Kelly

Re: Kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 27.08.2019

DREP
5x70
3x100
1x120
1x140
8x145
8x130

ZHYBY
6x12+JA
6x6+JA

...doplnky

Tak pokus sa do toho znova dostať.Nemal som čas a ked bola chvíla tak som bol rád že môžem len tak sedeť a čumeť do blba.Bolo to na hovno celkovo sa to premietlo do toho že som bol mentálne vyflusaný ,následne z toho večne unavený čo viedlo k tomu že som poriadne nespával lebo som bol v kuse hlavou v robote,alebo dlho do noci s kapelou na skúške.Samozrejme strava bola tiež o ničom,dlhé pôsty z nechutenstva a následné záchvaty žrania.Proste stres z roboty figúre moc neprospieva :/.Tak teraz znova na začiatku, o 6-7 kg lahší a podstatne slabší.Nechcem tu mrnčať,len aby som do budúcna vedel čo bol dôvod tohoto prepadu.
K tréningu,nevedel som čo čakať,ale cítil som sa pod tou činkou konečne fajn a odhodlaný sa s tým pobiť ale sa hlavne neprepáliť.Podsekol som teda niečo a myslím že tá 145 bola na tentokrát akurát.Dal som ale zatial iba jednu zhadzovanú budúci týždeň dám už komplet.
Zhyby celkom prekvapili,čakal som že tam budem len tak vysieť,ale asi pomohlo tých pár kg dole.
Trochu som rozmýšlal nad týmto tréningom,zatial mi celkom sedí len sa trochu obávam zranenia,predsa len odhadnúť AMRAP či to jedno ešte prejde alebo už nie alebo si pri tom volačo rozbijem....no budem museť byť opatrnejší.Dalšiu vec čo zmením bude že počet opakovaní na prihodenie znížim na 6 na všetko (okrem zhybov) tak ako na mrtvole. Ešte budem musieť vymyslieť čo s týždňom ked budem mať od štvrtka do soboty školu,či to natlačím,alebo proste v ten týždeň vynechám mrtvolu v piatok,uvidím.
kelly
Dátum registrácie: 22.01.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa kelly » 30.08.2019

streda

TLAK NA LAVICI
5x50
5x70
3x90
1x110
6x120
6x107,5

PRÍŤAH V PREDKLONE
10x80
10x75

..doplnky

Mizéria pokračuje,ale faj to bolo aj tak.Som zvedavý na dnešné ťahy :D
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 31.08.2019

MRTVOLA
5x70
3x100
1x120
1x150
6x170
6x150

TLAK V STOJI
10x50
10x42,5

...doplnky

Štartovací týždeň je za mnou,je to horšie ako by som chcel.Je teda na čom pracovať.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 04.09.2019

DREP
5x50
3x70
1x100
1x130
6x145,7
6x130
6x115

ZHYBY
6x12+JA
6x8+JA
6xJA

...doplnky

Bol som si zacvičiť s kamarátom vo vedlajšej obci v činkárni kde som kedysi chodil.Kotúče sú tam vypalované zo železa,čiže tie váhy som bral s velkou rezervou.Vlastne čo som napísal hore to je len približný odhad,kolko tam bolo v skutočnosti netuším.Tomáš ma predrepoval jak soplavé decko,bola paráda videť jak mu to tam lieta.
K tréningu,drepy boli hnus,zas sa ozval podriťák.Chvílu som ho zanedbal a dlhé vysedávanie v robote a hned dal o sebe vedieť.Ale nebolo to nič tragické,no nepomáhal.
Zhyby ako vždy,žiadna sláva.
Dúfal som že tréning zo sparingom ma nejak nakopne,žial nezabralo.Síce bolo fajn s niekým zacvičiť a prestriedať sa,ale hlava je plná vecí mimo posilky a ťažko sa prehovára aby to telo zničila.Je to frustrujúce,všetko mi pripadá ťažké aj ked telo drží,nič nebolí nejak extra.Každopádne nehádžem flintu do žita....
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 05.09.2019

TLAK NA LAVICI
5x50
3x70
1x100
1x120
6x122,5
6x112,5
6x100

PRÍŤAH V PREDKLONE
8x80
8x75
8x70

...doplnky

Druhý deň po drepoch som nečakal žiadnu hitparádu,ale aj tak je to slabota.Ale po včerajšku som sa nasral a išiel nech mám pred ťahom deň volna.
Tlaky boli fajn,akurát že tam bol za mnou poradovník,tak pauza bola zakaždým len tak na vydýchanie,lebo ked navrhnem že sa možme prestriedať tak nieeeee počkám :crazy:
Príťah fajn,prešlo by aj viac,ale nechcelo sa mi to tam pumpičkovať.
Zas som sa poučil že si mám v posilke zahryznúť do jazyka radšej.Chalaniská drepovali,pozerám drepujúci pokrútený,tyč v uhle čo som ešte nevidel,som myslel že padá a pri vstávaní ho druhý zo zadu ťahá hore pričom stále kotúče na lavej strane mal skoro nad hlavou a na pravej v úrovni pásu.Tak hovorím tomu v zadu či je slepý a nevidí že ked už si berie ten jeho kamoš činku na ramená tak to vrúbkovanie má mať v strede chrbta a on ho mal na pravom trapéze,proste úplne zle.Samozrejme nejaké keci o tom že si to nevšimol a že jemu to takto sedí a ani necítil že to nemá v strede a podobné kktiny,tak ja len aha ok,ja len aby si sa tu nezrakvil lebo raz to rupne a bude zle.No a potom to už bolo len nech sa nestarám a akákolvek debata sa skončila.Nasrať :)
Inak tam bolo ale celkom príjemne, žien skoro viac ako chlapov :angel:
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 07.09.2019

MRTVOLA

5x70
3x100
1x120
1x140
1x160
6x172,5
6x152,5

TLAK V STOJI
6x60
6x52,5
10x45

...doplnky

V noci som sa zobudil na bolesť v lakti,studený obklad a ružová tabletka zabrali a bolo dobre.Ale stále to občas cez deň zabolelo a som si myslel že ma to bude v tréningu obmedzovať ale vôbec som to necítil a dnes je to ovela lepšie.
Na mrtvole by boli asi ešte plus dve opačka a vlastne aj na tlakoch,ale stále nemám chuť sa niekde tlačiť.
kelly

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 6 neregistrovaných