Kelly

Re: Kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 10.12.2019

DREP

5x50
5x70
3x100
1x120
1x140
1x150
1x160
1x170
6x120

ZHYBY PODHMAT
1x4-JA+12
1x4-JA+6
1x4-JA

BRADLÁ
2x8-JA

...doplnky...

Pri drepovacom stojane bola nejaká slabá gravitácia,zato pod hrazdou bola nejaká extra silná.
Drepy boli fajn, možno keby dám opasok tak tam ešte niečo pridám, ale kam sa hnať že? A okrem toho na opasok si budem musieť zvyknúť :/
Zhyby boli ale iná káva,prvý vyletel vždy v pohode a potom so každým dalším prudko padalo až som zostal iba tak visieť.
No a potom iba doplnky.
Ked som prišiel bolo okolo drep.stojanu plno a ked som sa opýtal že kolko majú to vyzeralo že budem prevlákať kotúča do druhaj miestnosti ku klietke. No po chvíli chlapci prišli že oni si tých pár kg prenesú. Sú to zlatíčka :clap:
Inak asi dve hodky pred tréningom som zožral 200g tatarák a mal som obavy či ho neuvidím znova,ale bolo to v pohodičke.
Užívateľov profilový obrázok
kelly
Dátum registrácie: 22.01.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa kelly » 12.12.2019

PRÍŤAH V PREDKLONE S POLOŽENÍM
6x70
6x80
6x75
6x70

TLAK NA LAVICI
5x70
3x90
1x100
1x110
1x120
1x130
10x90

LEGPRESS
2x8-200

..doplnky..

Fajn. Na príťah som mohol kludne pridať, nabudúce niečo viac prihodím.
Tlaky išli skvele.Okrem poslednej desiatky boli všetko stopky.
No a potom už len doplnky,celkovo to prebehlo rýchlo a príjemne unavilo.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 16.12.2019

ČELNÝ DREP
5x50
3x70
1x90
6x100
6x90
6x80

TLAK V STOJI
5x50
6x60
6x50
6x40

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x170
1x190
1x200
6x170

...doplnky...

Čelné išli lepšie ako som čakal,stred bol ako v korzete,tak to zostávalo iba na nohách a tie to zvládli.
Tlak bol ok, tam neni moc čo písať,za chvilku to nalietalo.
Na mrtvolu som sa celkom tešil.Skúsil som väčšie váhové skoky a bolo to lepšie,190 vyletela ako nič a 200 bolo lahších ako pred týždňom. Tentokrát som dal 170 v kuse a šestka neni márna na začiatok dúfam.Musím zapracovať na úchope,neni možné aby som 170 neudržal nadhmatom.
Inak do posilky som sa dostal až v nedelu večer a bolo to fajn, viac žien ako chlapov :grinning:. Tento týždeň je toho vela, ale nemám v pláne vynechať takže to zas nejak poskladám .
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 18.12.2019

DREP
5x70
3x100
1x120
1x150
1x170
6x122,5

ZHYBY PODHMAT
4x12+JA
4x6+JA
4xJA

BRADLÁ
2x6-JA

..doplnky..

Mierna únava po ťahoch v nedelu,no aj tak to išlo celkom svižne. 170tka bola s väčšou istotou ako minule.Na poslednú som prihodil 2,5kg nech je tam aspoň niečo naviac.
Zhyby a bradlá, tam nič naviac nebolo :thumbdown:
Jeden ,,šefko" učil ťahať mrtvolu takú asi 18 ročnú babenku. Chúďa v 20tke bude na invalidnom dôchodku. Aj som sa do toho zaplietol na moment, opýtal som sa prečo tak zakláňa hlavu (čo vyzeralo tak že ked sa zohla k činke na zemi,hlavu mala zaklonenú tak že sa pozerala na strop :crazy: , a to myslím vážne). Na to sa hned pozrela na ,,trééénera" s pohladom že pomoc ja nerozumiem čo sa ma pýta.Ten samozrejme priskočil na pomoc a spustil tolko kecov okolo toho,že sa mi to vážne nechcelo počúvať a radšej som si dal sluchátka a viac sa nepozrel tým smerom lebo by ma všetko rozbolelo. Vlastne raz som sa pozrel (čo som olutoval) a zazrel som víťazný oblúk na chrbte tej dievčiny. Týmto by som jej zaželal do nového roku hlavne pevné platničky.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 19.12.2019

PRÍŤAH V PREDKLONE
5x70
6x90
6x80
6x70

TLAK NA LAVICI
5x70
3x90
1x105
1x120
1x130
10x92,5

LEGPRESS
8x205
8x205

..doplnky...

Dva dni po sebe sú teda na moje polorozpadnuté telo dosť,ale už nemienim vynechávať a radšej to nahustím ked viem že nebude kedy.Ťahy zatial v piatok a v nedelu znova drep a v pondelok tlak a ťah až ked bude otvorené,asi až 26.V piatok firemná párty a v sobotu koncert Jinjer a The Agonist tak snád tie drepy v nedelu pôjdu.Toť plán,hadam sa podarí.
Príťah s položením,minule som písal že prihodím a mohol som aj viac,ale nechám to tak.Teda od 90začnem prikladať 2,5.
Tlak bol fajín, skúsil som aj tu menej nástupov a väčšie váhové skoky a šlo to.Okrem poslednej všetko stopky.Inak, v poslednej síce desina no rezerva tam bola značná.
Legpress tam je rezerva milion,budem prikladať postupne,berem to iba ako doplnok tak z toho nebudem vyšilovať.No a potom doplnky.
Dostal som ponuku na spoločný tréning....bicepsov :D . Tak som dal protiponuku na tréning drepov ,ne preto že drepujem asi najviac v tejto posilke(čo je dosť smutné pri pohlade na tie moje čísla), ale preto že ked už cvičím tak niečo poriadne a nie ruky. Ked som povedal že na biceps dávam jeden cvik a dve série,to je málo a podobné kraviny. Takže zas som bol odsúdený za dve série bicepsov ,ale že si on dá na nohy 3 série predkopávania a tri zakopávania,lebo to mu stačí lebo bicykluje je ok ':) . A na ruky milion cvikov a serii jak keby mal celý deň ruky vo vačku :') a nepoužíval ich. Inak už dávnejšie som si všimol že ked si dám dole sluchátka a zarozprávam sa s niekým, dotyčný má vždy potrebu mi vysvetliť prečo nedrepuje.Nepýtam sa na to,nezaujíma ma to ani sa o tom nebavíme ale toto vysvetlenie príde.Neviem prečo :eh: .Na druhú stranu,ked zas niekto drepuje sa mi príde pochváliť ,nepýtam sa na to,nezaujíma ma to, ale je to teda ten lepší prípad jak mať plnú hubu kecov. Neviem prečo sa to deje, jak keby mi musel niekto niečo vysvetlovať alebo dokazovať a ja pritom chcem mať len pokoj lebo som ***** ODLUD.
Tolko dnešné zamyslenie :grinning: vidieť že už v robote toho nieje vela čo robiť :grinning:
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 22.12.2019

tréning v piatok

ČELNÝ DREP
5x20
5x70
6x100
6x90
6x82,5

TLAK V STOJI
5x40
6x60
6x50
6x42,5

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x170
1x190
1x200
4x172,5

..bez doplnkov...

Podarilo sa mi síce ísť cvičiť ale bolo to uponáhlané a hlava nepomáhala.
Čelné boli super,rýchlo som to zbehlo.Tlaky tiež bez problémov.
Na mrtvole sa už odrazilo to rýchle tempo a dosť to oťaželo.Všetko splnené okrem poslednej,na šestku to nebolo,nevadí nabudúce si to zopáknem.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 22.12.2019

DREP
5x70
3x100
1x120
1x150
1x170
6x125

ZHYBY PODHMAT
4x12+JA
4x6+JA
4xJA

BRADLÁ
2x6xJA

..bez doplnkov..

Drep bol ťažký jak fras už od začiatku,ale splnené a to je hlavné.
Zhyby a bradlá nič nové.Doplnky som nedal nech ušetrím nejakú energiu na zajtrajšie tlaky.
Po tomto divokom víkende ked som v piatok na vianočnom večierku fungoval na vodke a domov dorazil o 4 ráno a v sobotu večer koncert Jinjer a príchod domov o 1,za celý víkend som zjedol asi tolko čo normálne do obeda,som nečakal žiadne velké výkony. A to sa potvrdilo,bol to boj ale teda ako som písal,podarilo sa.Teraz to len dospať a dojesť a zajtra ešte tlaky.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 23.12.2019

PRÍŤAH V PREDKLONE
5x70
6x92,5
6x82,5
6x72,5

TLAK NA LAVICI
5x70
3x90
1x105
1x120
1x130
10x95

LEGPRESS
2x8-210

...doplnky...

Všetko šlapalo ako po masle,príťah s položením,tlaky stopky okrem poslednej, legpress s velkou rezervou.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 28.12.2019

ČELNÝ DREP
5x65
3x85
6x107,5
6x97,5
6x87,5

TLAK NA LAVICI
5x60
3x80
1x100
1x110
1x120
1x130
10x100

PRÍŤAH V PREDKLONE
5x60
6x95
6x85
6x75

---bez doplnkov...

Na dnes som sa dohodol s dvoma kamarátmi že sa stretneme pred posilkou a zacvičíme si.Po príchode sme zistili že z nejakej príčiny otvárajú o hodinu neskôr.Jeden sa rozhodol že pôjde teda neskôr a druhý,ktorý prišiel s dalším kamarátom sa rozhodli že pôjdu do vedlajšej dediny do posilky.Tak som sa rozhodol pridať k nim.Posilka bola fajn až na tie 10hranné kotúče.Chalani ma prehovárali aby som si s nimi zacvičil tlaky a mal som v pláne cvičiť ťahy,ale ked som zbadal tie kotúče kludne som sa prehovoriť dal.Tak ťahy v pondelok.Než si dali šelijaké žbrndy tak som si dal aspoň čelné.
Ked som docvičil čelné mi chalani povedali že tá tyč má 25kg,takže namiesto 2,5kg som prihodil 7,5kg,prešlo tak pohoda.
Tlaky boli fajn,tyč sa trochu nepríjemne pretáčala a lavička bola nižšia než som zvyknutý a zapojiť nohy nebolo lahké,ale prešlo to v pohodke.Všetko stopky okrem poslednej.V poslednej malo byť 97,5kg,ale kedže sme sa striedali tak som to nechcel komplikovať,padla desiatka s rezervou tak 2-3 opakovania.
Príťah s položením,kde sa prejavili tie kockaté kotúče a zakaždým ked som to položil mi jedna strana ušla dopredu.Bol som rád že som tie ťahy odložil.
Na doplnky už nebol čas,dlho sme kecali cez pauzy.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 30.12.2019

LEGPRESS
5x160
5x200
8x215
8x215

TLAK V STOJI
5x50
6x60
6x50
6x45

MRTVOLA
5x70
3x120
1x150
1x170
1x190
1x200
1x210
1x220
4x172,5

..doplnky..

Tak aj na dnes som sa dohodol s kamarátom že dáme ťahy.Kedže prišiel trochu neskôr,stihol som si dať legpress a než sa rozcvičil stihol som aj tlaky.
Legpress bol tak akurát aby som sa zahrial.Tlaky potešili,velká rezerva a lietalo to úplne lahučko.
Potom prišli už na rad ťahy kde sme sa do toho pustili spolu s Tomášom. Všetko sme si dávali rovnako po jednotkách.Mal som v pláne ísť iba po 200,ale nejak ma ukecal aby sme išli dalej. Tak nakoniec sme to dali na 220 kde boli 4 dvadsaťpäťky na každej strane a vyzeralo to drsne :thumbup: , a´j ked tie kotúče sú také tenké,že vlastne tá tyč bola prázdna :') .No prešla aj bez trhačiek a opaska,ale povedal by som že ešte tam bolo tak 10kg rezerva. Tomášovi sa žial ani na dva krát nepodarilo dotiahnuť. Už sa mi potom lahšiu nechcelo nejako tlačiť,tak som aspoň dorovnal minulý týždeň.Kedže ma čaká dlhšia pauza dal som si aj doplnky.
Ked to tu niekto číta, užite si Silvestra a úspešný nový rok,vela nabratej svaloviny ,nové silové maxká a iné ciele čo máte nech sa vám podaria.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 05.01.2020

Kedže som teraz na tom tak že si idem len tak ledabolo a som už som si bol zacvičiť s Tomášom (nieže by to so mnou bola nejaká výhra,len ked začnem nejakú rutinu nerád odbáčam a vyhováram sa a potom z toho vačšinou nič neni),tak som sa rozhodol že si pôjdem zacvičiť s dalším kamarátom Dušanom do crossfitového gymu. Už to slovo crossfit vo mne vyvoláva proste pocit že ruky preč a popravde som Dušanovi na rovinu povedal že toto ne a to že ma tam dostal mu trvalo skoro rok :grinning: .Tentokrát to ale neboli normálne crossfitové opičárniny, ale bolo to zamerané na snatch a to ked som skúšal sám tak tomu stále niečo chýbalo a bolo by fajn keby mi to ukázal niekto kto to vie.A teda ten tréner vedel a ukázal mi techniku niekolkokrát a šlo to ovela lepšie a celkovo prístup bol fakt super.
No ale k tréningu.Začalo to samozrejme rozcvičkou po ktorej som bol už zrelý opustiť miestnosť a vypadnúť domov.Nechápem moc toto zbytočné zdržiavanie ,ked som sa pozrel okolo seba v stave ako som bol ja bolo tak 80% ludí. Nasledoval nácvik snatchu s drevenou palicou čo sa mi začínalo páčiť.Nasledoval nácvik s tyčou,bolo mi doporučené si zobrať 15stku, po prvom pokuse mi vyletela skoro k stropu tak som si vzal 20.Tiež nič moc ale lepšie.Nasledoval nácvik s prihadzovaním váhy,mali sme spraviť 30 opakovaní,teda samozrejme po jednotkách.Toto bola fáza čo ma vážne bavila.V podstate to šlo velmi dobre a od 4 som bol na 50kg čo mi tréner povedal aby som už neprihadzoval a dokončil to na 50tke. Poslúchol som a dobre som spravil ,na nácvik to bolo akurát a sila na túto váhu vydržala až do konca.Tak od 20 opakovania už to bolo také automatické že som bol sklamaný ked bol koniec.Neviem ale či ich bolo naozaj 30,nepočítal som to.
Nasledovalo trio bradlá,zhyby a predkopávanie na hrazde na brucho.Toto bolo ok,ved to cvičím aj teraz po drepoch až na tie predkopy to bolo strašné.A to chcel aby som sa dotkol špičkami hore hrazdy :') :') :') :') Musel by som mať gumené nohy aby som si obišiel to svoje tlsté brucho :')
Nasledovala zas nuda-strečing. OK ok nehovorím že to je zbytočné ale tolko kurňajs?
Takže suma sumáru som spokojný,bolo to fajn a zas si to niekedy skúsim,zajtra je tréning so zameraním na drep.Tak uvidím ako sa budem cítiť a možno si to pojdem skúsiť.
Takže tréning:
SNATCH
27x1-50 prvé tri boli tuším 30,40,45

BRADLÁ
5x6xJA

ZHYBY PODHMAT
5x6xJA posledné boli škaradé

PREDKOPY
5x0 :') nejaké chabé pokusy tam boli ale teda podla predpísaného nula
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 08.01.2020

1A

DREP-objem
5x70
3x100
5x6x120

TLAK NA LAVICI-stredne
1x4x70
4x4x90

MRTVOLA-lahko
1x5x70
4x5x100

...doplnky...

Tak po dllllhom odkladaní som sa dal na Fomina a je to príjemná zmena.Myslím že váhy som na začiatok trafil,teda na prvý deň,uvidíme čo bude dalej.Časovo je to trochu na dlhšie ale snád to dám.
Drep bol ok,nebolo to ťažké tak som sa mohol sústrediť na každé opakovanie a hlavne na dráhu.
Na tlakoch som ešte cítil únavu z toho tréningu snatch,ramená boli trochu kostrbaté ale aj tak som všetko zastopkoval.
Mrtvolka váha nič prd,to popadalo za pár minút.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 09.01.2020

1B

TLAK NA LAVICI -objemI
5x50
3x70
5x6x95

DREP -lahko
5x70
4x6x90

MRTVOLA -stredne
5x70
3x100
4x3x120

...doplnky...

Po náročnom dni bol tuhý začiatok,ale potom už to popadalo.
Tlaky zastopkované,posledné dve opakovania už boli nooo ťažké? Nebolo to na hrane,ale už som sa začínal potiť :grin:
Drepy prebehli v pohodke,po tlakoch bolo zo začiatku ťažké sa dostať pod tyč a roztiahnuť cicky.
Mrtvola nič prd lahké.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 11.01.2020

1C

MRTVOLA objem
5x70
3x100
1x120
5x6x135

DOŤAHY
3x4x185

TLAK NA LAVICI lahko
4x8x80

DREP lahko
3x6x75

...bez doplnkov...

Další náročný deň,horšie ako štvrtok,ale teda som to ustál.No na doplnky som sa radšej vysral.
Mrtvola bola fajná,celkom som sa zapotil a celkovo to išlo fajn.Nadhmatom som ale zvládol len prvú pracovnú sériu,potom už som to musel prestriedať.Na doťahy som si dal pod kotúče tie plastové kraviny čo používajú ženy na nejaké tie stúpacie cviky,netuším jak sa to volá.No ked som sa postavil pri tyč mal som to stále pod jablčkom na kolene,no nič ,dal som sa do toho a bolo to ukrutné.Nevedel som sa k tomu postaviť a zaprieť sa do toho.
Tlak tentoraz bez stopiek,pekne na pumpičku.Nedal som ani most ani zapretie do nôh.
Drep po tom všetkom bol tak akurát na lahučké šestky.
Ešte som sa pozrel na nejaké tie stránky o fominovi a zrejme som netrafil celkom váhy :silent: ,no čo na prvý krát som to posral,ale ubrať sa dá vždy ne? Tak asi budem teraz prihadzovať opatrne a skúsim to ustáť aspoň na 4 týždne a potom by som to nejako upravil do normálu.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 14.01.2020

1D

DREP intenzita
5x20
5x70
3x100
1x120
1x130
4x3x135

TLAK NA LAVICI stredne
5x70
4x4x90

MRTVOLA lahko
4x5x100

...doplnky...

Oddýchnutý a nažhavený na tréning.
Drepíky boli super, troječky sú pre mna tak akurát čo ešte udýcham. Som zdochliak.
Tlaky boli ooooovela lepšie ako minulý týždeň,váhu som neprihodil (nekde som čítal že prihadzovať,niekde zas že neprihadzovať) a stopky by som dal kludne aj 5sekundové,jednoducho to bolo lahké.
Po tlakoch na mňa prišiel taký hlad že som myslel že začnem kotúče obhrýzať.Mrtvola bola lahko tak to prebehlo a nalial som do seba aspoň vodu nech ten hlad vydrží než docvičím.Tak som dal ešte nejaké lahké doplnky.
Inak doplnky dávam lahučké dve série po desať rozpažky,ruky ,lýtka atd. Dosť mi chýbajú zhyby (aj ked mi nejdú),bradlá (aj ked mi nejdú) ,čelný drep ,príťahy a tlak nad hlavu. Porozmýšlam či to nejako nezakomponovať do toho, len sa bojím aby som to neprepálil.
A čo sa týka hladu, stáva sa mi že vyhladnem,ale tento druh hladu mávam len ked je extra spotreba a tento tréning si už teraz pýta dosť.Takže hajde jesť.
kelly

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných