Súťažná príprava

Re: Súťažná príprava

Príspevokod užívateľa piterko » 16.06.2018

som tam dvakrat ty vedator :) ale iz nevladzem dal by som si pauzicku sle nie je cas
Užívateľov profilový obrázok
piterko
Dátum registrácie: 16.10.2009
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 510 krát
Bolo mu ďakované: 389 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.06.2018

pauzovať budeš na dôchodku, teraz makaj kym sa da :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 16.06.2018

diky .. ale uz to niekedy boli, dva krat tento rok som si zacvikó daco rovnako v strede chrbta a strielalo to do lavej nohy cely mesiac, paradoxne po dni volna som sa tak zobudil ze som sa nemohol ani z postele zdvyhnut ale zachoval som frekvenciu treningov, daco sa zle cvicilo daco sa nedalo ale je to psycho 😄
piterko

Príspevokod užívateľa silný » 16.06.2018

ponaučenie? no days off :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 647 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 27.06.2018

fotky z poslednych dni 4w z 8w objemovky
Obrázok
prvy riadok - den 16/56 hmotnost: 113.9 kg (+ 1,7kg
druhy riadok -den 24/56 hmotnost: 114.9 kg (+2.7kg)

a tie nohy *****, davam co to vyda, aby to rastlo podla predstav :D ale nerastie. najpomalsie mi to ide do noh
piterko

Príspevokod užívateľa fiNN » 31.07.2018

Neviem ako veľmi to ešte je aktuálne u Teba, ale ak správne počítam +- končíš objem, takže asi už nie príliš..
Každopádne, u mňa sú nohy geneticky silnejšia partia, ale pomohlo mi celkom vyskúšať silovo-objemové tréningy typu Korte/Bear routine, skúšal si už niečo podobné?
Myslím, že na AS by to šlapalo ešte lepšie, hlavne čo sa týka regenerácie, tie tréningy sa dajú chodiť len objemové časti a silové vypúšťať, keďže tie nie sú z hľadiska BB tak podstatné..
Btw.forma v objeme myslím dosť dobrá, %BF vieš, či neriešiš v objeme?
fiNN
Dátum registrácie: 03.04.2018
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa piterko » 07.08.2018

Neviem ako veľmi to ešte je aktuálne u Teba, ale ak správne počítam +- končíš objem, takže asi už nie príliš..
Každopádne, u mňa sú nohy geneticky silnejšia partia, ale pomohlo mi celkom vyskúšať silovo-objemové tréningy typu Korte/Bear routine, skúšal si už niečo podobné?
Myslím, že na AS by to šlapalo ešte lepšie, hlavne čo sa týka regenerácie, tie tréningy sa dajú chodiť len objemové časti a silové vypúšťať, keďže tie nie sú z hľadiska BB tak podstatné..
nonstop aktualne .. ja mam nevyhodu vo vyske, potom na tie nohy nahadzat hmotu aby to bolo symetricke je dost obtiazne, najvacsi problem mam aj tak s lytkami, s tym nic nespravim. Tuk sa snazim drzat okolo desiatky. Mam nejake techniky osvojene a tiez zlepsovaky na tie nohy, bohuzial nie som trpaslik tak tie noziska ,,trpia" . kazdopadne diky za prispevok
piterko

Príspevokod užívateľa fiNN » 08.08.2018

nonstop aktualne .. ja mam nevyhodu vo vyske, potom na tie nohy nahadzat hmotu aby to bolo symetricke je dost obtiazne, najvacsi problem mam aj tak s lytkami, s tym nic nespravim. Tuk sa snazim drzat okolo desiatky. Mam nejake techniky osvojene a tiez zlepsovaky na tie nohy, bohuzial nie som trpaslik tak tie noziska ,,trpia" . kazdopadne diky za prispevok
Veľmi solídne percento v objeme, tomu ale nasvedčuje aj tá forma 💪
Je pravda, že ja som celkom hobit, čo sa výšky týka, tak tá hmota na nohách sa lepí lahšie, aj drepy sú o čosi jednoduchšie..
Lýtka sú pri chlapoch fakt veľká genetická "vada", keď raz nie sú, len ťažko ich zlepšíš, mne zaberá "prepalovanie" vyšším počtom opakovaní.
Každopádne, celkovo mi ale v objeme na naberanie hmoty pomohli powerlifterské/strongman veci a to sa radím do kategórie kulturistika skôr (dobre, možno v budúcnosti si tam zaslúžim patriť 😁)
fiNN

Príspevokod užívateľa piterko » 14.08.2018

Veľmi solídne percento v objeme, tomu ale nasvedčuje aj tá forma 💪
Je pravda, že ja som celkom hobit, čo sa výšky týka, tak tá hmota na nohách sa lepí lahšie, aj drepy sú o čosi jednoduchšie..
Lýtka sú pri chlapoch fakt veľká genetická "vada", keď raz nie sú, len ťažko ich zlepšíš, mne zaberá "prepalovanie" vyšším počtom opakovaní.
Každopádne, celkovo mi ale v objeme na naberanie hmoty pomohli powerlifterské/strongman veci a to sa radím do kategórie kulturistika skôr (dobre, možno v budúcnosti si tam zaslúžim patriť 😁)
diky za refreshing a nazor, akoze v podstate tie lytka nemam najhorsie (samozrejme su nakokot), ale na moju vysku mava malokto pod kozou na lytkach velke 20cm balvany rozdelene ciarou v strede, to je skor dar pripadne anomalia :D

mne v objeme na naberanie hmoty dost pomaha kaloricky surplus radovo v tisicoch.. kazdoapdne, ake lifterske ,,veci" konkretne mas na mysli ? v klude vypis metodiku alebo trening
piterko

Príspevokod užívateľa piterko » 15.08.2018

11weeks out. Nesmiem to prepalit
Naposledy upravil/-a piterko v 17.08.2018, upravené celkom 1 krát.
piterko

Príspevokod užívateľa fiNN » 15.08.2018

Jasné, ty ako vyšší to vždy budeš mať tažšie, čo sa týka nôh, ale zvyšok zasa vyzerá symetrickejšie na vyšších, aspoň z môjho pohľadu. Ale to asi preto, že ja som ako hobit nedostal ideálne genetické predispozície a navyše som so železom začal až v 18tke, ale to už odbáčam 😁

Nehľadaj za tými "powerlifterskými vecami" nejaké vyslovene ich tréningy, bolo by to pre mňa kontraproduktívne, ale osvedčilo sa mi vrámci objemu zaradiť na obmieňanie rôzne "čiastkové" základné cviky ako doťahy, drepy s dosadaním na box, floorpress, prídávanie expanderovej záťaže a pod.
Takisto Korte tréning (4 týždne 5x5 fáza + následne 2-4 týždne 3x3 fáza podľa pocitu) znamenala u mňa vždy najväčší nárast aj objemu, ale hlavne sily, z ktorej som následne vedel ťažiť v diéte..

Btw.11w out stále kopa času, v Tvojom prípade to netreba nejako extrémne hrotiť takže ako vravíš, nech to neprepáliš priskoro 😉
fiNN

Príspevokod užívateľa piterko » 17.08.2018

79 dni do sutazi
109,9kg ranny lacny prazdny

tuk pomaly ale isto ide do hajan, zacina to konecne chytat konkrernejsie tvary

Bystrejsiemu oku neunikne, ze na kazdej fotke mam brucho odlisnejsie póznute, hladam tvar co mi sedi najviac. Je to minimalny detail a detaily rozhoduju. Este kvapka tuku dole a uz to bude jasne,

Obrázok

rad by som podakoval svojmu trenerovi - sebe, za to kam ma uz dostal, ale moje mentalne sily su uz uplneb na nule a predomnou 80 dni, co dodat 🙄 life is pain 😁
Naposledy upravil/-a piterko v 19.09.2018, upravené celkom 1 krát.
piterko

Príspevokod užívateľa fiNN » 20.08.2018

Za mňa 3.
Btw.akú kategóriu pôjdeš? Nevšimol som si a možno som len prehliadol..
fiNN

Príspevokod užívateľa piterko » 12.10.2018

Za mňa 3.
Btw.akú kategóriu pôjdeš? Nevšimol som si a možno som len prehliadol..
classic physique . dlhsia odmlka = 6 tyzdnov totalna choroba nasrot + 2 tyzdne ine zalezitosti a boooom pauza skoro 2 mesiace. teraz uz cvicim tyzden ale moc sa s tym nemaznam, aj motivacia sa navysila relativne vyrazne :) za nejaky mesiac oddnes si dobehnem formu z jari a trosku (velmi) to chcem posunut teraz
Obrázok

inac zajtra:

vsetko plny rozsah

celny drep 20-16-10-6-2
pritahy VC chrbat 16-16-12-12
rumunsky DL 8-8-8
sisi drepy znozmo v stroji 4x10
,,tomPlatzovky" (nech uz to je cokolvek :D ) 4x10
predkopavanie 3x20 solo lava prava
goodmornings 3x20

*tomplatzovky
Obrázok
piterko

Príspevokod užívateľa piterko » 12.10.2018

po dnesnom treningu som sparinga musel tahat po zemi, ale predvcerom zaspal a meskal 82 minut, takze neminul ho trest :D

Front SQ
20x80kg
16x100kg
10x140kg
6x160kg
2x195kg

pritahy VC chrbat
16x80kg
16x100kg
12x120kg
10x140kg

rumunsky DL
10x140kg
10x160kg
8x180kg
3x215kg

sisi drepy na paty znozmo v stroji 4x10
4x10x120kg

tomPlatzovky
3x10x100kg

predkopavanie
2x25kg lava/prava do zlyhania

goodmornings
3x20x30kg

kardio: cesta z cviciska do satne
piterko

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných