Benchíky starej matere (tej k*rvy nasypanej)

Re: Benchíky starej matere (tej k*rvy nasypanej)

Príspevokod užívateľa Svalo » 15.10.2016

14.10.

Dlho som bol v robote, lebo som dokončoval model a keď som prišiel domov, tak som mal neskutočnú chuť vysrať sa na tréning a ísť spať, bol som vyčerpaný a nevyspatý z celého týždňa. Tri dni voľna po sebe som si ale nemohol dovoliť, tak som si šupol poriadnu dávku kofeínu a išiel som odcvičiť aspoň koľko som stíhal.

Nigga benchpress
132,5 kg
9, 8, 7, 3x6

2-board nigga benchpress
152,5 kg
5, 5, 3x4

Nemal mi to kto podávať, takže všetko sám a s rezervou. Už pomaly začínam cítiť tú veľmi príjemne bolestivú pumpu.

Lateral raises
32,5+32,5 kg
5x

Konečne sa ten zvrátený downsizing začína vytrácať!
http://www.ta3.com/clanok/1092596/co-pr ... ytici.html

Benchujúci invalid.
Užívateľov profilový obrázok
Svalo
Dátum registrácie: 11.07.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa Svalo » 15.10.2016

15.10.

Sumo deadlifts
200 kg
4x2

Išiel som to na Jaškaniča, čiže bez opasku aj trhačiek, akurát som tam mal o 150 kg nižšiu váhu. Nechápem ako to ten chalan robí sakra...

Upright rows
102,5 kg
6x

CG Pull-ups
6x

Strečing. Neskutočne som zas poskracovaný, musím pravidelne poctivo strečovať, ak chcem dlhodobejšie drepovať a ťahať aspoň s homováhami.

Tak tento týždeň bol fakt light, regenerácia je stále o ničom, z drepov mám ešte furt svalovicu. Aj tie minidávky vecí čo dávam sa mi ešte citeľne nerozbehli. Postupne pritvrdím aj v strave a keď mi nebude chutiť jesť, tak do seba budem nonstop liať proteín, šak mám nakúpených sedem rôznych príchutí, preto by sa mi nemal tak skoro znechutiť :D

3846125497-ty dôkaz, že multi-kulti proste nefunguje:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... cka-458295
dumbanddumber.jpg
dumbanddumber.jpg (287.67 KiB) 893 zobrazení
Benchujúci invalid.
Svalo

Príspevokod užívateľa Svalo » 22.10.2016

16.10.

Plánované voľno.
retazka.jpg
retazka.jpg (168.19 KiB) 804 zobrazení
Benchujúci invalid.
Svalo

17.10.

Benchpress
152,5 kg
7,6,5,6, 3x5

Všetko zase sám a s rezervou, lebo radšej žiadny hand-off ako napikachu handoff. Každopádne teraz pri budovaní objemu to vôbec nevadí.

JM press
102,5 kg
6x

Smith benchpress
80 kg
6x

A ešte som mal ísť front raises, ale zas som sa zakecal na vyše pol hodinu s majiteľom posilky. Ale výživná debata, to je tak keď človek býva sám, 500 km od rodiny a kamarátov a je rád, keď môže s niekým zmysluplne pokecať. Nevadí, aj tak fajn tréning, ale musím už pridať proste a začať to fakt hrotiť.

Inak veci šlapú že strach, libido zverské, neviem sa na nič sústrediť poriadne, v robote je to fakt komplikované takto a v noci toho moc nenaspím. Taktiež ma začali poriadne svrbieť bradavky. A to idem zrovna dve veci, ktoré mi kamarát opičoval, že sú to fejky a vôbec mu nešlapú. Aby som bol konkrétny tak test mix od Asie a methan od Gentexu. A pozor to som mal zatiaľ len prvú strelu (2 ml) presne pred týždňom a methanu dávam iba 30 mg denne! Takže teraz mi niečo hovorte o zmysle čistých receptorov...

Strašný náklad totok:

Akurát škoda tej ich ľavicovej orientácie, preto ich texty moc neriešim. Ale tak je to nemecká kapela a tam sa akýkoľvek náznak vlastenectva alebo netolerantného myslenia tvrdo trestá, čiže sa niet čomu diviť. No hudbu robia proste mega, to treba uznať, už keď vyšiel album Iconoclast v roku 2008, tak som bol z nich nadšený.

Pred dvomi rokmi som si myslel, že nemôžme mať prezidenta, za ktorého sa budem hanbiť viac ako za Gašparoviča. Omyl, Kiska tú hanbu posunul do celkom iného levelu.
http://www.hlavnespravy.sk/kiska-sa-pok ... rky/846016
Benchujúci invalid.
Svalo

18.10.

Dnes som sa bol v tej posilke vyslovene len ukázať, prišiel som z roboty domov a jediné po čom som túžil bolo zvaliť sa na posteľ a ležať až do rána kým mi zazvoní budík. Nechápem, čo sa to so mnou deje, nemôžem normálne spať, mám žalúdok naruby takže do seba ledva dostanem nejakú stravu a obvyklý mentálny výkon mi spadol asi tak na 20% normálu. Celý deň som na práškovom kofeíne, energeťákoch a káve a nič to so mnou nerobí (tie tomu žalúdku určite nepomáhajú teda).

Paused squats
132 kg
4x3

Bent-over rows
162 kg
6x

Pull-ups
6x
sluzobka.jpg
sluzobka.jpg (214.11 KiB) 795 zobrazení
Benchujúci invalid.
Svalo

Príspevokod užívateľa Svalo » 23.10.2016

19.10.

Symptómy pokračujú, doslova nemám chuť žiť a nechápem čím to je. Tak hrozne som sa tešil na začiatok prípravy a som úplne v prdeli. Dnes teda voľno od posilky, uvidím ako mi bude zajtra.

20.10.

Nigga bench
152 kg
5, 5x4

2-board nigga bench
172 kg
3, 3x2

Lateral raises
6x

Tréning z povinnosti, radšej bez komentára.

http://www.hlavnespravy.sk/847772/847772#

Ja pánovi poslancovi navrhujem, aby sa v mene Alláha odpálil v centrále vlastnej strany.
Benchujúci invalid.
Svalo

21. & 22.10.

Voľno, nemá cenu ísť trénovať s tým, že tam zase odcvičím úplné hovno. To je prejav neúcty k tomu železu.

http://www.hlavnespravy.sk/rodova-rovno ... yse/848268

"Hillary Clintonová je žena ako má byť"
Čiže podľa majiteľky by mala byť každá správna žena falošná piča bez chrbtovej kosti ochotná spraviť pre peniaze a moc ČOKOĽVEK. Ale treba uznať, že vie aj fakt pobaviť:
http://www.hlavnespravy.sk/clintonova-o ... cie/848791
Benchujúci invalid.
Svalo

23.10.

Tak už som konečne v pohode, riešenie bolo nakoniec pomerne jednoduché, všetko je to len v hlave. Ťahy som vynechal, lebo mi zase robia problémy kríže. Ale drepovať neprestanem, aj keby som tam mal mať prázdnu osu.

Bent-over rows
150 kg
7x

CG pull-ups
BW
7x

CG lever rows
6x

Hammer curls
35+35 kg
5x

Celkom fajn tréning, stále v príliš pomalom tempe, ale inak konečne poctivo odmakaný. Odzajtra nový začiatok, myslím, že už toho mrhania môjho potenciálu bolo až až a nehovorím len o cvičení (to je pre mňa koniec koncov aj tak druhoradé).

Táto fotka dokonale vyjadruje umierajúcu európsku kultúru, ktorá sa formovala posledných 3000 rokov a väčšinu tejto doby bola tým najvyspelejším, čo svet poznal. A stačí pár šialencov, ktorí by za peniaze zapredali aj vlastnú mater a celé to dedičstvo je nenávratne preč.
dedicstvo.jpg
dedicstvo.jpg (50.58 KiB) 741 zobrazení
A na záver úplný zásah do čierneho...
oral.jpg
oral.jpg (35.18 KiB) 741 zobrazení
Benchujúci invalid.
Svalo

Príspevokod užívateľa bazywoah » 24.10.2016

Sustainbolic od asie mam tez a slape mooc dobre :-) k tomu meth od Alphy, od gentexu mam tbol a ten pojedu za 4 tydny cca
bazywoah
Dátum registrácie: 11.09.2016
Bolo mu ďakované: 7 krát

Príspevokod užívateľa Svalo » 25.10.2016

24.10.

Vyzerá to tak, že sa mi podarilo zahnať zhubný deštruizmus a vrátiť sa k veciam, ktoré ma skutočne kreujú, čo sa odzrkadlilo v tomtom tréningu. Je na čase vrátiť tým tréningom vážnosť, necvičiť v tričku "Fico chráni zlodejov" a nežrať horálky.

Benchpress
162,5 kg
6, 5, 5, 3x4

Tie štvorky som si už bral sám. Sila ide konečne hore, dúfam, že budem o pár týždňov naspäť na váhach cez 200 kg.

JM press
102,5 kg
6x

Smith incline benchpress
70 kg
6x

Front raises
52,5 kg
6x

Neverím vlastným ušiam, Kali sa konečne naučil rapovať! Ale Majko Spirit to podľa mňa nedá nikdy, ten si bude do konca života valiť tie jeho školka-rapy s motivačnými textami pre operátorov výroby s vysokou školou života.

Sloboda prejavu je mŕtva, vraciame sa do totality, odteraz budeme musieť mať taký názor aký nám vláda nákaže. Vidím to tak, že v najbližších voľbách budeme môcť voliť len "štandardné" strany, lebo všetky ostatné budú zakázané.
http://www.hlavnespravy.sk/poslanci-odo ... zmu/850345
stavka.jpg
stavka.jpg (61.63 KiB) 660 zobrazení
Benchujúci invalid.
Svalo

Príspevokod užívateľa Svalo » 25.10.2016

25.10.

Plánované voľno.

Akože nechcem sa nejak navážať do absolventov humanitných odborov, ale keď sa ma pýtajú "tady nebo sebou" a po mojej odpovedi "tady" mi tie big macy v 90% prípadov aj tak zabalia sebou, tak fakt začínam uvažovať, či nie sú mentálne retardovaní...
Benchujúci invalid.
Svalo

Príspevokod užívateľa Svalo » 30.10.2016

26.10.

Zase som bol dlho v robote, takže som toho moc nestihol, ale nevadí. Zajtra mám voľno, lebo po práci cestujem domov na Ficíliu. V piatok chcem skúsiť jednu šmakocinku, ktorú mi kamarát doniesol spoza mláky, takže tomu už plánujem vyťať jak sa patrí.

Paused squats
142,5 kg
6x3

CG pull-ups
6x
prase.jpg
prase.jpg (194.93 KiB) 590 zobrazení
Benchujúci invalid.
Svalo

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných