Conker-Welcome back to Snap City

Re: Conker-Welcome back to Snap City

Príspevokod užívateľa origos » 24.07.2014

davaj pozor na klimu a prechladnutie.. ja som siel vo vlaku a klima mi 2,5h fukala na krk.. teraz uz 2 tyzdne som na injekciach a neviem poriadne krk otocit + cele rameno a prava ruka..
origos
Dátum registrácie: 09.09.2013
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa conker » 24.07.2014

fuha no tu klimu som mal v aute.No ja teraz to iste sa ledva hybem ale u lekara som nebol.Lavu ruku a rameno nemozem zdvihnut a krkom nemozem otacat skoro vobec.Uvidim snad casom sa to zlepsi....dneska idem na masaz.
Pain is temporary,but snapped up lumbar spine is forever.
conker
Dátum registrácie: 05.04.2013

Príspevokod užívateľa origos » 24.07.2014

mne masaz nepomohla.. skusal som masaz, virivku, saunu.. skor mi to zhorsilo.. takto som potiahol tyzden este v posilke ale uz sa nedalo a siel doktorke..
origos
Dátum registrácie: 09.09.2013

Príspevokod užívateľa conker » 25.07.2014

bol som vcera na tej masazi a uprimne citim sa o nieco lepsie...nespravilo to ziadny zazrak sice ale je to o kusok lepsie...od posilky si dam radsej ale pauzu kym sa to nezlepsi
conker

Príspevokod užívateľa conker » 27.07.2014

Tak som trochu googlil a vyplinulo mi ze mam slaby serratus aj preto ma bolelo v tom rebre aj to seknutie v krku.Zajtra skusim ist normalne cvicit a zacnem pravidelne cvicit serratus aj ked ten krk stale citim ale uz menej...no dufam ze sa nevratim zase do snap city na cely tyzden....

Obrázok
conker

Príspevokod užívateľa mes1ac » 27.07.2014

tiez som mal problemy s lavym rebrom a takisto aj s krkom, seknutia, nevedel som sa hybat poriadne, nenormalne bolesti..skusal som masaz, par dnove pauzy, yogu, rozne natahovania kktiny od vymyslu sveta, lebo proste 2 3 mesiace furt krk alebo lave rebro isli do prec pri nejakom cviku, obcas sa dalo docvicit v bolestiach obcas nie..a pomohla mi velmi jednoducha vec, poriadna rozcvicka, odvtedy nemam najmensie problemy
mes1ac
Dátum registrácie: 27.07.2012

Príspevokod užívateľa conker » 27.07.2014

ja sa vzdy rozcvicujem normalne...pred benchom napriklad robim cviky na rozcvicenie rotatorov a pred drepmi tiez sa rozhybem nez zacnem vobec drepovat rozcvicovacie serie ale to do logu nepisem
conker

Príspevokod užívateľa conker » 28.07.2014

Pondelok 18.7.2014

Pause Squat:-2 sekundova stopka

8x70
5x100
1x115

6x4x123

Bench:
8x60
3x80
A tu som skoncil .Zas ten krk :D.Vidim to tak ze momentalne nemozem robit nic okrem drepov dokym sa mi to uplne nevylieci lebo potom sa mi to vzdy zhorsi akurat...paradoxne pri drepoch sa mi trochu ulavi vzdy lebo mi to tam akoby tlaci an trapezy...takze potesi ale aspon tie drepy mozem robit ale na vrch absolutne nic neni sanca....
conker

Príspevokod užívateľa Bress » 28.07.2014

chod si to dat rozmasirovat, moj tip, ze tam budes mat spamus a ti to tlaci na nektore nervy a v urcitej polohe sa to zhorsi ( ale fakt to je osobny tip :) )
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

bol som na masazi minuly tyzden a zajtra idem znova...ked som bol po tej masazi tak sa mi to trochu zlepsilo no nevyliecilo uplne.Dneska uz to bolo lepsie teda citil som to stale ale nie az tak jak minuly tyzden ale ked som isiel dnes bencovat sa to zase zhorsilo.Aj ked ono zase zavisi asi jaky typ masazi.Ja som bol len na takej kvazi relaxacnej masazi...sportova masaz uvolni stuhnute svaly no boli
conker

conker

Príspevokod užívateľa Bress » 28.07.2014

ono v takych castiach ako krk je vzdy horsie najist pricinu ale ak sa maser kus vyzna, tak spasmus vpohode dokaze vycitit. Sice efektivne masaze, ta to potom aj 2 dni bude boliet ale oplati sa. A to ta akoze boli aj az do hrudniku, ze si dal seratus ant.?
Hlavne skus tomu dat kus oddych a uvolnit to poriadne, ono vacsinou v cviceni to staci :)
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

no nie ako serratus neboli ale skor tak som myslel ze ten serratus mam slaby a kedze to nezvlada v niektorych cvikoch tak ta zataz sa prenasa na ostatne svaly ktore som si mohol kvoli tomu teoreticky zranit.
conker

Príspevokod užívateľa conker » 31.07.2014

Streda 30.7.2014

Pisem az dneska vcerajsi trening kedze nam kvoli burke vypadol prud a az dneska nabehol...normalne som bol nuteny ist skorej spat kedze som nemal co robit v tej tme bez elektriny :D

Drepy:
8x60
5x100

3x125
3x130
3x135
3x142,5-lahke to bolo ale jaksi sa bojim furt pridat viac kedze ma nikto neisti ani tam nie su tie uchytky...

Olympijske drepy ATG:
5x5x117,5

Zakopavanie:
4x12x? tento cvik som nerobil uz ani nepametam ale kedze hocijake ine cviky na hamsy ktorym by som dal kedykolvek prednost (rumunska mrtvola,ghr) som nemohol robit tak mi zostavalo len toto...

Predne Drepy ATG s pauzou:
8x60
5x80
5x80

a viac som ich uz radsej nesili kvoli tomu krku a povodne som ich ani nemal ist a chcel som uz ist prec ale kedze vonku sa akurat strhol brutalny lejak tak som zostal a dal este nieco do poctu :D.Dneska taky ultra squat volume kedze okrem drepov som prakticky nemohol nic ine robit.

Mimochodom bol som znova v tej arene a tam bol nejaky "trener" ktory tam trenoval svojho klienta a jake kktiny mu tam daval som nechapal fakt.Najprv tam robil nieco s kettlebelmi na bosu ball na jednej nohe s tim ze jednu nohu mal zdvihnutu a zdvihal pritom tie kettlebely potom rozne skakacky na tu bosu ball a potom akoze drepy na fitlopte wtf tak akoze ked treneri toto davaju klientom a ti klienti im este zato platia tak mne z toho fakt vychadza ze priemerny clovek je fakt blby asi....podriemerny uz ani nehovorim
conker

Príspevokod užívateľa Zeratul » 31.07.2014

robíš tie drepy low bar alebo high bar? pri high bare by nemal byť problém to zahodiť za seba, všetci vzpierači to tak robia, teda ak máte pogumované kotúče, pevnú podlahu a majiteľ nie je náročný na hluk.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných