I AM BACK! brunteles training blog

I AM BACK! brunteles training blog

Príspevokod užívateľa brunteles » 01.10.2016

Introduction

Zdravím vás priatelia, pár rokov dozadu som bol aktívnym užívateľom na tomto fóre, avšak....nejak ma to omrzelo a prestal som to navštevovať... trénoval som však stále....ako to už býva...keď ste v najlepšej forme niečo sa pokazí...a asi tak tri roky dozadu ma zastihlo zranenie ...najprv ma len bolel chrbát a neprikladal som tomu pozornosť...potom mi to začalo strieľať do nohy a magnetická rezonancia ukázala protrúziu platničky L5/S1, každý kto s tým má skúsenosti tak vie...aká je to "príjemná záležitosť" :-D bol som z toho mimo...nevedel som čo robiť lebo tréning pre mňa veľa znamenal...psychicky ma to zlomilo a začal som "žúrovať" keďže doteraz som "nemohol" a tak to pokračovalo asi 2 roky... alkohol, ženy....veľa žien a veľa alkoholu :-D neskôr si človek uvedomí aký úbohy život vedie a hlavne keď vie že predtým bol aj vďaka kulturistiky človekom na úrovni, ktorý mal svoje priority a princípy a išiel si za svojim...a tak som si povedal že mám na viac ako len byť nulou, ktorá chľastá a preťahuje ženy a povedal som si že s mojimi vedomosťami o cvičení...ma nejaká blbá platnička predsa nemôže zastaviť...začal som o tom viac študovať...a makať na tom a dnes...aj keď do cvikov ako mrtvý ťah...alebo zadný drep...či príťahy v predklone sa radšej nepúšťam a nepokúšam šťastie (hoci by to aj možno šlo), povedal by som že som späť a to zranenie ma naučilo veľa...a dalo mi viac ako zobralo...som múdrejší...rozumnejší...a mám úplne iný postoj k tréningu a životu ako takému, trénovať troška viac som začal len nedávno...počas leta, ktoré som strávil v USA, potom som cestoval naprič krajinou a strava nebola bohviečo...a tak som dosť pochudol ale teraz som na pol roka v Anglicku a začal som poriadne makať a strašne ma to chytilo...a tak by som sa s vami chcel podeliť o môj príbeh a moju cestu...budem tu prispievať...možno pravidelnejšie...možno nepravidelnejšie....to ešte uvidím :-D ak moje rady a skúsenosti, ktoré si myslím že za tie roky mám...pomôžu čo i len jednému človeku...tak toto celé má zmysel...

moje fotky nájdete tu: viewtopic.php?f=9&t=19119&p=599815#p599815" target="_blank
photos: https://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=9&t=19119&p=599815#p599815
blog: https://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=4&t=19118&p=599809#p599809
Užívateľov profilový obrázok
brunteles
Dátum registrácie: 21.07.2009
Cash on hand: Locked

Re: I AM BACK! brunteles training blog

Príspevokod užívateľa brunteles » 02.10.2016

Jedálniček

pridávam príklad môjho bežného dňa, približne takto to vyzerá... líši sa to aj podľa toho či ide o tréningové dni (pridávam bielkoviny, uberám sacharidy) alebo netréningové (uberám bielkoviny pridávam zdravé tuky a sacharidy), a tiež podľa toho či idem trénovať ráno o 6 ako zvyčajne...vtedy dávam proteín a momentálne aj kreatín pred aj po a potom raňajky alebo idem trénovať poobede....a vtedy je to troška iné...ale v zásade to vyzerá nasledovne:

ráno po zobudení: proteín (ON Gold Standard 30 g)
tréning
po tréningu: proteín (ten istý ako ráno), kreatín (ON, 6 g), jedno stredne veľké jablko
jedlo č.1: vločky cca 120 g+ lyžica arašid. masla+lyžička džemu + banán+ trocha kakaa, káva
jedlo č.2: dva kusy tmavého chleba so slnečnicovými semenami, jogurt, + zväčša nejaké ovocie..(banan, jablko...čokoľvek)
jedlo č.3: omeleta z 5 vajec pripravovaná na kokosovom oleji + dva kusy tmavého chleba natretého nízkotučným maslom+ zelenina( šalát,paradajka, paprika) pridávam olivový olej
jedlo č.4: kuracie prsia 200 g, cca 150 g ryže alebo 120 g cestovín s paradajkovou omáčkou + zelenina ako v predchádzajúcom jedle do ktorej pridávam znova olivový olej
jedlo č.5: cottage cheese s lyžicou araš. masla a lyžičkou džemu

denne vypijem cca 5-6 litrov vody

množstvá sú len približné...po tých rokoch to už mám v oku koľko čoho asi dať...a je mi tak ľahké manipulovať s jedlom a pridávaním a uberaním kalórii, je to taký obyčajný jedálniček...nič výnimočné... s ničím to nepreháńam keďže sa viac menej stále rozbieham...
photos: https://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=9&t=19119&p=599815#p599815
blog: https://posilnovanie.sk/viewtopic.php?f=4&t=19118&p=599809#p599809
Užívateľov profilový obrázok
brunteles
Dátum registrácie: 21.07.2009
Cash on hand: Locked

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: MSN [Bot] a 13 neregistrovaných