Pepo88 - priebezne info,foto,video

Pepo88 - priebezne info,foto,video

Príspevokod užívateľa pepo88 » 15.12.2011

Tak ako prvy prispevok v tejto teme vam priblizim ako u mna prebiehalo zoznamovanie sa so zelezom.

Bol rok 2002 a ja som bol na navsteve u uja a tety. Bratranec mal v izbe 30kg cinku, pre mna vtedy velmi tazku a ledva som ju odlepil od zeme, a bratranec si ju v pohode pohadzoval na bicepsovych zdvihoch. Pre mna vtedy nieco neuveritelne. Tak som od neho vyzobral jednu 11kg velku cinku

konkretne tuto (fotene uz v roku 2004)

Uploaded with ImageShack.us

s nou som zacal pomaly a neisto svoju cestu sebazdokonalovania. Cvicil som kazdy vecer pred spanim bicepsove zdvihy, kliky a brusaky. Vtedy som mal 147cm a 39kg

V roku 2004 si brat a susedia zacali zariadovat pivnicnu posilovnu, a raz ma tam zavolali zacvicit si. To uz som mal 174cm a cca 63kg. Hned po prvom treningu som tam byval den co den. Nevedel som nic o treningu a strave, jedol som vsetko, nezdravo, nepravidelne a malo. Trenoval som kazdy den cele telo okrem noh. Uz vtedy na mne pozorovalo okolie zapal pre tento sport, pretoze som o nicom inom ani nehovoril. Su to pekne spomienky, ked sme cvicievali najprv len s par jednoruckami, provizornou lavickou, styrm radiom a jednou velkou cinkou spravenou so sadri :arrow:

Uploaded with ImageShack.us

Vtedy som zacal chodit na strednu skolu, kde sa vsetci hnali za vysokym cislom na bench presse, tak to chytilo aj mna. Zacal som silove treningy a o chvilu som uz zatlacil 115kg pri BW 63kg.

Nejake fotky z roku 2004 a zaciatku cvicenia v pivnicnej posilke :arrow:

Postupne som sa snazil o pivnicnu posilku starat a vylepsovat. Postupne tam bolo takmer vsetko a v roku 2006 som tam kupil rotoped. Zacal som na nom slapavat a celkom som schudol :arrow:

V tomto roku som uz nepravidelne cvicil nohy. Nepravidelne znamena, ze sem tam som si dal vypady a vypony. Malokedy drepy.

Na silvestra 2006 som sa dostal sem na forum a zacal som studovat vsetky temy. O par dni som sa zaregistroval, a vtedy to zacalo. Zacal som sa zdokonalovat v strave a treningoch. Zacal som chodit do fitka, naplno zaradil do treningu aj nohy.

Na konci roku 2007 pri vahe 77-80kg :arrow:

Na zaciatku roka 2008 som sa namotal na sutazenie. Tak som si vyskusal predsutaznu dietu ze ako budem vyzerat..
Dopadlo to takto :arrow:

Ked uz som si vyskusal ako to pojde, tak som dal kratku objemovku a na jesen moja prva sutaz vo federacii SSNKF na ktorej som skoncil na 13. mieste :arrow:

Neuspech ma neodradil ba este viacej namotivoval. Hned po sutazi nasledovala objemovka a sutaze na jesen 2009

Přerov 4. miesto v kategorii junior :arrow:

Dunajska streda 3, miesto v kategorii junior :arrow:

Banska bystrica europsky pohar 2.miesto kategoria junior :arrow:

Po sutaziach v SSNKF som sa rozhodol prestupit do federacie SAKFST. Mala to byt jesen 2010, ale prisli nejake komplikacie tak som celu pripravu zahodil, a nechal to na jar 2011.

Medzinarodne majstrovstva BA 2011 5. miesto v kategorii klasicka kulturistika muzi :arrow:

Stara Lubovna 4. miesto kategoria muzi do 80kg :arrow:

No a teraz ak vyjdu peniaze chcem ist 3 sezony po sebe. Jar 2012, jesen 2012 a jar 2013.

Posledne fotky mam zo septembra tohto roku :arrow:

O dva tyzdne koncim objemovu pripravu, tak nabuduci tyzden nieco pofotim a hodim sem.

Nejake strucne info o mne:

Momentalne pracujem vo fitness centre ako osobny trener.

Narodeny 18.12.1988

Vyska: 175cm
Vaha: aktualne 105kg

Miery nalacno nenapumpovany

Ruky: 45,5cm
Stehna: 71,5cm
Lytka: 42cm vzdy moja slabina
Hrudnik: 131cm
Pas: 89,5cm

Vykony:

Drep 1x260kg

mam len video s 250kg :arrow:

Bench 1x190kg :arrow:

Mrtvy tah 1x280kg

Tlaky nauzko 5x150kg

Kliky na bradlach 3x BW + 90kg

Bicepsove zdvihy EZ 6x80kg cheating

Kladivove zdvihy JC 16x40kg

Pritahy VC v predklone nadhmatom 8x160kg cheating

nic ine ma nenapada.. ak by niekto bol na nieco zvedavy, kludne sa pytajte. Alebo ak nejakym vykonom neverite, som ochotny to natocit :007
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007
Cash on hand: Locked

Re: Pepo88 - priebezne info,foto,video

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 15.12.2011

Je úžasné sledovať tvoj progres ako sa s chlapca stal bodybuilder... Držím prsty a prajem veľa úspechov na súťažných pódiách i mimo nich....
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011
Poďakoval: 24 krát
Bolo mu ďakované: 226 krát

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 15.12.2011

Na to, že som Ťa v živote nevidel som o Tebe dosť počul, ešte viac som tu toho od Teba prečítal a preto Ti úprimne držím palce nech sa Ti darí :007.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009
Bolo mu ďakované: 3 krát

Príspevokod užívateľa Lou » 15.12.2011

Pepo tiez Ti drzim palce, tvoj progres (ci uz v postave alebo v sile) je urcite pre mnohych z nas velkou motivaciou a vidno ze ta to bavi...ak sa mozem spytat, tak by ma zaujimalo napriklad tvoj aktualny trening (rozpis, pocet serii, opakovani, vyber cvikov, pouzivane vahy, popripade konkretny trening..napr. dnesny a pod.,ako menis trening do diety atd...), dalej nieco o strave (priklad jedalnicku aj s doplnkami, mnozstvo B,S,T v objemovke..ci konzumujes stale rovnake mnozstvo alebo niako cyklujes)...otazok by sa veru naslo vela...ak by si sa trochu rozpisal k niektorym otazkam, tak budem rad...vdaka
Lou
Dátum registrácie: 16.02.2008

Príspevokod užívateľa pepo88 » 15.12.2011

chalani dakujem, su to povzbudzujuce slova :)

trening idem teraz zamerany na nohy a ruky..

1 den : nohy, triceps

2 den : chrbat, zadne delty, biceps, brucho

3 den : volno

4 den : nohy, biceps

5 den : prsia, predne delty, triceps, brucho

6 den : volno

cviky, serie, opakovania a vahy idem podla pocitu

teraz budem trening menit a pojdem pravdepodobne presny rozpis aj s cvikmy, este to musim zbuchat dokopy a porozmyslat nad tym.. ale urcite nepojdem od zaciatku pripravy dvojfazovo aby som neskoncil ako na jar ked som bol uz pretrenovany ako kon mesiac pred sutazou

stravu idem teraz v objeme denne 500-800g kuracich prs, tvaroh, cottage, tuniak, od oka a pocitu ryza a ovsene vlocky, sem tam zemiaky.. niekedy ani maso nezjem.. + nejake doplnky... no na pripravu zasa presny rozpis jedla a doplnkov :007
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
pepo88

Príspevokod užívateľa Rokie » 15.12.2011

Strašne veľký obdiv a strašne veľká motivácia. Je priam úžasné čo si dokázal a cez koľko prekážok si sa dostal a stále si sa zlepšoval. Je fascinujuce sledovať ako si sa každým rokom zlepšoval a vychytával stále lepšie a lepšie miesta. Pamätám si že si mal problém s lakťom tuším? Alebo niečo také to bolo tuším 3roky dozadu. čo ťa nachvíľku vyradilo. Takže ešte raz pepo si môj veľký vzor a veľmi ťa obdivujem :007 Prajem ti veľa úspechov a nech sa ti v tejto železnej hre darí!!!
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Bolo mu ďakované: 2 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Rintintin » 15.12.2011

Videá hovoria za všetko :) Najviac sa mi páči hrudník, fakt klobúk dole :wink:
Don't run away from the pain.
Rintintin
Dátum registrácie: 13.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mato23 » 16.12.2011

Pepo riadne si sa nám zmenil :) Super zmena krok za krokom, nech ti to vydrží a prajem veľa štastia v postupnom dietovaní, ktoré ťa čaká ;)
Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret.
Mato23
Dátum registrácie: 25.11.2010

Príspevokod užívateľa katzo » 16.12.2011

Na tych poslednych fotkach si uz pekny bulo... Som zvedavy na fotky po terajsej objemovke.
katzo
Dátum registrácie: 24.06.2007
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa pepo88 » 18.12.2011

dakujem chalani :007

inak vcera som bol skusit v Trnave vianocny tlak na lavicke.. zatlacil som 190kg a skoncil som na 4. mieste.. pravdupovediac, myslel som si, ze skoncim lepsie, ze mam celkom dobry bench na moju vahu, ale zmylel som sa.. jednoducho na tych borcov, co sa tomu venuju nemam.. jedno velke plus, dostal som na narodky od priatelky nove bandaze na kolena :007

rozmyslal som, ze skusim este raz maxko na bench ked mam posledny tyzden objemovku, ale kaslem nato, skusim iba drep s novymy bandazami :)
pepo88

Príspevokod užívateľa alilinko » 18.12.2011

Tých 190 kg. Uplne v pohode pokus to bol. 4.miesto na vianočnom tlaku je dost parádne umiestnenie. A myslím si že ti si borec, a keby že trocha zabŕdaš do powerliftingu tak by si sa mohol umiestnovať aj na prvých miestach.
Čo sa týka prvých troch pretekárov v junioroch, to sú presypaný blázni ktorý tlačia teraz závratné čísla ,ale bohvie ako budú na tom za pár rokov.

Ja im nezávidím , premna nech tlačia aj milión kilo. Len otázka je, dokedy?
Be the type of person, that when your feet touch the floor in the morning, the devil says:
"Awww shit... they're up!"
alilinko
Dátum registrácie: 21.03.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 18.12.2011

dakujem ti :007
pepo88

Príspevokod užívateľa seigon » 18.12.2011

nemal si daleko k stupnu vitazov, aspon sa mas kam zlepsovat :wink:

inac vsetko najlepsie k narodkam
270-215-250
seigon
Dátum registrácie: 28.01.2007

Príspevokod užívateľa Rintintin » 19.12.2011

Na tvojom mieste by som určite skúsil ešte aj ten bench, bola tam rezerva aj pri tých 190 :)
Don't run away from the pain.
Rintintin
Dátum registrácie: 13.12.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 20.12.2011

ked budu nejake raw sutaze kludne skusim.. aj na buduci rok hadam pojdem do trnavy znova.. ak by ste o nejakej raw sutazi vedeli, ci uz bench, drep alebo mrtvy tah, dajte vediet :007

inak dostal som od priatelky nove bandaze na kolena, aj ked kratke ale lepsie ako tie obvazy co som mal, takze zajtra idem skusit max na drep, hadam hodim video :007

a seigon dakujem, a dakujem aj zato, ze si mi siel podavat cinku :)
pepo88

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 10 neregistrovaných