stiffler-nutena 4 mes. prestavka

co si myslite o mojom logu?

strasnee!
8
14%
slabota!
2
4%
priemer
17
30%
dobry log
16
29%
super log!!
9
16%
mega log
4
7%

Celkom hlasov: 56

Príspevokod užívateľa stiffler » 29.04.2009

UTOROK 28.4.2009
nic :P

spanok do 9 alebo tak nejak :P do skoly az na 10.15 na branne cvicenie.fajnovo som sa konecne vyspal,ale furt mi nebolo nejako dobre,kua :( ranajky,baban,jablcko,caj....v skole len malinovka,co som zobral spoluziakovy :D.. na brannom hod granatom,strelba zo vzduchovky ako keby sme isli do vojny a dopravnee ci co to.rychlo prec zo skoly a sup sa najest zidovy mcdonaldovy...tam bol ten polocigan zo superstar black P ci jak si to nadaava,nechapal som aky je velky :D ci zacal sypat a mrte mu to zabralo alebo tlsty jak prasa,ale chrbat mal obrovsky..btw na zranie: 4xchees, chickenroll a cola..normalne som sa prvy krat u zida najedol,nechapal som!! doma som si zapol pc,ze si idem zadrtit csko ale nejak mi to nevyslo a lahol som si na postel a zobudil som sa az o pol 5tej :D a to som sa rychlo zobudil a islo sa do lese pre maj...praskol som si jedno pivo,sem-tam nejekee to vino asi pol litra,sundanie strasne vela stromov a asi o pol noci este jedno pivecko :P
doma frisko sprcha,spinavy som bol ako ciganska hracka a este vecera o pol 1 :D zase svieckova este co ostala z nedele,dobra bola...dal som si na noc creatin, massgainer a supito spat !!!
Niekoho staci zahrnut kvetmi, niekoho
horucimi bozkami, niekoho peknou recou,
niekoho laskou , . . . a teba? teba
staci je8nut lopatou a zahrnut hlinou!
Užívateľov profilový obrázok
stiffler
Dátum registrácie: 13.01.2009
Cash on hand: Locked
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 29.04.2009

STREDA 29.4.2009
Chrbat, biceps :D

zase do skoly/do kina na pol 10 autom! rano som si dal banan a tvarohovu buchtu. v tt cez film dzus,tenderka,horalka,chipsy,tic-tac :D film strasna kktina :D vypoved nakupnej maniacky,ci tak nejako...potom zase domo!! obed: segedinsky gulas s knedlou a trosku som sedel za pc. potom trosku neskorej sme isli tie vcerajsie maaje pripravit na zajtrajsok. zase tam vino, ale dal som si len deci, bo som mal soferovat vecer na aute a jazdil som na motorke! pred cvicenim som si dal creatin,ale asi mi moc nepomohol bo som toho neska moc nepojedol,malo energie!!

CHRBAT:

hrazda na siroko: 3x10-vlastna vaha,uplne krasne technicke som si dal!
Pritahy cinky v predklone k prsiam na uzko:1x10-42kg, 1x10-82kg, 1x10-92kg, 1x8-99,5kg, 1x8-102kg neviem ako to nazvat:Obrázok
veslovanie: 1x10-65kg, 2x10-75kg
pritahy jednorucky k telu klaknuty na lavice: 3x10-32.5kg

BICEPS:

Bicepsovy zdvih s EZ-cinkou v stoji: 1x8-47,5kg, 1x6-47,5kg, 1x10-42,5kg
jednorucky v sede: hore kladivom a pustanie vedla boku normaalne+vytacanie: 3x10-15kg 1x8-15kg
21tka: 2x21-22,5kg 1x15-22,5kg - kks,mega nieco,nevlaadal som uz nic!! ale asi aj preto,lebo som si jebol so sekerkou po ruke a mrte ma to bolelo...
nakoniec som si dal hrazdu este 10x-v.v.

BRUCHO: okolo 200x, celkom sa mi neska chcelo!!

po tg,dve tvarohove buchty,po ceste domov roztlacanie auta! potom sme este isli nieco vybavit ohladom maju! prichod domov, tak som si len sadol k pc a nic ine :D zaspavam tu uz asi hodinu a pol!! prave som dojedol tresku v majoneeze so 4 chlebotexmi,pojdem sa osprchovat,zarobit massgainer,creatin a idem spokojne spat! zase som pekne zjebany,ale zajtra to bude horsie :P

HONDAJGULE!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 04.05.2009

konecne som pri pc po dlhom mega case :( takze to bude len v skratke

STVRTOK 30.4.2009
NIC!
rano asi nic!! v skole iba branne cvicienie:sportove,strelec,ke a zdravotne...pozral som secko co sa dalo! doma ibed neviem co! nepodarenee kopanie jamy na maj :( potom zase opletacky okolo majov,porobili,poodvazali,popili,postavili,pojedli..sprcha,von s holotrtom..potom jedno dve deci vina,jedno dve pol deci tvrdeho,zase chlast,chlast,postavenie ostatnych majov a potom sa zase nadrbanie :( bol som jak bomba, krista uz ma to sere!! spat som isiel nejak okolo pol 5...BTW,ANI ZIADNA SVALOVICA ..

PIATOK 1.5.2009
mali byt nohy a ramena,ale isiel som hrat futbal :(
rano budicek o stvrt na 8,este som bol stALle napity jak lusk :( do tt na polovnicku prednasku,skoro celu som prespal a prejedol :( doma obed,potom chvilku spanok a isiel som hrat futbal za muzov na dubovu!no samoska ze sme prehrali!!roztrtkal som si nohu,celaa prdel, pistala a koleno vsetko krasne odrate,ze som ledva sedel. potom kuknut do pk a do vecera vonku,na cvicenie som sa vykaslal :P...vecer mi bolo dost na chuja..mal som horucku a taaa prdel :( nemohol som spat :(

SOBOTA 2.5.2009
zase futbal!
rano klasika prednaska na prvy polovnicky listok,bolo mi za na chuja...vecsinou som prespal a prejedol :P prisiel domov zobral auto a isiel som pozret a podporit kamosov na sutaz v silovom trojboji,friscko pizzu, na s5 na sutaz a domov. doma som si zbalil veci na futbal a islo sa do studienky...behat som moc nemohol,nedalo sa mi,samoska sme prehrali. dostal som cervenu kartu :D pobil som sa :D necakane mi jednu jebol na zuby,nebola silna ale rozdrbal mi peru na zuboch :( vratil som mu to trosku viacnasobne silnejsie....ani sa na mna nekukol :D kkt jeden zaahoraaacky :evil:
doma som sa zase dlho nezastavil,bol som u jednej zdravotnej sestricky a potom vonku s freajerkou...nevladal som nic,prdel,noha,pera... :(
spat som isiel okolo pol 4 alebo tak nejak..nvm

NEDELA 3.5.2009
zas futbal!!!-mala byt posilka,ALE :(
uz klasicka nedala,zase budik na 7.. zaciatok poslednej,konecne poslednej prednasky v tt o 8,ranajky ala coop jednota a obed lidl :D nic moc..potom sme isli kuknut do lesa niekam k tn,do selca a krivosud-bodovka..zase sa mi zacalo darit ako posledne dni,stratil som okuliare a zase mi bolo uplne paraaadne :( :( :(
po ceste domov ma zase volali hrat futbal za muzov :( Bolo ich malo,tak som isiel ..kua,ani som sa nenajedol, proste nic.. futbal v senkviciach-prehra :D po fuciiku pivecka,prichod konecne domov po hoooodne dlhom case,ale zase som isiel prec! do tt na pohotovost,mame a jednej sestricke sa zdalo ze tu peru mam nahniisanu a ze by to nebolo zlee zasit...nestalo sa,chvalabohu! doma som lahol a spal..... doslova skurvenee dni!! :(
CVICENIE SOM NESTIHAL :( SNAAAD UZ KONECNE ZAJTRA!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Cloud » 04.05.2009

No pekne sa cita tvoj log.
A ten cvik v predoslom prispevku kde mas obrazok je myslim pritahovanie T-cinky. Ak sa mylim tak ma opravte.
btw. Co hravas za futbalovu sutaz?
Cloud
Prasaman
Dátum registrácie: 09.04.2009

Príspevokod užívateľa stiffler » 05.05.2009

futbal iba taka dedinkska pinkacka: za dorast IV. bratislavska a za muzov V. bratislavska liga ...

PONDELOK 4.5.2009- spanok powa
CECKY, TRICEPS - nohy sa mi po futbaloch vobec nechceli cvcit :(

rano som vstal celkom v pohode!! papula trochu odpuchnuta ale jest sa mi nejako extra nechcelo. do skoly sa neislo,islo sa na exkurziu do gabcikova- madari za dunaj !! :evil: 5 roztekov,limca,banan,bageta v bufaci spolu s milou a dzusom... po ceste tam aj s5 stale spanok :D paradna cesta :D este som spal aj z tt domov :D..
doma obed dolky ci jak sa to vola,neskorej raznicie so zemiakmi :P potom zase spanok :D....prespal som cely den!! bol som nejaky onicom :( pred cvicenim opet raznicie a islo sa po dlhom case na to:

CECKY:
Tlak s jednoruckami na rovnej lavicke:
1x12-22,5 kg, 3x10-27,5 kg a raz 22,5kg-15x
Peck-deck: 3x10-vsetky kocky co su tam
Tlak s velkou cinkou hore hlavou: 1x10-25kg 1x10-45kg , 2x10-50kg

TRICEPS:
bradla:
1x10-v.v, 1x10-v.v+10kg, 1x8-v.v.+15kg, 1x10-v.v
francuuzak: 1x10-27,5kg, 2x10-30kg a tusim dva krat aj tlak na uzko...
tlak na uzko nohy na lavice a tak isto aj ruky :D: 1x10-v.v -nepacilo sa mi to
vystieranie ruky v predklone: 3x10-asi 5kg cinky,neviem :(

BRUCHO: okolo 150x

po tg: tvarohova buchta,pomahanie fotrovy,o5 raznicie so zemiakmi,potom som na chvilku zaspal,dal som si sprchu gainer a isiel som spokojne spat!! unaveny ako sa patri :(
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 05.05.2009

UTOROK 5.5.2009
nemalo byt nic,ale predsa som isiel do posilky,tak teda CHRBAT, BICEPS ale bol len CHRBAT :D-robili sa blbosti :D

uff,rano tazkeeeeee :( svalovica na ceckoch strasnaaa, no na tricaaakoch skoro nic :( nechapem,vzdy mavam na tricaaakoch hroznu...
ranajky az v skole :D kinder maxi :D chipsy, kroasant :D, rozky, tenderka,limca,dzusik a tak :P co sa dalo....
cely den v skole zase len spaaanok...mal by som asi zacat zrat ten creatin normalne,lebo nemam ziadnu energiu a som strasne unaveny,celee dni :(
doma obed gulas s rozkami a zase som zaspal....kks!!po zobudeni som isiel pomoct babke nieco do zahradky a hned po tom na prechadzku so psom...doma som si praaskol jeden keks na aspon nejaku energiu a isiel som cvicit..

-dnes secko mladaaa zostava v posilke,som vedel ze to nedopadne dobre!! robili sa mega debiliny :D fotilo,nataacalo,spievalo,strhaavali veci do naha,buchalo po prdelaach,kricalo,trtkalo a sprostostiiii :D

CHRBAT:
hrazda na siroko: 2x10-v.v, 1x10-v.v+10kg 1x12-v.v
stahovanie kladky k prsiam na siroko: 1x10-75kg, 3x10-65kg
veslovanie: 1x10-85kg, 2x10-75kg a posledny 1x10-65,az na konci som si vsimol ze to je nejakeee lahke :D
mrtvy tah: 1x10-60kg, 1x10-90kg, 1x10-110kg, 1x8-125kg a potom iba z prdele 2x2-145kg

BRUCHO: iba skracovacky a to 90x :D

-jaaj,este som si dal benchpress 1x90-22kg, kvoli svalovice na ceckoch a raz 85kg
-mali sme cvicit aj biceps,ale iba chrbat sme cvicili vyse hodiny :D pretoze sme fakt robili blbosti a moc kecali :D takze pojdeme cvicit aj zajtra a dame si bicaak spolu zo zapestim :P
-zajtra hodim aj nejake fotky a videa co sme robili :D
po tg:tvcarohova buchta,sprcha,gulas s chlebom,nejake piskoty,creatin a teraz sa chystam dal aminaace,tesne pred spankom druhu tvarohovu buchtu a massgainer....asi poslednaa davka massgaineru,potom este musim dojest asi pol kila gaineru od aminostaru a kupim bud srvatku alebo nejaky paraaadny protein...alebo no-xploidm,uvidim.....
idem chalovat a spat,zdravas :P

tie fotky: akoze,strasneee,nevedia ani poriadne fotit a secko rozmazanee a aj tak skoro secko pomazali :(...lovujem fotografa :(.videa podobe...ale jedno aspon ostalo :D
http://www.youtube.com/watch?v=8ebEpKL319o - kamarat :D :D
Naposledy upravil/-a stiffler v 11.05.2009, upravené celkom 4 krát.
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 10.05.2009

po dlhooooooooom case som chvilku pri pc :(

STREDA 6.5.2009
BICEPS a jeden cvik PREDLAKTIE/ZAPESTIE

netusim co bolo :( ale v skole spanok a zradlo!! po skole som bol chvilku vonku, papaniiicko a islo sa cvicit

BICEPS:
Bicepsovy zdvih s rovnou velkou cinkou v stoji:
1x8-47,5kg, 1x6-47,5kg, 1x6-47,5kg
jednorucky v sede:3x10-17kg
zafixovany v sede o oklenaa na masine: 3x10-20kg
21cka: 3x21-20kg

PREDLAKTIE:
zdvihanie,alebo vystrieranie zapesta s velkou cinkou:
3x10-22kg

A BRUCHO:

strasne vela brucha,pretoze sme cvicili len jednu partiu,takze: neco cez 300x minimalne :P

po tg tvarohove buchty a doma vecera,sprcha,unava a spat!!!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa stiffler » 10.05.2009

STVRTOK 7.5.2009
hehe

ranko pohoda,aj bus som normalne stihoL :D v skole tiez pohoda,papaniiicko, no skorej prezieranie sa a fakt dost pohoda az na nemcinu a matiku :P
po skole na pivecku,kofolke,potom zase kofolkaach,kecanie s origos sypacmi :P cakal som v tt asi 3 hodky na bus :D videl som odchaaadzat asi 4 busy :D a nikdy som nenastuupil :D
prichod domov,napapanie sa a isli sme sa prajst s kamosom a hafanmi do lesa :D prd sme nasli,videli :D.... doma zase papaniiicko,ale fakt neviem uz co :( a do vecera vonku :P

PIATOK 8.5.2009:

CECKY,RAMENA,FUTBAL....

rano som nejako nemohol spat,ale vyspal som sa nakoniec dobre,ranajky tusim tuniak a rozky..pokosenie celeho dvora,zahrady... potom nejake vymienacky parohov :D prichod domov rychlo som nieco do seba hodil a islo sa cvicit,nieco kusok po obede,asi o pol druhej alebo tak :P

mal som cvicit nohy,ramenaa! kedze som este vecer hral futbal za muzov tak som nohy vynechal a dal som si cecky..

CECKY:
ako rozcvicka bench-1x15-40kg
Tlak s jednoruckami na rovnej lavicke: 3x10-27,5 kg - posledne z dopomocou :(
Tlak s velkou cinkou hore hlavou:1x10-45kg , 2x10-55kg, 1x15-50kg
Tlak s velkou cinkou dole hlavou:1x10-55kg , 2x10-60kg

RAMENA
:
Zdviihanie velkej cinky za hlavou: 1x10-40kg, 1x6-55kg-uz som moc nadaval :D , 1x8-50kg
Pritahy velkej cinky k brade: 1x10-30kg, 1x10-40kg, 1x8-45kg
Trapezovy zdvih z jednoruckami: 1x12-32,5kg 1x10-32,5kg, 1x18-32,5kg - neni su vecsie jednorucky :(

BACHOR: iba 90-predsa pred futbalom sa nebudem moc unavovat :P
doma som si nieco slahol do bachora,pohral som sa s parohmi, dost pri tom svietilo slnko,takze som si pekne spaalil chrbat :( a frisko hrat futbal za muzov. vyhrali sme 1:0 nad novou dedinkou pre zaujimavost :P ,po fussbale rychlo sprcha a islo sa von az do vecera.prichod domov v dobrej ale unavenej nalade a islo sa chrapat!!
Naposledy upravil/-a stiffler v 18.05.2009, upravené celkom 3 krát.
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa kun_agüero » 10.05.2009

Mate v dorasteneckej lige Ivanku pri Dunaji?
Séria článkov Kun Agüera - http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=3&t=9997

NEODPOVEDÁM NA BANÁLNE OTÁZKY
kun_agüero
Moderator
Dátum registrácie: 10.01.2009

Príspevokod užívateľa kexo » 11.05.2009

jj najvecsi kokoti vsetci na nich picuju co poznam z okolia
kexo
Dátum registrácie: 07.06.2008

Príspevokod užívateľa stiffler » 11.05.2009

jj,jak kexo pise.... mega najvecsi kkti a ten drogba :D uz mu asi fakt treba dat na papulu :P
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

neska je SOBOTA,teda bola :D 9.5.2009
nakoniec nic :( mal byt futbal...

rano svalovica aj na ceckoch aj na ramenaach :P paradne volaco :P ranajky neviem co :( ale volaco dobreee snaaad :P
potom na nakupy s kamaratom do tt :D :D proste haluz :D doma som sa moc dlho nezdrzal,zobral som hafana prezliekol som sa a isli sme zase kamosovi a do lesa :D mal prazdny house tak sme si spravili obed :D ryza a nejakeee maso!! potom som sa zase dlho nezdral doma,akurat co som si zbalil veci na futbal a isli sme hrat ! no zmrdi z levaar neprisli :D ,jupi vyhrali sme kontumacne 3:0 :D . futbal nebol a domo sa mi nechcelo ist tak sme isli s frajerkou a kamosmi do pk na basketball..este predtym sprcha,lebo v lese som bol v kratasoch a celee nohy som mal dodzumbaneee od hocijakych potvoriek a seckeeho mozneeho...hodenie bratovy klucov od auta a do vecera vonku :P...uz som sa aj chystal konecne domov ale kamarat pre mna dosiel ze nech chvilku idem na disco,takze este chvilu tam :( vecer unaveny jak sa patri do posteleeeee !!
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa kun_agüero » 11.05.2009

jj,jak kexo pise.... mega najvecsi kkti a ten drogba :D uz mu asi fakt treba dat na papulu :P
Ved mu dajte, aspon budeme mat mensiu konkurenciu (aj tak za nich nechodim hravat).
Séria článkov Kun Agüera - http://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=3&t=9997

NEODPOVEDÁM NA BANÁLNE OTÁZKY
kun_agüero
Moderator
Dátum registrácie: 10.01.2009

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 11.05.2009

dobra beach-forma 8) :)
->..ja cvicim len ruky a hrudnik!!!aby ked sa vyzleciem na plazi aby to dako vyzeralo kto sa ti pozera na chrbat nikto ale zeny maju radi kozy!!!!!a bicepsy!!!
->proteiny su vlastne bielkoviny s vitaminmi..

http://sviniar.mybrute.com/
marcus-16
Dátum registrácie: 02.12.2007

NEDELA 10.5.2009
CHRBAT, BICEPS

konecne nem polovnicky vikend...takze som si pekne pospal nejak do 10,umyl oci,chrup,sprcha a isiel som do kostola. kostola- za kostol ako vzdy. po kostole paraaadny obed,nejaka zeleninova polievka a maso v cesticku s ryzov a salatom :P... potom rozvalovanie sa na dvore na slnecku a opravovanie koliesok na korculach,konecne!!! aj tak som to nespravil :(.... neskorej ma napadlo ze slovan hra futbal,tak frisko k pc na net kukat fussbal...futbal sa hral o 5 takze som stihol skoro cely slovan a este aj slofika som si dal. futbal za muzov,vyhrali sme 5:1 nad levarmi,neviem ktorymi :P. po futbale frisko sprcha a isiel som o pol 8 cvicit....spoluhraci seci kukali na mna ci mi neje8kaa,tearaz cvicit.. chlastaju a ja idem cvicit :P MFP :D btw: OT powa,neva,sranda musi byt :P

CHRBAT:
hrazda na siroko:
1x12-v.v, 1x10-v.v+10kg 1x9-v.v+10kg
stahovanie kladky k prsiam na siroko ale uzsie ako hrazda: 1x10-75kg, 2x10-70kg
mrtvy tah: 1x12-60kg, 1x10-90kg, 1x6-125kg, 1x4-145kg, 1x2-150kg a to som bol unaveny po futbale :(
pritahy jednorucky k telu klaknuty na lavice: 3x10-32.5kg

BICEPS:
Bicepsovy zdvih s EZ-cinkou v stoji: 3x10-47,5kg - bola nalozenaa cinka tak som to tak nechal a cvicil som,nechcelo sa mi to prekladat :D
jednorucky v sede:3x10-15kg- ani sam neviem ako som to robil,robil som to hoci jak,ale prvy krat tusim zo 17kg cinkami :P

BRUCHO:
hmmm,faakt si nepametam ale okolo 180x, myslim

unava po tg asi aj za 10,mg! doma uz len vecera,zase sprcha,chvilku pc a isiel som spat.este pocuvanie fotrovcov :( uff!!
Naposledy upravil/-a stiffler v 11.05.2009, upravené celkom 1 krát.
stiffler
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných