Dôležitosť režimu

Dôležitosť režimu

Príspevokod užívateľa Minimie » 22.06.2018

Neviem, kde situovať túto tému, tak sa opýtam sem :-D
Zaujíma ma, ako dôležitý je pre vás určitý režim? Myslím strava, tréning, spánok.. atď atď...Vychádzam z toho, že pre mňa naozaj veľmi a ovplyvňuje to následne ktorúkoľvek časť môjho života ( a nie nejde iba o to aby som si dala dve série na drepy a mala nakrabičkované jedlo na každý deň), skôr hovorím o efektivite, produktívosti..

Akurát že - aktuálne som nemala dobré životné obdobie a vypadla zo stravy a tréningu a neviem sa dostať späť, respektíve.. viem... ale snažím sa o prefektvnosť, čo nie je možné a čo ma následne znervózňuje a odrádza. Takže ako sa vrátiť späť a nezošalieť? Ako začať s budovaním pravidelných návykov? Verím, že by to mohlo pomôcť aj tým, čo s nejakým novým životným štýlom práve začínajú..a nielen mne ,ktorej proste drblo :-D
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Re: Dôležitosť režimu

Príspevokod užívateľa meow321 » 22.06.2018

Ja mam velmi rad svoj rezim, potrebujem isty stereotyp a pokial sa nieco vyraznejsie zmeni, hned som vykolajeny a ovplyvnuje to moj vykon a pod. Proste navyky su velmi efektivny nastroj ako na to dobre tak na to zle. A ako zacat? Prekonat sa a ist si tvrdo za svojim kym si znova nevybudujes navyky 😁 ale ak niekto pozná niečo jednoduchšie tak sem stym
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 22 krát
Bolo mu ďakované: 36 krát

Re: Dôležitosť režimu

Príspevokod užívateľa noxik600 » 19.07.2018

Však človek je tvor lenivý a tak sa aj chová. Mňa sa koľkokrát taky nechcelo. Keď som bol po operácii, išiel som z donútenia z dverí, do auta, z auta do posilňovne a tam už to bolo lepšie.
Aby som sa donútil aj inak, kúpil som si dlhodobú pernamentku (vela penazí).
Strava to isté, človek má chute a ostatné na neho blbo pozerajú, ale je dobré si napísať jedálniček, nosiť ho u seba a na konci dňa sa pochváliť, že to človek dokázal. Telo samo si potom uvedomí, že sa cíti ľahšie a je to vidieť aj na tuku, atď ..

Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk

noxik600
Dátum registrácie: 09.01.2017
Bolo mu ďakované: 3 krát

Návrat na "Regenerácia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný