Súťažná príprava

Re: Súťažná príprava

Príspevokod užívateľa piterko » 29.10.2018

Dneska som potreboval kalorie navyse spalit, tak som si usposobil taky ,,PSK" (prisnejsi selektivny kruhac :D ) schema je takato:

Partie cvicene postupne.
Partia = zahrievaci cvik + killer cvik + cvik do zlyhania

NOHY
tomplatzovky
4x15x60kg

legpress znozmo, topanky, kolena spolu
10x300kg
10x350kg
10x400kg

dynamicke striedane vypady skokom v smith stroji
2x25kg do zlyhania

CHRBAT MIX
rumunsky DL
4x10x140kg

pritahy VC v predklone nadhmatom
4x10x140kg

zhyby na hrazde s vystretmi nohami pred seba
2x do zlyhania

PLEC
pritahy VC k brade supersirokym uchopom
4x15x30kg

military press VC v sede na rovnej lavicke
4x8x70kg

rozpazovanie do sirky spoza chrbta JR
2x7,5kg do zlyhania

PRSIA
peckdeck(nie butterfly)
3x8x50kg

bench s VC na rovnej (po 2 rokoch debut :D)
10x140kg
6x145kg
2x160kg
1x190kg

butterfly
1x30kg do zlyhania

4min kardio

Obrázok
🙄
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 513 krát
Bolo mu ďakované: 394 krát

Príspevokod užívateľa silný » 29.10.2018

kolko ti ináč zvykne trvať trening? ja už ani nepamatám kedy som sa zmestil pod 1,5 hod a to idem tak 2 partie na trening :) dnes som bol napr 2,5 hod :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 29.10.2018

ak mam sluchatka a som z predtreningovy pokropeny potom ako plavcik pri bazene, tak nikto ma neotravuje a zmestim sa do 70min. Dnes bol v posilke jeden tramvajista ktory s kazdym koketuje, muzi, dievcata, urpatovacky, zvierata, no aj dnes dosiel takze 110minut cvicenie a 20 minut rap o vsednom ceskom zivote :D ale musel som dnes si davat vacsie pauzy slo ma rozjebat a ten benchpress na rovnej to bol zazitok, sa mi ruky kmitali ako kozlatu nohy ked sa narodi. aj repre z trojboja bola trenovat dnes, skulili po mne ked som bez mostiku benchoval, sam bez pomocníka. dlhodobo tvrdim, lepsi sparing - ziadny sparing. okrem negativneho BP :D
piterko

Príspevokod užívateľa piterko » 14.12.2018

za 12 tyzdnov som bol 7x chory, z toho v jednom momente som mal 4 sracky naraz (bronchitida, laryngitida, faringitida, sinusitida). vravel som si ze to dam ze to prejde, ale nepreslo. dychat som nemohol, zachvaty dusiaceho kasla, teploty barsjake len nie pod 37’C. ale najhorsie bolo kombo, ked som dostal dusiv zachvat kaslu ktory nemozno nijako ovladat, no a co silnejsie zakaslanie, tak okamzity reflux a jedlo som mal nazad v papuli, sem tam sa to zaseklo a bolelo dalde v krku, denne cca 15-20 refluxov (aj po kychnuti pol vecere von zo mna vyletelo), alebo komicke bolo, ked som vypil politra fuzetea bez cukru a kychol som, a zenska mi presla cez perimeter, takze asi taka cajova sprcha za chodze. toto tento reflux skurveny trval takmer 3 tyzdne.
zazil som si svoje opat raz, nezelam nikomu ale ustal som to, zabieham to v posilke znova bomby a hlavne ... motovacia je opat vo mne, citit to aj na treningoch, su na 130%. Kazdopadne co som mal mat vyse mesiaca totalny oddych od ciniek pred ostrou pripravou, tak som si teda moje chorobne obdobie spravil ako oddychovu pauzu (o 2 mesiace dlhsiu).Skusil som kazdy tyzden ist raz cvicit, ale bola to biedicka.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
momentka z dnes + ranna vaha po komplet vyprazdneni.
objemovy vykrm som vymenil opat za striktnu stravu.
Obrázok
Obrázok

Od pondelka zacinam vlny podla schemy nizsie. Mam spracovane azda vsetko co potrebuje ist cez excel. Keby to dakoho zaujimalo, co su tam tie rozne parametre a hodnoty, piste PM. Kazdopane, staci mi tu zadat vek vysku kg pohlavie a intenzitu treningov a spocita mi to vsetko, nahodi cisla B S T, spocita denny surplus/deficit, tydenny priemer a pod. Dakto dolezity tu z fora, urcite to bol Darty, chlapcom zasial vysmech ze maju veci v exceli. Tak stary vidis aj ja mam, a takychto veci k sportu a treningom mam plne USB kluce :D

Od tychto 6 tyzdnov ocakavam pokles tuku 5-7% co je cislom vyjadreny interval <6,3;8,8> kg. Cize predstava je zredukovat ~7,5kg tuku. Ked k tomu zaratam vodu a nejaky sval, lebo klenbuterol nebude, malo by to byt okolo do 12kg, co znamena ze by som sa mal dostat na tukovu hranicu ~10%
a telesnu hmotost ~114kg, co si dovolim tvrdit je dost dobre, Sam som zvedavy.

Treningy mam nachystane uplne specialne pre mna. Zameral som sa na deficity a podla nich postavil treningy. Aplikoval som piterkov I. a II. cvičebný princip a vinnieho princip zaruky progresu.

Vinnieho princip - smrtelne ucinny - musis mat tak nalozene, aby sa ti pri poslednom opakovani zjavili vsetci svaty.
Piterkov I. princip - spociva v tom, ze ta partia, ktora zaostava, je cvicena extra viackrat do tyzdna alebo 2dni po sebe
Piterkov II. princip - zakazuje opasok a cvicenie na strojoch, a v pripade svalovky sa ignoruje a cvici cez nu

SKladba treningov:
1/ Prsia + predne ramena + kvadricepsy
2/ Chrbat sirka + zadne ramena + biceps/triceps
3/ Chrbat spodok/stred + hamstringy + lytka
4/ Nohy + lytka + zadne ramena + biceps/triceps

Vlny zacnu v pondelok 17.12., Zaznacim sem vsetko co sa bude dat, aj nepodstatne, nech je co citat, sice som sa raz zariekol, ze si to ludia absolutne nezasluzia resp. zbytocne usilie, ale spravim si to principialne pre vlastnu potrebu. ale kazdopadne bude musiet vinnie so silnym chodit hecovat alebo nakladat mi... alebo tzch 20 anonymov co tu bolo v noci, nech sa zaregistruju aspon :D
Takze kto ma pozna alebo na mna mysli, drzte palce dakujem a cenim si :) a kto nie tak ten nech ide do prdele, nezajem
Naposledy upravil/-a piterko v 14.12.2018, upravené celkom 1 krát.
piterko

ZAČIATOK: - 3 DNI
SACHARIDOVÉ VLNY NA 6 TÝŽDŇOV

Mam vypracovane rozne veci, ci uz schemy, treningove plany a pod, tak mam tiez v exceli dobre zvladnute vlny, cize budem to tu davat pre prehladnost priapdne zaujimavost :D dufam ze vinnie a silny nesklamete

TÝŽDEŇ 1
17.12.2018 - 23.12.2018
Obrázok
- pre tento tyzden su vyznacne velmi velke skoky v prijatych sacharidoch v niektorych dnoch, tym telu vysvetlim ze koncia dobre casy :D
- v uplne prvom stlpci oznacenom Ʃo su hodnoty dosadene z tejto tabulky
Obrázok
- tu na zaklade aktivit a treningov ziskam koeficient ,ktory mi urci kaloricky vydaj
- v zmysle naslednej statistiky, tyzdenne sa priemeruje kofeicient a od neho sa pocita
- vdaka vyssie uvedenemu sa mi hned pre kazdy den podla prislusnej stravy spocita, ci som v deficita a kolko¨
- tie koeficienty v prvom tyzdnu uz mam prsne vycislene podla naplanovaneho
- pre lepsi prehlad resp. dolezitych udajov, sa mi priebezne podla vkladanych udajov vytvara statistika celych 6w na jednom mieste:
Obrázok

Postupne to tu popridavam so vsetkym co ktomu patri . Kazdopadne, keby mal niekto dotazy, sem s tym pripadne PM
piterko

Príspevokod užívateľa silný » 14.12.2018

A nechces to zuzitkovat este viac a prihlasit da do markizy do Extremne prrmeny? :) trosku volnejsiu mikinu nexh tie ramena zakrijes ale tyma nohami by si potvrdil poziciu, asi by som chvilu chodil v teplakoch cvicit :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný

tie nohy sa ti len zdaju, ver mi ze 200L kapusty uslapat nie je problem. z kuracich som pokrocil medzicasom uz na kohutie hrabadla. DOCKAJ CASU AKO PETER NOH. :D :D
piterko

Príspevokod užívateľa silný » 20.12.2018

tu sa malo čosi diať nie? :) alebo tu môžme písať vianočné koledy? :D
silný

Príspevokod užívateľa piterko » 20.12.2018

tu sa malo čosi diať nie? :) alebo tu môžme písať vianočné koledy? :D
povinnosti boli ale diky ze si mi to tu prisiel ohriat, som pozabudol . samozrejme ze kritika ako ty tu potrebujem :D

17.12. ZAčÁTEK rano, na lacno, na prazdno, den kedy som prehupol do diety. cele objemove obdobie som si predstavoval uplne inac, ale mozem byt rad ze som vynimocne pocas chorob priberal aspon, cvicil som 1-2x do tyzdna ale choroba viac nepustila. amen

Obrázok

-dneska som mal prisny trening, pri poslednom opakovani vsetci svaty pred ocami. Bench by musel chodit s kyblikom na grcanie a v polke by to leavol

8 cvikov, 2 partie, 6x10op
8 cvikov, 3 partie, 12+12op supersety alebo 3x12op

proste odchadzal som s light hypnom, sucho v papule a horka pachut. musel som to trosku nastimulovat nech to ma grady :D
piterko

Príspevokod užívateľa piterko » 01.01.2019

1.1.2019 update.
silvester ma trosku odvodnil o nejake kilečko-dve :D 5kg dole a minimalna opticka zmena, byt vysoky ma vela nevyhod
😡

(realne ~119)
Obrázok
piterko

Príspevokod užívateľa marek123 » 04.03.2019

1.1.2019 update.
refresh?
marek123
Dátum registrácie: 12.03.2013
Poďakoval: 50 krát
Bolo mu ďakované: 17 krát

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných