Projekt Fitrádio

Projekt Fitrádio

Príspevokod užívateľa ARmax » 14.03.2017

TRÉNUJ S FITRÁDIOM!

Vedomie vlastných limitov a ich neustály posun, to je podstata akéhokoľvek športu. Fitrádio.sk, je prvé rádio na Slovensku vytvorené priamo preň. Jeho hlavná myšlienka je umožniť človeku, podať ten najvyšší možný športový výkon, a tým svoje limity denno-denne posúvať.


Team fitrádia je zložený zo športovcov, ktorí si sú vedomí, že hudba človeku poskytuje nielen estetický zážitok, ale taktiež ňou dokážete svoj výkon pozitívne alebo negatívne stimulovať. S každým ďalším tréningom by ste vy mali byť tí, ktorí sú lepší, silnejší a rýchlejší. Podnetom k tomu môže byť aj hudobný výber Fitrádia.


Či už je vašou vášňou kulturistika, crossfit, MMA alebo len hľadáte vhodnú hudbu na beh a stretching, žiadny problém, Fitrádio.sk sa orientuje na viacero športov, poslucháč má možnosť výberu z niekoľkých dostupných streamov a regulovať tak intenzitu a charakter celého svojho tréningu.


Motivácia, výbušnosť, intenzita či energia, toto je len pár charakteristík správnej tréningovej hudby. Nech sú vaše požiadavky akékoľvek, playlist Fitrádia je vytvorený tak, aby v danom momente vášho tréningu, na svete neexistovalo iné. Nič, okrem vás a vášho výkonu.


Posúvať svoje fyzické limity je podstatná vec, nemenej dôležité je priamoúmerne obohacovať aj svoje mentálne zdatnosti, práve preto je súčasťou webu blog plný informácií, noviniek a rád zo sveta športu, stravy a doplnkov výživy.


V súčasnosti je Fitrádio okrem webovej stránky dostupné na facebooku, instagrame alebo ako aplikácia na App store či Google play, kde v krátkom čase dosiahla vysokú pozíciu v rámci voľne dostupných aplikácií.

Obrázok
www.fitradio.sk, výkon je na vás, s tým ostatným, vám pomôžeme my!
ARmax
Moderator
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 14.03.2017
Cash on hand: Locked


Návrat na "Fitradio - prvé slovenské fitness rádio"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný