Bolesti kĺbov a zvýšená teplota.

Bolesti kĺbov a zvýšená teplota.

Príspevokod užívateľa FullEliteGamer » 07.06.2019

Pekný večer prajem, vopred sa ospravedlňujem ak to nepatrí sem, ale nevedel som kam to zaradiť, tak som to dal sem.
Mám taký problém - cvičím aktívne už rok a pol a pred dvoma týždňami sa mi stala taká vec, že som sa zobudil o štvrtej ráno na to, že som cítil strašnú bolesť v kĺboch - v ramenných a v kolenných, v iných, napr. v bedrových nie. Cvičím štýlom:
1. deň: Prsia+triceps
2. deň: Chrbát+biceps
3. deň: Nohy
4. deň: Ramená
5. deň: voľno
6. deň: opakujem a začínam od 1. dňa plus niekedy si dám deň voľna aj medzi 1. až 4. dňom, podľa potreby ako si potrebujem oddýchnuť.
Tiež pociťujem počas dvoch týždňoch rýchle zmeny teploty, mal som už aj 37,2 ale dosť rýchlo mi kolíše. Raz som si teplotu meral - nameral som 36,8 potom som si ju meral za 10 minút a mal som 37,2 a potom som si meral zase po desiatich minútach a mal som už iba 36,9 takže nejak čudne mi tá teplota kolíše. Navyše, neviem či to má nejaký súvis ale od tej doby mi začal trpnúť palec na ľavej nohe, taký je akoby bez citu na dotyk.
Žiadne doplnky neberiem - mám len riešenú stravu a ešte proteín, to je všetko.
Navyše cvičím tak, že bench press, mŕtvy ťah a drep cvičím dosť silovo - s 85 % môjho maxima a dávam 5 sérii po 5 opakovaní a plus k tomu ďalšie cviky. Na nete som našiel informácie, vraj tento systém je dobrý na naberanie sily, na čo som sa snažil zamerať. No späť k tej bolesti - bola tak intenzívna, že som takmer nemohol chodiť, bránila mi v spánku, do siedmej som sa len tak prevaľoval a potom som išiel do lekárne kúpiť si masť na kĺby, neskôr o pár dni som išiel na preventívnu kontrolu kde mi brali krv a neskôr som išiel na komplexné vyšetrenie, kde mi robili všetky možné vyšetrenia - brali mi tri ampulky krvi, robili mi testy či nemám v kĺboch zápal, robili mi najrôznejšie testy - pečeňové, obličkové, EKG, rendgen pľúc a proste hocičo - nezistili mi nič neobvyklé, v tele zápal nemám.
Chcel by som sa opýtať skúsenejších borcov čo si o tom myslia - je možné, že moje telo jednoducho iba nezvládlo silový tréning a takto mi to dalo najavo? Chcel by som sa tiež opýtať azda sa Vám stalo niečo podobné?
Samozrejme hneď ako sa mi to stalo som prestal úplne cvičiť, momentálne necvičím už dva týždne odkedy sa mi to stalo a natieram si kĺby masťami a tiež beriem kĺbovú výživu, to je tak jediné čo mi napadlo, žeby som mohol urobiť aby sa to zlepšilo, ak máte ešte nejaké rady, budem rád ak mi napíšete. Vopred ďakujem všetkým za odpovede.
FullEliteGamer
Dátum registrácie: 08.02.2018
Cash on hand: Locked

Re: Bolesti kĺbov a zvýšená teplota.

Príspevokod užívateľa Elko » 21.06.2019

Možno zkusit zmierniť tréning alebo dať pauzu, odpočinok...mne pomohlo plávanie 😆
Elko
Dátum registrácie: 22.02.2019
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 21.06.2019

My tu niesme ale lekari
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 224 krát
Bolo mu ďakované: 518 krát

Príspevokod užívateľa Angelo2806 » 27.06.2019

Bolesti v ramennych kĺboch som dostal tiež a potiahol som to do takého štádia, že už som si ani nedokázal zobrať pohár zo skrinky kuchynskej linky. Spánok od bolesti prerušovany, nevedel som ako mam ležať. Tiež mi nezistili zápal ani nič podobné. Nepomáhal mi žiadny krém ani flector náplaste proste nič. O pár týždňov na to som išiel na dovolenku a naozaj pomohlo plávanie a pobyt v morskej vode. Po dovolenke bolesť bola omnoho menšia ale nezmizla. Je to cca rok a bolesť je stále len raz je menšia a pri väčšej zaťaží na ramená pri a po tréningu väčšia. Zvykol som si na ňu i keď je to niekedy naozaj nepríjemné. Ale ako ti napísal rapsic nikto tu nieje lekár a nikto nevie ci môžeš mať ten istý problém ako napríklad ja.
Angelo2806
Dátum registrácie: 21.03.2018
Poďakoval: 6 krát

Návrat na "Regenerácia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný