Len tak...

Len tak...

Príspevokod užívateľa Zeus » 22.05.2017

Vek: 23 rokov
Výška: 196-8 cm
Váha: 78.7 kg

--------
Tak rozhodol som sa že budem znova písať log uvidíme dokedy mi to vydrží... (ehm hlavne to cvičenie a strava) :) Necvičím už poriadne snáď 5-6 mesiacov posledné 2-3 mesiace som vo fitku bol tak raz týždenne a strava taktiež katastrofa 1-3 malé jedlá denne. Dokopy som schudol od minulého roka čo to flákam okolo 21-22 kg... Je na čase to dobehnúť cítim sa zle a zdravotne tiež cítim že bez fitka to nieje ono. :) Nie neschudol som pre to že som vysadil ale preto že som zo 4000 kcal prešiel na 1-2000 kcal necvičil a kopec iných vecí. (psychika, práca...) :roll: A už ma aj vytáčajú tie každodenné posmešky a otázky že som nejako schudol, že kde mám svaly... :lol: A necítim sa vôbec dobre keď som takýto chudý takže dosť flákania idem sa flákať ešte viac!! :P :)
Zeus
Dátum registrácie: 17.05.2017
Cash on hand: Locked

Info - Fotky 17.05.2017

Príspevokod užívateľa Zeus » 22.05.2017

Tu sú nejaké fotky nôh na začiatok... Nafotil som celú postavu ale to uverejním až po 5-6 mesiacoch nech je vidno nejaké zmeny. Ak bude nejaké vidno... :D Forma momentálne fakt nahovno uvidíme ako to bude pokračovať. :)

--------
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Zeus
Dátum registrácie: 17.05.2017

Re: Len tak...

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 22.05.2017

pipik co ti blokli ucet? :-D
Užívateľov profilový obrázok
CaveMAN
Dátum registrácie: 15.11.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Re: Len tak...

Príspevokod užívateľa Zeratul » 25.05.2017

na co su tie plastove flase plne bielej tekutiny?
Užívateľov profilový obrázok
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných