DELOAD

Re: DELOAD

Príspevokod užívateľa berzerker » 05.10.2017

Ja iba znižujem váhy a navysujem počet opakovaní. Aby si šľachy a kĺby oddýchli. Sem tam vynecham aj par tréningov, ale to robím nerád, lebo bez fitka môj deň nemá zmysel :)
Presne takto som davnejsie tiez rozmyslal, ale si myslim, ze dlhodobo to neprospieva a rozumnejsie je fakt vypustit cinky z hlavy a necvicit vobec, ked je cas dat volno. Su aj ine veci na svete nez posilovna :)
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
Užívateľov profilový obrázok
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 05.10.2017

Zalezi ako chodis do fitka, ak si tam 6-7 dni v tyzdni 50 tyzdnov z roka tak urcite tyzden off len a len prospeje ak chodis 2+2 alebo 2+3 tak to imho nie je az taka nutnost ak si od ciniek oddychnes tyzden dakde na dovolenke :)
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 10 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 05.10.2017

Ja si myslím, že všetko je to od preferencií, pre mňa je kulturistika šport, ktorý ma baví (nemám rada skupinové športy, nerada behám...bla bla), takže som zástanca deloadu so znížením váhy, možno aj počtu sérií, aby to 1-2 týždne bolo "light".. ale kedysi som to naozaj robila tak, že som úplne odýchla a do fitka nevstúpila 5 dní, ale, vždy mi klesla sila, a to nechcem, pri deloadu sa mi to nestáva - práve naopak. Ale pravda, vždy je fajn vedieť, že sú v živote podstatnejšie veci :-)
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 8 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 05.10.2017

Neznám tvůj tréningový plán, ale za 5 dní by ti opravdu síla klesat neměla, ať jedeš co jedeš. Právě naopak. Jedná se o takový časový interval, který se občas zařazuje do tréningu, když stagnuješ aby si daná svalová skupina odpočinula a ty poté můžeš zkusit nové maxima.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 21 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 10.10.2017

Tak tak, to je ucel deloadu,umyselne poklesnut na trenovanosti aby sme sa potom mohli zlepsit nad predchadzajucu uroven.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Poďakoval: 3 krát

Návrat na "Regenerácia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný