Objemová príprava

Re: Objemová príprava

Príspevokod užívateľa Zeratul » 04.05.2017

Zas troska perspektivy. 4K v nemecku nieje ziadne bohatsvo. V meste vacsom teda. Ak bude zit normalny zivot a nie nejaky ukrajinastajl12ludivgarzonke tak z toho usetri tak akurat na ojazdene auto za par rokov. Plus teda 18e na hodinu je cca 3k mesacne a ne 4k takze ani matika moc nejde :D
predpokladam ze tam ide muklovat a nie pracovat takze
5* 12tok tyzddene + nejake vikendy, - 45 minut na prestavky - 11.25*5*4*18 to aj sedi na tie 4k.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Souldrainer » 04.05.2017

Hej napadlo ma. Ale je to pak prilis vela na hodku v cistom. Bud to nieje košér alebo troska ojeb z niekoho strany Ale sak vpodstate nic nevieme lebo sak pipik tak moc casu tomu asi netreba venovat. Ale Pipik daj teda aj nejake dýtejlz nech vieme v com si taky muklovac !

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

It has been said that something as small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause typhoon halfway around the world.
-Chaos Theory
www.facebook.com/WestSideWarriors.1
SQ = 230
BP = 175
DL = 275
MP = 110x2
Užívateľov profilový obrázok
Souldrainer
Dátum registrácie: 21.01.2014

Príspevokod užívateľa Pipik88 » 04.05.2017

Tak je to tak ze tam mate rozne priplatky a uprimne oficialne na zmluve mate minimalku :D :D a popri tom mi da na ruku lebo sa to viac oplatí ;) Tak on povedal 18E hodina bude na zmluve ale určity počet hodin a ostatok na ruku robia sa 10 denne dakedy soboty 6h a ked sa robia 12 tak samozrejme to ide hore aj platovo on to robí už dlho a ja niesom ekonom ako ma toto ošefovane dokonca neviem či to neni na SR zmluvu alebo ako ja som to nestudoval lebo zatial sa nikam nechystam len mam ponuku ;) u nas tu kde robím chlapy maju po 1000E mesacne a maju priznane minimalky to je to iste vodiči čo jazdia maju minimalnu mzdu čiže 380 čisteho a popri tom im dava diety a na ruku a to vychadza na 1500E mesacne je to nahovno do dochodku ale tak... Nik sa nestazuje zamestnanec/zamestnavatel obaja su spoko ;) ubytovanie je zaplatene niekde v hoteloch su aj ranajky a večere ako svedske stoly a taketo a kde nie je kuchynka takze ked zarobíš 4K a 1K prejebeš na jedlo a pičoviny tak stale dost odložíš a to nieje robota ze si v jednom meste to chodíš po celom nemecku je to praca v teple vo firme ziadne stavby kable tahanie buranie v teple montuješ skrine rozvodne atd atd takze za taku robotu luxus peniazky ;) to nemaju ani chlapci na stavbach povacsina

Ked uz dost som zvazoval ze pojdem ale ale ale... mam tu 2 izbovy zariadeny prerobeny byt a nejako sa mi nechce odchadzat od vsetkeho... kde odlozim 25-30K ročne nikde... :D Ako je to dost velka dilema teraz ci ist či nie lebo fakt to je cez znameho luxusna robota plat skvely vsetko OK ale jednoducho strasne sa mi nechce ist od zeny od vsetkeho mozno to urobím tak ze dovolenku čo mam raz ročne pojdem na mesiac otočím penaze a to mi tych 300-400E hodi mesacne k vyplate a ked ma človek 800 čista ruka plus toto je 1100-1200e plus zena tak za byt dam zo vsetkym 200-250E mesacne a čo mi chyba nič... AJ KED tie peniaze ma strasne lakaju :cry: :cry:
A ide o to ze dostanem 4K mesacne a NEMAM VOBEC PRAX ziadnu :twisted: to ty chlapy čo su tam po 10 rokov musia mat jake love :D On vravel ze prenho je lepšie mi dat na začiatok zarobit maš motivaciu učit sa a naučí ta to čo ti treba ked nemaš ziadny problem sa učit nove veci a časom ti prida lebo si ta "vychova" ako ked prídu stary s praxou a tu sa uz robia zlozitejsie veci a ked su naučeny na svoj styl kopec chyb a nechcu sa naučit nič nove tak prenho to je nahovno ked prídu chlapy robit s automatizaciou čo tahali kable po stavbach :D
Zas zober si nejde len o tie lovačiky čo zarobíš ale o tu prax ked maš hned prax z nemecka tak uz sa na to troška inak pozeraju a možeš si aj tu pyta ine penaze alebo časom hladat niečo lepšie do piče ked ja neviem ako sa rozhodnut :(
Pipik88
Dátum registrácie: 29.09.2016
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu ďakované: 5 krát

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných