Zranění

Zranění

Príspevokod užívateľa theonlyonefury » 18.10.2018

Zdravím. Mám velký zhruba dva roky problémy s rameny a lokty, stále se to zhoršuje. Vždy když mě bolí rameno. bolí mě z toho i loket, v poslední době bolest přechází až do zápěstí. Bolí mě rameno na obou stranách, ačkoliv levé strana je o poznání horší. Jak už jsem řekl, bolest začala zhruba dva roky zpět. Vždy několik měsíců je bolest intenzivní. Následně několik měsíců je vše bez problémů a další období je bolest opět o něco intenzivnější. Podstatně se stav začal zhoršovat, když jsem začal trénovat MMA. Dostalo se to až do těch extrémů, že jsem nebyl schopný po tréninku udržet prázdná šejkr, nebo si svléknout trenky. Většinou je bolest intenzivní tak dvě hodiny po tréninku a to tak, že nebylo možné myslet na cokoliv jiného. Pak bolest většinou ustane a pouze pocitově cítím, že něco není úplně v pořádku. Z těchto důvodů jsem zkusil už skoro vše. Dokonce ani Alavis, který mi jinak vždy zabíral, nepomohl absoultně vůbec. Z toho důvodu jsem vyhledal lékaře, zaplatil jsem si opravdu kapacitu. Nicméně stále mě vyšetřoval předpažení, upažení a tlak, u kterého mě to bolí jednoznačně nejvíc, nevyšetřil. Poslal mě na megnetickou rezonanci, ale než jsem se dostal na řadu, bylo po problému a nastalo období klidu. Závěr byl, že se mi to tam nějak chronicky dráždí...to je vše. Čemuž uplně nevěřím. Pak nejsou zdůvodněné období klidu. Teď se to vrací. Opět nemůžu trénovat pořádně, a tak se chci zeptat, jestli má někdo s něčím podobným zkušenost. Co s tím? Co BPC? To ale nepomůže na zánět. Nebo kryo? Vážně už nevím kudy kam.
theonlyonefury
Dátum registrácie: 18.10.2018
Cash on hand: Locked

Re: Zranění

Príspevokod užívateľa Vinnie » 18.10.2018

prepošli to používateľovi "piterko". on sa tu najviac vyzná v oblasti poškodenia klbov a šliach.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 46 krát
Bolo mu ďakované: 309 krát

Návrat na "Regenerácia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný