Spánok

Re: Spánok

Príspevokod užívateľa Vinnie » 29.11.2018

ale potrebuješ odrodu s vysokým obsahom CBD a nízkym obsahom THC, inak to nemá význam
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 66 krát
Bolo mu ďakované: 455 krát

Príspevokod užívateľa lootrop » 29.11.2018

to bych mel i sem je tam nechal dlouho , posledni kytka do prvniho mrazu prave kvuli prepnuti a vyssimu obsahu cbd. no budu to delat poprve mam 100 methanol a pak budu vyvarovat v hrnci na rejzi . Tak snad se to povede.. Delam to poprve
lootrop
Dátum registrácie: 24.05.2018
Poďakoval: 38 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Matúš87 » 14.03.2019

Chlapci pracujem na zmeny. Mám 2 nočné po sebe zhruba každých 8-9 dní. V noci problém so spánkom nemávam, ale po nočných spím tak 3,5h a zobúdzam sa. Som unavený, chcem spať, ale nejde to. Po zobudení som úplne mimo, doma zvládnem umyť akurát tak riad a to je všetko. Na tréning vo fitku také dni ani nepomyslím.
Máte niekto skúsenosť a podobným problémom, prípadne nejaké nápady na vyriešenie problému?
Matúš87
Dátum registrácie: 03.03.2019
Poďakoval: 3 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 14.03.2019

keby si prejdeš spätne posledných 5 strán tak tých nápadov nájdeš viac než dosť, ale ak sú to len 2 nočné raz za 8-9 dní tak kludne by som dával aj nejaký benzodiazepín
Vinnie

Príspevokod užívateľa Zeratul » 07.10.2019

Ako by ste kontrovali nekvalitny, trhany spanok? Zaspat problem nemam, ale casto sa v noci budim a necitim sa rano dostatocne nevycerpany. Pomaha mi 1.5 - 3 mg xanaxu, ale nerad by som sa stal otrokom dalsich liekov navykovych. Chodim casto spat v nepravidelnu hodinu a niekedy ma drzi hore predtreningovka s kofeinom pozitym pocas dna. Hulit nebudem, lebo s tym mam neblahe skusenosti.
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 07.10.2019

Ja skusam Kratom
Celkom mi to sedi taky relaxacny ked das viac , spanok je tiez dobry a rano sa nebudim unaveny
Popripade pred treningom , niektore druhy teochu nakopnu a ine su viac sedativne
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 230 krát
Bolo mu ďakované: 564 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 07.10.2019

Ako by ste kontrovali nekvalitny, trhany spanok? Zaspat problem nemam, ale casto sa v noci budim a necitim sa rano dostatocne nevycerpany. Pomaha mi 1.5 - 3 mg xanaxu, ale nerad by som sa stal otrokom dalsich liekov navykovych. Chodim casto spat v nepravidelnu hodinu a niekedy ma drzi hore predtreningovka s kofeinom pozitym pocas dna. Hulit nebudem, lebo s tym mam neblahe skusenosti.
neviem čo myslíš tými neblahými skúsenosťami ale je dosť rozdiel húliť samostatne a húliť po xanaxe. xanax eliminuje akékoľvek prehnané myšlienkové toky, ktoré by mohli spôsobiť úzkosť či paranoje.

alebo ak nie tráva, tak potom zapiť ten xanax pivom ideálne 16tkou :D

alebo potom prírodná cesta takže silný výluh bylinkového čaju na spanie, meditácia + binaural beats. to je šetrná metóda, ale keď už raz ideš xanax, tak ten musíš veľmi postupne a pomaly vyklesať a do neho riešiť toto až kým nevysadíš a nespamätáš sa, ale ani mesiac po vysadení xanaxu ten spánok nebude taký ako na 3mg xanaxu pochopiteľne
Vinnie

Príspevokod užívateľa Zeratul » 08.10.2019

neviem čo myslíš tými neblahými skúsenosťami ale je dosť rozdiel húliť samostatne a húliť po xanaxe. xanax eliminuje akékoľvek prehnané myšlienkové toky, ktoré by mohli spôsobiť úzkosť či paranoje.
mal som ju parkrat v zivote, bavil som sa asi len raz, 2x nic necitil poriadne ani, a zvysok som mal bad trip, naposledy v lete, po dvoch ci troch rokoch. Mozno to bolo kvalitou, nevyznam sa do nej, ani si ju nikdy nekupoval. Kazdopadne uz mam psychicky blok z thc.
alebo ak nie tráva, tak potom zapiť ten xanax pivom ideálne 16tkou :D

alebo potom prírodná cesta takže silný výluh bylinkového čaju na spanie, meditácia + binaural beats. to je šetrná metóda, ale keď už raz ideš xanax, tak ten musíš veľmi postupne a pomaly vyklesať a do neho riešiť toto až kým nevysadíš a nespamätáš sa, ale ani mesiac po vysadení xanaxu ten spánok nebude taký ako na 3mg xanaxu pochopiteľne
dnes mi dosla posledna tabletka xanaxu, tak uvidime ako zajtra po treningu zaspim. zvyknem este vela citat a pocuvat hororove pribehy s uspavacim hlasom.
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 08.10.2019

xanax ísť cold turkey (vysadiť zo dňa na deň z vyššej dávky) je zlý nápad. zožeň si aspoň pár tabliet ešte dnes ak môžeš a dávaj aspoň 0,5 mg zatiaľ. prípadne diazepam (xanax sa zvykne vysádzať prechodom na diáč, kvoli dlhšiemu HL), či iné benzo, inak sa nielenže nevyspíš, ale ešte ti aj bude poriadne ****
Vinnie

Príspevokod užívateľa Vinnie » 25.11.2019

mám doma Knockout PM od Revange nutrition. tu je zloženie:

Obrázok

ja ako človek, ktorého fakt máločo uspí, môžem len doporučiť. dlhý tvrdý spánok, keďže je tam pokokot melatonínu. 5-HTP je prekurzor dopamínu a Mucunu Pruriens prekurzor dopamínu, takže pozitívny vplyv na psychiku. a ostatné zložky majú predovšetkým anxiolytický/sedatívny/nootropický efekt.
Vinnie

Návrat na "Regenerácia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný