The Way - log

The Way - log

Príspevokod užívateľa korg.t » 21.03.2018

Chcel by som takto privitat kazdeho do tohto logu. Nez zacnem rozpravat o mojej postave tak chcem dodat ze moja slovencina nie je najlepsia kedze uz 2 roky nezijem na slovensku. Dalsia poznamka na zaciatok je toto je moj prvy krat pokus o stalom udrzany prehladu o pregressu a taktiez vyzva pre tych z vas co by vedeli pomoct v mojom pokroku, uz nebudem dalej zdrziavat tak podme nato.

Popis (merane dna 21.3.2018):
Vyska: 185cm
Vaha: 88.7kg
Vek: 18
------
Fotky v popise na ukazanie formy na zaciatok

Stravovanie:
Zijem full-time na internate a to mi znemoznuje kotrolovat gramaz jedal co sa ale budem snazit je urobit vzdy fotku a odhadnut ako tak gramaz odfoteneho jedla. Toto bude samozrejme spocivat aj s kratkym popisom jedla. Stravujem sa sposobom: Ranajky, Desiata, Obed, Vecera

Cvicenie:
Posilovna so zakladnym vybavenim je pre mna otvorena 4-5krat do tyzdna, spolu stymto mam pristup na futballove ihrisko a vnutornu halu kde zvyjacne hravam basketball 3-4 do tyzdna (hodinovy interval)

Ciel:
Mojim momentalnym cielom dostat sa na vahu 80kg od ktorej by som sa chcel potom odstrelit naspat hore spolu s naberanim svalovej hmoty. Spolu so zlepsenim kondicky (zabehnut 3+km za 12minut), zvysenie flexibility a taktiez celkove zlepsenie vah v posilovny s lepsou technikou.

Sposob dosiahnutia cielov:
Hlavna cas pozostava z upravenia stravovania spolu s pravidelnou kontrolou skrz foto dokumentaz. Nasledovat bude pravidela navsteva posilovne 4-5krat do tyzdna o ktorej vzdy pridam log do tohto dennika mozno spolu aj s videom techniky z niako cviku. Do tohto planujem zakomponovat HIIT trening ktory planujem robit bud na svihadle alebo behanie zo zaciatku 15minutovy interval v pomere 3:1 (15s maximalny vykon nasledovany 45s slabeho vykonu alebo oddych) toto planujem zlepsit po dobe 2tyzdnov na pomer 2:1 a priblizne po mesiaci na 1:1, takyto trening planujem robit 5krat do tyzdna.
Prílohy
IMG_20180321_201204-2.jpg
IMG_20180321_201204-2.jpg (75.89 KiB) 286 zobrazení
IMG_20180321_201156-2.jpg
IMG_20180321_201156-2.jpg (158.69 KiB) 286 zobrazení
korg.t
Dátum registrácie: 21.03.2018
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Re: The Way - log

Príspevokod užívateľa rapsic » 21.03.2018

Moj tip, miesto toho casu co si budes fotit jedlo si ho radsej odvaz, neverim ze nemas zlomok minuty na to aby si si nevedel odvazit jedlo. Uz len ked varis ti to zaberie ozaj chvilku alebo si odvaz na salky.

Ps. iba pre moje info,nechap to v zlom ale to mas trenirky az po kolena?
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 227 krát
Bolo mu ďakované: 553 krát

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných