusim som nieco cvicil,ale neprehaanal som to :D

doma,sprcha,horalka,perzlecenie sa,zobranie veci na plavaren a isli sme zase plvat...kks,co sme tam robili to este ani nezazili, cely senk vedla plaveren sa na naaas kukal a kosil a to nehovorim o vratnicke a plavcicke :D proste supa!! potom na kebab a spokojne domov unavene hajat :P

STVRTOK 11.6.2009
hmm,nvm fakt :(
-kks,musim to uz zajtra dopisat,lebo to nedobehnem ani za rok a neviem uz skoro nic :(

PIATOK 12.6.2009

- uff,piatok,veek :( inac skola, NOHY, RAMENA, senk, jakubko :D

v skole nejake skusanie a kktiny, secko na chuja :( budu 2x 4kg :D
nejake fotky zo skoly :D
po skole nejake papanie,pitie, zase som robil trofeje muflona a jelenov a potom sme isli cvicit, nejako skorej ale neviem kvoli comu uz :(

NOHY:
kks,hned na zaciatku som zacal cvicit s borcom co ma asi o 100 kg viacej,ze ci sa so mnou moze striedat,tak som nejako suhlasil,ale som nevedel ze ma presne ten isty tg ako ja :(
drepy: 1x10-45kg, 1x10-85kg, 1x8-105kg, 1x8-125kg, 1x8-145kg 1x4-150kg a ze na dojebania sa :D 1x20-85kg uz som umieral :D
-ziadne prestavky,odcvicil on,isiel som ja,odcvicil som ja isiel on ... :(
legpress: 1x10-60kg, 1x10-100kg 1x8-120kg, 1x8-130kg, dalej som snim nepokracoval,lebo by ma asi drblo,tak som utiekol od legpressu a isiel som
Predkopavanie: 1x10-25kg, 2x10-35kg
Vypony na lytka: zase sa ku mne pridal :( 1x10-65kg, 1x10-85kg, 2x105kg aaaaaaaa!!! smrt v ociach :(
-uz som bol mokry ako keby som sa kupal :(

RAMENA:
tlaky na rovnej laivcke nad ramenaa:
1x10-22,5kg, 2x10-27,5kg
rozpazky a hajlovanie : 2x 3x10-7,5kg

BRUCHO:
malicko,myslim ze nieco okolo 60x

doma sprcha, chalovacka a isiel som do senku hrat poker, potom ked som vazne vyhraval tak ze idem domov,ale tam ma kamarat odchitil ze nech nejdem ze dalsi kamarat je sam doma ze ho pojdeme necakane rano navstivit :D
tak rano ale o 1 sme sa vluupali k nim domov a pekne sme sa tam najebali a zobudili ho !! pili sme, jedli sme a tak :D ...akcia za 1000000000 bodov!! uz ma nohy boleli jak hovado!! trosku som tam zaspal a domov som sa dostal az rano o pol 6 :D isiel som ako roztrtkany kacer :(

SOBOTAA 12.6.2009

pivna 13stka v TT a otvorenie leta v senci..

vstal som o 8 rano,takze som sa nejako extra nevyspal a ani asi moc nevystriezvel :( ale porobil som neco doma aby sa nepovedalo,najedol som sa,robil som si hemendex :D a potom uz o 10 busom do tt na pivnu 13stku... od obeda do nejakej 7, pol 8 vecera, som si kazdy dali 13st piiiv, ciganske, chleby s cibulou,ale hlavne tie piva... cely den svietilo jak hovado takze slnko a pivo robilo divy :D a svalovicaaa na nohaaaach :(
o 8 na bus do senca :D:D celu cestu spevy v autobuse, prve nam autobusar nadaaval ale neskorej si hmmmkal pesnicky a smial sa... v senci nas dokonca zaviezol az presne na miesto :D:D a tam sme uz nespievali len my ale skoro cely autobus!! amerika!!
v senci sa pokracovalo zase s pivami :D este 6,alebo 7 piv a dokonca nejakee tie malee hnusoby ako vodka, boroicka a hruska :( bleee!! ale secko si pametam a nebolo mi vobec zle,ale unaveny fest po piatkovych nohach a akciach.. dokonca som este aj ozraleeeho kamarata mal na starost, skoro som aj dostal na budku kvoli nemu :D spokojne som sa dostal domov a lahool a spal az do rana!!!! nohy :( svalovica ako nikdy :(

NEDELA 13.6.2009
kostol, muflon- opalovanie !! fuss, prechadzka s hafanom , amfiko :(

rano do kostolaaaaaaaa,svalovicaaaaaaaaa!! potom obed a zase posrany muflon, upravoval som ho na dvore vyzleceny takze som sa pekne este doopaloval :P... potom som isiel hrat futbal za muzov, konecne posledne kolo do castej !! 2:2, po futbale zase pivaaa,doma som zobral hafana a isiel som sa prejst babke do castej...no cert nechcel stretol som po ceste chalanov a zase som sa zastavil na pive...tam zase napad na vecerne amfiko-milionar z chatrce...od babky domov s mamou na aute.... neco som zjedol na veceru a isiel som zase do amfika, tam sme robili cervenee striky a ach, zase bola slina....takze kraaasne 3dni v liehu :( ale spalo sa mi dobre!!!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 22.06.2009

-kym dobehnem dni,tak pisem len tg
PONDELOOOOK 15.6.2009
CECIKY,TRICEPS

CECKY:
tlak s jednoruckami na rovnej lavicke: 1x10-22,5kg, 2x10-27,5kg
tlak z jednoruckami hore hlavou: 1x10-22,4kg , 2x210 -27,5kg
s velkou cinkou dolu hlavou na multipresse: 1x10-65kg,75kg,80kg

TRICEPS:
stahovanie kladky: 3x10-nvm
drep :D pri drepe malo pouzivam zapestie a mal som svalovicu na nohach,tak som to trosku rozhybal :P
BACHOR: 100x

-strasne ma bolelo zapastie :( nic som poriadne neodcvicil :(

UTOROK 16.6.2009

vonku,volno !

STREDA 17.6.2009
CHRBAT, BICEPS

CHRBAT:
hrazda:
3x10-v.v+10gk
kladka na siroko: 3x8-85kg,90kg
pritahy jednorucky k boku: 3x10-32,5kg

BICEPS:
s rovnou cinkou v stoji:
2x8-35,40kg
jednorucky v stoji: 3x10-17kg
na masine v stoji: 2x8-dve velke kocky

BRUCHO: len 60x

-zapestie stale v Peeeeecku :( vsetko som nejako odjebaval....
po tg, som bol bicyklovat o pol 9 :D v posilke mi neverili ze vytiahnem jeden kopec v horach :D tak isli na aute za mnou a pozerali :D skapinal som, do polky kopca som tahal na strednom kolecku a ukonal som sa jak kaar,neislo mi prehodit na lahsie :( takze som neskorej zastavil a rucne prehodil.....vysiel som asi 50m od konca :( tak som nadaval ze az,ale mal som a este stale mam velikaaaaanske uznanie :D ale ja to vyjdem !!! vecer kasel :(

STVRTOK 18.6.2009
-to som uz nestihol napisat a lezal som v ziline v nemocnici :(
Naposledy upravil/-a stiffler v 19.07.2009, upravené celkom 1 krát.
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 29.06.2009

Zdravim :dlezim v zilinskej nemocnici po operacii slepeho creva :(ziadna netova stranka mi poriadne nejde okrem posilovania,takze stale cekujem co je noveho :pja budem mat asi dlhsiu pauzu od cvicenia,takze vam ticho zavidim :( mam na bruchu dve jazvy a tretiu asi v pupuk alebo hned vedla..strava strasna,nejaka posrana dieta,schudol som strasne a brucho sa mi nafuklo.podla vsetkeho ma zajtra pustia domov takze bude papanicka..zdar,idem sa dalej liecit :p
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných