Psychika športovca

Psychika športovca

Príspevokod užívateľa Minimie » 25.03.2017

Neviem či sa dokážem správne vyjadriť ...ale interesuje ma ako si udržiavate pozitivny um? :D ako bojujete s nejakými pochybnosťami (hlavne súťažiaci)? Tiež motivácia, čo všetko vás nakopne? Ako budujete taky ten focus v cvičení? ... v skratke ako sa o seba staráte mentálne?
Mám pocit, že toto je snáď ta najťažšia časť kulturistiky :roll:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu ďakované: 10 krát

Re: Psychika športovca

Príspevokod užívateľa Vinnie » 25.03.2017

Nijak. Najradšej by som sa na to vysral, vysadil, mal svätý pokoj, nelámal si hlavu so žrádlom a cez víkendy partyživot, chlast a iné drogy, ale priateľka mi nedovolí :cry: :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 31 krát

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 25.03.2017

Nijak. Najradšej by som sa na to vysral, vysadil, mal svätý pokoj, nelámal si hlavu so žrádlom a cez víkendy partyživot, chlast a iné drogy, ale priateľka mi nedovolí :cry: :D
A nema priatelka hrubsi hlas a double biceps? :D :D
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Poďakoval: 17 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 25.03.2017

vyzerá ako dieťa pri mne, takže asi nie :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 31 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 27.03.2017

Správna žena :D
Minimie
Osobná trénerka

Príspevokod užívateľa Buff88888 » 07.06.2017

V 80% by som sa na to vsetko vykaslal, isiel cvicit raz za tyzden nejaku hrazdu a stahovanie kladky na triceps. Popijal pivo, vino a pod. Nespal bavil sa, jedol len ked mam chut. Robil vsetko podla pocitul.

A jedine co mi to nedovoli je taky kusok radosti a stastia ak sa mi podari posunut svoj vykon nahor.

Cize asi to vsetko za tu cenu, ze do toho vrazam kopec penazi, ktore sa nikdy nevratia ani nikdy mi nikto neda nejaku podporu v tom snazeni, kedze sam sa asi moc nikto neozve a mne sa nikam chodit nechce za niekym.

I ked by to bolo fajn a tajne snivam o tom, ze ma to nebude tolko stat a predsa to budem robit:d
Raw Deadlift 360kg/109bw (2016)
Buff88888
Dátum registrácie: 09.06.2011
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 12.06.2017

V 80% by som sa na to vsetko vykaslal, isiel cvicit raz za tyzden nejaku hrazdu a stahovanie kladky na triceps. Popijal pivo, vino a pod. Nespal bavil sa, jedol len ked mam chut. Robil vsetko podla pocitul.

A jedine co mi to nedovoli je taky kusok radosti a stastia ak sa mi podari posunut svoj vykon nahor.

Cize asi to vsetko za tu cenu, ze do toho vrazam kopec penazi, ktore sa nikdy nevratia ani nikdy mi nikto neda nejaku podporu v tom snazeni, kedze sam sa asi moc nikto neozve a mne sa nikam chodit nechce za niekym.

I ked by to bolo fajn a tajne snivam o tom, ze ma to nebude tolko stat a predsa to budem robit:d
:007 :007
Minimie
Osobná trénerka

Príspevokod užívateľa berzerker » 27.06.2017

De/motivacna otazka - bude t trapit na smrtelnej posteli, aky si mal za mlada total? :D
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 03.07.2017

De/motivacna otazka - bude t trapit na smrtelnej posteli, aky si mal za mlada total? :D
Máš pravdu - asi nebude, a je mi jasné, že existujú omnoho omnoho omnoho dôležitejšie veci, než to ako megapopičisomrozbombilazadnéstehná :grin: Ale, dve veci - ak už človek niečo robí (a nech je to čokoľvek), mal by to robiť so 100% nasadením a úsilím..a to nasadenie, úsilie, pracovná etika a disciplína, ktorú si časom "športovec" vybuduje, ťa pozitívne ovplyvní v každej ďalšej oblasti..myslím si...
Minimie
Osobná trénerka

Návrat na "Regenerácia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný