David - tréningový denník

Re: David - tréningový denník

Príspevokod užívateľa mar55 » 30.11.2016

Ja s nimi kofein nedavam. Skus bez neho, slapalo aj to dobre
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: posúvanie maximálok

Príspevokod užívateľa Petfi » 30.11.2016

len ma sklamalo že Petfi už medzi nás nepatrí, páčil sa mi jeho prístup, stará škola a tak, a aj keď som napr. sledoval jeho diskusiu v martinovom foto albume, tak som mal pocit že vie čo chce..
Až teraz som si všimol, keď som si čítal tvoj LOG, že si ma spomínal v jednom príspevku. Mrzí ma, že som ťa sklamal...ale máš pravdu, viem čo chcem a tvrdohlavo si idem za svojím cieľom. Tým je stanovené maximum na benchpresse, nabratie čo najväčšieho objemu a postupné stiahnutie tukov pod 10%. Mnohým sa to zdá ako science fiction, ale mne nie... :D Čo sa týka AAS, išiel som do toho z viacerých dôvodov. Prvý dôvod bol môj vek a celkovo nizka hladina vlastného TST, čo som pociťoval hlavne pri tréningoch (energia a sila) a po tréningoch v čase regenerácie. Tá bola naozaj mizerná. Druhý dôvod bol ten, že som sa chcel posunúť ďalej a dostať svoje tréningy a svalový rozvoj na novú úroveň. A posledný dôvod bola moja vrodená zvedavosť. Chcel som to vyskúšať už dávno, len som s tým doteraz vnútorne bojoval... :) Neberiem nič extra, len čistý tesťák + Proviron na potlačenie estrogénov. Uvidím, aké budú z toho plusy a mínusy a podľa toho sa ďalej zariadim... a možno sa znovu vrátim k čistej forme...
Ináč tvoj log a tréningové snaženie sa mi páči, pretože si jeden z mála ktorý si ide za svojím cieľom a naozaj tvrdo na sebe maká.... :D
Stature: 178 cm
Body Weight: 100 kg
BP: 140 kg
Mission: BP 160 kg, Fat less than 10%
Užívateľov profilový obrázok
Petfi
Dátum registrácie: 30.05.2016

Príspevokod užívateľa mar55 » 30.11.2016

boze chlapci :)
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 01.12.2016

01.12.2016

rozohriatie a strečing

hrudník
benchpress - 20x30kg, 12x60kg, 5x4 - 90kg
kľuky na bradlách - 6x12,10,8,8,6,6
incline dumbbell benchpress - 2x8 - 30kg, 3x5 - 30kg
pullover - 4x10 - 30kg
rozpažky na pozitívnej- 2x15 - 14kg

triceps
sťahovanie kladky "V" držiak - 2 sety na rozohriatie
tlak na úzko - 15x20kg, 2x6 - 60kg, 2x5 - 60kg, 2x6 - 55kg
francúzsky tlak s EZ - 2x10 - 27,5kg, 2x8 - 27,5kg

- tréning trval 1 hod 25 min

- brutalitka dnes, chcel som strašne dať ten bench s 90kg, dal som prestávky 2 min až 2 min 30 sek, po každom sete som šiel ako keby prvú sériu, pustil som si dobrú hudbu, kofeín s ostatnými vecami nesklamal.. išiel som jak píla, pri tlakoch s JČ som použil ten istý sklon čo aj naposledy, mal som brutálnu svalovicu na vrchných prsiach, takže sa mi to zapáčilo, očividne som takto ale slabší, takže to trošku zdegradujem na 28kg, snáď s nimi dám toľko reps koľko mám... odpálil som sa pri hrudníku dobre takže pri tlakoch na úzko som už mlel z posledného.. takisto ten istý technický problém čo aj minule zo stojanom, viac ma vyčerpávalo odoberanie..
- s najväčšou pravdepodobnosťou dám budúci týždeň deload, doteraz som ho ešte nedával, aspoň nie cielene, ale všetko nasvedčuje tomu že mám unavenú cns.. myslím že to bude hlavne kvôli mŕtvemu ťahu, ten idem fakt ťažko... takže asi tak.. možno si potom skúsim aj max-ká, či sa mi nejako posunuli, čo si myslím že určite...
CaveMAN
Dátum registrácie: 15.11.2015
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 01.12.2016

- mar55 som si istý že máš pravdu a šlapalo by to dobre aj bez neho, ale minimálne kým ma ranné zmeny tak si ho ponechám.. potrebujem nutne dačo čo ma preberie a nabudí, keby ho neberiem tak by som si moc nezatrénoval.. fakt ja mám strašné problémy s rannou zmenou, keď mám poobednú a trénujem pred prácou, všetko je ok, ale akonáhle mám vstávať pred 5 ráno a potom ísť ešte do fitka.. to je smrť pre mňa, normálne musím už pred 9 ísť spať lebo omdlievam od únavy a ráno aj tak rozbitý na kašu...

- Petfi mne nemusíš vysvetľovať čo a prečo robíš, je to úplne tvoja vec a nemám sa čo ozývať :D ..každopádne som ale rád že si sa vyjadril, videl som len nejaké narážky a vôbec som netušil že si s tým začal, preto ma to aj prekvapilo, potom som ale nad tým trochu pouvažoval asi to je jediná cesta ako dosiahnuť ciele ktoré si si stanovil.. v neskoršom veku je to s hormónmi už horšie a mne sa to ťažko chápe keď mám zatiaľ všetko v poriadku.. keby som na sebe videl že moja snaha sa nejak neodrazuje na forme alebo sile asi by som tiež s tým chcel nejak pohnúť, aj keď pre mňa "sypači si len vypožičajú silu a formu na čas kým sypú" ..keď vysadia tak stratia čo získali tou "výhodou"... preto to mne moc zmysel nedáva... takisto je to akýsi druh "cheatu" , ale ako som sa už vyjadril, v tvojom veku len vyrovnávaš výhodu mladých...

edit: ešte k tomu kofeínu, dnes som tie vedľajšaky a infarktové stavy nemal, teda ak to bolo kofeínom, asi to bolo spôsobené aj tým mŕtvym ťahom keď sa mi pulz musel vyšplhať dobre vysoko...
CaveMAN

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 03.12.2016

03.12.2016

rozohriatie a strečing

nohy
drepy - 20x20kg, 10x60kg, 5x4 - 105kg
glute ham raise - 3x8 - BW
goodmornings - 15x30kg, 4x8 - 60kg
zadny deadlift - 4x10 - 60kg

calfpress - 20x45kg, 6x12 - 100kg

ramená
tlaky VČ v stoji - 20x20kg, 10x30kg, 5x4 - 55kg
príťahy VČ k brade - 15x30kg, 6x6 - 50kg
zapažovanie JČ v predklone - 5x8 - 14kg
rozpažovanie JČ v stoji - 2x15 - 12kg

brucho
dragon flags - 4x8
skracovačky s nohami cez lavičku - 3x12

- tréning trval 1 hod 45 min

- dnes bol strašný tréning, už počas dňa som vedel že sa mi nebude chcieť, ale to aký nakoniec skutočne bol som fakt nečakal.. bol som slabý, malátny, nevedel som sa sústrediť, len som dúfal že rýchlo odcvičím a pôjdem domov... potom ma aj napadlo či som to nezhoršil tým že som si dal sachre z vysokým GI pred tréningom, mal som nejaké sladkosti a banán, že nech ma to trochu preberie, no v konečnom dôsledku to mohlo pôsobiť práve naopak... pri GHM som mal neskutočne odpálené hamy, nechápem tomu, asi z utorka ešte z DL alebo čo... absolútne som nemohol.. pri hack squat som skoro omdlel kvôli počtu op... s ramenami to už bolo lepšie, akosi som zabudol že pri zapažovaní som naposledy zdvíhal na 16kg a bolo to strašne ľahké, také o ničom série..
- dnes som si pri drepoch všimol konečne čo mi robí problémy s kolenami.. som veľmi rád že som to objavil, ani len som nedúfal že na to fakt prídem.. pri prvých dvoch sériach ma boleli a potom som si uvedomil že negatívnu fázu idem dosť rýchlo a nejdem vždy pekný priamočiary drep ale niekedy sa mi pohybujú nohy do strán a dnu.. tým sa mi koleno dosť rýchlo vysunie do oboch strán a vtedy cítim bolesť, keď som potom v ostatných sériách na to dával pozor, tak som drepoval úplne bez bolestne... takže stačí len kontrolovať poriadne dráhu drepu a je to ok :007
CaveMAN

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 06.12.2016

06.12.2016

rozohriatie a strečing

chrbát
zhyby na hrazde - 6x6 - BW
príťahy VČ v predklone podhmatom - 20x50kg, 4x8 - 65kg
sťahovanie hornej kladky - 4x12 - 59kg
hyperextenzie - 5x8
príťahy JČ v ľahu na lavičke - 2x12 - 18kg

biceps
izolovaný biceps na stroji - 2 série na rozohriatie
zdvihy JČ v stoji - 6x6 - 14kg
zdvihy EZ v stoji - 4x12 - 22,5kg

brucho
decline sit up - 4x12 - BW
zdvihy nôh vo vise - 3x12 - BW

plank - 2x1 min

- tréning trval 1 hod 20 min

- tento týždeň idem ten spomínaný deload, robím to cielene prvý krát, takže to spočíva v podstate v tom že len uberiem váhy z každého cviku.. takisto dnes som vynechal mŕtvy ťah, miesto toho som si dal hyperextenzie.. takisto na konci tréningu som si dal aj po dlhšej dobe plank, bol to taký lenivý tréning, aby som bol úprimný, ani ma nejako nenapumpovalo..
- čím ďalej, tým viac si uvedomujem že tento objem bol krok späť.. kedže som nekontroloval absolútne začiatok, takisto tréningy boli vtedy veľmi nepravidelné a slabé, tak som hneď pribral možno 10kg len čistého tuku.. potom som chcel na tom začať budovať objem, ale vôbec to nejde ako som si predstavoval, myslel som si že budem tučný ale veľký, no takto som len tučný.. a čím viac naberám, tým viac sa to len zvýrazňuje... momentálne som na tom asi tak, že začnem nosiť mikinu do fitka a radšej sa budem potiť ako prasa, lebo sa hanbím za to ako vyzerám... takisto už to moc hrotiť nebudem, pokúsim sa ešte dačo vyťažiť do konca decembra, ale hneď ako zožeriem všetko čo ostane po sviatkoch tak dám clean stravu a mesiac sa budem pripravovať na diétu, potom budem postupne uberať sachre a pridávať kardio, kým plynule neprejdem so sach. vĺn...
CaveMAN

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 09.12.2016

09.12.2016

rozohriatie a strečing

hrudník
benchpress - 35x20kg, 12x40kg, 5x4 - 75kg
kľuky na bradlách - 6x12,10,8,8,6,6
incline dumbbell benchpress - 4x8 - 24kg
rozpažky na pozitívnej- 2x15 - 12kg

triceps
sťahovanie kladky "V" držiak - 2 sety na rozohriatie
tlak na úzko - 20x20kg, 6x6 - 50kg
francúzsky tlak s EZ - 4x15 - 17,5kg

pullover - 4x10 - 24kg

- tréning trval 1 hod 5 min

- tento deload ma akosi nebaví, včera som zaspal a nestíhal som, takže som odtrénoval dnes včerajší tréning.. pri tlakoch som išiel pomaličky negatívnu fázu, stopku pri dotyku a výbušne hore.. je to sranda, ale ja tak ma to nebavilo.. zabudol som na pullover až pri francúzskych tlakoch som si naň spomenul, tak som ho zaradil aspoň na koniec..
- v poslednej dobe som akosi demotivovaný, stále som unavený, nič sa mi nechce.. vyzerám na hovno, musím sa nejako dať dokopy lebo to so mnou ide z kopca...
CaveMAN

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 11.12.2016

11.12.2016

rozohriatie a strečing

nohy
drepy - 15x20kg, 10x60kg, 5x4 - 90kg
glute ham raise - 3x8 - BW
goodmornings - 15x20kg, 4x8 - 50kg
predkopávanie - 15x45kg, 4x10 - 66kg

calfpress - 20x45kg, 6x12 - 86kg

ramená
tlaky VČ v stoji - 20x20kg, 10x30kg, 5x4 - 45kg
príťahy VČ k brade - 15x30kg, 6x6 - 40kg
zapažovanie JČ v predklone - 5x8 - 14kg
rozpažovanie JČ v stoji - 2x15 - 10kg

brucho
dragon flags - 4x8
skracovačky s nohami cez lavičku - 3x12

- tréning trval 1 hod 35 min

- pohoda, ľahké všetko, nuda.. bolelo ma dnes koleno, neviem prečo, dával som si pozor na dráhu, už aj pri rozcvičke ma bolelo, dokonca keď som sa zohýbal pod činku... aj kvôli nemu aj kvôli tomu že sa mi nechcelo som zamenil hack squat za predkopy dnes.. pri ramenách som opäť využil ľahkú váhu a hral som sa s tým, pekne pomaličky, pokladal na hrudník a podržal chvíľku pred ďalším op.
- dám teraz len jeden deň pauzu a budem pokračovať ako keby som to nemal posunuté.. tento týždeň poskúšam tie maxká, nasledujúci už budem pokračovať kde som skončil.. pomením akurát niektoré cviky, nech zaťažím svaly aj z iných uhlov a iným spôsobom...
CaveMAN

Príspevokod užívateľa mrYoda » 11.12.2016

To zmenšenie váhy pri drepoch kvôli kolenu? Alebo prečo?
mrYoda
Dátum registrácie: 19.11.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 11.12.2016

To zmenšenie váhy pri drepoch kvôli kolenu? Alebo prečo?
tento týždeň mám deload, všade som znížil nech si trochu oddýchnem...
CaveMAN

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 18.12.2016

- čaute borci, nepíšem tréningy lebo nebolo čo písať, v podstate sa ešte deloadujem, mal som týždeň pauzu a vidím to asi na dlhšiu prestávku..
- dnes som bol síce vo fitku ale to len tak sa popozerať či sa tam nič nezmenilo, robil som DL po 180kg na 1 op., inak som len chodil a skúšal všetky možné spôsoby pumpovania bicepsu izolovanými cvikmi... nejakú dobu to asi bude vyzerať tak, že sa budem po fitku tú 1 hodinu povinne prechádzať a skúmať všetky stroje čo tam sú, ešte som tú možnosť zatiaľ nemal a budem sa tváriť že mŕtvy ťah a drepy cvičiť netreba.. poslednú dobu sa cítim ako 55kg ektomorf ktorý ani po prvých troch týždňoch svojho cvičenia ešte stále nenabral na vytúžených 90kg čistej svalovej hmoty.. len s tým rozdielom že ja mám 98kg čistého tuku.. začnem sa konečne venovať svojim rukám a ceckom, lebo ostatné cvičiť netreba a ja som to doteraz preháňal opačným prístupom.. takisto ako veľmi dobrú výhovorku môžem použiť to že ma bolieva koleno a proste sa mi nechce cvičiť a to už vôbec nie s veľkými váhami a nedajbože viackĺbové cviky, pretože to je priveľmi vyčerpávajúce... v podstate sa zo mňa stane Phantom alias pipik alias Jurtif alias kiko alias neviemakémenáeštemá (neber to osobne kamarát, len si mi prišiel vhodný na toto prirovnanie), len s tým rozdielom, že ja vás tu nebudem zaťažovať svojimi unikátnymi vedomosťami a takisto nebudem zbytočne rýpať do väčších, silnejších a úspešnejších ľudí... som unavený aj z toho ako chodím osem krát denne srať a ako som non stop nafúknutý ako balón.. dokonca som skúsil jeden deň znížiť bielkoviny na minimum, namiesto kuraciny, hovedziny a bravčoviny s vajcami som mal cestoviny s brokolicou, lenže vtedy to dopadlo trošku inak ako som si predstavoval a každú chvíľu som sa cítil ako keby som mal porodiť basketbalku.. od teraz prechádzam na breathariánsku stravu a budem si ohrýzať nechty.. takmer som zabudol, samozrejme chcem byť aj solidárny voči mirovi, preto vlastne toto robím, kým sa nepostaví na vlastné nohy a neurobí prvý drep tak budem ten stojan obchádzať aj ja...
- a nie livegame45, naozaj nechcem ten rastový hormón z lekárne, je mi jasné že mi chceš len dobre a aj naozaj verím tomu, že by mi to pomohlo opätovne nájsť samého seba a stratenú motiváciu, ale radšej ostanem verný len obyčajným doplnkom výživy.. aj tak sa už na to cítim pristarý...

- dúfam že som svojim príspevkom nikoho neurazil, treba to brať športovo.. možno vás tu sem tam poctím svojou návštevou.. inak sa ale fóru budem tiež vyhýbať, potrebujem si zregenerovať a deloadovať hlavne mozog.. pretože som žiaľ jeden s tých čo keď niečo robí, ide do toho na maximum a potom je proste preplnený a vyčerpaný z neustáleho rozmýšľania nad tým či budúci tréning už môže zvýšiť váhu na drepoch o 2,5kg a či dnes ráno náhodou nemá o niečo tenšie ruky alebo viac spľasnutý hrudník..
CaveMAN

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 24.03.2017

- čaute, vitam sa späť.. poslednú dobu som sa dosť často začal objavovať tu na fóre a mám opäť prečítanú väčšinu príspevkov, plus som si uvedomil že keď si nezapisujem tréningy a hlavne stravu (aspoň makrá) tak moc neviem čo robím.. preto všetko a určite ešte aj niečo naviac, som sa rozhodol znovu si písať svoj denníček..
- aby som Vás uviedol do obrazu (a aj seba keď to budem spätne čítať), momentálne som druhý týždeň v diéte, začal som s váhou 101,5kg čo je moje doterajšie maximum, nikdy som nevážil viac než 95kg, idem na to o niečo jemnejšie a intuitívnejšie než posledný raz, zatiaľ nič necyklujem, mám ale celkovo dosť nízky kalorický príjem.. nehrotím tú stravu už tak ako kedysi, jedávam 4-5x denne, väčšinou neprekročím ani tých 3000 kcal.. zmenil som prácu, predpokladám nižší kalorický výdaj než predtým.. fitbit už nemám, ako som povedal riadim sa skôr intuitívne.. doteraz som cvičieval tak 2-3x v týždni, podľa toho ako sa mi chcelo, ale moc by som cvičením nenazýval.. teraz idem môj obľúbený systém 3+1 2+1 ale úplne som zmenil spôsob cvičenia, trénujem skôr na hypertrofiu než silu, čiže nejdem ani pod 6 op. a mnoho sérií, to som odkukal tak trochu od bear-a.. zbytočne sa tu teoreticky rozpisovať, pri ďalších tréningoch to bude vidieť.. treba brať do úvahy že kondičku mám strašnú a nie som zvyknutý na tento štýl, preto tie váhy sú tak nízke.. takisto niekomu sa môže zdať že nič neodcvičím, že to je strašne krátko a že to nestačí.. momentálne mi to ale stačí, ten jeden cvik ma dostatočne rozbije a čo je hlavne v takom krátkom čase si udržím sústredenie, baví ma to a na tréning sa teším..
- tréning inak vyzerá takto:
1. HRUDNÍK + BICEPS
2. CHRBÁT + TRICEPS
3. NOHY + RAMENÁ
4. VOĽNO
5. CHRBÁT + HRUDNÍK + BICEPS + TRICEPS
6. NOHY + RAMENÁ
7. VOĽNO

24.03.2017

CHRBÁT + HRUDNÍK + BICEPS + TRICEPS

zhyby na hrazde - 1x8, 2x6 - BW
príťahy VČ v predklone - 20x20kg, 12x60kg, 10x70kg, 8x80kg, 6x90kg - odrbkal som sa, mal som končiť s 80kg, hodne odcheatovana posledná séria
sťahovanie hornej kladky - 12x73kg, 10x79kg, 8x84kg

tlaky VČ na rovnej - 20x40kg, 12x65kg, 10x70kg, 8x75kg, 6x80kg
kľuky na bradlách - 1x9, 1x7, 1x6 - BW - zhruba s reps., úspech aj tak, taký ťažký som ešte nebol a nekľukoval som asi 2 mesiace
pullover - 12x30kg, 10x34kg, 8x38kg

zdvihy VČ v stoji - 20x20kg, 12x30kg, 10x35kg, 8x40kg, 5x45kg
kladka s podopretím lakťov - 20x27kg, 20x23kg

francúzsky s EZ v ľahu - 20x7,5kg, 12x22,5kg, 10x27,5kg, 8x32,5kg, 5x37,5kg
sťahovanie kladky rovným držiakom - 20x27kg, 20x23kg

kardio cca 17 min - bežiaci pás (10 min beh, zvyšok incline rýchla chôdza)

245g bielkovín
315g sachrov
57g tukov
2809 kcal

- časom začnem písať aj váhu, zatiaľ som sa nevážil.. uvidím či budem zapisovať denne alebo týždenne, alebo ako.. keď som zapisoval denne mal som prehľad o tom ako telo pracuje s vodou a ktoré vlny mi presne najlepšie pôsobili ale asi sa mi to nebude chcieť...
- suplementujem, 30g 80% koncetrátu na raňajky + 30g po tréningu, 20g BCAA pred a po tréningu (10+10), moje predtréningové combo je 2,5g A-AKG, 2g Citrulín, 2,5g Beta Alanín, 200mg kofeín.. zvažujem kúpu kreatínu, ale úprimne, bojím sa že naťahám vodu a sťaží mi to chudnutie...
CaveMAN

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 25.03.2017

25.03.2017

NOHY + RAMENÁ

mŕtvy ťah- 20x40kg, 12x80kg, 10x100kg, 8x120kg, 6x140kg - ľahké, výbušné, bez trhačiek, bez opasku..
výpady s JČ - 12x36kg, 10x40kg, 8x48kg
GHR - 3x12 - BW - prvé som mal ísť GHR až potom výpady, ale bolo to obsadené tak som to zamenil..

arnoldove tlaky v sede - 17x12kg, 12x16kg, 10x18kg, 8x20kg, 6x22kg - celkom ľahké..
rozpažovanie JČ v stoji - 20x8kg, 10x14kg, 8x16kg - opäť ľahké, 12 aj 10kg boli obsadené, preto prvá séria s 8kg..
opačný peck deck - 12x52kg, 10x66kg, 8x74kg

218 b
160 s
128 t
2670 kcal

- dnes som sa ráno vážil, mal som rovných 100kg, neviem či to mám považovať za vodu, alebo stratu prvých kg, alebo len odchylku váhy.. každopádne budúci víkend chcem aspoň necelých 99kg, vtedy uverím že už chudnem..
- inak kondične som na tom dosť zle, takže výpady momentálne píšem opakovania obe nohy spolu, čiže veľmi málo..
CaveMAN

Príspevokod užívateľa CaveMAN » 27.03.2017

27.03.2017

HRUDNÍK + BICEPS

tlaky VČ na rovnej - 20x40kg, 2x4 - 90kg, 10x8 - 65kg
pullover - 12x30kg, 10x34kg, 8x38kg
incline rozpažovanie JČ - 12x14kg, 10x16kg, 8x18kg

vytáčané zdvihy JČ v sede - 12,10,8 - 16kg, 12,9,8 - 14kg

kardio 15 min - schody (striedanie náročnosti)

227g bielkovín
270g sachrov
75g tukov
2705 kcal

- prvá séria bench-u sa mi zdala dosť ťažká, aby som bol úprimný, takmer som nedal 4 op., predpokladám že to bolo nedostatočnou rozcvičkou, mal som len jednu rozcvičovaciu sériu + nepripravil som sa vôbec na váhu... druhá séria už bola bezproblémová...
- včera som mal stravu zhruba rovnakú ako v sobotu, bielkoviny boli trochu nižšie, kedže som nejedol mäso, len ryby a pár vajec... takisto počas víkendov a voľných dní znižujem sachre a skôr pridám na tukoch.. zvažujem pridať niekde v týždni bezsacharidový deň na vyprázdnenie glykemických zásob, nech to trošku popoženiem, keď už robím aj to kardio...
CaveMAN

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných