AK-47

AK-47

Príspevokod užívateľa romanvavrecan » 26.07.2019

Opäť by som chcel ponúknuť svoj rozšírený pohľad na produkt AK-47, ktorý by mohol zaujímať užívateľov, ktorý sa pred začatím užívania usilujú získať väčšinu dostupných ale najmä vedecky podložených informácií. Účinné zložky v produkte AK-47 pozostávajú z kombinácie 3 látok, ktoré majú silné anabolické a androgénne účinky. Produkt je ideálny do rysovacieho obdobia, alebo do prípravy, kedy je cieľom vybudovať čisté svaly, získať silu a vytrvalosť. Účinné látky navyše výrazne urýchľujú spaľovanie tukov. U citlivých jedincov je možný výskyt zvýšeného zadržiavania vody, prípadne vznik gynekomastie. Ak sa tento nežiadúci účinok vyskytne, je možné, že sa ho podarí odstrániť len pomocou anti-prolaktínu. Toxický vplyv účinných látok je len mierny, avšak v konečnom dôsledku je vďaka podporným látkam veľmi nepravdepodobný. Komplex účinných látok je obohatený o zložky zlepšujúce vstrebateľnosť.

Trenawar (estra-4,9,11-triene-3,17-dione, Trenavar, Trendione, RU-2065)
Trendione je prohormón ale taktiež metabolit anabolického steroidu Trenbolone. Trendione je sám o sebe takmer neaktívna látka (100 násobne nižšia afinita pre androgénne a progesterónové receptory v porovnaní s Trenbolone), čo by v praxi znamenalo, že ak neberieme do úvahy jeho schopnosť opäť sa konvertovať na Trenbolone, je potrebné použiť 100 násobne vyššiu dávku aby sme vyrovnali účinok injekčného Trenbolonu. Avšak táto schopnosť viazať sa na receptory môže byť u ľudí oveľa vyššia.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11252818
Miera konverzie na Trenbolone nie je známa, preto samozrejme netreba očakávať rovnaké účinky ako pri orálnej forme Trenbolonu. Rovnako nanešťastie neexistuje štúdia, ktorá by sa venovala oralnej využiteľnosti nemetylovaného Trenbolonu. Napriek tomu, že Trendione nie je metylovaná látka, toxický vplyv na pečeň je stále možný. Zaujímavým zistením jednej živočíšnej štúdie je možná schopnosť znižovať hladiny estrogénu, ktoré bolo spojené so silným potlačením hladiny testosterónu.
https://www.sciencedirect.com/science/a ... via%3Dihub
Užívatelia na fórach zaznamenali rýchly nárast svalovej hmoty a sily. Výraznejšie prírastky na svaloch sa objavili už po 7-10 dňoch. Niektorí tvdia, že za 4-6 týždňov prekonali svoje silove osobné rekordy. Samozrejmosťou bolo masívne prekrvenie svalov počas tréningu, žilnatosť a lepšia definícia svalstva.
Výskyt vedľajších účinkov bol individuálny – niektorí užívatelia nepociťovali žiadny negatívny vplyv na pečeň. Naopak často sa vyskytovala letargia, nočné potenie a nepokojný spánok. Niektorí užívatelia sa sťažovali na bolesť kĺbov na záver kúry.

HEXADRONE (6-chloro-androst-4-ene-3-one-17b-ol)
O hexadrone nanešťastie neexistuje ani jedna verejne dostupná štúdia. Takmer všetky informácie dostupné na internete sú zozbierané z príspevkov na zahraničných fórach. Ako sme už mali možnosť čítať aj na slovenských stránkach, Hexadrone je chlórovaná látka podobne ako Halodrol, avšak v tomto prípade na uhlíku v 6. pozícií. To znamená, že rovnako nie je schopná konvertovať na estrogén. Dokonca môže byť použitá ako ihibítor aromatázy. Je to vysoko aktívna zlúčenina, ktorá nepotrebuje žiadnu konverziu. Účinky Hexadronu sa môžu v praxi prejaviť ako hybrid medzi Halodrol / Epistane / Boldione. HEXADRONE je schopný prinášať kvalitné svalové prírastky a silu. Hexadrone má anabolicko androgénny pomer 300:80. To by v praxi mohlo znamenať, že Hexadrone má 3x vyššiu anabolickú silu v porovnaní s testosterónom a androgénna sila je o 1/5 nižšia, čiže možný výskyt androgénnych vedľajších účinkov (napriklad zväčšovanie prostaty) je oveľa nižší.

Cardarine (GW501516, GW1516)
Cardarine je agonista PPAR delta receptorov. V jednoduchosti, aktivácia PPAR delta komplexu dokáže zvýšiť energiu, spaľovanie tuku, budovanie svalstva a ovlyvniť lipidový profil. To všetko pomocou aktivácie množstva génov, ktoré sú dôležité pri využívaní energie. Množstvo PPAR delta receptrorov sa nachádza priamo vo svaloch a preto môžu hrať rolu pri budovaní svalov, zlepšovaní srdcového zdravia, zvyšovania metabolizmu alebo znižovania zápalu. Rozvoj svalových tkanív sa doposiaľ preukázal len v štúdií na myšiach, u ktorých sa zlepšila vytrvalosť a dokázali bežať takmer 2x dlhšie.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC509410/
Účinok Cardarine na zlepšenie spaľovania tuku sa preukázal aj v štúdiách na ľudoch. Cardarine dokázal znížiť množstvo tuku v pečeni, zlepšiť inzulínovú senzitivitu a priaznivo ovplyvniť lipidový profil.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21816786
Bohužiaľ sa v štúdiách nepokračovalo keďže sa Cardarine v zvieracích štúdiách nepreukázal ako bezpečný - u myší a potkanov môže spôsobiť vznik rakoviny. Doteraz nie je známe, či užívanie Cardarine predstavuje rovnake riziko aj pre ľudí, avšak je treba poznamenať, že vo zvieracích štúdiách používali 500-1000x vyššie dávky v porovnaní s bežnou dávkou u ľudí.
https://academic.oup.com/jcem/article/9 ... 68/2834755
https://www.ahajournals.org/doi/full/10 ... b%3Dpubmed

Prídavné látky zlepšujúce biologickú dostupnosť.
Zázvor
Zlepšuje vstrebávanie a stimuláciu základných živín v tele. To sa dosahuje stimuláciou sekrécie žalúdočných a pankreatických enzýmov.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17987447
Naringin
Je to flavonoidný glykozid, hojne obsiahnutý v koži grapefruitu a pomaranča a je pôvodom ich horkosti. Jedna štúdia na myšiach preukázala, že pri použití naringínu sa môže zvýšiť relatívna biologická dostupnosť látok.
https://www.tandfonline.com/doi/abs/10. ... 014.925918
Piperín
Je to látka zodpovedná za ostrosť alebo pikantnosť čierneho korenia. Pôsobí ako prevencia voči zápalu a oxidačnému stresu a má potenciál liečiť rôzne choroby ako rakovina, artritída, epilepsia a Parkinsonova choroba. Môže tiež zvýšiť metabolizmus a úbytok hmotnosti, zlepšiť hladinu cholesterolu, zvýšiť funkciu mozgu a znížiť bolesť. Zvyšuje biologickú dostupnosť mnohých liekov a doplnkov. To pomoocu Inhibície detoxických enzýmov, ktoré rozkladajú lieky a zvyšujúcou absorpciou látok v čreve.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3634921/

Prídavné látky na ochranu pečene.
NAC
N-acetyl cysteín je antioxidant s mnohými zdravotnými výhodami. Môže pomôcť pri poruchách nálady, spánku, infekciách a zápaloch. NAC chráni mozog, črevo, obličky, pečeň a pľúca. Pomáha pri väčšine stavov zvýšeného oxidačného stresu, ktoré sú základom chronických zdravotných problémov. NAC sa v tele transformuje na cysteín. Cysteín je najdôležitejšou aminokyselinou, ktorá vytvára glutatión, najsilnejší antioxidant v tele.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26694382
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19169150
Fosfatidylcholín
Je to kľúčová zložka našich buniek. Jeho užívanie môže zlepšiť duševné, pečeňové, črevné zdravie a chrániť nervy a zlepšiť pamäť. je neoddeliteľnou súčasťou pľúcneho povrchovo aktívneho činidla - zmes tukov a bielkovín lemujúcich naše pľúca, ktoré nám umožňujú dýchať. Je jednou z hlavných zložiek hlienu, ktorý línie a chráni naše črevo. Zlepšuje komunikáciu medzi nervami zvýšením hladiny cholínu a acetylcholínu v mozgu. Veľmi nízke hladiny fosfatidylcholínu môžu spôsobiť poškodenie pečene a dokonca smrť u myší.Štúdia na zvieratách ukázala, že fosfatidylcholín môže podporiť regeneráciu pečene.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22343419
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1497696
Pestrec mariánsky
Silná bylina na podporu pečene, ktorú netreba predstavovať. Štandardizovaný extrakt je dokonca v našich končinách dostupný na lekársky predpis v produkte s názvom Lagosa. Jeho výťažok (silymarín) zvyšuje detoxikáciu, znižuje zápal a zvyšuje antioxidačnú obranyschopnosť, čo je prospešné pre problémy s pečeňou a žlčníkom, cukrovkou a autoimunitnými ochoreniami.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3959115/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5526770/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17213517
Kyselina lipoová
je prírodná antioxidačná a protizápalová zlúčenina, ktorá chráni mozog, pomáha s úbytkom hmotnosti, zlepšuje cukrovku, znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a zmierňuje bolesť. Kyselina lipoová tiež zlepšila metabolické rizikové faktory u pacientov s schizofréniou. Štúdia ukázala, že kyselina lipoová zvyšuje adiponektín a znižuje hladinu glukózy nalačno a pečeňový enzým aspartátaminotransferázu (AST). Kyselina lipoová sa môže viazať na toxické kovy a neutralizovať ich. To môže chrániť pečeň, obličky a nervový systém.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28009525
Vitamín B3, tiež známy ako niacín, sa nachádza vo väčšine potravín. Má mnoho priaznivých účinkov na naše zdravie. Zvyšuje HDL cholesterol (alebo "dobrý cholesterol"), ktorý môže z tela odstrániť ďalší cholesterol. Niacín tiež pomáha zlepšovať funkcie pečene. Znižuje lipoproteín a môže znížiť akumuláciu tukov v pečeni.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24806747
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24806747
Tauroursodeoxycholová kyselina
Bežne označovaná ako TUDCA, je žlčová kyselina, ktorá sa nachádza v stopových množstvách v ľudskom tele. Žlčové kyseliny sú zlúčeniny uvoľnené z žlčníka, ktoré pomáhajú tráveniu tukov. Zaujímavosťou je, že medvedia žlč, ktorá obsahuje veľký podiel TUDCA sa používa v tradičnej čínskej medicíne už viac ako 3000 rokov. TUDCA je v súčasnosti schválena americkou FDA ako liečivo na ochorenie pečene spôsobené nedostatočným prúdením žlče (stav, ktorý zvyčajne na stáva u užívateľov orálnych steroidov a prohormónov). Taktiež vzniká čoraz viac klinických štúdií, ktoré dokazujú priaznivý vplyv na zdravie aj mimo pečene.
TUDCA znižuje programovanú smrť buniek (apoptózu) v zdravých bunkách.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24891994
TUDCA odstraňuje toxické žlčové kyseliny z pečene a zabraňuje poškodeniu pečeňových buniek.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11515630
TUDCA znižuje zvýšené pečeňové enzýmy – už malé dávky (10-13mg denne) dokázali u žien s ochorením pečene v priebehu troch mesiacov žnížiť hladinu pečenových enzýmov o 51%.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8541578
TUDCA napomáha liečiť cholestázu (stav kedy dochádza ku zhoršenému odbúravaniu žlče z pečene – tá sa v nej hromadí a vzniká riziko výskytu viacerých ochorení pečene, vrátane kritickej cirhózy. Ak sa náhodou cirhóza už vyskytne, opäť exitujú dôkazy, že TUDCA je bezpečné a účinné liečivo v boji proti ochoreniu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18435680
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23592128
Rovnako je účinná v boji proti Hepatitíde. Existujú dôkazy, že TUDCA je efektívnejšia ako placebo v boji proti chronickej hepatitíde a dokáže pôsobiť ako prevencia voči vírusovým infekciám hepatitídou typu B a typu D.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9840118
Ďaľším zaujímavým zistením je schopnosť TUDCA zlepšovať citlivosť na inzulín.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20522594


AK-47 vnímam ako produkt vhodný pre užívateľov, ktorý sa usilujú o kvalitné svalové prírastky, silu, výbusnošť a vytrvalosť v čo najkratšom čase. Viem si predstaviť jeho využitie v rysovacom období pred letom, dovolenkou alebo v predsúťažnej príprave. Tým nemám na mysli len prípravu na kulturistickú súťaž, ale napríklad aj na silový trojboj alebo bojové športy. Jednoducho všade, kde potrebné získať tvrdé, silné a vytrvalé svaly a súčasne dodržať váhový limit a nízke percento telesného tuku. Okrem anabolických a antikatabolických účinkov Trendione a Hexadrone vidím veľký prínos v podobe zvýšenej vytrvalosti vďaka Cardarine. Pre väčšinu z nás vobec nie je ľahké vydržať tvrdé tréningy a kardio počas kalorického deficitu. Myslím si, že táto kombinácia látok môže v tomto ťažkom období športovcovi pomôcť vybudovať svaly, získať silu a vytrvalosť, vypáliť telesný tuk ale najmä dodať mu druhý dych, motiváciu a posunúť ho bližšie ku svojmu cieľu. Tri hlavné účinné zložky sú obohatené o prídavné látky, ktoré sa postarajú nie len o ochranu pečene a zlepšenú využiteľnosť látok. Navyše majú mnohé iné zdravotné benefity, ako môžeme vidieť v odkazoch na štúdie. Už len taká TUDCA je na našom trhu extrémnou vzácnosťou. V USA je považovana za najefektívnejšiu látku na ochranu pečene a to nielen medzi kulturistami, ale najma medzi lekármi, ktorí sa zameriavajú na hormonálnu substitučnú liečbu testosterónom. Nová generácia produktov od Warrior Labs je bez pochýb vytvorená tak, aby bola čo najbezpečnejšia aj pre začiatočníkov.
Napriek tomu je AK-47 (ako možno napovedá názov) produkt, pred ktorým treba mať rešpekt.
Užívateľov profilový obrázok
romanvavrecan
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.08.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 6 krát


Re: AK-47

Príspevokod užívateľa Luegner » 26.07.2019

TUDCA znižuje zvýšené pečeňové enzýmy – už malé dávky (10-13mg denne) dokázali u žien s ochorením pečene v priebehu troch mesiacov žnížiť hladinu pečenových enzýmov o 51%.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8541578

Už jsem tu vzpominal že 2 ursosany fungují několikanásobně silnější než jeden a tam je jestli se nepletu 250mg. Čili bych docela spekuloval o tom že tady ta studie je objektivní. Mimochodem jestli jsem správně četl, taky byla dělaná jen na pěti jedincích... Což je dost málo.
Udca a TUDCA je minimální rozdíl v praxi (mluvím jen o sobě) ...
radši píchat než polykat!
Luegner
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 08.09.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 74 krát
Bolo mu ďakované: 22 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: AK-47

Príspevokod užívateľa romanvavrecan » 26.07.2019

TUDCA znižuje zvýšené pečeňové enzýmy – už malé dávky (10-13mg denne) dokázali u žien s ochorením pečene v priebehu troch mesiacov žnížiť hladinu pečenových enzýmov o 51%.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8541578

Už jsem tu vzpominal že 2 ursosany fungují několikanásobně silnější než jeden a tam je jestli se nepletu 250mg. Čili bych docela spekuloval o tom že tady ta studie je objektivní. Mimochodem jestli jsem správně četl, taky byla dělaná jen na pěti jedincích... Což je dost málo.
Udca a TUDCA je minimální rozdíl v praxi (mluvím jen o sobě) ...
Samozrejme, že 5 subjektov je málo. Len som chcel dať odkaz vedeckú štúdiu, ktorá je aj pri malom množstve subjektov a nekvalitnej metodológií predsa len dôvernejší zdroj informácií ako názor anonymného profilu na internete... Inak s názorom súhlasím, podľa mňa je 10-13mg denne extrémne málo. Možno v štúdií používali 10-13mg na kg hmotnosti a v abstrakte to nebolo zdôraznené. Také množstvo by sa blížilo k terapeutickej dennej dávke (14-16mg/kg hmotnosti) kyseliny ursodeoxycholovej pri cholestáze, čo znamená 1400-1600mg UDCA denne pre 100kg jedinca (5-6 ursosanov)...
Užívateľov profilový obrázok
romanvavrecan
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.08.2017
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 6 krát

Re: AK-47

Príspevokod užívateľa Luegner » 27.07.2019

nic ve zlém, Ale právě všechny tyhlety studie musíme prověřovat, protože sou dost často tendenční. proste zadavatel potřebuje nějaký výsledek a když mu ho nedodáme mi, tak už u nás za žádnou další studii nezadá...
To jak ty neustále fotky různých těch proměn Before/after ani člověk na sypačce často nemá takové výsledky, takže je úplně jasný, že to jsou fejkový výtvory a furt se někdo najde, kdo to lajkuje a ještě věří tomu, že to je takhle možné a ještě ke všemu naturalne 😁
radši píchat než polykat!
Luegner
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 08.09.2016
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 74 krát
Bolo mu ďakované: 22 krát
Kontaktovať užívateľa:


Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných