Kelly

Re: Kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 25.08.2018

Tak ešte som sa na to nedal, až od začiatku školského roku začnem zasa intenzívnejšie cvičiť a na hst nabehnem buď od polovice septembra alebo od 1. októbra. Ale tak pre ukážku ti dam dnesny trening:
Mrtvola: 4x6x150
Bench: 4x8x90
Drep: 4x8x90
Tlaky na ramená v stoji: 3x8x50
Bradla: 3x8xbw+10kg
Biceps. velka cinka3x8x40

To je taký stredný tréning, nic ťažké ale zas citil som ho kvalitne. Až pojdem na hst tak možno zakozim tiež log, aj keď ja si to radšej po starom do zošita píšem
Vyzerá to dobre.V každom tréningu ideš to isté? Predpokladám že asi prihadzuješ postupne..... Len si ten log založ aj skorej kludne,určite budem sledovať.Zošit mám aj ja a potom to prepíšem sem.Pri sťahovaní sa mi stratili dva zošity a teraz by bolo fajn si pozreť ako som začínal,preto som si to začal písať sem,tu to hádam prežije :thumbup:
kelly
Dátum registrácie: 22.01.2015
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 18 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 25.08.2018

Nie, nejdem to isté. Jeden tréning to, potom zas iné, väčšinou idem základné cviky. Tiež sa prisposobim tréning podľa toho čo mám v pláne cez deň. A keďže dnes ma čaká nočná, tak napr. drepy som išiel len zľahka. Aby som v robote neumrel. Mám aj iné varianty/splity/ , ale fullbody je naj pre mna, hlavne ho však využívam vtedy keď sa dostanem do posilky len dva-trikrat do týždňa.
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa kelly » 27.08.2018

DREP
2x4-150
TLAK NA LAVICI
2x4-125
PRÍŤAH V PREDKLONE
2x4-90
TLAK V STOJI
2x4-70
VÝPONY
2x4-120
FRANCÚZ
2x4-45
BIC.V.Č.
2x4-41

Málo času,krátke prestávky ale podarilo sa.Myslím že všade bolo ešte jedno opakovanie rezerva,ok ok možno len pol opakovania.Všetko šlo celkom v pohode až na tlaky nad hlavu,tam by bodla minuta pauza navyše,ale prešlo to.Moc nevidím zmysel dávať štvorky na triceps a biceps,zbytočne pri francúzkom tlaku trpia lakte a biceps,no načo už toto na biceps.No nič už to doklepem nejako.
Zajtra Slížovica,tak som si neni celkom istý či to v stredu dám,ale snád sa do večera dám dokopy a dokončím to.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 31.08.2018

MRTVOLA
2x4-160
TLAK NA LAVICI J.Č. H.H.
2x4-38
ČELNÝ
2x4-105
TLAK V STOJI
2x4-72,5
VÝPONY
2x4-125
FRANCÚZ V STOJI J.Č.
2x4-38
BIC.V.Č.
2x4-43,5

Ešte by v HST mali byť 2 týždne negatívky či čo,ale už dalej nepojdem.Bolo to v pohode,žiadny zádrhel,všetko prešlo v pohodičke.Mal som to ísť už v stredu,ale po Slížovici by som to nedal :D .
V pláne mám ísť další FB,ale čaká ma dosť hektické obdobie tak nebudem stíhať chodiť cvičiť,snád budem mimo max týždeň.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 11.09.2018

T1/D1

DREP LOW BAR
10x10
5x50
3x90
1x110
1x130
6x135 1.prac

TLAK NA LAVICI
5x50
3x70
1x80
6x85 1.prac

MRTVOLA
10x50
5x90
3x110
1x130
1x150
6x155 1prac

KLOKOV
5x20
6x30 1.prac

TRICEPS KLADKA
6x30 1.prac

BICEPS KLADKA
6x20 1.prac

VÝPONY
6x80 1.prac

Low bar ma drtil,ako drepy boli v pohode ale zápästie trpelo,musím zapracovať na mobilite ramien.dám tomu ešte tento týždeň šancu,lebo samotný low bar mi sedí viac.Bez opaska.
Tlaky som podsekol o milion,tu chcem zamakať na zapojení nôh.Aby to nebolo až také lahké tak som dával dlhé stopky a snažil som sa to tlačiť od nôh.
Mrtvolka bola skvelá,parádna,dal som klasiku,všetko držalo,po 150 nadhmat,škoda že pri klasike kde akurát chytám tyč tak to mám na pol dlane hladké a na pol vrúbkované.Bez opaska.
Klokov som dal lebo už ťažkých vecí bolo dosť a na tlak v stoji by tie váhy boli trochu vyššie,ale zas nech tam niečo na ramená je.
Triceps,biceps,lýtka doplnky zlahka.
Niečo k tréningu.Kedže už som spomínal že som s časom teraz všelijak,tak som chcel niečo jednoduché,žiadne prekombinovanie milion cvikov a pod. , ale aby som zas aspoň ako tak napredoval,tak som si vymyslel toto.Takže plán na 9 týždňov.Cviky čo som odcvičil dnes budú stále tie isté,akurát poradie velkej trojky bude iné.Váhu budem prihadzovať po 2,5kg každý týždeň na všetky cviky,to znamená že v jeden týždeň vlastne cvičím tri skoro rovnaké tréningy,takže ked z časových dôvodov (alebo nebudem stíhať regenerovať :silent: ) jeden týždenne vynechám,nič sa nestane.Každý týždeň pridám aj jednu pracovnú sériu(to znamená že napr. na drep bude na budúci týždeň 2x6x137,5 další 3x6x140 atd),až po 5x6 a potom začnem série uberať až po zas 1x6,ale samozrejme váhu budem prihadzovať stále.
Takto rozpísané to vyzerá zložito,ale bude to dokola to isté.
Váhu mám okolo 110kg,chcel by som to stiahnuť aspoň na 100,do leta :grinning:

MMCH:Parťák ešte necvičí,tak som skúšal zohnať niekoho dalšieho,každý len že moje tréningy so mnou nebude cvičiť.Ale kňučať že sa nevie dostať na stovku na tlakoch to hej a cvičiť dokola to isté raz za týždeň,to určite zabere :crazy: .Takže zatial sám.
kelly

Príspevokod užívateľa HAVANA » 11.09.2018

S low barom je to u mňa podobne - trpia ramená, zápästia... Ťažko sa mi dosahuje korektná hĺbka a väčšinu práce odvedie chrbát, zadok a hamstringy. Čo pre optimálny rozvoj nôh nie je zrovna ideálne. A o tej regenerácii ani nehovorím. Low bar má zmysel ak chce niekto súťažiť v drepe / trojboji ale pre väčšinu ľudí je high bar lepšia voľba.
Užívateľov profilový obrázok
HAVANA
Dátum registrácie: 24.05.2010
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu ďakované: 12 krát

Príspevokod užívateľa kelly » 12.09.2018

S low barom je to u mňa podobne - trpia ramená, zápästia... Ťažko sa mi dosahuje korektná hĺbka a väčšinu práce odvedie chrbát, zadok a hamstringy. Čo pre optimálny rozvoj nôh nie je zrovna ideálne. A o tej regenerácii ani nehovorím. Low bar má zmysel ak chce niekto súťažiť v drepe / trojboji ale pre väčšinu ľudí je high bar lepšia voľba.
To máš pravdu,ale ako som písal,viac mi sedí low bar.Mal som dilemu či dať low bar hlavne preto že mrtvolu idem klasiku,čo mi zas sedí viac ako sumo.Kombinácia low bar a mrtvola klasika mi možno odpáli chrbát,ale zatial je to ok.Ale ako som písal,možno to zmením,bud dám high bar alebo sumo.Alebo pojdem dalej ako to je :silent: Chcem dať po tomto niečo silovejšie a tam dať low bar,jednoducho neviem no,uvidím.....
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 12.09.2018

T1/D2

TLAK NA LAVICI
5x50
3x70
1x80
6x85 1.prac

MRTVOLA
10x50
5x90
3x110
1x130
1x150
6x155 1prac

DREP LOW BAR
5x50
3x90
1x110
1x130
6x135 1.prac

KLOKOV
5x20
6x30 1.prac

TRICEPS KLADKA
6x30 1.prac

BICEPS KLADKA
6x20 1.prac

VÝPONY
6x80 1.prac

Na tlakoch tie stopky sú fajne.Váha prd a dá to celkom zabrať.
Mrtvola ok,pracovnú ako minule na striedavý úchop.
Drepy boli lepšie,snád sa tie zápastia ešte zlepšia.
Doplnky len tak pim pam.
Narazil som na jeden článok o 30 dnovej drepovej výzve,tak idem do toho.
1/30 squat challenge
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 13.09.2018

2/30 Drepovacia výzva ....ked sa už snažím písať všetko v slovenčine :thumbup:
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 14.09.2018

3/30 Drepovacia výzva. Tréning som nestihol,tak aspoň toto.
kelly

Príspevokod užívateľa HAVANA » 14.09.2018

Ak Ti viac vyhovuje low bar, tak nie je čo rozmýšlať :-) A nemyslím, že by ti to nejako extrémne odpálilo chrbát, ak to rozumne nastavíš a budeš dobre dbať na regeneráciu, bude to O.K. Roky som cvičil mŕtvolu klasiku a ťahy low- bar. Low bar drepom si práve môžeš dosť zlepšiť klasické ťahy.
A ozaj čo tá drepovacia výzva? V čom spočíva? Neviem či si to niekde písal alebo nie, no nezachytil som :)
HAVANA

Príspevokod užívateľa kelly » 15.09.2018

4/30 Drepovacia výzva
Je to 30min denne v drepe,sedím na patach,nemusí to byť v kuse,ja to kuskujem po 5min,niekedy o niečo viac.najviac som zatiaľ vydržal okolo 8 min.Prve dva dni boli dosť ťažké sa potom postaviť a rozchodiť to,ale teraz je to zo dňa na deň lepšie.
kelly

Príspevokod užívateľa kelly » 16.09.2018

5/30 Drepovacia výzva
kelly

Príspevokod užívateľa HAVANA » 17.09.2018

4/30 Drepovacia výzva
Je to 30min denne v drepe,sedím na patach,nemusí to byť v kuse,ja to kuskujem po 5min,niekedy o niečo viac.najviac som zatiaľ vydržal okolo 8 min.Prve dva dni boli dosť ťažké sa potom postaviť a rozchodiť to,ale teraz je to zo dňa na deň lepšie.
Stehná z toho musia byť dobre stŕpnuté :D A čo tým chceš dosiahnuť ak sa smiem spýtať? Niečo konkrétne, alebo len taká osobná výzva či to dokážeš? :) Držím palce v každom prípade!
HAVANA

Príspevokod užívateľa kelly » 18.09.2018

4/30 Drepovacia výzva
Stehná z toho musia byť dobre stŕpnuté :D A čo tým chceš dosiahnuť ak sa smiem spýtať? Niečo konkrétne, alebo len taká osobná výzva či to dokážeš? :) Držím palce v každom prípade!
https://www.petrruzicka.com/blog/zidle-chudeho-muze/
Dik HAVANA :) Stehná sú v pohode,zo začiatku boleli kolená a členky,zrejme sa tomu aj šlachy a väzy potrebovali prispôsobiť,alebo skrátené svaly,neviem.Čo ale viem už teraz že je to ovela lepšie a z drepu sa postavím bez nejakého zatrpnutia.Teraz to dávam už v pohode po 10min.Tak asi to celkovo k niečomu bude :thumbup:
kelly

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných