RADY

RADY

Príspevokod užívateľa adashet » 15.07.2019

Zdravím vás komunita cvičencov.

Ahojte. Potreboval by som poradiť, som cvičenec aktívny, cvičím dlho. Bral som rôzne doplnky výživy a nepribral som ( gainer, BCAA, Protéin a podobne). Potreboval by som pribrať a preto som sa obrátil tu k vám s mojim cieľom: je nabrať svalovú hmotu ( veľkú) keďže som ektomorf a + silu. Idem začať len brať prohormóny. A preto sa pýtam čo by ste doporučili 18 rokov. 174 a vážim 64,1 kg.
Plus nejaké objemové cviky, čo by ste doporučili alebo nejaký princíp Alebo tréningový typ. Pretože som cvičil GVT a nejak mi to nesadlo.
Strava je na úrovni že jem veľa,ale strašne rýchlo to spálim ( mám metabolizmus riadne rýchly) takže mi stačí jeden tréning kde iba bežím a mám 3 kg dole.

Vďaka za odpoveď.
Pekný deň
adashet
Dátum registrácie: 15.07.2019
Cash on hand: Locked

Re: RADY

Príspevokod užívateľa rapsic » 15.07.2019

Bazal 1700kcal

Vela ludi si mysli ze papa vela no opak je pravdou
Je jedno aky zvolis trening zaklad je vela jedla tlacit a neexistuje aby si nepribral
Zapisuj si do tabuliek kolko zjes a zistis ze je to malo
Ak chces pribrat vela svalovej hmoty tak gratulujem aj ja chcem
Inak v treningu kde iba bezis tam svaly nepriberies
Užívateľov profilový obrázok
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 224 krát
Bolo mu ďakované: 518 krát

Príspevokod užívateľa silný » 15.07.2019

Inak v treningu kde iba bezis tam svaly nepriberies
Jedine žeby behal dáky kruháč z mekáča do KFC :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa adashet » 15.07.2019

Však jasné že mám aj gym tréning
adashet
Dátum registrácie: 15.07.2019

Príspevokod užívateľa silný » 15.07.2019

V tom prípade platí, čo Rapsic napísal = chceš pribrať, potrebuješ byť v kalorickom prebytku, správne cvičiť a dostatočne regenerovať... keď toto pochopíš a osvojíš si to, potom môžeš siahnuť po doplnkoch... po akých? to už je v podstate jedno, všetko v tomto prípade bude už len plus...
A tréning? GVT sa mne osobne tiež moc nevidí... odporučil by som niečo, kde svalovú partiu precvičíš minimálne dva razy za týždeň... nejaká variácia 3+1, s tým, že si partie rozdelíš podla seba alebo ak nechce špekulovať tak PUSH/PULL/LEGS
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný