Viking vs. Titan vs. Maximus

Viking vs. Titan vs. Maximus

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 17.07.2019

Veľmi často dostávam otázky týkajúce sa výrobkov nášho sponzora – PROHORMONY.SK
Zväčša sa to všetko točí okolo produktov Titan, Viking a najnovšie aj Maximus a tak som sa rozhodol, že napíšem také ich stručné porovnanie.

Viking vs. Titan
Produkty Viking a Titan majú zhodné 3 zložky, teda Trenawar, 1-Androsterone a Hexadrone. Viking má naviac M-Sten a Titan má naviac MAX LMG.

M-Sten alebo Methystenbolone je odvodený od DHT. Je to 17 –alfa alkylovaná kyselina, takže bude predstavovať istú zaťaž pre pečeň. Prírastky nebudú markantné či ohromujúce, ale o to budú trvalejšie, lebo nebudú spôsobené subkutánnou vodnou retenciou, kedže nearomatizuje a nehrozí tak ani vznik gynekomastie.
MAX LMG, známy pod názvom methoxygonadiene je zaradzovaný k progestínom. Názov evokuje vzťah k ženským pohlavným hormónom, ale treba upresniť že progestíny sú skupinou chemicky podobných steroidných hormónov, kde patrí napríklad aj nandrolón či trenbolón. MAX LMG bol vyvinutý s cieľom využitia ako antikoncepčný prostriedok, ale vykazoval silné anabolické vlastnosti a tak bol zabudnutý, respektíve nebol komerčne využitý. Nie je to 17 alfa alkylovaná kyselina, ale etylová skupina na C-18 môže spôsobiť mierne vyššiu toxicitu ako pri neetylovaných formách. Predpokladá sa, že jeho účinok vychádza metabolitov, na ktoré v tele konvertuje, ale na to sme už z prohormónov zvyknutí. Pri dávke 75 mg /deň nevykazuje vysokú vodnú retenciu ani problémy s gynekomastiou, no užívatelia udávajú veľmi markantné zisky vo veľkosti a sile. To že nevykazuje vysokú vodnú retenciu neznamená, že nevykazuje žiadnu, lebo práve vodná retencia je znakom jeho progečného účinku, ktorý vyplýva z jeho chemickej štruktúry. Ukazuje sa ako veľmi potentná a účinná substancia, ktorá prináša značnú svalovú hmotu.
Záver: Komu ide o markantnejší objem, nech siahne po Titáne, kto chce čím kvalitnejšiu suchú hmotu, nech si vyberie Spartan.

Maximus
Maximus sa líši dosť výraznejšie a s Vikingom a Titanom má spoločný len Hexadrone, teda prohormón, ktorý má vynikajúci anabolicko – androgénny pomer. Z jeho chemickej štruktúry vyplýva, že nepredstavuje záťaž pre peceň. Nearomatizuje, nespôsobuje vodnú retenciu a tak prináša kvalitné svalové prírastky bez akéhokoľvek balastu.
Ďalším elementom je už spomínaný MAX LMG. Kombo dopĺňa Halodlor, ktorý buduje tiež suchú svalovú hmotu, Rad 140 – SARM so silným anabolickým účinkom a minimom vedľajších účinkov a a SR9009, ktorý v dostupných štúdiách dokázal zvýšiť vytrvalosť a zrýchliť bazálny metabolizmus, pozitívne ovplyvňuje cholesterol, zvyšuje bdelosť či znižuje úzkosť.
Zloženie Maximusu ho predurčuje k tomu, aby budoval maximum svalovej hmoty v dobrej kvalite.

Výrobcu Warrior Labs treba pochváliť za to, že do svoje výrobky bonifikuje o látky, ktoré sa starajú o regeneráciu pečene a ostatných orgánov, znižujú oxidačný stres atď., teda starajú sa o celkové zdravie aby minimalizovali vedľajšie účinky svojich produktov.

Sila prohormónov a SARMs je nepopierateľná, kdeže vytvárajú vhodné hormonálne prostredie k rastu, ale pravdou je, že ak telu nie je tréningom dodaný dostatočný stimul a v strave nie je prijatých dostatok kvalitných živín, žiadne zázraky sa s vašim telom diať nebudú.
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Príspevky: 2376
Dátum registrácie: 23.05.2011
Cash on hand: Locked
Bydlisko: Poprad
Poďakoval: 26 krát
Bolo mu ďakované: 234 krát


Re: Viking vs. Titan vs. Maximus

Príspevokod užívateľa Mordekai » 26.07.2019

V podstatě je tedy Maximus obdobou spartana, čili něco mezi vikingem a titane, ale co třeba takový alpha max?
Mordekai
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.07.2019
Cash on hand: Locked


Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní